Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
369
Like
789
Πόντοι
81
Τύποι. Δεν έχω μεγάλη ιδέα για τον εαυτό μου. Ποτέ δεν είχα. Όμως κάποια πράγματα δεν είναι σύμπτωση. Έχουμε σχολιάσει πάνω από πέντε άτομα, πως μας έχουν «κλέψει» τα αστεία. Που οκ. Τα μοιραζόμαστε γι'αυτό τον λόγο. Για να γελάσει ο κοσμάκης. Luben κουφάλα δώσε credits (όπως πολύ σωστά ανέφερε και ο συναγωνιστής Μάικλ Σκοτ) στο επόμενο βίντεο, γιατί θα σας το κάνουμε το μαγαζάκι, όπως το όνομα του site.
Θα καταντήσετε σαν τον Μουτσινά, που έκλεβε αστεία από τις Pitatakes και τον είχαν κάνει meme μετά.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
369
Like
789
Πόντοι
81
Άκυρο εντελώς. Ανέβασε σήμερα το deepfakegr, τον γουρλομάτη να τραγουδάει το S.A.G.A.P.O. του Ρακιντζή.
Και τώρα δεν μπορώ να το κάνω unsee.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.667
Like
2.700
Πόντοι
456
Εγώ πάντως Ναταλία έμπαινα

Ωραίο γκομενάκι μιλφακι αδύνατο και ξανθό..πολύ λίγος ο τύπος κρτητικοπακης για το γκομενακι
αυτή όπως τη βλέπω..θέλει αληθινό άντρα..ιππότη ρομαντικό..αλλά και μαγκάκο και αντριλα
.έτσι θα έπεφτε από το πρώτο ντειτ..και θα τα έπινε όλα

θα έδινε κόλο πίπες..
 

Leon k

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
177
Πόντοι
0
Και βυζαρες πρεπει να χει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.507
Κριτικές
20
Like
22.743
Πόντοι
8.346
Εγώ πάντως Ναταλία έμπαινα

Ωραίο γκομενάκι μιλφακι αδύνατο και ξανθό..πολύ λίγος ο τύπος κρτητικοπακης για το γκομενακι
αυτή όπως τη βλέπω..θέλει αληθινό άντρα..ιππότη ρομαντικό..αλλά και μαγκάκο και αντριλα
.έτσι θα έπεφτε από το πρώτο ντειτ..και θα τα έπινε όλα

θα έδινε κόλο πίπες..
Simp
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.550
Κριτικές
12
Like
6.366
Πόντοι
2.646
Το λούμπεν νσ βάλει και τα φαγητά μας γιατί θα γίνει χαμος
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.568
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
ανεστακο και ο κυψελιωτης με τη χοσε μαρια δε λα φουερτε, ειχαν καλο ματς.
σιγουρα εφαγε ο τυπακος (αν δεν εφαγε πρεπει να ειναι μεγαλος μαλαξ), αν και φανηκε μουνοδουλος ολιγον τις.

ηταν και οι δυο για κλωτσες, απλα ο μουσχαρος δε ρολλαρε να την παρει λιγο στο δουλεμα να βλεπαμε κανα καλο ματσακι ατακας και πηγε να ψοφισει απο τον πνιγμο.
το'πιασε η αλλη με το σεμεδακι αμεσως και του πηρε τον αερα απο τα αποδυτηρια.
Μην εισαι σίγουρος οτι εφαγε.
Αντε να βρεθούμε ειπε οποτε αυτο δηλώνει ενδοιασμό.

Γιατι να τη παρει στο δούλεμα ρε χαζοβιολη;θα ελεγε δεν μου κάνεις αντε γειά.
Μια ζωη σ αρεσει το καραγκιοζιλικι εσενα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
94
Like
46.275
Πόντοι
17.311
Μην εισαι σίγουρος οτι εφαγε.
Αντε να βρεθούμε ειπε οποτε αυτο δηλώνει ενδοιασμό.

Γιατι να τη παρει στο δούλεμα ρε χαζοβιολη;θα ελεγε δεν μου κάνεις αντε γειά.
Μια ζωη σ αρεσει το καραγκιοζιλικι εσενα.
ανεστακο σαν, μαθε να ακους πριν πεταξεις τη μαλακια που θες να πεις, απλα για να πεις κατι και να το παιξεις καμποσος... δηλαδη κοψε να εισαι καραγκιοζης-να πουλας καραγκιοζιλικι.
- θα'θελες να το συνεχισουμε ?
- γουαη νοτ
που δηλωνει οτι βγηκαν και με ολα τα κοινα που ειχαν και με τις φατσες τους που ελαμπαν μεταξυ τους, λογικα θα εφαγε (υποθετικα παντα βεβαια).
το "αντε και απο μενα ειναι ναι" στο τελος, ηταν καθαρα πειραχτικο.
οι εκφρασεις προσωπου και σωματος, οπως επισης και η χροια φωνης το δειχνουν ξεκαθαρα.
ολα απο εκει ξεκινουν και πραττεις αναλογως.
αλλα με το μηδενικο σου αη-κιου που να το καταλαβεις ?
μου δηλωνεις και ψυχολογος... ψυχολογε της χουφτας και αμπαλε σχεσεων.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.568
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
ανεστακο σαν, μαθε να ακους πριν πεταξεις τη μαλακια που θες να πεις, απλα για να πεις κατι και να το παιξεις καμποσος... δηλαδη κοψε να εισαι καραγκιοζης-να πουλας καραγκιοζιλικι.
- θα'θελες να το συνεχισουμε ?
- γουαη νοτ
που δηλωνει οτι βγηκαν και με ολα τα κοινα που ειχαν και με τις φατσες τους που ελαμπαν μεταξυ τους, λογικα θα εφαγε (υποθετικα παντα βεβαια).
το "αντε και απο μενα ειναι ναι" στο τελος, ηταν καθαρα πειραχτικο.
οι εκφρασεις προσωπου και σωματος, οπως επισης και η χροια φωνης το δειχνουν ξεκαθαρα.
ολα απο εκει ξεκινουν και πραττεις αναλογως.
αλλα με το μηδενικο σου αη-κιου που να το καταλαβεις ?
μου δηλωνεις και ψυχολογος... ψυχολογε της χουφτας και αμπαλε σχεσεων.
Απο ποτε ρε μπουλη εμαθες εσυ τη γλωσσα του σώματος?
Επειδή ειδες 2 να γελανε?
Μέσα σε 1 ωρα ρε μπουλη δεν δημιουργείται ουτε χημεία ουτε έρωτας, αυτα ρε μπουλη θελουν χρόνο..εσυ απο το πρωτο ραντεβου ερωτευεσαι ρε ερωτιαρη?
Απλα εκει υπηρχε ενας αρχικός ενθουσιασμός ο οποιος ομως δεν σημαίνει οτι θα εξελιχθεί το ντειτινγκ κιολας.
Εισαι καρασχετος και ειμαι σιγουρος στα 50 ποσο εισαι ζητημα να εχεις βγει 2 ραντεβού σε ολη σου τη ζωη.
Σε μια σχέση μεχρι να εξελιχθει βλακα πρέπει να γίνουν οι κατάλληλες ζυμώσεις,ναι ως πρωτο ραντεβου πηγε σχετικα καλα αλλα χωρις να ειναι σιγουρο ομως οτι μπορεί και να εξελιχθει.
Μπουλη.
 

vh4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
79
Κριτικές
10
Like
624
Πόντοι
290
Ο Λαρισαίος στην αρχή στο μπαρ λέει στην μπαροβια "α ο κολλητός μου είναι από την Χαλκίδα", και πετάγεται η ξανθιά και του λέει "ααα ποιος;", γιατί σίγουρα θα την έχει qerashi poto
Οχι poto qerashi εγω κεράσει αύριο;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
94
Like
46.275
Πόντοι
17.311
Απο ποτε ρε μπουλη εμαθες εσυ τη γλωσσα του σώματος?
Επειδή ειδες 2 να γελανε?
Μέσα σε 1 ωρα ρε μπουλη δεν δημιουργείται ουτε χημεία ουτε έρωτας, αυτα ρε μπουλη θελουν χρόνο..εσυ απο το πρωτο ραντεβου ερωτευεσαι ρε ερωτιαρη?
Απλα εκει υπηρχε ενας αρχικός ενθουσιασμός ο οποιος ομως δεν σημαίνει οτι θα εξελιχθεί το ντειτινγκ κιολας.
Εισαι καρασχετος και ειμαι σιγουρος στα 50 ποσο εισαι ζητημα να εχεις βγει 2 ραντεβού σε ολη σου τη ζωη.
Σε μια σχέση μεχρι να εξελιχθει βλακα πρέπει να γίνουν οι κατάλληλες ζυμώσεις,ναι ως πρωτο ραντεβου πηγε σχετικα καλα αλλα χωρις να ειναι σιγουρο ομως οτι μπορεί και να εξελιχθει.
Μπουλη.
εμ είδες πως από σχέσεις εισαι αμπαλος όπως ο σαμπ0, που μας έχει ταράξει στη θεωρία και από πράξη χούφτα όπως εσυ?
πάνε λοιπόν να ζυμωσεις την κωλοτρουπιδα σου στο βεσε της αυτοβελτιωσης ρε ανεστακο σαν και άσε το πολύ ανούσιο μπλαμπλα.
είπαμε... ούτε εφημερίδα ξαπλωμένη δε γαμας.
70 είμαι :2funny::2funny::2funny:

:babycry:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.568
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
εμ είδες πως από σχέσεις εισαι αμπαλος όπως ο σαμπ0, που μας έχει ταράξει στη θεωρία και από πράξη χούφτα όπως εσυ?
πάνε λοιπόν να ζυμωσεις την κωλοτρουπιδα σου στο βεσε της αυτοβελτιωσης ρε ανεστακο σαν και άσε το πολύ ανούσιο μπλαμπλα.
είπαμε... ούτε εφημερίδα ξαπλωμένη δε γαμας.
70 είμαι :2funny::2funny::2funny:

:babycry:
Χαίρομαι να σου πω την αληθεια που εισαι ασχετος στο ντειτινγκ
Κατι τυποι σαν και σενα πρέπει να ειναι στο περιθωριο οχι μονο σε γκομενικες φασεις αλλα σε ολα τα επίπεδα της ζωής.
Για σενα ο μονος δρομος ειναι η μετανοηση αρχικα και μετα να σου επιτρέψει η ιδια η ζωη να παρεις μερος στις απολαύσεις.
Τωρα εισαι στο περιθωριο στην ακρη στη γωνια, τιμωρία.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
94
Like
46.275
Πόντοι
17.311
Χαίρομαι να σου πω την αληθεια που εισαι ασχετος στο ντειτινγκ
Κατι τυποι σαν και σενα πρέπει να ειναι στο περιθωριο οχι μονο σε γκομενικες φασεις αλλα σε ολα τα επίπεδα της ζωής.
Για σενα ο μονος δρομος ειναι η μετανοηση αρχικα και μετα να σου επιτρέψει η ιδια η ζωη να παρεις μερος στις απολαύσεις.
Τωρα εισαι στο περιθωριο στην ακρη στη γωνια, τιμωρία.
ανεστακο σαν, δε χρειαζεται να επιβεβαιωνεις την ηλιθιοτητα σου σε καθε ποστ.
το εχω καταλαβει απο την αρχη αυτο αγορινα.
ασε εμενα λοιπον να ειμαι στο περιθωριο, που εσυ εχεις πλασει στο λιγοστο μυαλουδακι σου και πανε συνεχισε να αυτοβελτιωνεσαι στο βεσε σου, να τα σκας σε υποτιθεμενα ραντεβου (ψευτικα οπως ειδαμε και κλαψαμε-αρα 0) και να εισαι το βι/εφ/εμ των πουτανων με το σεξ διαρκειας σου των 5 λεπτων μαξ.
τετοιους θελουμε εμεις του "περιθωριου" ανεστακο σαν, μονο τετοιους.
σαν και σενα και σαν τα φιλαρακια σου, τα υπολοιπα ναυαγια της κλαψομουνιασης δηλαδη.:rose:
alvanos-mia-xara.gif

:2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.568
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
ανεστακο σαν, δε χρειαζεται να επιβεβαιωνεις την ηλιθιοτητα σου σε καθε ποστ.
το εχω καταλαβει απο την αρχη αυτο αγορινα.
ασε εμενα λοιπον να ειμαι στο περιθωριο, που εσυ εχεις πλασει στο λιγοστο μυαλουδακι σου και πανε συνεχισε να αυτοβελτιωνεσαι στο βεσε σου, να τα σκας σε υποτιθεμενα ραντεβου (ψευτικα οπως ειδαμε και κλαψαμε-αρα 0) και να εισαι το βι/εφ/εμ των πουτανων με το σεξ διαρκειας σου των 5 λεπτων μαξ.
τετοιους θελουμε εμεις του "περιθωριου" ανεστακο σαν, μονο τετοιους.
σαν και σενα και σαν τα φιλαρακια σου, τα υπολοιπα ναυαγια της κλαψομουνιασης δηλαδη.:rose:
alvanos-mia-xara.gif

:2funny::2funny::2funny:
Ρε μπουλη ποιους τετοιους θέλετε?
Τι εισαι πουτάνα ή γκόμενα?
93 κριτικες μονο σε μπουρδελα και καμια αναφορά ή εμπειρία με γκόμενα
Και αυτο δεν με νοιάζει γουστο σου και καμαρι σου,και εγω ειμαι υπερ των μπουρδελων και πηγαίνω,αλλα μη πουλας εξυπναδες ρε μπούλη περι ντειτινγκ.
Οτι εισαι γλυψομουνακιας το ξερουμε,οτι εισαι μπουλης το ξερουμε, οτι εισαι σαν αναποδο γαμωτο το ξερουμε,οτι σε πηδα η μαγκι το ξέρουμε.
Κάτσε εκει στο παιδικο σου δωμάτιο και σκεψου καλα μήπως ειναι η ωρα να ξεκινησεις αυτοβελτίωση
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.992
Κριτικές
94
Like
46.275
Πόντοι
17.311
εκτς του ότι δε γαμας ούτε εφημερίδα ξαπλωτη...
Ρε μπουλη ποιους τετοιους θέλετε?
Τι εισαι πουτάνα ή γκόμενα?
93 κριτικες μονο σε μπουρδελα και καμια αναφορά ή εμπειρία με γκόμενα
Και αυτο δεν με νοιάζει γουστο σου και καμαρι σου,και εγω ειμαι υπερ των μπουρδελων και πηγαίνω,αλλα μη πουλας εξυπναδες ρε μπούλη περι ντειτινγκ.
Οτι εισαι γλυψομουνακιας το ξερουμε,οτι εισαι μπουλης το ξερουμε, οτι εισαι σαν αναποδο γαμωτο το ξερουμε,οτι σε πηδα η μαγκι το ξέρουμε.
Κάτσε εκει στο παιδικο σου δωμάτιο και σκεψου καλα μήπως ειναι η ωρα να ξεκινησεις αυτοβελτίωση
δε γαμας ούτε με αίτηση ΚΕΠ Πάτρας ανεστακο σαν, τσάμπα κλαις και οδυρεσαι
:2funny:
:2funny:
:2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.568
Κριτικές
1
Like
1.224
Πόντοι
216
εκτς του ότι δε γαμας ούτε εφημερίδα ξαπλωτη...

δε γαμας ούτε με αίτηση ΚΕΠ Πάτρας ανεστακο σαν, τσάμπα κλαις και οδυρεσαι
:2funny:
:2funny:
:2funny:
Και τι σε νοιαζει ρε μπουλακο παλι αν γαμαω η όχι?
Ασε να ξερω εγω τι κανω...
Εδω εσυ θες αυτοβελτίωση μπας βιωσεις ποτε τον έρωτα
Εγω εδω ειμαι να σε βοηθησω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom