Νέα

First dates gr STAR

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα George71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Ετικέτες
    reality tv
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.739
Πόντοι
8.346
Ρε γρόθε κρητικέ την κράζεις σε όλο το ραντεβού...ειναι κακάσχημη, ανεργη, τρελή του γιατρού και χωρισμενη με παιδι...και παλι λες οτι θα ηθελες 2ο ραντεβου?
Δλδ γιατι να της δωσεις την χαρα της επιβεβαιωσης και την ευκαιρια να σε απορίψει αυτή?
Πες τα με τν μπουστη
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Καιγώ που νόμιζα πως θα βριστούν για τις ομάδες οι τελευταίοι πληρωμένοι ηθοποιοί. Εεεε εννοώ το τελευταίο ζευγάρι τυχαίων καθημερινών ανθρώπων. Τουλάχιστον έδωσαν περιεχόμενο. Οι υπόλοιποι ήταν πιο βαρετοί.
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Ρε γρόθε κρητικέ την κράζεις σε όλο το ραντεβού...ειναι κακάσχημη, ανεργη, τρελή του γιατρού και χωρισμενη με παιδι...και παλι λες οτι θα ηθελες 2ο ραντεβου?
Δλδ γιατι να της δωσεις την χαρα της επιβεβαιωσης και την ευκαιρια να σε απορίψει αυτή?
Στημένη απάντηση ήταν τύπε. Κανένας άνθρωπος στα λογικά του δεν θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με τέτοιο ναυάγιο.
Όσο περνάνε τα επεισόδια για εμένα είναι όλο και πιο φανερό. Πως είναι πληρωμένοι ηθοποιοί οι περισσότεροι που παίρνουν μέρος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν το Luben δεν βγάλει βίντεο για το σημερινό επεισόδιο. Θα είναι φαουλάρα.
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
687
Κριτικές
15
Like
2.592
Πόντοι
4.115
Στημένη απάντηση ήταν τύπε. Κανένας άνθρωπος στα λογικά του δεν θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με τέτοιο ναυάγιο.
Όσο περνάνε τα επεισόδια για εμένα είναι όλο και πιο φανερό. Πως είναι πληρωμένοι ηθοποιοί οι περισσότεροι που παίρνουν μέρος.

Δεν ειναι ηθοποιοι εχω γνωστο μου που εχει παει.(θα εμφανιστει σε επομενο επεισοδιο καποια στιγμη)
Τους δίνουν 150 ευρώ στον καθένα απλά για τα εξοδα τους. Ουτε το εστιατοριο δεν τους πληρωνουν το πληρωνουν αυτοι με τα 150 ευρω που παιρνουν. Και τους κλεινουν ξενοδοχειο για 2 βραδιες σε όσους ερχονται απο επαρχια.

Το εστιατόριο απλα εκεινη την μερα εχει πάρα πολυ φθηνές τιμές στα φαγητα. Τυπου 4-5 ευρω η μεριδα το φαγητο και 2-3 ευρω σαλατες και συνοδευτικα0.
Ετσι μαζευουν και τους κομπαρσους που τρωνε στα υπολοιπα τραπεζια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.712
Like
3.820
Πόντοι
506
Στημένη απάντηση ήταν τύπε. Κανένας άνθρωπος στα λογικά του δεν θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με τέτοιο ναυάγιο.
Όσο περνάνε τα επεισόδια για εμένα είναι όλο και πιο φανερό. Πως είναι πληρωμένοι ηθοποιοί οι περισσότεροι που παίρνουν μέρος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν το Luben δεν βγάλει βίντεο για το σημερινό επεισόδιο. Θα είναι φαουλάρα.
βιντεο Λουμπεν με μουσικη του καραφλοκορακα content creator....
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
18
Like
15.362
Πόντοι
4.546
Δεν ειναι ηθοποιοι εχω γνωστο μου που εχει παει.(θα εμφανιστει σε επομενο επεισοδιο καποια στιγμη)
Τους δίνουν 150 ευρώ στον καθένα απλά για τα εξοδα τους. Ουτε το εστιατοριο δεν τους πληρωνουν το πληρωνουν αυτοι με τα 150 ευρω που παιρνουν. Και τους κλεινουν ξενοδοχειο για 2 βραδιες σε όσους ερχονται απο επαρχια.
Πήγε και τύπος από εδώ, το είπε (μάλλον... τύποι, πληθυντικός)
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Δεν ειναι ηθοποιοι εχω γνωστο μου που εχει παει.(θα εμφανιστει σε επομενο επεισοδιο καποια στιγμη)
Τους δίνουν 150 ευρώ στον καθένα απλά για τα εξοδα τους. Ουτε το εστιατοριο δεν τους πληρωνουν το πληρωνουν αυτοι με τα 150 ευρω που παιρνουν. Και τους κλεινουν ξενοδοχειο για 2 βραδιες σε όσους ερχονται απο επαρχια.
Ίσως δεν είναι όλοι ηθοποιοί. Άλλα σίγουρα κάποιοι από αυτούς είναι. Δεν μου το βγάζεις από το μυαλό, ούτε με λοβοτομή.
Στην χειρότερη τους δίνουν επί τόπου κάποιο σενάριο.
Αρνούμαι προσωπικά να πιστέψω πως υπάρχει άνθρωπος, που θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με αυτή την κακιά μάγισσα. Ούτε καν πρώτο, εφόσον την έχει δει.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.506
Κριτικές
20
Like
22.739
Πόντοι
8.346
Δεν ειναι ηθοποιοι εχω γνωστο μου που εχει παει.(θα εμφανιστει σε επομενο επεισοδιο καποια στιγμη)
Τους δίνουν 150 ευρώ στον καθένα απλά για τα εξοδα τους. Ουτε το εστιατοριο δεν τους πληρωνουν το πληρωνουν αυτοι με τα 150 ευρω που παιρνουν. Και τους κλεινουν ξενοδοχειο για 2 βραδιες σε όσους ερχονται απο επαρχια.
Έτοιμο το ξενοδοχείο για outcall, μια χαρα
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.712
Like
3.820
Πόντοι
506
Αυτα ειναι τα αποτελεσματα του πιρφορισμου....πληρωνουμε τα σφαλματα των αγαπουληδων και των καληνυχτακηδων....

καθε καριολα πρεπει να ακουει που κ που το "αι σιχτιρ" να θυμαται ποσο μπαζο ειναι....
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Πήγε και τύπος από εδώ, το είπε (μάλλον... τύποι, πληθυντικός)
Και άλλοι έχουν πάει. Απλά δεν έχουν βγει να το πουν. Μην τους αρχίσουμε στην καζούρα. Μόνο ένα μέλος του bou σε μία σεζόν και τρία επεισόδια. Είναι πολύ μικρός και μη αντιπροσωπευτικός αριθμός. Γνώμη μου.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
538
Κριτικές
25
Like
3.377
Πόντοι
1.436
Δεν ειναι ηθοποιοι εχω γνωστο μου που εχει παει.(θα εμφανιστει σε επομενο επεισοδιο καποια στιγμη)
Τους δίνουν 150 ευρώ στον καθένα απλά για τα εξοδα τους. Ουτε το εστιατοριο δεν τους πληρωνουν το πληρωνουν αυτοι με τα 150 ευρω που παιρνουν. Και τους κλεινουν ξενοδοχειο για 2 βραδιες σε όσους ερχονται απο επαρχια.

Το εστιατόριο απλα εκεινη την μερα εχει πάρα πολυ φθηνές τιμές στα φαγητα. Τυπου 4-5 ευρω η μεριδα το φαγητο και 2-3 ευρω σαλατες και συνοδευτικα0.
Ετσι μαζευουν και τους κομπαρσους που τρωνε στα υπολοιπα τραπεζια.
2 free διανυκτέρευσεις Αθήνα....μια χαρά τους ερχετε
Θα πηδηξουν όσο κ όπου θέλουν στις πουτανες εννοείτε κ με πληρωμένο ύπνο.....
Αν ξέχασα μπορεί κ να είναι τυχεροί κ να τους κάτσει αμεσως η γκόμενα που βγήκαν ραντεβού......μπορεί όμως......
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Αυτα ειναι τα αποτελεσματα του πιρφορισμου....πληρωνουμε τα σφαλματα των αγαπουληδων και των καληνυχτακηδων....

καθε καριολα πρεπει να ακουει που κ που το "αι σιχτιρ" να θυμαται ποσο μπαζο ειναι....
Στην συγκεκριμένη περίπτωση. Δηλαδή αυτή που θα δει όλη η Ελλάδα στην τηλεόραση, πως θα διαχειριστείς κάτι παλαβές όπως η τελευταία. Λίγο δύσκολα θα βρισκόταν άνθρωπος να της πει ωμά. «Πήγαινε σπίτι σου μαζί με τους υπόλοιπους καλικάντζαρους και περίμενε πάλι τα Χριστούγεννα. Να βγεις έξω να τρομάξεις εκ νέου τον κόσμο». Οπότε εν μέρει το κατανοώ, που δεν έχει πέσει καντηλοβρισίδι αγανάκτησης. Τουλάχιστον ακόμα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vh4

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.712
Like
3.820
Πόντοι
506
Στην συγκεκριμένη περίπτωση. Δηλαδή αυτή που θα δει όλη η Ελλάδα στην τηλεόραση, πως θα διαχειριστείς κάτι παλαβές όπως η τελευταία. Λίγο δύσκολα θα βρισκόταν άνθρωπος να της πει ωμά. «Πήγαινε σπίτι σου μαζί με τους υπόλοιπους καλικάντζαρους και περίμενε πάλι τα Χριστούγεννα. Να βγεις έξω να τρομάξεις εκ νέου τον κόσμο». Οπότε εν μέρει το κατανοώ, που δεν έχει πέσει καντηλοβρισίδι αγανάκτησης. Τουλάχιστον ακόμα.
Στην εκπομπη δεν γινεται.....αλλα αν της εριχναν κανενα γαμωσταυριδι οι 2-3 τελευταιοι που βγηκε ομως,θα συμμαζευοταν και δεν θα το επαιζε μοιραια γυναικα...
ακου εκει τι ειπε...
"Να αυτος εκει με την καμερα μου αρεσει....." χαχαχαχαχ κλαιω...
 
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
354
Like
772
Πόντοι
81
Στην εκπομπη δεν γινεται.....αλλα αν της εριχναν κανενα γαμωσταυριδι οι 2-3 τελευταιοι που βγηκε ομως,θα συμμαζευοταν και δεν θα το επαιζε μοιραια γυναικα...
ακου εκει τι ειπε...
"Να αυτος εκει με την καμερα μου αρεσει....." χαχαχαχαχ κλαιω...
Πούλαγε τρέλα το ναυάγιο.
Θέλω να ελπίζω, πως αφού έληξε η εκπομπή ο Κρητικός της είπε καμία μαντινάδα με γαμωσταυρίδια. Να έρθει λίγο στα ίσια της. Συμφωνώ απόλυτα πως γυναίκες σαν και αυτή, χρειάζονται άμεση και σκληρή ταπείνωση. Από την άλλη, ίσως ούτε αυτό να το αξίζει. Με την έννοια πως εκτός παιχνιδιού. As known as πραγματικότητα, δεν θ' άξιζε ούτε λίγο από τον χρόνο σου.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.187
Like
5.404
Πόντοι
1.056
Οι περισσότεροι που συμμετέχουν, έχουν συμμετάσχει και στον παρελθόν και σε άλλα παιχνίδια-ριάλιτι (π.χ. shopping star, κάτι ψήνεται) και έχουν βρει τα τηλέφωνα τους από παλιότερες αιτήσεις. Ειδικά στο συγκεκριμένο που όπως έμαθα άργησε να ξεκινήσει γιατί δεν είχαν πολλές νέες συμμετοχές (ήταν να ξεκινήσει Φεβρουάριο και ξεκίνησε μέσα Απριλίου). Τώρα αναφορικά με το concept του παιχνιδιού, στάνταρ σε κάθε επεισόδιο όπως βλέπουμε θα υπάρχει ένα ραντεβού "παρατράγουδο", ένα ραντεβού πετυχημένο και τα δύο έτσι και έτσι.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.457
Κριτικές
1
Like
1.190
Πόντοι
216
Ίσως δεν είναι όλοι ηθοποιοί. Άλλα σίγουρα κάποιοι από αυτούς είναι. Δεν μου το βγάζεις από το μυαλό, ούτε με λοβοτομή.
Στην χειρότερη τους δίνουν επί τόπου κάποιο σενάριο.
Αρνούμαι προσωπικά να πιστέψω πως υπάρχει άνθρωπος, που θα έβγαινε δεύτερο ραντεβού με αυτή την κακιά μάγισσα. Ούτε καν πρώτο, εφόσον την έχει δει.
Ανεξάρτητα αν ειναι φτιαχτό ή οχι στη ζωη πετυχαινεις τυπους που θα εβγαιναν ραντεβου με μια τοξικη γκόμενα λογω μηδαμινων επιλογών που έχουν.
Σου λεει ας ειναι οπως να ειναι γυναίκα να είναι.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.187
Like
5.404
Πόντοι
1.056
Η λαζογερμανη με τον τυπακο ίσως το μονο ραντεβου που εχω δει σε αυτη την εκπομπη που πραγματικα ταιριάζουν και δεν βγαλανε στιγμη κατι το αβολο ή το cringe σαν προσωπικότητες.
Καλα γαμήσια να ευχηθουμε στα παιδια!
Όντως ωραίο ραντεβού και από τις περιπτώσεις που λες μακάρι να μην είναι στημένο!. Πάντως μου κάνει εντύπωση που στα τελευταία επεισόδια έτυχε και οι 2 Ελληνογερμανίδες που συμμετείχαν να είναι ακομπλεξάριστες, μια χαρά τύπισσες. Δεν ξέρω αν είναι έτσι οι περισσότερες Ελληνίδες του εξωτερικού, αλλά καμιά φορά λες πως τίποτα δεν είναι τυχαίο!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.649
Like
2.677
Πόντοι
456
Οι περισσότεροι που συμμετέχουν, έχουν συμμετάσχει και στον παρελθόν και σε άλλα παιχνίδια-ριάλιτι (π.χ. shopping star, κάτι ψήνεται) και έχουν βρει τα τηλέφωνα τους από παλιότερες αιτήσεις. Ειδικά στο συγκεκριμένο που όπως έμαθα άργησε να ξεκινήσει γιατί δεν είχαν πολλές νέες συμμετοχές (ήταν να ξεκινήσει Φεβρουάριο και ξεκίνησε μέσα Απριλίου). Τώρα αναφορικά με το concept του παιχνιδιού, στάνταρ σε κάθε επεισόδιο όπως βλέπουμε θα υπάρχει ένα ραντεβού "παρατράγουδο", ένα ραντεβού πετυχημένο και τα δύο έτσι και έτσι.
μονο γυναικες πανε σε αυτο το παιχνιδι..για να αυξησουν τους φολοουερς στο ινστα τους..ποιος εξυπνος αντρας?θα παει εκει να ξεφτιλιστει?να τον κανει κουρελι η καθε σαπια σκατοελλεινιδα μπροστα σε ολο το κοσμο και να δωσει και λεφτα για το φαι και απο πανω!!και κερατας..και δαρμενος δηλαδη!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom