Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 986
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
πιστεψε με λογο δουλειας ξερω και βλεπω οτι οι το 95% μην πω και παραπανω των φιλιπινεζων ειναι φουλ παραδοσιακες ισως περισοτερο και απο τις ελλεινιδες.κανουν μονο σχεσεις, κυριως μεταξυ τους..εκτος βεβαια αν εχεις φουλ λεφτα.προσωπικα για μενα δεν αξιζει να ασχοληθεις.

Εννοεις οτι δεν ανοιγονται σε Ελληνες; Ειναι καπως σαν κλειστη κοινοτητα;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Επρεπε να υπαρχει ενα mail order brides για να μας φερνει φιλιππινεζες στην Ελλαδα...
 

Gogas70

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ξανα στη παρεα. Μολις κανονισα ταξιδακι στο Σεμπου Φιλιπινες 13 με 29 Ιανουαριου. Εχει παει καποιος συναδελφος να μας πει? Απο οτι το εψαξα ειναι πολυ ομορφο μερος, ησυχο σε σχεση με τη Μανιλα, με πολλες φυσικες ομορφιες, και ωραια κοριτσια και ladyboys. Θα ταξιδεψω μονος. Αν υπαρχει καποιος συναγωνιστης που εχει ορεξη για ταξιδι εκει ας μου γραψει
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
καλησπερα ξανα στη παρεα. Μολις κανονισα ταξιδακι στο Σεμπου Φιλιπινες 13 με 29 Ιανουαριου. Εχει παει καποιος συναδελφος να μας πει? Απο οτι το εψαξα ειναι πολυ ομορφο μερος, ησυχο σε σχεση με τη Μανιλα, με πολλες φυσικες ομορφιες, και ωραια κοριτσια και ladyboys. Θα ταξιδεψω μονος. Αν υπαρχει καποιος συναγωνιστης που εχει ορεξη για ταξιδι εκει ας μου γραψει

Ελπιζω να μας κανεις ανταποκριση οταν γυρισεις Ελλαδα! Αντε, καλά να περνάς!
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Ετοιμαζει κανεις ταξιδακι προς τα εκει να παμε παρεα;
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Προεδραρα!
Σε 5 λεπτα μαθηματα ηγεσιας. Μεγας Μυστης.

I don't give a sh*t about them’: Philippines president threatens to leave ‘stupid’ UN

Obama, you can go to hell'! Philippines' President says he'll 'break up' with US


Παντως νεαρες φιλιπινεζες της παροικιας των αμπελοκηπων, σε messages που εστειλα απο fb, δεν απαντησαν....μαλλον εμοιασαν των ελλεεινιδων...
Ας μην ειναι απο Φ/Β, ας μην ειναι τοσο νεαρες, ας μην ειναι απο ελλαδα, αλλα στην ελλαδα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
καλησπερα ξανα στη παρεα. Μολις κανονισα ταξιδακι στο Σεμπου Φιλιπινες 13 με 29 Ιανουαριου. Εχει παει καποιος συναδελφος να μας πει? Απο οτι το εψαξα ειναι πολυ ομορφο μερος, ησυχο σε σχεση με τη Μανιλα, με πολλες φυσικες ομορφιες, και ωραια κοριτσια και ladyboys. Θα ταξιδεψω μονος. Αν υπαρχει καποιος συναγωνιστης που εχει ορεξη για ταξιδι εκει ας μου γραψει

Επεστρεψες;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.087
Κριτικές
178
Like
39.726
Πόντοι
21.896
σκεφτομαι μεθεπομενο ταξιδι σεμπου εντζελες και μανιλα παλαουαν αλλα πρωτα σιγοθρα ιουνιο μεδεγι καρταχενα και ματσου πιτσου

παντως απο το σεμπου ειαι πετιτ γκομενες ολες
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
Δηλαδη; Και πως να τις βρεις και να τις προσεγγισεις; (ξενες)
Εκτος Φ/Β, στα αλλα σαιτ γνωριμιων, πχ βαδοο κτλ, μπορει να πετυχεις υλικο που ηρθε εδω για δουλεια προσφατα πχ 1-2 χρονια, η που θα ερθει για καποιο διαστημα, πιο πιθανο απο φ/β.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.118
Like
2.942
Πόντοι
506
σκεφτομαι μεθεπομενο ταξιδι σεμπου εντζελες και μανιλα παλαουαν αλλα πρωτα σιγοθρα ιουνιο μεδεγι καρταχενα και ματσου πιτσου

παντως απο το σεμπου ειαι πετιτ γκομενες ολες
Στο σεμπου οι γκόμενες πεινάνε λιγότερο απ ότι στη Μανίλα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.803
Like
1.252
Πόντοι
216
Εκτος Φ/Β, στα αλλα σαιτ γνωριμιων, πχ βαδοο κτλ, μπορει να πετυχεις υλικο που ηρθε εδω για δουλεια προσφατα πχ 1-2 χρονια, η που θα ερθει για καποιο διαστημα, πιο πιθανο απο φ/β.

Σε badoo μονο καργιες ελλεεινιδες βρισκω δυστυχως....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.087
Κριτικές
178
Like
39.726
Πόντοι
21.896
Στο σεμπου οι γκόμενες πεινάνε λιγότερο απ ότι στη Μανίλα.
ναι απο συζητησεις με εντοπιων κοριτσιων αυτοκ αταλαβα καθως κι στα νησια σεμπου νεγκρος εχουν καλυτερο βιοτικο επιπεδο απο λουζον  και νταβοα
προσφατα γνωρισα δο φιλιππινεζες βετνμ αλλα φιλιππινες δεν εχω παει
και μλιστα με την μια που εφγα περασα καλα και μιλαω ακομα στο γουτσαπ
καλη φση ειναι δυο μμερες μανιλα 5 μερες σεξοτουρισμο αντζελες που ειναι και διπλα και μετα διαλεγεις νησι πχ ή μπορακαυ αλλα ακριβο και μικρο  'η πλαουαν μεγαλο νησι 'η σεμπου που εχει περοσσοτερες παραλιες αλλα και δραστηριοτητες καθως και την ιδια την πολη που εινια μεγαλη κοντα 1-2 εκατομυρια

μιλαν αμερικνικα-αγγλικα καθαρα οι μορωμενοι ενω νομιζω εχουν παραπανω πουτανια απο βιετναμεζες κινεζες ταυλανδες και καμποτσιανες
τα εισητηρια απο κωνσταντινουπολη με 410 ευρω πολλα και ανετα βρισκει καποιος απλα το μονο δυσαρεστο οτι δεν εχει σημεια που να ειναι τοσο ξεχωριστα για να παει καποιος αφου ολα μοιαζουν με της περιοχης οπως ην υπολοιπης ινδοκινας
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Ρε το ψήνει κανείς για Απρίλιο?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
Τυπε μου δεν πηγα ακομη γιατι μου ετυχε εκτακτη φιλοξενια σε βραζιλιανα μιλφ που θα φυγει τελος του μηνα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.087
Κριτικές
178
Like
39.726
Πόντοι
21.896
Τυπε μου δεν πηγα ακομη γιατι μου ετυχε εκτακτη φιλοξενια σε βραζιλιανα μιλφ που θα φυγει τελος του μηνα.
man apo poy petaw gia pinay
λεω να παω μετα απο κολομβια περου ισως τον αυγουστο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom