Νέα

Φιλιππίνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pattayas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 986
  • Εμφανίσεις 172K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
man apo poy petaw gia pinay
λεω να παω μετα απο κολομβια περου ισως τον αυγουστο
Τυπε μου πρεπει να με εχεις ξαναρωτησει σε πμ.
Ποτέ δεν εχω πει πως πηγα φιλιπινες ,δεν ξερω γιατι εχεις τετοια εντυπωση.
Μακαρι να ειχα παει δλδ.

Οποτε δεν ξερω να απαντησω
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.747
Κριτικές
178
Like
39.274
Πόντοι
21.896
Τυπε μου πρεπει να με εχεις ξαναρωτησει σε πμ.
Ποτέ δεν εχω πει πως πηγα φιλιπινες ,δεν ξερω γιατι εχεις τετοια εντυπωση.
Μακαρι να ειχα παει δλδ.

Οποτε δεν ξερω να απαντησω
λανθασμενη εντυπωση φιλε
γραψε λαθος

για που λες και ποσο καιρο?
εγω αν παω μαλλον 2-3 μερες μανιλα μετα για ξεμπουκωμα αντζελες 4-5 μερες και μετα σε νησι ιτε σεμπου ειτε παλαουν για 5-7 μερες'
μπορακαι κ πολυ μικρο κ βρωμικο κ πανακριωο --μηος νησιου 4 χμ  πλατος 2χλμ  δλδ για 2-3 μερες αν παει καποιος
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.081
Like
2.890
Πόντοι
506
λανθασμενη εντυπωση φιλε
γραψε λαθος

για που λες και ποσο καιρο?
εγω αν παω μαλλον 2-3 μερες μανιλα μετα για ξεμπουκωμα αντζελες 4-5 μερες και μετα σε νησι ιτε σεμπου ειτε παλαουν για 5-7 μερες'
μπορακαι κ πολυ μικρο κ βρωμικο κ πανακριωο --μηος νησιου 4 χμ  πλατος 2χλμ  δλδ για 2-3 μερες αν παει καποιος
Boracay τυπε πρεπει να εχεις φορτωσει καλυτερα απο Μανιλα. Εν τω μεταξυ συζητανε να το κλεισουν μερικούς μηνες για να ξεβρομισει.
Καλη φαση και οικονομικη ειναι πουερτο γκαλερα 1.5 ωρα απο μανιλα και μετα καμια ωρα με καραβακι
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

foufoutos83

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος αν καποιο ταξιδιωτικό γραφείο διοργανώνει ταξίδια για Φιλιππίνες ή πρέπει να κινηθούμε μόνοι μας..Όσο και αν εχω ψάξεθ δεν έχω βρει συστηματικά ομαδικά ταξίδια..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Εφτασα ενα βημα πριν κλεισω εισητηριο για μανιλα χθες βραδυ.
Απο skyscanner. Στο τελευταιο βημα μου ανεβασε 26€ την τιμη κ αυτο με ξενερωσε. Το θεωρω κλεψια στο τελευταιο βημα να ανεβαζουν την τιμη λογω χρησης πιστωτικης καρτας.
Ετσι ακυρωσα την παραγγελια


Αν κ η τιμη ηταν καλη ,οπως επισης κ τα ωραρια κ οι ωρες αλλα κ η αναχωρηση απο αννοβερο ,την πολη που μενω.

Μαλακια μου?? Δεν ξερω  :huh: :huh:
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Εφτασα ενα βημα πριν κλεισω εισητηριο για μανιλα χθες βραδυ.
Απο skyscanner. Στο τελευταιο βημα μου ανεβασε 26€ την τιμη κ αυτο με ξενερωσε. Το θεωρω κλεψια στο τελευταιο βημα να ανεβαζουν την τιμη λογω χρησης πιστωτικης καρτας.
Ετσι ακυρωσα την παραγγελια


Αν κ η τιμη ηταν καλη ,οπως επισης κ τα ωραρια κ οι ωρες αλλα κ η αναχωρηση απο αννοβερο ,την πολη που μενω.

Μαλακια μου?? Δεν ξερω  :huh: :huh:

πόσο είχε? και για ποια περίοδο?
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Σκεφτομαι γθα μια βολτα φιλιπινες-ανχελες η ταυλανδη-παταγια για ενα δεκαημερο πανω κατω μεσα στον ιουλιο.
Ημερομηνιες κ συνολο ημερων ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ φιξ.
Αναχωρηση απο γερμανια.

Οποιος ενδιαφερεται στελνει π.μ.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
urlauber, τι νεα απο το μετωπο;
Εχεις περασει πολλα κι εσυ φιλε...σε νιωθω...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.747
Κριτικές
178
Like
39.274
Πόντοι
21.896
ekλεισα για σιεμ ρεαπ καμποτζης και μετα μανιλα κια μετα παλαουαν σεπτεμβριο
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Πηγε κανεις Φιλλιπινες τελικα;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.747
Κριτικές
178
Like
39.274
Πόντοι
21.896
2 sept μανιλα τρεις μερες για ξεμπουκωμα μακατι θα μεινω,,,, μετα απευθειας σιεμ ρεαπ για αρχαια κ ναους και κανενα καμποτζιανακι αλλες τρεις μερες και μετα παλαουαν 7 νυχτες με ενα μωρκι για ρελαξ
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Δωσε κανενα report επιστρεφοντας! feedback απο την πηγη!
Καλα να περασεις!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
εννοειται
παω για διαβασμενος

εχεις παει εσυ ποτε cool11??

Οχι δεν εχω παει.
Εχω μιλησει για πολυ καιρο, και σοβαρα, με δεκαδες φιλλιπινεζες. Τι γυναικες ειναι αυτες ρε παιδι μου. Μπορει οι περισσοτερες να μη σε κερδιζουν με την ομορφια τους -παροτι υπαρχουν και ομορφα κουκλακια, αλλα σε κερδιζουν με τη συμπεριφορα τους.
Ειναι γυναικες-γυναικες!
Οχι ανδροειδη σαν τις δυτικες γυναικες!

Μακαρι να ειχα το χρημα να κινηθω, να παω, να πηγαινα τακτικα, και να καταφερνα να φερω μια εξαιρετικη φιλλιπινεζα που θα διαλεγα, στην Ελλαδα για μενα.
Αλλα φροντισαν ολες οι ελληνικες κυβερνησεις της τελευταιας δεκαετιας, να μας τσακισουν στους φορους, και ισα να βιοποριζουμε και τιποτε παραπανω...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.747
Κριτικές
178
Like
39.274
Πόντοι
21.896
man με 480 απο θεσσαλονικη βρισκεις και μανιλα ειναι φθηνα για πεντε μερες με 120 ευρω βρισκεις ξενοδοχειακη μανιλα
και παλαουαν με 50 ευρω πανε ελα εχει πτησεις και εκει με 20 ευρω την ημερα εχει χοτελια

γενικα επειδη μιλαν αγγλικα ειναι οι πιο εξυπνες γυναικες τη ασιας μαζι με τις βιετναμεζες
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.081
Like
2.890
Πόντοι
506
man με 480 απο θεσσαλονικη βρισκεις και μανιλα ειναι φθηνα για πεντε μερες με 120 ευρω βρισκεις ξενοδοχειακη μανιλα
και παλαουαν με 50 ευρω πανε ελα εχει πτησεις και εκει με 20 ευρω την ημερα εχει χοτελια

γενικα επειδη μιλαν αγγλικα ειναι οι πιο εξυπνες γυναικες τη ασιας μαζι με τις βιετναμεζες
Μαλαισία τυπε 322 απο Κωνσταντινούπολη και 740 business
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.701
Like
20.535
Πόντοι
5.006
Οχι δεν εχω παει.
Εχω μιλησει για πολυ καιρο, και σοβαρα, με δεκαδες φιλλιπινεζες. Τι γυναικες ειναι αυτες ρε παιδι μου. Μπορει οι περισσοτερες να μη σε κερδιζουν με την ομορφια τους -παροτι υπαρχουν και ομορφα κουκλακια, αλλα σε κερδιζουν με τη συμπεριφορα τους.
Ειναι γυναικες-γυναικες!
Οχι ανδροειδη σαν τις δυτικες γυναικες!

Μακαρι να ειχα το χρημα να κινηθω, να παω, να πηγαινα τακτικα, και να καταφερνα να φερω μια εξαιρετικη φιλλιπινεζα που θα διαλεγα, στην Ελλαδα για μενα.
Αλλα φροντισαν ολες οι ελληνικες κυβερνησεις της τελευταιας δεκαετιας, να μας τσακισουν στους φορους, και ισα να βιοποριζουμε και τιποτε παραπανω...

τυπε με το χερι στην καρδια, πιστευεις ότι θα γαμησεις ποτε σου πριν πεθανεις? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom