Νέα

Φετίχ με καλσόν, γόβες, μπότες, μίνι φουστίτσες, κολλητά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Μαα... :o :o :o :o Τι γινεται εδω ... Γραφει και απανταει ο ιδιος ? Ρε τυπε θα μας τρελανεις ?
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
τις καλημεεεεεερες μου σε ολους εμας π εχουμε αυτα τα ωραια κολληματα φετιχισμου..... :grin:
επιτελους ενα σωστο θρεντ για συζητηση..... :grin:
εισαι πανμεγιστος αδερφε π τ ανοιξες κ παροτι π ειμαι 19 τρελαινομαι οτν βλεπω γοβες σε συνδυασμο με καλσον κτλ....
τα χαιρετισματα μ κ τα λεμε τ βραδακι γτ τωρα προεχει η δουλεια..... :jerking:χεχεχεχε.....
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Σου αρέσει να φοράς καλσόν και να προκαλείς; Τότε σίγουρα βρίκες αυτό που ψάχνεις.

Το μέηλ καθώς και πληροφορίες μου βλέπεις στο προφίλ μου. Έλα να μιλήσουμε κάποια στιγμή στο μσν. Μπαίνω κάθε βράδυ κατα τις 11.

Φιλάκια.

αδερφε δεν εχεις προφιλ κ δεν μπορουμε ν σε βρουμε....στειλε μ το σε πμ.
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
ανεβασε καμια ακομη φωτο
να ξερουμε τι παιρνουμε δηλαδης
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Ραννια transsexual  το αλλο προφιλ γιατι εφαγε μπαν?
 

rannia papas

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
[size=20pt]Τωρα πιστευω οτι οσοι και οσες Αυταρχικοι και Αυταρχικες Σαδιστες ή Σαδιστριες θελουν να με αποκτησουν αποκλειστικα ως σκλαβα και υπηρετρια τους ας απευθυνθουν σοβαρα στο ranniats@otenet.gr[/size]

 

www.hqcity.ru/soft/IIIU.rar]Uploaded with IIIUploader[/URL]
 

rannia papas

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι η Ραννια transsexual  παθητικη με εντονο φετιχ με τα καλσον και τα 15ποντα. Υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητα (οι Αφεντρες με strapondildos) και να με ταπεινωνουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια. Αν πστευετε οτι μπορειτε να συμβαλετε σε αυτη μου τη μαζοχιστικη  ζωη καντε με δικη σας και θα σας υπηρετω ισοβια και μονιμα τυφλα και απολυτα πιστα τοσο εσας οσο και τους φιλους, φιλες αλλα και πελατες και πελατισες σας. Αν εχετε χωρο και μπορειτε να με στεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε ή Κυρια μου μονιμα και με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου. Τελευταια κινηση απο εσας Κυριε ή Κυρια μου. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.

Στειλτε μου το συμβολαιο μονιμης υποταγης και ιδιοκτησιας μου απο εσας και θα σας το υπογραψω εν λευκω. Με αυτο θα σας ανηκω και θα μπορειτε να με χρησιμοποιειτε οπως οταν και οπου εσεις θελετε αλλα και να με νοικιαζετε, δανειζετε και πουλησετε οποτε και οπου θελετε. Ισχυει απολυτα με την  δικη μου υπογραφη και την υπογραφη δυο ακομα δικων σας μαρτυρων. Βαλτε δυο φιλους ή φιλες σας να το υπογραψουν. Θα ηθελα μονο να αναγραφει οτι θα με στεγαζετε, ταϊζετε, ντυνετε με ρουχα-παπουτσια, αγοραζετε μακιγιαζ και περουκες και θα μου καλυπτετε την ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομιακη μου περιθαλψη. ΟΛΑ τα υπολοιπα είναι υποχρεωσεις μου και καθηκοντα μου προς εσας και οσους ή οσες με διαταξετε να υπηρετησω πιστα και απολυτα τυφλα και αναντιρρητα. Θα σας ανηκω μονιμα και ισοβια ακομα και να με εκδοσετε, νοικιασετε και πουλησετε θα μπορειτε αλλα και να με χρησιμοποιησετε ως S/M αντικειμενο, να με εκμεταλλευεστε σε πιατσες και με φιλους και φιλες σας, αλλα και να με πουλησετε με συμβολαιο παντα, και μονο με τους ιδιους ορους, σε αλλους ή αλλες οταν εσεις το κρινετε καλο. Δεν εχω λογο για τιποτε και σε τιποτε. Θα σας υπηρετω ακομα και ως υπηρετρια και δουλα πλενοντας, σιδερωνοντας, μαγειρευοντας και καθαριζοντας το σπιτι σας αλλα και των φιλων και φιλεναδων σας. Θα υπακουω τυφλα και απολυτα ο,τι μου λετε και θα κανω ο,τι θελετε.

Δικη σας σκλαβα
Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον transexual
Υ.Γ.
οποτε θελησετε να με αποκτησετε Κυριε ή Κυρια μπορειτε να το κανετε στελνοντας μυ συμβολαιο μονιμης ιδιοκτησιας μου με το μοναδικο ορο να πρεπει να με πουλησετε με τους ιδιους ορους σε αλλον αν καποτε θελησετε να με διωξετε. Ετσι παντα θα ανηκω σε καποιον Αφεντη ή Αφεντρα. Στεγη-τροφη-ρουχισμο-παπουτσια και ιατριφαρμακευτικη καλυψη ειναι τα "πρεπει" σας. Απολυτη υποταγη και πληρη και τυφλη υπακοη στα παντα και σε καθετι που θα με διαταζετε ειναι οι υποχρεωσεις μυ. Τολμηστε το και στειλτε μου το συμβολαιο μου. Θα το υπογραψω και θα σας το στειλω ωστε να το υπογραψετε εσεις και δυο μαρτυρες της δικης σας επιλογης οποτε και θα μου στειλετε το ενα αντιγραφο σε μενα και τις οδηγιες πως θα ερθω να σας βρω για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας
 

Kavla.cross

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Έλα σιγά σιγά να βάζουμε τα καλσόνακια μας τώρα Πού κάνε λίγο κρύο
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
207
Like
3.179
Πόντοι
441
20190209_051848.jpg
20190209_051848.jpg
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
61
Like
120
Πόντοι
0
Γεια χαρα επειδη εχω τρελλα με τα μαυρα καλτσον και τα γυναικεια ποδια οποιος εχει υλικο η κατι αλλο π μ παρακαλώ
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.993
Πόντοι
10.336
Γεια χαρα επειδη εχω τρελλα με τα μαυρα καλτσον και τα γυναικεια ποδια οποιος εχει υλικο η κατι αλλο π μ παρακαλώ
το υλικο του γκουγκλ στα 85239 τσοντοσαιτ με 5234832894 φωτος και 2314231 βιντεος δεν σου κανει;
δεν ξερω αν την επαιξες με τις φωτο πιο πανω, να σε ενημερωσω οτι τα ποδια δεν ειναι οσο γυναικεια φανταζεσαι :2funny:
 

AndrosP69

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
61
Like
120
Πόντοι
0
το υλικο του γκουγκλ στα 85239 τσοντοσαιτ με 5234832894 φωτος και 2314231 βιντεος δεν σου κανει;
δεν ξερω αν την επαιξες με τις φωτο πιο πανω, να σε ενημερωσω οτι τα ποδια δεν ειναι οσο γυναικεια φανταζεσαι :2funny:
Οκ φετιχ τρελλο με μινι γαμπες και μαυρα καλτσον μπορει να τη παιζω ολη μερα μιλαμε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.098
Πόντοι
11.956
Γεια χαρα επειδη εχω τρελλα με τα μαυρα καλτσον και τα γυναικεια ποδια οποιος εχει υλικο η κατι αλλο π μ παρακαλώ
Πόσα δίνεις?...θα δεις υλικό που θα πάθεις πλάκα χαχαχα ακούω πρόταση?
 

OMSA20

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2021
Μηνύματα
207
Like
3.179
Πόντοι
441
το υλικο του γκουγκλ στα 85239 τσοντοσαιτ με 5234832894 φωτος και 2314231 βιντεος δεν σου κανει;
δεν ξερω αν την επαιξες με τις φωτο πιο πανω, να σε ενημερωσω οτι τα ποδια δεν ειναι οσο γυναικεια φανταζεσαι :2funny:
σωραιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom