Νέα

Φετίχ με καλσόν, γόβες, μπότες, μίνι φουστίτσες, κολλητά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
α δε ξερω τι μπορει να γινει καταλαααααααααθος ειμαι κ ξανθια κανω κ βλακειες

:P :P :P
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • blonde_geometry_test.jpg
    blonde_geometry_test.jpg
    20,9 KB · Εμφανίσεις: 83

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
ε ναι... που το παραξενο? :rolleyes: :crazy:

εσυ βρες το με το πυθαγορειο θεωρημα να δουμε αν τα πας καλυτερα :P :P :cheesy:
 

Επισκέπτης
όλες σας είσαστε καυλιάρες κορίτσια, αλλά όταν φοράτε καλσόν γίνεστε περισσότερο.
 

Επισκέπτης
Λοιπόν μικρές κυρίες μου και αναφέρομαι μόνο σε εσάς και όχι στα αγόρια ( τους μικρούς κυρίους δηλαδή ) διότι σαν στρέητ που είναι όλα τα αγόρια εδώ μέσα δεν πρόκειται κανείς να φοράει καλσόν ή ζαρτιέρες αν προτιμάτε.
Ειμαι 33 χρονών και έχω ζήσει πολλές εμπειρίες πάνω στο σεξουαλικό. Ίσως πολλοί/ πολλές να το γελάσατε αυτό το θέμα αλλά άχ και να ξέρατε κυρίες μου πως όλοι οι άντρες '' αρσενικοί και μή '' εκστασιάζονται χαζεύοντας τα ποδαράκια σας όταν φοράτε καλσόν με γόβες ή μπότες. Απο σήμερα λοιπόν ( είμαι σίγουρος οτι θα το κάνετε γιατί εκτός απο έξυπνες και καυλιάρες, είσαστε και πονηρές κι ας το παίζετε παρθένες ), ξεκινήστε να παρατηρείτε τα βλέματα των φίλων σας όταν φοράτε καλσόν και θα ανακαλύψετε οτι όλα τα αγόρια στρέφουν την προσοχή τους πάνω στο καλσόν.

Μετά απο αυτή σας την ανακάλυψη σίγουρα έχουμε να συζητήσουμε πολλά μεταξύ μας. Φετιχιστής.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τωρα δεν γινεται
ειναι καλοκαιρι εχει ζεστη!
:P :P :P
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Iσα ισα που οι ζαρτιερες το καλοκαιρι ειναι πιο ανετες γιατι δεν ιδρώνει και το μουνακι... Ασε που ¨καδραρουν" καλυτερα το επιμαχο σημειο-α. Οπως και να το κανουμε το καλσον ειναι λιγο fast food... Καλυτερα μια γυναικα με φουστα και ζαρτιερες παρα μια με μινι και καλσον λεω εγω.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
κοιτα κομη δε ξερω.. εγω παντως το καλοκαιρι μες τη ζεστη που δε την αντεχει ο οργανισμος μου
αν γινοταν να μη φοραω κ τπτ θα ημουν πολυ ευτυχισμενη χαχαχαχα
οχι να φοραω κ καλσον! :2funny:
 

Επισκέπτης
Λοιπόν μικρές κυρίες μου και αναφέρομαι μόνο σε εσάς και όχι στα αγόρια ( τους μικρούς κυρίους δηλαδή ) διότι σαν στρέητ που είναι όλα τα αγόρια εδώ μέσα δεν πρόκειται κανείς να φοράει καλσόν ή ζαρτιέρες αν προτιμάτε.
Ειμαι 33 χρονών και έχω ζήσει πολλές εμπειρίες πάνω στο σεξουαλικό. Ίσως πολλοί/ πολλές να το γελάσατε αυτό το θέμα αλλά άχ και να ξέρατε κυρίες μου πως όλοι οι άντρες '' αρσενικοί και μή '' εκστασιάζονται χαζεύοντας τα ποδαράκια σας όταν φοράτε καλσόν με γόβες ή μπότες. Απο σήμερα λοιπόν ( είμαι σίγουρος οτι θα το κάνετε γιατί εκτός απο έξυπνες και καυλιάρες, είσαστε και πονηρές κι ας το παίζετε παρθένες ), ξεκινήστε να παρατηρείτε τα βλέματα των φίλων σας όταν φοράτε καλσόν και θα ανακαλύψετε οτι όλα τα αγόρια στρέφουν την προσοχή τους πάνω στο καλσόν.

Μετά απο αυτή σας την ανακάλυψη σίγουρα έχουμε να συζητήσουμε πολλά μεταξύ μας. Φετιχιστής.
ιποκλινομαι μεγα μιστι και σκιστι ΄δεν χορτενο'!!!!!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτό το σκεπτικό κόμητα μου θυμίζει κάτι από την ιστορία της Ο.
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
κοιτα κομη δε ξερω.. εγω παντως το καλοκαιρι μες τη ζεστη που δε την αντεχει ο οργανισμος μου
αν γινοταν να μη φοραω κ τπτ θα ημουν πολυ ευτυχισμενη χαχαχαχα
οχι να φοραω κ καλσον! :2funny:
ενταξει Bite δεν ειπαμε να τα φορας οταν πας στο περιπτερο! Αλλα κανε και κατι για να ανεβαζεις την λιμπιντο του εραστη σου... με ενα ζευγαρι ζαρτιερες εκλεβε τα μυστικα του Υπουργειου Εσωτερικων της Αγγλιας η Κριστιν Κιλερ απο τον Πορφιουμο...

Αυτό το σκεπτικό κόμητα μου θυμίζει κάτι από την ιστορία της Ο.

Ε ναι δικιο εχεις αν και την  βρισκω ξνερωτη ταινια πια με τα σημερινα στανταρ... εχει καποιες αξιες αναλοιωτες στο χρονο... σαν τα κομικς του Μαναρα
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Η Κριστιν όμως ήταν η Κριστιν...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κυριε φετιχιστα αν κατοπιν συνομιλιας μας καταληξουμε σε ενα επιθυμητο και για τις δυο πλευρες αποτελεσμα συνεπαγεται οτι θα μας προμηθευεται και με μεγαλες ποσοτητες απο καλτσες-καλτσον και λοιπα σχετικα αξεσουαρ? καθοτι σκιζονται ευκολα τα ατιμα και ειναι και πανακριβα και ειπα και να ανταποκριθω και στο ρολο της μεσης ελληνιδας φραγκορουφηχτρας :P
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
χαχαχαχαχαχαχαχ λες και μερικα πετυχημενα ρε τοντοκ ωρες ωρες.....  :2funny: :2funny: :2funny:

αυτα παντως μην το γελας βγαζουν πιο ανθεκτικα καλτσον απο τα αλλα που τα χρυσοπληρωνουμε.....

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom