Νέα

Φετίχ με καλσόν, γόβες, μπότες, μίνι φουστίτσες, κολλητά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
mounitsa bic??? τι πτωση αισθητικου επιπεδου ειναι αυτη??? Μηπως η παραμονη σου στην Γηραια Αλβιώνα ( αν δεν κανω λαθος ) χαλασε την φυσικη κοκεταρια των Μσογειακών Γυναικών????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Η παραμονη μου στη γηραια παρολιγο να με κανει να κυκλοφορω γεναρη μηνα χωρις καλτσον και με τιραντακι.....ευτυχως φευγω πανω στο κρισιμο σημειο της μεταλλαξης......χαχαχαχαχααχα

ε μπικ κομη μου τι να κανουμε.....αφου δε βρισκω κανα κοροιδο να μου τα σκαει να ψωνιζω απο του αερακη σωβρακοφανελονια βολευομαι με τον βασιλοπουλο και γω :2funny:

μην τα γελας τα μπικ.....εκανε και σχεδια κοτζαμ ασλανης.....χαχαχαχαχαχα

ηταν το ιδανικο καλτσον παρελασης.....
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
οχι κοροιδο darling... the inspired man is a giving man... και οχι "καλΤΣον" καλσον ειναι και πιο σωστα collant...
Ax τσαμπα πληρωνε η μαμα mounitsa τα ιδιωτικα και τα φροντιστήρια! Αχ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμεις τα λεμε καΡσον....ως γνωστον εχουμε ενα μικρο προβλημα με το Λ :2funny:

κομητα τα αγγλικα-γαλλικα-πιανα-μπαλετα-κεντημα-βελονακι-τσελεμεντες-ΚΑΙ καζαμιας-ονειροκριτης δεν τα διακηρυττουμε στο φορουμ εδω απλα κανουμε χιουμορακι ενιοτε ειρωνευομαστε μιας και εχουμε αδυναμια στο σπορ αυτο.....αμα θετε να σκαναρω τα πεντιγκριζ μου και να σας τα στειλω με πμ :P :P
 

Επισκέπτης
Σιγά μην σκίσουμε κάνα καλσόν... λέω εγώ τώρα!
 

Επισκέπτης
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...

σε συγχωρουμε..

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...
θες το γαμωσταυρο σου μεσημεριατικα?? :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Εμεις τα λεμε καΡσον....ως γνωστον εχουμε ενα μικρο προβλημα με το Λ :2funny:

κομητα τα αγγλικα-γαλλικα-πιανα-μπαλετα-κεντημα-βελονακι-τσελεμεντες-ΚΑΙ καζαμιας-ονειροκριτης δεν τα διακηρυττουμε στο φορουμ εδω απλα κανουμε χιουμορακι ενιοτε ειρωνευομαστε μιας και εχουμε αδυναμια στο σπορ αυτο.....αμα θετε να σκαναρω τα πεντιγκριζ μου και να σας τα στειλω με πμ :P :P
Μπα μπα..!!το οτι  μπαινετε εδω μεσα για χιομορ φενεται αλλα το ενιοτε να ειρωνευτουμε δεν το καταλαβα..!!δηλαδη μηπως μπενετε για να μας δουλευτε κιολας..
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
εμεεις? εμεις να δουλευουμε οποιονδηποτε? ΕΜΕΙΣ?
τεηκ ιτ μπακ θανουλη...  :uzi: :uzi: :uzi:
 

Επισκέπτης
Κυριε φετιχιστα αν κατοπιν συνομιλιας μας καταληξουμε σε ενα επιθυμητο και για τις δυο πλευρες αποτελεσμα συνεπαγεται οτι θα μας προμηθευεται και με μεγαλες ποσοτητες απο καλτσες-καλτσον και λοιπα σχετικα αξεσουαρ? καθοτι σκιζονται ευκολα τα ατιμα και ειναι και πανακριβα και ειπα και να ανταποκριθω και στο ρολο της μεσης ελληνιδας φραγκορουφηχτρας :P
Νίτσαμου την έχεις κουνίσει ποτέ την αχλαδιά ή τρώς μόνο τάχλάδια?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...
:uzi: :uzi: :uzi: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :ak: :ak: :ak: :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Θανουλη εγω προσωπικα ειρωνευομαι μονο οταν με ειρωνευτουν (ή αν ο συνομιλητης μου ειναι απιστευτα και απυθμενα ηλιθιος....σορρυ δεν μπορω να φανω "καλη" ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου :P )

κατα ταλλα αχορταγε εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο σχολιο το εκανες στην μπαιτ και οχι σε μενα.......δεν ειμαι και σιγουρη παντως δεν το θυμαμαι καν......μαλλον δεν θα ιδρωσε το αυτακι μου :2funny:

τεφκτρε σιχαινομαι τα αχλαδια.....
 

Επισκέπτης
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...
oops, να ενας ακομα για κολυμβηση.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Θανουλη εγω προσωπικα ειρωνευομαι μονο οταν με ειρωνευτουν (ή αν ο συνομιλητης μου ειναι απιστευτα και απυθμενα ηλιθιος....σορρυ δεν μπορω να φανω "καλη" ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου :P )

κατα ταλλα αχορταγε εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο σχολιο το εκανες στην μπαιτ και οχι σε μενα.......δεν ειμαι και σιγουρη παντως δεν το θυμαμαι καν......μαλλον δεν θα ιδρωσε το αυτακι μου :2funny:

τεφκτρε σιχαινομαι τα αχλαδια.....
BiteMeIaMfresH(επειδη ειπε ταικ ιτ μπακ) και μουνιτσα το παιρνω πισω..!!μουνιτσα με καλυψες...!!
 

PareVale

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
73
Like
3
Πόντοι
0
υπάρχει περίπτωση κάποιο πουσταριό ή κάποια μέγα πουτάνα διαχειρίστρια του φόρουμ να διέγραψε κάποιο σχόλιο που σου έκανα '' μουνίτσα '' σχετικά με τη βίλα μου που θα στη χώσω στο σίστο σου μέσα;

ρε χουντικοί φασίστες σας γαμώ!!!! δε σας έβαλαν μυαλό οι ʼγγλοι και οι Τούρκοι; ακόμα το παίζεται εξουσία πίσω απο τα φινιστρίνια;

π.ς. με συνεγχωρείτε κυρίες, κύριοι και οι άλλοι που υβρίζω αλλά ενίσταμαι...
κουκλα μου αν εχεις καποιο προβλημα με τα ορμονικα σου καλυτερα προσεχε τι λες...
αμα δεν βρισκεις καποιον να σου φτιαξει την τρυπουλα σου μην βριζεις και μην μιλας ασχημα.
 

Ράννια

Cross
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
88
Πόντοι
1
Λοιπόν μικρές κυρίες μου και αναφέρομαι μόνο σε εσάς και όχι στα αγόρια ( τους μικρούς κυρίους δηλαδή ) διότι σαν στρέητ που είναι όλα τα αγόρια εδώ μέσα δεν πρόκειται κανείς να φοράει καλσόν ή ζαρτιέρες αν προτιμάτε.
Ειμαι 33 χρονών και έχω ζήσει πολλές εμπειρίες πάνω στο σεξουαλικό. Ίσως πολλοί/ πολλές να το γελάσατε αυτό το θέμα αλλά άχ και να ξέρατε κυρίες μου πως όλοι οι άντρες '' αρσενικοί και μή '' εκστασιάζονται χαζεύοντας τα ποδαράκια σας όταν φοράτε καλσόν με γόβες ή μπότες. Απο σήμερα λοιπόν ( είμαι σίγουρος οτι θα το κάνετε γιατί εκτός απο έξυπνες και καυλιάρες, είσαστε και πονηρές κι ας το παίζετε παρθένες ), ξεκινήστε να παρατηρείτε τα βλέματα των φίλων σας όταν φοράτε καλσόν και θα ανακαλύψετε οτι όλα τα αγόρια στρέφουν την προσοχή τους πάνω στο καλσόν.

Μετά απο αυτή σας την ανακάλυψη σίγουρα έχουμε να συζητήσουμε πολλά μεταξύ μας. Φετιχιστής.

Ειμαι η Ραννια transsexual  παθητικη με [size=30pt]εντονο φετιχ με τα καλσον[/size] και τα 15ποντα. Υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητα (οι Αφεντρες με strapondildos) και να με ταπεινωνουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια. Αν πστευετε οτι μπορειτε να συμβαλετε σε αυτη μου τη μαζοχιστικη  ζωη καντε με δικη σας και θα σας υπηρετω ισοβια και μονιμα τυφλα και απολυτα πιστα τοσο εσας οσο και τους φιλους, φιλες αλλα και πελατες και πελατισες σας. Αν εχετε χωρο και μπορειτε να με στεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε ή Κυρια μου μονιμα και με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου. Τελευταια κινηση απο εσας Κυριε ή Κυρια μου. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.

Στειλτε μου το συμβολαιο μονιμης υποταγης και ιδιοκτησιας μου απο εσας και θα σας το υπογραψω εν λευκω. Με αυτο θα σας ανηκω και θα μπορειτε να με χρησιμοποιειτε οπως οταν και οπου εσεις θελετε αλλα και να με νοικιαζετε, δανειζετε και πουλησετε οποτε και οπου θελετε. Ισχυει απολυτα με την  δικη μου υπογραφη και την υπογραφη δυο ακομα δικων σας μαρτυρων. Βαλτε δυο φιλους ή φιλες σας να το υπογραψουν. Θα ηθελα μονο να αναγραφει οτι θα με στεγαζετε, ταϊζετε, ντυνετε με ρουχα-παπουτσια, αγοραζετε μακιγιαζ και περουκες και θα μου καλυπτετε την ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομιακη μου περιθαλψη. ΟΛΑ τα υπολοιπα είναι υποχρεωσεις μου και καθηκοντα μου προς εσας και οσους ή οσες με διαταξετε να υπηρετησω πιστα και απολυτα τυφλα και αναντιρρητα. Θα σας ανηκω μονιμα και ισοβια ακομα και να με εκδοσετε, νοικιασετε και πουλησετε θα μπορειτε αλλα και να με χρησιμοποιησετε ως S/M αντικειμενο, να με εκμεταλλευεστε σε πιατσες και με φιλους και φιλες σας, αλλα και να με πουλησετε με συμβολαιο παντα, και μονο με τους ιδιους ορους, σε αλλους ή αλλες οταν εσεις το κρινετε καλο. Δεν εχω λογο για τιποτε και σε τιποτε. Θα σας υπηρετω ακομα και ως υπηρετρια και δουλα πλενοντας, σιδερωνοντας, μαγειρευοντας και καθαριζοντας το σπιτι σας αλλα και των φιλων και φιλεναδων σας. Θα υπακουω τυφλα και απολυτα ο,τι μου λετε και θα κανω ο,τι θελετε.

Δικη σας σκλαβα
Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον transexual
Υ.Γ.

οποτε θελησετε να με αποκτησετε Κυριε ή Κυρια μπορειτε να το κανετε στελνοντας μυ συμβολαιο μονιμης ιδιοκτησιας μου με το μοναδικο ορο να πρεπει να με πουλησετε με τους ιδιους ορους σε αλλον αν καποτε θελησετε να με διωξετε. Ετσι παντα θα ανηκω σε καποιον Αφεντη ή Αφεντρα. Στεγη-τροφη-ρουχισμο-παπουτσια και ιατριφαρμακευτικη καλυψη ειναι τα "πρεπει" σας. Απολυτη υποταγη και πληρη και τυφλη υπακοη στα παντα και σε καθετι που θα με διαταζετε ειναι οι υποχρεωσεις μυ. Τολμηστε το και στειλτε μου το συμβολαιο μου. Θα το υπογραψω και θα σας το στειλω ωστε να το υπογραψετε εσεις και δυο μαρτυρες της δικης σας επιλογης οποτε και θα μου στειλετε το ενα αντιγραφο σε μενα και τις οδηγιες πως θα ερθω να σας βρω για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας
 

rannia papas

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Ειμαι η Ραννια transsexual  παθητικη με [size=30pt]εντονο φετιχ με τα καλσον[/size] και τα 15ποντα. Υποτασσομαι σε ολους και σε ολες σαν δουλαρα υπηρετρια για να με τσιμπουκωνουν και γαμανε ανελεητα (οι Αφεντρες με strapondildos) και να με ταπεινωνουν ΔΗΜΟΣΙΑ αλλα και να με παιρνουν σε ομαδικα οργια και S/M ακραια δημοσια και μη γαμησια και μαρτυρια. Αν πστευετε οτι μπορειτε να συμβαλετε σε αυτη μου τη μαζοχιστικη  ζωη καντε με δικη σας και θα σας υπηρετω ισοβια και μονιμα τυφλα και απολυτα πιστα τοσο εσας οσο και τους φιλους, φιλες αλλα και πελατες και πελατισες σας. Αν εχετε χωρο και μπορειτε να με στεγασετε-ντυσετε-ταϊσετε και αγοραζετε παπουτσια και μακιγιαζ, ΕΡΧΟΜΑΙ αμεσα και εγκαθισταμαι ακομα και στο υπογειο σας Κυριε ή Κυρια μου μονιμα και με ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ. Αν εχετε δικο σας χωρο για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας ειμαι ετοιμη να μετακομισω με τα καλσον και τα ψηλοτακουνα μου. Τελευταια κινηση απο εσας Κυριε ή Κυρια μου. Στειλτε μου αναλυτικα απαντηση σε ολα αυτα και ερχομαι στο δικο σας χωρο, με συμβολαιο πληρους και αποκλειστικης υποταγης και ιδιοκτησιας.

Στειλτε μου το συμβολαιο μονιμης υποταγης και ιδιοκτησιας μου απο εσας και θα σας το υπογραψω εν λευκω. Με αυτο θα σας ανηκω και θα μπορειτε να με χρησιμοποιειτε οπως οταν και οπου εσεις θελετε αλλα και να με νοικιαζετε, δανειζετε και πουλησετε οποτε και οπου θελετε. Ισχυει απολυτα με την  δικη μου υπογραφη και την υπογραφη δυο ακομα δικων σας μαρτυρων. Βαλτε δυο φιλους ή φιλες σας να το υπογραψουν. Θα ηθελα μονο να αναγραφει οτι θα με στεγαζετε, ταϊζετε, ντυνετε με ρουχα-παπουτσια, αγοραζετε μακιγιαζ και περουκες και θα μου καλυπτετε την ιατροφαρμακευτικη και νοσοκομιακη μου περιθαλψη. ΟΛΑ τα υπολοιπα είναι υποχρεωσεις μου και καθηκοντα μου προς εσας και οσους ή οσες με διαταξετε να υπηρετησω πιστα και απολυτα τυφλα και αναντιρρητα. Θα σας ανηκω μονιμα και ισοβια ακομα και να με εκδοσετε, νοικιασετε και πουλησετε θα μπορειτε αλλα και να με χρησιμοποιησετε ως S/M αντικειμενο, να με εκμεταλλευεστε σε πιατσες και με φιλους και φιλες σας, αλλα και να με πουλησετε με συμβολαιο παντα, και μονο με τους ιδιους ορους, σε αλλους ή αλλες οταν εσεις το κρινετε καλο. Δεν εχω λογο για τιποτε και σε τιποτε. Θα σας υπηρετω ακομα και ως υπηρετρια και δουλα πλενοντας, σιδερωνοντας, μαγειρευοντας και καθαριζοντας το σπιτι σας αλλα και των φιλων και φιλεναδων σας. Θα υπακουω τυφλα και απολυτα ο,τι μου λετε και θα κανω ο,τι θελετε.

Δικη σας σκλαβα
Ραννια η φετιχιστρια με τα καλσον transexual
Υ.Γ.

οποτε θελησετε να με αποκτησετε Κυριε ή Κυρια μπορειτε να το κανετε στελνοντας μυ συμβολαιο μονιμης ιδιοκτησιας μου με το μοναδικο ορο να πρεπει να με πουλησετε με τους ιδιους ορους σε αλλον αν καποτε θελησετε να με διωξετε. Ετσι παντα θα ανηκω σε καποιον Αφεντη ή Αφεντρα. Στεγη-τροφη-ρουχισμο-παπουτσια και ιατριφαρμακευτικη καλυψη ειναι τα "πρεπει" σας. Απολυτη υποταγη και πληρη και τυφλη υπακοη στα παντα και σε καθετι που θα με διαταζετε ειναι οι υποχρεωσεις μυ. Τολμηστε το και στειλτε μου το συμβολαιο μου. Θα το υπογραψω και θα σας το στειλω ωστε να το υπογραψετε εσεις και δυο μαρτυρες της δικης σας επιλογης οποτε και θα μου στειλετε το ενα αντιγραφο σε μενα και τις οδηγιες πως θα ερθω να σας βρω για να με σπιτωσετε εστω και στο υπογειο σας

που μπορω να σου στειλω το συμβολαιο τσουλαρα μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom