Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Το ονομα δεν το θυμαμαι, αλλα δεν χρειαζεται, ειναι Ελληνιδα και ειναι η μοναδικη που εχω δει εκει αλλα και γενικα ...
Εαν σου κατσει θα καταλαβεις...Μακρια αν και εαν τυχει και ''περασει'' και δεν κερασεις θα ειναι ηδη αργα...
Να σημειωσω οτι το μαγαζι εχει πολυ αξιολογα κοριτσια (απ'ολες τις πλευρες κατα την γνωμη μου)που μπορουν να δωσουν ομορφες και με ενταση στιγμες...Αυτα!

φιλαρακι πρεπει να λες για την ευα την ελληνιδα (δηλωνει απο σπαρτη) ξανθια με κατσαρομπουκλε μαλλι σιλικονατα βυζια.θα συμφωνησω μαζι σου ειναι λιγο οτι να ναι.ζηταει επιμονα ποτα και χορους και ειναιμε τις ωρες της.μια φορα που την πηρα απλο χορο, ηταν απλα τραγικη κ πολυ λιγο χρονο.εχει τοσες πολλες κοπελες κλασεις ανωτερες που δεν αξιζει καν να ασχοληθεις με αυτην.σε προσφατη επισκεψη σαββατο βραδυ παρα πολλες γυναικες με πολυ υψηλο επιπεδο.να αναφερθει πως εχουν φυγει μερικες για το κινκι (αν κ οχι ολες) αλλα εχουν αντικατασταθει επαξια απο πολυ δυνατα μωρα.
 

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Μια Αννιτα ψηλη, κοκκινομαλα Ουκρανεζα δουλεύει ακομη  στο fbi

την τελευταια φορα που πηγα δεν ηταν εκει.αλλα σιγουρα την εχω πετυχει εκει παλιοτερα.μια περιοδο ειχε παει κ απο το σταρ.την ειχα πετυχει εκει τουλαχιστον 3 φορες.δεν ειναι απο τις γκομενες που με τρελαινουν αλλα εινα αλογαρα.την ξερεις φιλαρακι?κανει καλο χορο?
 

man38

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγω στο σταρ την ειχα δει, καλο εως σουπερ χορο, αλλα το ωραιο ειναι οτι δεν γραφει  γρηγορα το πουτομετρο
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
φιλαρακι πρεπει να λες για την ευα την ελληνιδα (δηλωνει απο σπαρτη) ξανθια με κατσαρομπουκλε μαλλι σιλικονατα βυζια.θα συμφωνησω μαζι σου ειναι λιγο οτι να ναι.ζηταει επιμονα ποτα και χορους και ειναιμε τις ωρες της.μια φορα που την πηρα απλο χορο, ηταν απλα τραγικη κ πολυ λιγο χρονο.εχει τοσες πολλες κοπελες κλασεις ανωτερες που δεν αξιζει καν να ασχοληθεις με αυτην.σε προσφατη επισκεψη σαββατο βραδυ παρα πολλες γυναικες με πολυ υψηλο επιπεδο.να αναφερθει πως εχουν φυγει μερικες για το κινκι (αν κ οχι ολες) αλλα εχουν αντικατασταθει επαξια απο πολυ δυνατα μωρα.
Ναι η Ευα  η μπαζολα ειναι,μεγαλη πατσαβουρα αλλα με πολυ θρασος κ τσαμπουκα πιεζει πολυ και τις περισσοτερες φορες πιανει (οχι με εμενα,εφαγε σουτ) αποσπαει με το ετσι θελω ποτα χορους, αν οχι, νευρα κ βρισιδια.Η μπαλοτσα χαλαει το πρεστιζ του μαγαζιου και τη διαθεση του κοσμου,τι τη θελουν εκει?? το ΠΟΥΛΟ!! :huh: :tickedoff:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Ναι η Ευα  η μπαζολα ειναι,μεγαλη πατσαβουρα αλλα με πολυ θρασος κ τσαμπουκα πιεζει πολυ και τις περισσοτερες φορες πιανει (οχι με εμενα,εφαγε σουτ) αποσπαει με το ετσι θελω ποτα χορους, αν οχι, νευρα κ βρισιδια.Η μπαλοτσα χαλαει το πρεστιζ του μαγαζιου και τη διαθεση του κοσμου,τι τη θελουν εκει?? το ΠΟΥΛΟ!! :huh: :tickedoff:

Δεν πάμε στα στριπ για να δούμε ελλεεινίδες. Αν τη δω θα της το πω...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
FBI ANOIXTO,περνωντας τυχαια χθες το βραδυ το ειδα παλι ζωντανο! Ρωτησα τον παππου εξω κ μου ειπε ανοιξαν πριν μια εβδομαδα κ εχουν κ κατι καινουργιααα.... :rockon:
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
FBI ANOIXTO,περνωντας τυχαια χθες το βραδυ το ειδα παλι ζωντανο! Ρωτησα τον παππου εξω κ μου ειπε ανοιξαν πριν μια εβδομαδα κ εχουν κ κατι καινουργιααα.... :rockon:

Άνοιξε ναι αλλά μην φαντάζεσαι τίποτα το τρελό...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Τελικα πηγαμε χθες βραδυ με τον κολλητο και εξεπλαγην!! :tits2: Πολλα καινουργια μωρα 6!  :tits::cum:γυρω γυρω,δεν μιλαγαν αγγλικα καλα,(καθοτι εκλεισε τελικα το CΟTΤΟΝ κ μεταφερθηκαν ολες εκει)περασαμε καλα κ  ευτυχως σταματησε η γνωστη Ελληνιδα μπαζολα Ευα που μας ειχε κανει τσαμπουκα επειδη δεν τη κερασαμε κ μας ελεγε ειστε ξεφτιλες αντρες κερναω εγω τα ποτα σας!! Στο τσακ ειχε γλιτωσει τις φαπες το σουργελο!! 
 

enrique78

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2014
Μηνύματα
136
Like
0
Πόντοι
1
Τελικα πηγαμε χθες βραδυ με τον κολλητο και εξεπλαγην!! :tits2: Πολλα καινουργια μωρα 6!  :tits::cum:γυρω γυρω,δεν μιλαγαν αγγλικα καλα,(καθοτι εκλεισε τελικα το CΟTΤΟΝ κ μεταφερθηκαν ολες εκει)περασαμε καλα κ  ευτυχως σταματησε η γνωστη Ελληνιδα μπαζολα Ευα που μας ειχε κανει τσαμπουκα επειδη δεν τη κερασαμε κ μας ελεγε ειστε ξεφτιλες αντρες κερναω εγω τα ποτα σας!! Στο τσακ ειχε γλιτωσει τις φαπες το σουργελο!! 

φίλε μήπως ήταν και η μιλένα με την καμέλια απο αλκατράζ?
 

man38

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως γυρισε και η Αννίτα?
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Η Μιλενα εκει ηταν φιλοοος, η Καμελια οχι αλλα μαλλον ειχε ρεπο,την Αννιτα δε τη ξερω, εγω ξεχαρμανιασα καλα καλα με Γκρευς κ ενα καβλοπιπινακι ρωσιδακι φιλη της με λεσβιακο κ full προγραμματακι  :tits: :cum: στο πριβε....!
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Η Μιλενα εκει ηταν φιλοοος, η Καμελια οχι αλλα μαλλον ειχε ρεπο,την Αννιτα δε τη ξερω, εγω ξεχαρμανιασα καλα καλα με Γκρευς κ ενα καβλοπιπινακι ρωσιδακι φιλη της με λεσβιακο κ full προγραμματακι  :tits: :cum: στο πριβε....!

:rockon:  πόσο πήγε φίλος το προγραμμα ?
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
22
Like
2.025
Πόντοι
1.796
Μεγάλη απάτη η Μιλένα...Απλά τρώει ευρώ...
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Μεγάλη απάτη η Μιλένα...Απλά τρώει ευρώ...
Γι αυτο αν και τη γουσταρω δεν τη ξαναπηρα ποτε, ειναι ξεπετα ευρωφαγος και ετσι προτιμω να παιζω με τα στανταρακια μου που ξερω σιγουρα οτι θα με απογειωσουν.... :tits2: :tits2:
 

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
Η Μιλενα εκει ηταν φιλοοος, η Καμελια οχι αλλα μαλλον ειχε ρεπο,την Αννιτα δε τη ξερω, εγω ξεχαρμανιασα καλα καλα με Γκρευς κ ενα καβλοπιπινακι ρωσιδακι φιλη της με λεσβιακο κ full προγραμματακι  :tits: :cum: στο πριβε....!

για δώστε καποιος ενα ροστερακι να δουμε τι παιζει στο μαγαζι.λιγο το κοτον λιγο το αλλο στο συνταγμα λιγο αυτο εδω που ανοιγοκλεινε χασαμε την μπαλα.πηγαινοερχονταν οι κοπελες κ χαθηκαμε.μαζευτε ολες τις κοπελες σε ενα μαγαζι (ειχατε ωραια μουνια) και ανεβαστετο.
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
για δώστε καποιος ενα ροστερακι να δουμε τι παιζει στο μαγαζι.λιγο το κοτον λιγο το αλλο στο συνταγμα λιγο αυτο εδω που ανοιγοκλεινε χασαμε την μπαλα.πηγαινοερχονταν οι κοπελες κ χαθηκαμε.μαζευτε ολες τις κοπελες σε ενα μαγαζι (ειχατε ωραια μουνια) και ανεβαστετο.
Ολα εκλεισαν και εχουν παει ολα τα μωρα FBI,εχει τιγκαρει στα μουνια εχθες δεν ειχε χωρο ουτε για ορθιους...! :rockon:
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω μετα απο καιρο ειδα τοσο ανατολικο μπλοκ σε στριπ!!! Δεν θυμαμαι ονοματα μια ξανθια απο ρωσια με μεγαλο τατουαζ στο κωλο απο πισο ξερει κανεις πως τη λενε και τι κανει?!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Περασμα χθες βραδυ απο FBI πολλα νεα τεμαχια (καμμια δεκαρια)!! απο Ρωσια 20-25 χρονωνε, τα γνωστα στανταρακια μου για αγρια μπαχαλοπριβε,στα μειον #1 οτι περιμεναμε 5-10 λεπτα για να μπουμε στο πριβε #2 η Ναταλια,χοντρη πατσαβουρα που εχει καψει φλαντζα τελειως αντιαισθητικη,δεν επιτρεπεται να δουλευει σε στριπ οπως και το φαντασμα των στριπηζαδικων την Μαρια (απο BGOLD 2002)!! με τη φατσα σα τρακαρισμενο περιπτερο με τα πεσμενα (πετσες) βυζια και το χαμογελο που σκοτωνει(της λειπουν κατι δοντια)να επιμενει οτι ειναι η πιο μουναρα του μαγαζιου,πως ειναι δυνατον να μη το βλεπουμε,φορτικη οτι αν παμε για πριβε σιγουρα θα πρεπει να παμε μονο μαζι της,το ελεγε ομως σοβαρα!! Ημαρτον ρε παιδια....Το μαγαζι κατα τ αλλα πολυ ανεβασμενο!! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom