Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Και εδω..... η λεγομενη μισελ μου εκανε δυο χορους και μετα σταματησε ενω της ειχα ζητησει τριτο. πριβε μονο μουειπε. Της λεω.... με λιγοτερα λεφτα γαμαω σε στουντιο πολυτελειας. Αντε γεια!!!!
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω τίποτα για τις ηπα. Στον Καναδα μια ιδιοκτητρια στριπτιτζαδικων απο το κεμπεκ οδηγησε την αστυνομια στο ανωτατο δικαστηριο και κερδισε. Προσφατα  ενας ξαδελφος μου ειπε οτι οι πορνες εκαναν το ιδιο και κερδησαν, νομιμοποιωντας ετσι τους οικους ανοχης. Οπως εκανανκαι με την μαρια ιωαννα πριν απο μερικα χρονια. Γενικως στον καναδα η κατασταση ειναι πολυ χυμα. ο θειος μου ειναι στην ομοσπονδιακη αστυνομια εκει. Δεν ασχολουνται με τετοιες σαχλαμαρες πια. Εχουνε πιο σοβαρα προβληματα απο τις τζουδες!!!

Για κοιτα προοδος. Εχω ακρες με Καναδα ακομα, αλλα με Βανκουβερ πλεον οχι με Μοντρεαλ (που ειναι γαμω τις πολεις). Παω απαξ ετησιως, αλλα τα τζαδικα τα απεφευγα βαση των παλιων μου εμπειριων στα ενενηνταζ. Στην Βρετ. Κολομβια ξερεις τι παιζει; Αν κρινω με την ανοχη με τα ναρκωτικα, φανταζομαι οτι θα ειναι και κει ελευθερα τα πιασιματα πια.

Για την Αμερικη προπερ, τα πραγματα εξαρτωνται απο το μαγαζι, την πολη, την πολιτεια, το ποσο καυλωμενη ειναι η μπατσαρια/δημαρχος/κυβερνητης να παταξουν την Ανηθικοτητα, την γυναικα, και το ποσα εχεις σκασει. Τα εχω δει ολα, απο φουσκωτους να σε μαζευουν αν της πιασεις τα ακροδαχτυλα, μεχρι ξεσκισματα στο ορθιο πισω απο το μαγαζι. Πολυ μεγαλη χωρα για να την βαλεις σε καλουπι.

Παντως τα καλυτερα στριπτηζαδικα που εχω πετυχει ποτε ειναι στο Τοκιο. Σα τα δικα μας στην χρυση εποχη απο πλευρας πιασιματων και λοιπων, με δεκα φορες ομορφοτερες κοπελλες. Και δεκα φορες ακριβοτερες τιμες, αλλα δεν πληρωνα  :grin:
 

odyracer1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δει κανεις καποια J (Tζέι) απo Ουκρανια/Ρωσσια?
Νεα,καστανη,ανοιχτοματα,απλα κουκλαρα...
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
 
ξερει κανεις αν δουλευει αυτη εδω....
 

billinio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
12
Like
28
Πόντοι
601
Μάγγες τί γίνεται έδω πήγε κανείς τώρα πρόσφατα να μας πει ;
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1

ξερει κανεις αν δουλευει αυτη εδω.
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Η παλιά Νικίτα από Ρασπούτιν ξέρουμε αν επέστρεψε????Δούλευε στο Ριτόρνο πριν κλείσει ως Μία!!!!!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
438
Like
297
Πόντοι
21
Μαλλον εδω θα πρεπε να αναφερθει οτι επανηλθε η παλια διευθυνση,επανηλθε το παλιο ΡΙΤΟΡΝΟ με τις κοπελες του συν καποιες του Wall και μερικα extra καβλακια μετονομασμενο σε FBI...! Οσοι πιστοι ενδιαφερομενοι περιεργοι κτλ προσελθετε!!
 

panadero11

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Προχθεσινο περασμα και η συνολικη εντυπωση ηταν καλη.Οι κοπελες ειχαν κεφι,ενω υπηρχαν και αρκετα καλα κομματια
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
τι εστι βλαδιμηρος.......
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
να μην παω δηλ να την βρω?ας μου πει καποιος κατι παρακαλω
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
τελικα με τοω βλαδιμηρο θα με βοηθησει κανεις.να επενδυσω η οχι?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Δεν άλλαξε πάλι όνομα αυτό;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom