Νέα

FBI Night Club

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
την πεμπτη που ημουν εγω η μισελ ηταν.η μονα λιζα οχι.αλλα λογικα και αυτη εκει θα ειναι.παρασκευη σαββατο θα ναι λογικα το ροστερ φουλ.

Θα περάσω για εξακρίβωση! :grin:
 

mixgr

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Περιγραφή της Μιχαέλας ??? Ξέρει κανείς?? Δούλευε παλιά στο Lido;
 

actionathens

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
232
Like
0
Πόντοι
1
οι ιδιοι που ειχαν το ritorno το εχουν τωρα?
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Αν σχολιασει καποιος το ζητημα του εξαερισμου σε ζορικες μερες οπως Π-Σ, θα ειμαι πολυ υποχρεος. Αν και το παλιο μαγαζι θα ηταν θεωρητικα απο τα πιο βολικα για μενα λογω θεσης, το ντουμανιασμα με πτοουσε ιδιαιτερα.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο μαγαζι οπου ηταν κ πρεμιερα.αντε με το καλο.πολυς κοσμος νωρις.χαλαρωσε πολυ μετα τισ 3 και μισι.ωραιο μαγαζι καλος χωρος.μετριες προς καλες οι κοπελες αλλα οχι παρα πολλες.σε γενικες γραμμες καλες αλλα οχι κατι τρομερο εκτος απο το πολυ 2.ουσιαστικα το wall strip μετακομισε εδω ως fbi.αυτο μου ειπε μια κοπελα με το ονομα μαρια.το wall μου ειπε εκλεισε και θα γινει στριπ με αντρες οπου θα πηγαινουν μονο γυναικες πελατισσες.καλη αρχη κ βλεπουμε.

Θα αρχίσω να μοιράζω καρκίνους μου φαίνεται. Σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας Νίκο Τζιαμτζίκα;
 

drifter72

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο μαγαζι οπου ηταν κ πρεμιερα.αντε με το καλο.πολυς κοσμος νωρις.χαλαρωσε πολυ μετα τισ 3 και μισι.ωραιο μαγαζι καλος χωρος.μετριες προς καλες οι κοπελες αλλα οχι παρα πολλες.σε γενικες γραμμες καλες αλλα οχι κατι τρομερο εκτος απο το πολυ 2.ουσιαστικα το wall strip μετακομισε εδω ως fbi.αυτο μου ειπε μια κοπελα με το ονομα μαρια.[glow=red,2,300]το wall μου ειπε εκλεισε και θα γινει στριπ με αντρες οπου θα πηγαινουν μονο γυναικες πελατισσες[/glow].καλη αρχη κ βλεπουμε.
ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618

Ναι αυτό έκλεισε και απ'ότι είδα χθες ανακαινίζεται για να γίνει αντρικό strip :jerking:
Έλα μωρέ τώρα πόσες είναι οι γυναίκες που πάνε σε αυτά...Όπως ανοίξει έτσι και θα κλείσει! :jerking: :jerking: :jerking:
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Περασα και εγω παρασκευη βραδυ.  Καποια ανακαινηση έχει γίνει αλλά δεν είναι τίποτα το σπουδαίο.  Τουλάχιστον άλλαξαν τα σκισμένα σκαμπό και την επικαλυψη των καναπεδων.οι  τουαλετες στο ιδιο χαλι και ανευ καθαρηστριας.. ηταν ολα κατουρημενα!!!

Απο περιπου είκοσι στριπερς θα ελεγα οτι ειχε δυο με τρεις καλες για τα γουστα μου. Τωρα. Δεν  ερχονταν να σου μιλήσουν. Καθομουνα μονος. Οι δυο ηταν τελειως ντιβες. Ουτε η μαρια καλλας δεν ειχε τετοιο υφος.

Μια ητο η 《μισελ》και η αλλη μια καλουτσικη μελαχρρνη ρωσσις με μικρο βυζι η οποια παιζει σπορ για το ποια θα κανει τον χορο με την μικροτερη διαρκεια.

πρεπει να πουν στις γκομενες να πλαισιωνουν τους πελατες και όχι να τους βλεπουν με περιφρονηση.

πριβε δεν πηρα ΕΝΝΟΗΤΑΙ. Μιλαμε για κλεψια. Με το ρολοι μου μετρησα πριβεδες των 5 λεπτων.. να πανε να γαμηθουνε!

Ισως να ξαναπαω λογω περιοχης. Αλλα τ γκραν ριτορνο ειχε πιο ωραιες και πιο επικοινωνιακες γυναικες.

αν θελαμε ξινιλες, θα μεναμε μς τις συζηγους μας η με τιε ελλεινιδες στα μπαρακια.

ΑΛΛΑΞΤΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ για να πάτε καλύτερα.

Φιλικοτητα και εξυπηρετηση απο τις γυναικες θελω να δω.

ο μαιτρ εξυπηρετικος αλλα αυτος δεν μας.... καυλωνει!!!
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.487
Κριτικές
31
Like
1.321
Πόντοι
6.305
Περασα και εγω παρασκευη βραδυ.  Καποια ανακαινηση έχει γίνει αλλά δεν είναι τίποτα το σπουδαίο.  Τουλάχιστον άλλαξαν τα σκισμένα σκαμπό και την επικαλυψη των καναπεδων.οι  τουαλετες στο ιδιο χαλι και ανευ καθαρηστριας.. ηταν ολα κατουρημενα!!!

Απο περιπου είκοσι στριπερς θα ελεγα οτι ειχε δυο με τρεις καλες για τα γουστα μου. Τωρα. Δεν  ερχονταν να σου μιλήσουν. Καθομουνα μονος. Οι δυο ηταν τελειως ντιβες. Ουτε η μαρια καλλας δεν ειχε τετοιο υφος.

Μια ητο η 《μισελ》και η αλλη μια καλουτσικη μελαχρρνη ρωσσις με μικρο βυζι η οποια παιζει σπορ για το ποια θα κανει τον χορο με την μικροτερη διαρκεια.

πρεπει να πουν στις γκομενες να πλαισιωνουν τους πελατες και όχι να τους βλεπουν με περιφρονηση.

πριβε δεν πηρα ΕΝΝΟΗΤΑΙ. Μιλαμε για κλεψια. Με το ρολοι μου μετρησα πριβεδες των 5 λεπτων.. να πανε να γαμηθουνε!

Ισως να ξαναπαω λογω περιοχης. Αλλα τ γκραν ριτορνο ειχε πιο ωραιες και πιο επικοινωνιακες γυναικες.

αν θελαμε ξινιλες, θα μεναμε μς τις συζηγους μας η με τιε ελλεινιδες στα μπαρακια.

ΑΛΛΑΞΤΕ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ για να πάτε καλύτερα.

Φιλικοτητα και εξυπηρετηση απο τις γυναικες θελω να δω.

ο μαιτρ εξυπηρετικος αλλα αυτος δεν μας.... καυλωνει!!!
τόσο "ντίβες" ούτε σε στριπ στη Ν. Υόρκη..κατά τ'άλλα γκρινιάζουν γιατί δεν έχουν δουλειά!
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Ζητω συγνωμη για τα λαθη στην ορθογραφια, αλλα γραφω απο σμαρτ φοουν και το πληκτρολογιο μου σπαει τα νευρα....
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
τόσο "ντίβες" ούτε σε στριπ στη Ν. Υόρκη..κατά τ'άλλα γκρινιάζουν γιατί δεν έχουν δουλειά!

τα καλυτερα στριπ που εχω δει ηταν στο μοντρεαλ. οι γαλλοκαναδεζες ξερουν τι σημαινει περιποιηση.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
τόσο "ντίβες" ούτε σε στριπ στη Ν. Υόρκη..κατά τ'άλλα γκρινιάζουν γιατί δεν έχουν δουλειά!

προφανως ειναι τουβλα και δεν καταλαβαινουν οτι με λιγη φιλικοτητα θα χεζοντουσαν στα λεφτα. Εγω προτιμω μια πιο μετρια γυναικα απο πλευρας εμφανισης αν εχει τροπους και θυληκοτητα. Γιατι ετσι γινεται πολυ πιο ελκυστικη.
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
τα καλυτερα στριπ που εχω δει ηταν στο μοντρεαλ. οι γαλλοκαναδεζες ξερουν τι σημαινει περιποιηση.

Ναι, αλλα απ'οτι θυμαμαι (πανε παρα πολλα χρονια απο τοτε που πηγα, μπορει και 15), στο Μοντρεαλ δεν επιτρεπεται το αγγιγμα.
 
OP
OP
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
734
Like
51.711
Πόντοι
36.618
Πέρασμα χθες το ξημέρωμα και από εδώ...Υποτονικά τα πράγματα,κοπέλες όμως εμφανίσιμες οι περισσότερες.Έκανα ένα χορό με τη Μόνα Λίζα και αποχώρησα...
Το ρόστερ από όσες θυμάμαι...
Αλεξία η ξανθιά από τις Μούσες πιο παλιά,
Μέλανυ ή Γιάννα πρώην Κινκυ και πιο παλιά Μούσες και Λολίτα,
Μόνα Λίζα η γνωστή,
Δύο εντυπωσιακές ξανθιές η μία νομίζω λέγεται Μίλα κάπως έτσι με αρκετή θητεία στο princes στις καλές εποχές του,
Χριστίνα η πλαστική όπως την αποκαλούν...Πρώην Μούσες και δύο τρείς ακόμη που δεν θυμάμαι ονόματα...!
Κάποια στιγμή θα γράψω και για εδώ μία κριτική! :rockon:
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Πέρασμα χθες το ξημέρωμα και από εδώ...Υποτονικά τα πράγματα,κοπέλες όμως εμφανίσιμες οι περισσότερες.Έκανα ένα χορό με τη Μόνα Λίζα και αποχώρησα...
Το ρόστερ από όσες θυμάμαι...
Αλεξία η ξανθιά από τις Μούσες πιο παλιά,
Μέλανυ ή Γιάννα πρώην Κινκυ και πιο παλιά Μούσες και Λολίτα,
Μόνα Λίζα η γνωστή,
Δύο εντυπωσιακές ξανθιές η μία νομίζω λέγεται Μίλα κάπως έτσι με αρκετή θητεία στο princes στις καλές εποχές του,
Χριστίνα η πλαστική όπως την αποκαλούν...Πρώην Μούσες και δύο τρείς ακόμη που δεν θυμάμαι ονόματα...!
Κάποια στιγμή θα γράψω και για εδώ μία κριτική! :rockon:
την ιρινα την ξανθια την πηρε το ματι σου?βυζαρες ,μετριο υψος..
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, αλλα απ'οτι θυμαμαι (πανε παρα πολλα χρονια απο τοτε που πηγα, μπορει και 15), στο Μοντρεαλ δεν επιτρεπεται το αγγιγμα.

Τωρα γινεται της πουτανας. Ολα επιτρεπονται. Τραβας μια κουρτινα και κανεις οτι θελεις.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
σοβαρά; και στις ΗΠΑ το ίδιο;
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
σοβαρά; και στις ΗΠΑ το ίδιο;

Δεν γνωρίζω τίποτα για τις ηπα. Στον Καναδα μια ιδιοκτητρια στριπτιτζαδικων απο το κεμπεκ οδηγησε την αστυνομια στο ανωτατο δικαστηριο και κερδισε. Προσφατα  ενας ξαδελφος μου ειπε οτι οι πορνες εκαναν το ιδιο και κερδησαν, νομιμοποιωντας ετσι τους οικους ανοχης. Οπως εκανανκαι με την μαρια ιωαννα πριν απο μερικα χρονια. Γενικως στον καναδα η κατασταση ειναι πολυ χυμα. ο θειος μου ειναι στην ομοσπονδιακη αστυνομια εκει. Δεν ασχολουνται με τετοιες σαχλαμαρες πια. Εχουνε πιο σοβαρα προβληματα απο τις τζουδες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom