Νέα

Φαντασίωση με καθηγήτρια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ntiknik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σαν παιδιά επιθυμούσατε ποτέ να πηδήξετε την δασκάλα σάς

  • Σας άρεσε καθηγήτρια σάς

    Ψήφοι: 57 57,6%
  • Την φλερτάρατε

    Ψήφοι: 10 10,1%
  • Πηδήξετε

    Ψήφοι: 5 5,1%
  • Φαντασιώσεις

    Ψήφοι: 61 61,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

stavros1979

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
61
Like
32
Πόντοι
0
Σίγουρα όλοι τον είχαμε ματώσει με τις δασκάλες-καθηγητριες. Το θέμα είναι αν κάποιος κατάφερε να ρίξει στο κρεβάτι κάποια. Και παίδες δεν χρειάζεται να παραθέσουμε φαντασία...
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.817
Πόντοι
456
....εγώ την παντρεύτηκα......αυτό τίποτε άλλο.........24 χρόνια μαζί and still counting  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :rockon: :rockon: :rockon:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.244
Κριτικές
110
Like
17.704
Πόντοι
20.686
Εγω που γουσταρω να πηδηξω την καθηγητρια της κορης μου τωρα ειμαι εκτος θεματος ?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.273
Κριτικές
21
Like
9.490
Πόντοι
3.346
Πρώτη λυκείου η καθηγήτρια φιλολογίας....καυλόμουνο από τα λίγα....παντρεμένη με παιδιά ναι μεν αλλά....
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Ειχα στο φροντιστηριο μια καθηγητρια Φυσικης φοβερο κορμι με κολλητο χαμηλοκαβαλο τζιν και ολοστρογγυλες βυζαρες,ολο το τμημα ετριβε τα παντελονια του κατω απο το θρανιο!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
καλησπέρα και καλό μήνα,

αυτό που μου χει συμβεί εμένα με καθηγήτρια είναι και επίκαιρο.

Ηλικία 20  ετων εγω φοιτητής τότε στη Πάτρα, έκανα μαθήματα ιταλικών με μια καθηγήτρια και άλλα 3 παιδιά μαζί σε group. Η καθηγήτρια, τότε γύρω στα 40 παντρεμένη ...μέτριο σώμα και φάτσα με καστανόξανθες αντάυγιεσ, καλοστημένη για την ηλικία της και δεδομένου ότι είχε και 2 παιδιά, αλλά το top πάνω της ήταν το στήθος. Μιλάμε για τρελές βυζάρες γύρω στο 3-4άρια ολοστρόγγυλα και αρκετά στητά.

Θυμάμαι τότε, όταν τυχαινε και μέναμε μόνοι μας στη τάξη, της έκανα κάποια κοπλιμέντα στη πλάκα και κεινη δεχόταν τη πλάκα αλλά το προσπερνούσε.Περιττό να πω οτι μαζί της τον είχα κάνει λάστιχο  :wanker: τότε και πολλές φορές ήταν η φαντασιωσή μου που δεν εκπληρώθηκε ποτέ να γίνει πραγματικότητα.

Πάμε στο τώρα, 14 χρόνια μετά τη βρήκα στο fb και έκανα τη κίνηση να τη κάνω φίλη.Με δέχθηκε μετά απο λίγες ημέρες και πιάσαμε τη κουβέντα , στο τι κάνω τι κάνεις και τα λοιπά.Είναι ακόμη παντρεμένη και απ οτι έχω καταλάβει δε περνά καλα. :think:
Οι συνομιλίες μας γίνονται κυρίως μεσημέρι και αργά το βράδυ που κοιμάται ο αντρας της και όσο περνούσε ο καιρός λέγαμε όλο και πιο προσωπικά πράγματα για τον εαυτό του ο καθένας χωρίς όμως να ξεφεύγει το πράγμα. :gay:

 Ένα βράδυ, που μου έδωσε και πάτημα η ίδια μέσα στη συζήτηση, της εξομολογήθηκα, πως απο τότε που κάναμε μάθημα, τη ποθούσα και ήταν η φαντασίωση μου. Φάνηκε σαστισμένη, αλλά και παράλληλα φάνηκε να κολακευεται, στέλνοντάς μου το κλασικό emoticon που ντρέπεται :gay:. Είμαστε στη φάση να αλλάζουμε φωτό και να λέμε υποννοουμενα αλλά φαίνεται να κολλάει για το κάτι παραπάνω..

ααχχ έκατσε και ο κοροναιος να πάω καμια βόλτα στη Πάτρα... :walkingpenis:
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
καλησπέρα και καλό μήνα,

αυτό που μου χει συμβεί εμένα με καθηγήτρια είναι και επίκαιρο.

Ηλικία 20  ετων εγω φοιτητής τότε στη Πάτρα, έκανα μαθήματα ιταλικών με μια καθηγήτρια και άλλα 3 παιδιά μαζί σε group. Η καθηγήτρια, τότε γύρω στα 40 παντρεμένη ...μέτριο σώμα και φάτσα με καστανόξανθες αντάυγιεσ, καλοστημένη για την ηλικία της και δεδομένου ότι είχε και 2 παιδιά, αλλά το top πάνω της ήταν το στήθος. Μιλάμε για τρελές βυζάρες γύρω στο 3-4άρια ολοστρόγγυλα και αρκετά στητά.

Θυμάμαι τότε, όταν τυχαινε και μέναμε μόνοι μας στη τάξη, της έκανα κάποια κοπλιμέντα στη πλάκα και κεινη δεχόταν τη πλάκα αλλά το προσπερνούσε.Περιττό να πω οτι μαζί της τον είχα κάνει λάστιχο  :wanker: τότε και πολλές φορές ήταν η φαντασιωσή μου που δεν εκπληρώθηκε ποτέ να γίνει πραγματικότητα.

Πάμε στο τώρα, 14 χρόνια μετά τη βρήκα στο fb και έκανα τη κίνηση να τη κάνω φίλη.Με δέχθηκε μετά απο λίγες ημέρες και πιάσαμε τη κουβέντα , στο τι κάνω τι κάνεις και τα λοιπά.Είναι ακόμη παντρεμένη και απ οτι έχω καταλάβει δε περνά καλα. :think:
Οι συνομιλίες μας γίνονται κυρίως μεσημέρι και αργά το βράδυ που κοιμάται ο αντρας της και όσο περνούσε ο καιρός λέγαμε όλο και πιο προσωπικά πράγματα για τον εαυτό του ο καθένας χωρίς όμως να ξεφεύγει το πράγμα. :gay:

  Ένα βράδυ, που μου έδωσε και πάτημα η ίδια μέσα στη συζήτηση, της εξομολογήθηκα, πως απο τότε που κάναμε μάθημα, τη ποθούσα και ήταν η φαντασίωση μου. Φάνηκε σαστισμένη, αλλά και παράλληλα φάνηκε να κολακευεται, στέλνοντάς μου το κλασικό emoticon που ντρέπεται :gay:. Είμαστε στη φάση να αλλάζουμε φωτό και να λέμε υποννοουμενα αλλά φαίνεται να κολλάει για το κάτι παραπάνω..

ααχχ έκατσε κι κο κοροναιος να πάω καμια βόλτα στη Πάτρα... :walkingpenis:
Σου ευχομαι να τις χυσεις αυτες τις βυζαρες!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.020
Πόντοι
10.411
Εγω που γουσταρω να πηδηξω την καθηγητρια της κορης μου τωρα ειμαι εκτος θεματος ?
Μήπως ''ξύπνησε'' μέσα σου κάποια φαντασίωση των εφηβικών σου χρόνων ?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.020
Πόντοι
10.411
καλησπέρα και καλό μήνα,

αυτό που μου χει συμβεί εμένα με καθηγήτρια είναι και επίκαιρο.

Ηλικία 20  ετων εγω φοιτητής τότε στη Πάτρα, έκανα μαθήματα ιταλικών με μια καθηγήτρια και άλλα 3 παιδιά μαζί σε group. Η καθηγήτρια, τότε γύρω στα 40 παντρεμένη ...μέτριο σώμα και φάτσα με καστανόξανθες αντάυγιεσ, καλοστημένη για την ηλικία της και δεδομένου ότι είχε και 2 παιδιά, αλλά το top πάνω της ήταν το στήθος. Μιλάμε για τρελές βυζάρες γύρω στο 3-4άρια ολοστρόγγυλα και αρκετά στητά.

Θυμάμαι τότε, όταν τυχαινε και μέναμε μόνοι μας στη τάξη, της έκανα κάποια κοπλιμέντα στη πλάκα και κεινη δεχόταν τη πλάκα αλλά το προσπερνούσε.Περιττό να πω οτι μαζί της τον είχα κάνει λάστιχο  :wanker: τότε και πολλές φορές ήταν η φαντασιωσή μου που δεν εκπληρώθηκε ποτέ να γίνει πραγματικότητα.

Πάμε στο τώρα, 14 χρόνια μετά τη βρήκα στο fb και έκανα τη κίνηση να τη κάνω φίλη.Με δέχθηκε μετά απο λίγες ημέρες και πιάσαμε τη κουβέντα , στο τι κάνω τι κάνεις και τα λοιπά.Είναι ακόμη παντρεμένη και απ οτι έχω καταλάβει δε περνά καλα. :think:
Οι συνομιλίες μας γίνονται κυρίως μεσημέρι και αργά το βράδυ που κοιμάται ο αντρας της και όσο περνούσε ο καιρός λέγαμε όλο και πιο προσωπικά πράγματα για τον εαυτό του ο καθένας χωρίς όμως να ξεφεύγει το πράγμα. :gay:

  Ένα βράδυ, που μου έδωσε και πάτημα η ίδια μέσα στη συζήτηση, της εξομολογήθηκα, πως απο τότε που κάναμε μάθημα, τη ποθούσα και ήταν η φαντασίωση μου. Φάνηκε σαστισμένη, αλλά και παράλληλα φάνηκε να κολακευεται, στέλνοντάς μου το κλασικό emoticon που ντρέπεται :gay:. Είμαστε στη φάση να αλλάζουμε φωτό και να λέμε υποννοουμενα αλλά φαίνεται να κολλάει για το κάτι παραπάνω..

ααχχ έκατσε και ο κοροναιος να πάω καμια βόλτα στη Πάτρα... :walkingpenis:
pirokavlos,κάνε υπομονή μέχρι τις 18 Μαίου,από τότε θα επιτρέπεται η μετακίνηση σε άλλο νομό και βλέπεις κάνοντας
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
pirokavlos,κάνε υπομονή μέχρι τις 18 Μαίου,από τότε θα επιτρέπεται η μετακίνηση σε άλλο νομό και βλέπεις κάνοντας


το θέμα είναι τι κάνουμε μέχρι τότε αδερφέ γιατι καμια φορά καίγονται οι καταστάσεις αν τις αναβάλλεις..
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.610
Πόντοι
4.546
καλησπέρα και καλό μήνα,

αυτό που μου χει συμβεί εμένα με καθηγήτρια είναι και επίκαιρο.

Ηλικία 20  ετων εγω φοιτητής τότε στη Πάτρα, έκανα μαθήματα ιταλικών με μια καθηγήτρια και άλλα 3 παιδιά μαζί σε group. Η καθηγήτρια, τότε γύρω στα 40 παντρεμένη ...μέτριο σώμα και φάτσα με καστανόξανθες αντάυγιεσ, καλοστημένη για την ηλικία της και δεδομένου ότι είχε και 2 παιδιά, αλλά το top πάνω της ήταν το στήθος. Μιλάμε για τρελές βυζάρες γύρω στο 3-4άρια ολοστρόγγυλα και αρκετά στητά.

Θυμάμαι τότε, όταν τυχαινε και μέναμε μόνοι μας στη τάξη, της έκανα κάποια κοπλιμέντα στη πλάκα και κεινη δεχόταν τη πλάκα αλλά το προσπερνούσε.Περιττό να πω οτι μαζί της τον είχα κάνει λάστιχο  :wanker: τότε και πολλές φορές ήταν η φαντασιωσή μου που δεν εκπληρώθηκε ποτέ να γίνει πραγματικότητα.

Πάμε στο τώρα, 14 χρόνια μετά τη βρήκα στο fb και έκανα τη κίνηση να τη κάνω φίλη.Με δέχθηκε μετά απο λίγες ημέρες και πιάσαμε τη κουβέντα , στο τι κάνω τι κάνεις και τα λοιπά.Είναι ακόμη παντρεμένη και απ οτι έχω καταλάβει δε περνά καλα. :think:
Οι συνομιλίες μας γίνονται κυρίως μεσημέρι και αργά το βράδυ που κοιμάται ο αντρας της και όσο περνούσε ο καιρός λέγαμε όλο και πιο προσωπικά πράγματα για τον εαυτό του ο καθένας χωρίς όμως να ξεφεύγει το πράγμα. :gay:

  Ένα βράδυ, που μου έδωσε και πάτημα η ίδια μέσα στη συζήτηση, της εξομολογήθηκα, πως απο τότε που κάναμε μάθημα, τη ποθούσα και ήταν η φαντασίωση μου. Φάνηκε σαστισμένη, αλλά και παράλληλα φάνηκε να κολακευεται, στέλνοντάς μου το κλασικό emoticon που ντρέπεται :gay:. Είμαστε στη φάση να αλλάζουμε φωτό και να λέμε υποννοουμενα αλλά φαίνεται να κολλάει για το κάτι παραπάνω..

ααχχ έκατσε και ο κοροναιος να πάω καμια βόλτα στη Πάτρα... :walkingpenis:

Κυνήγησέ το και ποτέ ΔΕΝ ξέρεις!
Ένας λόγος παραπάνω από την στιγμή που ο γάμος της ΔΕΝ βρίσκεται στην καλύτερή του φάση...
*Απλά μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο timing ώστε να τα "ξανά" πείτε από κοντά συνέχισε να της πιπιλάς το μυαλό!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Κυνήγησέ το και ποτέ ΔΕΝ ξέρεις!
Ένας λόγος παραπάνω από την στιγμή που ο γάμος της ΔΕΝ βρίσκεται στην καλύτερή του φάση...
*Απλά μέχρι να βρεθεί το κατάλληλο timing ώστε να τα "ξανά" πείτε από κοντά συνέχισε να της πιπιλάς το μυαλό!

συμφωνω προσπαθω να της κρατήσω το ενδιαφέρον ζεστό αν και τη βλέπω διστακτικη..
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Aγγλικού στα early 30s της,βυζαρού,κωλαρού και καυλόφατσα.
Γ'Γυμνασίου.Ολα τα αγοράκια είχαμε τρελαθεί.

Επίσης,μια πληροφορικάριος,στα late 30s της,τέρμα πρόστυχη και έκφυλη.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
έχει καταφέρει κανείς να πετσώσει καθηγήτρια..να φασώσει ή να κάνει μαλακιούλες μέσω ιντερνετ?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.809
Κριτικές
125
Like
21.651
Πόντοι
28.900
Θυμάμαι στην 1η Λυκείου είχα μια milfαρα καθηγήτρια (φιλόλογος ήταν) ζωοντοχηρα, η οποία κρατιόταν πολύ καλά. Τον είχα κάνει λάστιχο για πάρτυ της.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Χωρίς φαντασία.

Μια μέρα στο σχολείο, Λύκειο, γράφαμε Αγγλικά και ήθελα να κατουρήσω. Σήκωσα το χέρι και η εντυπωσιακή Κυρία Νατάσσα, γονάτισε μπροστά μου, μου κατεβασε την φόρμα (είχαμε γυμναστική εκείνη την ημέρα) και μου σήκωσε τη πούτσα.

Δεν περιγράφω άλλο......εν μπορώ

Π
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.244
Κριτικές
110
Like
17.704
Πόντοι
20.686
Και γιατι δεν περιγραφεις ?
Τι σε κανει και δεν μπορεις.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Χωρίς φαντασία.

Μια μέρα στο σχολείο, Λύκειο, γράφαμε Αγγλικά και ήθελα να κατουρήσω. Σήκωσα το χέρι και η εντυπωσιακή Κυρία Νατάσσα, γονάτισε μπροστά μου, μου κατεβασε την φόρμα (είχαμε γυμναστική εκείνη την ημέρα) και μου σήκωσε τη πούτσα.

Δεν περιγράφω άλλο......εν μπορώ

Π
Και γιατι δεν περιγραφεις ?
Τι σε κανει και δεν μπορεις.

Xaxaxa
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom