Νέα

Φαντασιώσεις μας που φοβόμαστε να πραγματοποιήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valcanios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Εγώ έχω την ακόλουθη φαντασίωση:

Ένα ηλιόλουστο πρωινό στα μέσα Ιουνίου. Θερμοκρασία 33 βαθμοί. Βρίσκομαι Αθήνα με άδεια για 20 ημέρες. Λέω στους γονείς μου ότι πάω μπουρδελότσαρκα και βγαίνω από το σπίτι στις 10:30 πμ.
Βολτάρω στην πλατεία του Αγίου Παντελεήμονα για να τσαρκάρω στη Φυλής. Εκεί βλέπω μια 75άχρονη χήρα με χρυσά ριγκάκια και φούστα να κάθεται μόνη της σε ένα παγκάκι.
Με πιάνει απίστευτη ταχυκαρδία. Χέρια και πόδια τρέμουν από ερωτική συγκίνηση. Επειδή "τη στιγμή που σταματάει η λογική, αρχίζει η καύλα", κάνω ανάληψη 40 ευρώ από το λογαριασμό μισθοδοσίας στο πλησιέστερο ΑΤΜ. Κάθομαι δίπλα στην α-καπέλο και την κοιτάζω με ένα βλέμμα γεμάτο αγάπη. Τα χέρια μου έχουν ιδρώσει από την υπερένταση, ενώ η στύση αρχίζει να πέρνει ανεξέλεγχτες διαστάσεις.
Προτού προλάβει να φύγει, της λέω "Επειδή η κυβέρνηση Σύριζα-ΑΝΕΛ κάνει συνεχώς περικοπές στις συντάξεις, σας προσφέρω ένα 20άευρω, γιατί μου αρέσει να βοηθάω ανθρώπους που το έχουν ανάγκη. Εγώ δουλεύω στο Βρετανικό δημόσιο και ο καθαρός μισθός μου είναι £ 1,796.93 μηνιαίως, οπότε δεν έχω οικονομικά προβλήματα".
Η α-καπέλο δέχεται την προσφορά μου και μου λέει "Σε ευχαριστώ παλικάρι μου, να είσαι καλά. Γιατί όμως είναι ιδρωμένα τα χεράκια σου;".
Τότε, την αγκαλιάζω, της κάνω stamp στα τρικ-τρικ, και ψελίζω συγκινημένος "Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας". Στη συνέχεια, της δίνω άλλα 5 ευρώ σε κέρματα, κουβεντιάζουμε, και της θωπεύω τα ριγκάκια για μισή ώρα. Χαζό ε;

Κάτι παρόμοιο έγινε στις 14/07/2016 το βράδυ στη στάση του τρόλεϊ "Άγαλμα Βύρωνος". Τότε, είχα δώσει 5 ευρώ στη διπλανή μου (90+ ετών) και της έκανα αλλεπάλληλα διευθυντικά sandwich. Η μαγεία όμως κράτησε μόνο για 5 λεπτά, γιατί ήρθε το τρόλεϊ και κάθησε μπροστά μόνη της.
 :idiot: :idiot:  τύπε δε φοβήθηκες μήπως σού μείνει στα χέρια, κατακαλόκαιρο γαρ ;
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Η δική μου η φαντασίωση είναι να ξυπνήσω αύριο το πρωί και να μην υπάρχουν πια μαλακες εδώ μέσα στο bou.  Αντε γιατί σαν πολλοί μαζεύτηκαν έδω!!!
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
βλεπεις ποσο ηλιθιος εισαι?
εδω μιλαμε για φαντασιωσεις που γινονται πραξη ,για καταστασεις μεταξυ ζευγαριων με εχεμυθεια και κατανοηση που εγιναν σε χρονο με καποιους κανονες αναλογα τα θελω και ερχεσαι εσυ και περιμενεις να γαμισεις χωρις  προσπαθεια..
χρονια πολλα

εινε ο γνωστος μαλακας που πεταγετε σαν πορδη σε πολλα θεματα να γραψει την χαζομαρα του. μη του δινης σημασια :S του παλιο μαλακα νασου.

 

Yuma

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.125
Like
42
Πόντοι
16
Ή φαντασίωση πού έχω είναι νά δώ τόν ποδολάγνο σέ τρίο μέ δύο μουνάρες...

Ό φόβος πού έχω είναι, μήν τού άρέσει πολύ αύτό καί μάς γαμίσει όλες τίς γκόμενες μετά...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
επανηλθε ο συγγραφευς τακμαν!!! η γραφη του και οι συγκινησεις που μας προσφερε μας ελλειψαν.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
βλεπεις ποσο ηλιθιος εισαι?
εδω μιλαμε για φαντασιωσεις που γινονται πραξη ,για καταστασεις μεταξυ ζευγαριων με εχεμυθεια και κατανοηση που εγιναν σε χρονο με καποιους κανονες αναλογα τα θελω και ερχεσαι εσυ και περιμενεις να γαμισεις χωρις  προσπαθεια..
χρονια πολλα
κριμα τυπε και ετρεφα ελπιδες :S :S :S
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Xμμ..γενικα δε φαντασιωνομαι σκηνεςς..ομως στη σκεψη του τι θα με εφτιαχνε ειναι να πεσω θυμα βιασμου.. να πουληθω σα σκλαβα.. να με χρησιμοποιει ο αντρας μου για την ικανοποιηση του και για την ικανοποιηση του φιλου του..να κανω σεξ με δυο αντρεςς..
να γινω πουτανα στο επαγγελμα..να συμμετασχω σε οργιο..να κανω σεξ μεσα σε swingers club..
βασικα ειναι τοσα πολλα ομως αμφιβαλω αν εν τελει εχω τα κοτσια να πραγματοποιησω κατι απο αυτα..παρολα αυτα ειναι στα τοπ του βρωμικου μυαλου μου λολλ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.983
Κριτικές
1
Like
29.696
Πόντοι
8.006
Xμμ..γενικα δε φαντασιωνομαι σκηνεςς..ομως στη σκεψη του τι θα με εφτιαχνε ειναι να πεσω θυμα βιασμου.. να πουληθω σα σκλαβα.. να με χρησιμοποιει ο αντρας μου για την ικανοποιηση του και για την ικανοποιηση του φιλου του..να κανω σεξ με δυο αντρεςς..
να γινω πουτανα στο επαγγελμα..να συμμετασχω σε οργιο..να κανω σεξ μεσα σε swingers club..
βασικα ειναι τοσα πολλα ομως αμφιβαλω αν εν τελει εχω τα κοτσια να πραγματοποιησω κατι απο αυτα..παρολα αυτα ειναι στα τοπ του βρωμικου μυαλου μου λολλ
Πεφτω απο τα συννεφα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom