Νέα

Φαντασιώσεις μας που φοβόμαστε να πραγματοποιήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valcanios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
20
Να γυρισω λιγους μηνες πισω στο Δεκεμβριο και αντι να κανω ερωτικη και γλυκαναλατη εξομολογηση στη καθηγητρια των γαλλικων μου, να τη στριμωξω στο καναπεδακι που χαιδευομασταν και να της ριξω ενα παρα πολυ γερο πουτσο λες και πηδιεται η Veronica Avluv! Γιατι της αρεσα, αλλα μαλλον δεν ηθελε ρομαντισμους, ενα ακαρδο νεαρο γαμια ηθελε η τσουλιτσα, με αποτελεσμα να φαω ακυρο. Καποια στιγμη θα το πραγματοποιησω!
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.817
Πόντοι
4.496
Να γυρισω λιγους μηνες πισω στο Δεκεμβριο και αντι να κανω ερωτικη και γλυκαναλατη εξομολογηση στη καθηγητρια των γαλλικων μου, να τη στριμωξω στο καναπεδακι που χαιδευομασταν και να της ριξω ενα παρα πολυ γερο πουτσο λες και πηδιεται η Veronica Avluv! Γιατι της αρεσα, αλλα μαλλον δεν ηθελε ρομαντισμους, ενα ακαρδο νεαρο γαμια ηθελε η τσουλιτσα, με αποτελεσμα να φαω ακυρο. Καποια στιγμη θα το πραγματοποιησω!
Το νου σου νεαρέ μου :woldman:
Μη σε καταγγείλει για βιασμό!!!
 

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
176
Like
101
Πόντοι
1
Να τον πεταξω σε μια εργαζομενη που ερχεται στην φυλαξη που ειμαι να της κανω μασαζ με τον πουτσο μου στο προσωπο και γλουτς μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom