Νέα

Φαντασιώσεις μας που φοβόμαστε να πραγματοποιήσουμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα valcanios
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
V

valcanios

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2014
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
404
Πόντοι
21
Αυτό θα ήθελα κι εγώ να το κάνω, να είμαι ο άγνωστος δηλαδή και μη το πάρεις σαν δούλεμα ή ότι πάω να "κερδίσω" κάτι

Το θέμα είναι ότι φοβόμαστε να το κάνουμε μην τυχόν και ο άγνωστος παρεκτραπεί και αρχίσει να "πιάνει"...
 

Άκης012345

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2015
Μηνύματα
1.395
Like
21
Πόντοι
16
Το θέμα είναι, valcanios, ότι από το πρώτο μήνυμά σου δε γράφεις φαντασιώσεις αλλά μαλακίες. Ευτυχώς σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246

Συνημμένα

  • tumblr_npk2d1Nii31uxb4myo4_500[1].jpg
    tumblr_npk2d1Nii31uxb4myo4_500[1].jpg
    69,6 KB · Εμφανίσεις: 224

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
μπαμπα γιατι ο ενας κυριος καθεται πανω σε εναν αλλον κυριο;  :think:
 

berzekermarlon

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Έχετε φαντασιώσεις που φοβόσαστε να πραγματοποιήσετε; Για παράδειγμα εγώ με την κοπέλα μου θα θέλαμε να βρούμε κάποιον να κάνει στριπτηζ η κοπέλα μου και εμείς να ...  :cum:
Φοβόμαστε όμως ότι θα την βιάσει...




έλα φίλε....ψάχνω καιρό τώρα τέτοια φάση!!
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Ιποτι γοθσταρω αλληλομαλακια μαζί σού...
 

pswlas

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2016
Μηνύματα
149
Like
5
Πόντοι
1
Φαντασίωση μου είναι να κάνω 69 με την γυναίκα μου και να έρθει μία ωραία ψωλη από πίσω της και να σφηνωθει αναμεσα στα μουνοχειλα της και εγω από κάτω να γλυφω και της κλειτορίδα της και τα αρχίδια του ψωλαρα που θα την γαμαει.....
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
θελω να γινω κροσακι για ενα γαμησι δεν με νοιαζει αν ειναι με τρανς κρος η αντρα αρκει να γουσταρει και θα ηθελα να με γαμησει ετσι ντημενο αγορακι με ξυρισμενο κορμι και βαμενο σαν κοριτσι...
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
ναπ αιξω μια μαλακια σε μια τετοια αντρικη ψολαρα,που συχναζουν αντρες που ψαχνουν αγορακια να γαμησουν?θελω να παω σε καπιο μαγαζι να γνωρισω κανεναν ..
 

CasaDelEros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Εμενα η φαντασιωση μου αυτο το καιρο ειναι να ντυθει το μουνι μπατσινα και να την δεσω με τις χειροπεδες και να ουρλιαζειι βοηθειαα!
 

TAKMAN1985

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
31
Like
9
Πόντοι
0
Εγώ έχω την ακόλουθη φαντασίωση:

Ένα ηλιόλουστο πρωινό στα μέσα Ιουνίου. Θερμοκρασία 33 βαθμοί. Βρίσκομαι Αθήνα με άδεια για 20 ημέρες. Λέω στους γονείς μου ότι πάω μπουρδελότσαρκα και βγαίνω από το σπίτι στις 10:30 πμ.
Βολτάρω στην πλατεία του Αγίου Παντελεήμονα για να τσαρκάρω στη Φυλής. Εκεί βλέπω μια 75άχρονη χήρα με χρυσά ριγκάκια και φούστα να κάθεται μόνη της σε ένα παγκάκι.
Με πιάνει απίστευτη ταχυκαρδία. Χέρια και πόδια τρέμουν από ερωτική συγκίνηση. Επειδή "τη στιγμή που σταματάει η λογική, αρχίζει η καύλα", κάνω ανάληψη 40 ευρώ από το λογαριασμό μισθοδοσίας στο πλησιέστερο ΑΤΜ. Κάθομαι δίπλα στην α-καπέλο και την κοιτάζω με ένα βλέμμα γεμάτο αγάπη. Τα χέρια μου έχουν ιδρώσει από την υπερένταση, ενώ η στύση αρχίζει να πέρνει ανεξέλεγχτες διαστάσεις.
Προτού προλάβει να φύγει, της λέω "Επειδή η κυβέρνηση Σύριζα-ΑΝΕΛ κάνει συνεχώς περικοπές στις συντάξεις, σας προσφέρω ένα 20άευρω, γιατί μου αρέσει να βοηθάω ανθρώπους που το έχουν ανάγκη. Εγώ δουλεύω στο Βρετανικό δημόσιο και ο καθαρός μισθός μου είναι £ 1,796.93 μηνιαίως, οπότε δεν έχω οικονομικά προβλήματα".
Η α-καπέλο δέχεται την προσφορά μου και μου λέει "Σε ευχαριστώ παλικάρι μου, να είσαι καλά. Γιατί όμως είναι ιδρωμένα τα χεράκια σου;".
Τότε, την αγκαλιάζω, της κάνω stamp στα τρικ-τρικ, και ψελίζω συγκινημένος "Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας". Στη συνέχεια, της δίνω άλλα 5 ευρώ σε κέρματα, κουβεντιάζουμε, και της θωπεύω τα ριγκάκια για μισή ώρα. Χαζό ε;

Κάτι παρόμοιο έγινε στις 14/07/2016 το βράδυ στη στάση του τρόλεϊ "Άγαλμα Βύρωνος". Τότε, είχα δώσει 5 ευρώ στη διπλανή μου (90+ ετών) και της έκανα αλλεπάλληλα διευθυντικά sandwich. Η μαγεία όμως κράτησε μόνο για 5 λεπτά, γιατί ήρθε το τρόλεϊ και κάθησε μπροστά μόνη της.
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω την ακόλουθη φαντασίωση:

Ένα ηλιόλουστο πρωινό στα μέσα Ιουνίου. Θερμοκρασία 33 βαθμοί. Βρίσκομαι Αθήνα με άδεια για 20 ημέρες. Λέω στους γονείς μου ότι πάω μπουρδελότσαρκα και βγαίνω από το σπίτι στις 10:30 πμ.
Βολτάρω στην πλατεία του Αγίου Παντελεήμονα για να τσαρκάρω στη Φυλής. Εκεί βλέπω μια 75άχρονη χήρα με χρυσά ριγκάκια και φούστα να κάθεται μόνη της σε ένα παγκάκι.
Με πιάνει απίστευτη ταχυκαρδία. Χέρια και πόδια τρέμουν από ερωτική συγκίνηση. Επειδή "τη στιγμή που σταματάει η λογική, αρχίζει η καύλα", κάνω ανάληψη 40 ευρώ από το λογαριασμό μισθοδοσίας στο πλησιέστερο ΑΤΜ. Κάθομαι δίπλα στην α-καπέλο και την κοιτάζω με ένα βλέμμα γεμάτο αγάπη. Τα χέρια μου έχουν ιδρώσει από την υπερένταση, ενώ η στύση αρχίζει να πέρνει ανεξέλεγχτες διαστάσεις.
Προτού προλάβει να φύγει, της λέω "Επειδή η κυβέρνηση Σύριζα-ΑΝΕΛ κάνει συνεχώς περικοπές στις συντάξεις, σας προσφέρω ένα 20άευρω, γιατί μου αρέσει να βοηθάω ανθρώπους που το έχουν ανάγκη. Εγώ δουλεύω στο Βρετανικό δημόσιο και ο καθαρός μισθός μου είναι £ 1,796.93 μηνιαίως, οπότε δεν έχω οικονομικά προβλήματα".
Η α-καπέλο δέχεται την προσφορά μου και μου λέει "Σε ευχαριστώ παλικάρι μου, να είσαι καλά. Γιατί όμως είναι ιδρωμένα τα χεράκια σου;".
Τότε, την αγκαλιάζω, της κάνω stamp στα τρικ-τρικ, και ψελίζω συγκινημένος "Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας". Στη συνέχεια, της δίνω άλλα 5 ευρώ σε κέρματα, κουβεντιάζουμε, και της θωπεύω τα ριγκάκια για μισή ώρα. Χαζό ε;

Κάτι παρόμοιο έγινε στις 14/07/2016 το βράδυ στη στάση του τρόλεϊ "Άγαλμα Βύρωνος". Τότε, είχα δώσει 5 ευρώ στη διπλανή μου (90+ ετών) και της έκανα αλλεπάλληλα διευθυντικά sandwich. Η μαγεία όμως κράτησε μόνο για 5 λεπτά, γιατί ήρθε το τρόλεϊ και κάθησε μπροστά μόνη της.
Το δεύτερο 20άευρω το δίνεις μετά στην Φυλής;
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
μαγκες ολα γινονται το θεμα ειναι πως τα ζηταμε και σε ποιον - ποια
σε κοπελα μου πριν τα φτιαξουμε ειχε ζητησει φιλη της να κανει τριο με το αγορι της αλλα η δικια μου ειχε αρνηθει
μετα της ειπα να την παρουμε εμεις αλλα δεν ηθελε με φιλη , και ειναι και κορμαρα
γενικα θελει με κοπελα και εχουμε κανει παρτουζα με ζευγαρι αλλα κοπελα μονη πιο δυσκολο
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
μαγκες ολα γινονται το θεμα ειναι πως τα ζηταμε και σε ποιον - ποια
σε κοπελα μου πριν τα φτιαξουμε ειχε ζητησει φιλη της να κανει τριο με το αγορι της αλλα η δικια μου ειχε αρνηθει
μετα της ειπα να την παρουμε εμεις αλλα δεν ηθελε με φιλη , και ειναι και κορμαρα
γενικα θελει με κοπελα και εχουμε κανει παρτουζα με ζευγαρι αλλα κοπελα μονη πιο δυσκολο
τυπε κανονισε μηπως γαμησουμε :S :S :S
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
τυπε κανονισε μηπως γαμησουμε :S :S :S
βλεπεις ποσο ηλιθιος εισαι?
εδω μιλαμε για φαντασιωσεις που γινονται πραξη ,για καταστασεις μεταξυ ζευγαριων με εχεμυθεια και κατανοηση που εγιναν σε χρονο με καποιους κανονες αναλογα τα θελω και ερχεσαι εσυ και περιμενεις να γαμισεις χωρις  προσπαθεια..
χρονια πολλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom