Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
  Σιγα την  μπουγατσα απ το Κιλικις ,  σιγα την παντοφλα ρε jelikε  :jerking: :jerking: :jerking:  Αν  ειναι  αυτη μουναρος  με ποδια θανατος    zelikε τοτε  η Νονη  Δουνια  και η  Ευα  Λασκαρη  τι ειναι πασουμια απ τας Σερρας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Όχι ρε.

Τι ωραία που είναι η Βίκυ Λέανδρος και η Μαρθα Καραγιάννη.

Έχεις δει τη Δούνια πρόσφατα;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Άνετο το Φαιάκι με την γκόμένά του μπουχεσοΛιάγκα! :o  :o



Φαίη Σκορδά: Πως αντέδρασε στις φωτογραφίες του Λιάγκα με τη νέα σύνοδο του;

   
«Αντιδράς σε κάτι που δεν ξέρεις. Όταν βλέπεις κάτι που το γνωρίζεις εδώ και καιρό απλά το παρατηρείς με ενδιαφέρον τίποτα άλλο…«.

Κάπως έτσι αντέδρασε η λαμπερή παρουσιάστρια στην είδηση ότι ο πρώην άντρας της βγαίνει πλέον τα βραδιά με νεαρή παρουσιάστρια – πρώην συνεργάτιδα του.

Στο youweekly.gr διαβάσατε όλο το αναλυτικό ρεπορτάζ για την Ευαγγελία Τσιορλίδα και τον Γιώργο Λιάγκα που πλέον βγαίνουν μαζί τα βράδια.
Μάλιστα παρουσιάσαμε εκτός από τα φωτογραφικά ντοκουμέντα και ένα αποκλειστικό βίντεο που έδειχνε την αγωνία του Γιώργου και της νεαρής παρουσιάστριας του mad να αλλάξουμε θέση προκειμένου να γλυτώσουν τους παπαράτσι

Η καινούρια αποκλειστική είδηση από το youweekly.gr είναι η αντίδραση της Φαίης σε ότι δημοσιεύσαμε και επίσης κάτι που θα σας εκπλήξει…

Σας αποκαλύπτουμε πως η παρουσιάστρια γνώριζε την ύπαρξη της Ευαγγελίας Τσιορλίδα στην ζωή του Γιώργου Λιάγκα πολύ πριν το μάθουμε εμείς!!!

Ναι…Τι; Πέσατε από τα σύννεφα; Κακώς! Ψύχραιμα όπως καταλάβατε αντέδρασε η Φαίη, γιατί γνώριζε τα πάντα, αλλά και επίσης…είχε ενημερωθεί από τον Λιάγκα αλλά και τον Θέμη Γεωργαντά ότι ο πρώην σύζυγος της θα έσκαγε στο πάρτι του Θέμη με την κοπέλα που τον συνοδεύει το τελευταίο διάστημα.
Γι’ αυτό όπως καταλάβατε η Σκορδά δεν πέρασε ούτε από έξω από την γιορτή του συνεργάτη της.


 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τελικά όχι και τόσο άνετο!  :grin:
Πάντως το γκομενάκι του μπουχεσοΛιάγκα λέει  :erection:




Έξαλλη η Φαίη Σκορδά με τις φωτογραφίες του Λιάγκα με την νεαρή δημοσιογράφο του MAD

   
Σύμφωνα με πληροφορίες μου η πανέμορφη Φαίη τα έχει πάρει άσχημα στο κρανίο με τις φωτογραφίες του πρώην συζύγου της Γιώργου Λιάγκα με την νεαρή σύνοδο του Ευαγγελία Τσιορλίδα.

Και προσέξτε, δεν τα έχει πάρει στο κρανίο επειδή ο Γιώργος «έτυχε» να πιαστεί στα πράσα από το youweekly.gr, τα έχει πάρει διότι το ενσταντανέ ήταν από μία εκδήλωση στενού συνεργάτη της,δηλαδή του Θέμη Γεωργαντά…

«Εμ πώς να μην τα πάρει η Φαίη;
Από την μία βγαίνει ο «γαμπρός» και διαψεύδει τα περί τρίτου προσώπου για να προστάτευσει τα παιδιά του από τα σχόλια στο σχολείο και από την άλλη μου «βγαίνει» σε δημόσια εκδήλωση και μου καμαρώνει σαν «γύφτικο σκεπάρνι» με την κοπελίτσα δίπλα του που είναι και πρώην συνεργάτιδα του! Δεν μπορούσε να περιμένει λίγους μήνες, έτσι για τα μάτια του κόσμου.
Δεν κρατιέται όμως ο Δον Ζουάν«…

Τα πίκρα αυτά λόγια προέρχονται από εξαιρετικά κοντινό πρόσωπο της Φαίης Σκορδά και μας μεταφέρει το κλίμα που από ότι καταλαβαίνουμε στο youweekly.gr είναι εξαιρετικά βαρύ έως και ασήκωτο!


Τι μου κάνει εμένα εντύπωση σε αυτήν την ιστορία…
Όταν εμείς είχαμε αποκαλύψει την ύπαρξη τρίτου προσώπου συνεργάτιδας του Λιάγκα (εδώ) πέσανε να μας φάνε.
Μάλιστα ο ίδιος ο δημοσιογράφος μας απέκλεισε και το περιοδικό you και το youweekly.gr από εκδηλώσεις που ήταν ο ίδιος εκεί…θυμίζω την ιστορία που έδιωξε την κάμερα μας από το mall στον άγιο Δημήτριο φυσικά του απαντήσαμε ανάλογα και σκληρά.
Τώρα, πως από όλα αυτά, που έσκιζε τα ρούχα του ότι δεν υπάρχει τρίτο πρόσωπο εμφανίζεται σήμερα με την νεαρή και ταλαντούχα Τσιορλίδα… άγνωστο.

Μάλιστα μου είπαν ότι μετά το πάρτι του Γεωργαντά από το bar Γιώργος και Ευαγγελία αποχώρισαν μαζί…αλλά ξεχωριστά!

Καταλάβατε νομίζω! Βέβαια μπορεί ο Γιώργος ως τζέντλεμαν που είναι απλά να συνόδεψε την κοπέλα μέχρι το σπίτι της για να μην χαθεί στο δρόμο διότι είναι και μικρό το κορίτσι!!!

 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
12
Πόντοι
16
Τωρα που χωρισε δειχνει ακομα πιο δυνατο.
Να δουμε ποιος θα ειναι επισημως ο επομενος.Διοτι ολες αυτες δεν μενουν για πολυ χωρις επισημο..
 

ArgyBartzi

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2015
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0

yorgoss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2015
Μηνύματα
21
Κριτικές
6
Like
171
Πόντοι
280
άλλη μια κορασίδα με την οποία έχω βγάλει φωτιά στο χέρι , το αξίζει
 

vforvadarla

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2017
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
:lheel: :humpleg:
 

Συνημμένα

  • fay_xronia.jpg
    fay_xronia.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 59

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.193
Κριτικές
17
Like
655
Πόντοι
326
τα πεταξε
 

Συνημμένα

  • b8f3a2dc2c044428720519829efc986e.jpg
    b8f3a2dc2c044428720519829efc986e.jpg
    104,5 KB · Εμφανίσεις: 201

kinfav

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Αυτές πως σας φαίνονται?!  :tits:
 

Συνημμένα

  • fkstrgnt001-2.jpg
    fkstrgnt001-2.jpg
    52,2 KB · Εμφανίσεις: 123
  • fkstrgnt3.jpg
    fkstrgnt3.jpg
    128,1 KB · Εμφανίσεις: 125

nnik31

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
ζωντοχοιρα και milfara παιδες !!! για πολλα  :zfuck: :fuck1: :fuck2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom