Νέα

Φαίη Σκορδά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vagos bestman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
παιδια αυτη πρεπει να ψαχνει για πουτσο δε εξιγητε αλλιως μαλλον δε τη γαμαει καλα ο δικος της

URL]]
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
τι σας αρεσει απο αυτο το καραμπαζο δε μπορω να καταλαβω...;
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
μηπως ειναι γκαβος και δε βλεπει οτι ειναι αβυζη ακωλη και εχει μια μουρη γαμησε τα...
γούστα τύποι ...
Ναι για το σουκερα ... που έχει χυσει τόνους μελάνι  εδώ μέσα για τη φαιη
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.815
Κριτικές
1
Like
153
Πόντοι
166
οχι και μπαζο ρε φιλε δε τη γαμαγες εσυ δηλαδη αυτο μας λες οτι γαμας καλυτερες;
το αν γαμαω καλυτερες ειναι αλλη ιστορια και δεν εχει σχεση με τον αν μπορω να κρινω μια γυναικα ως προς την ομορφια. λοιπον η γνωμη μου ειναι οτι ειναι το μπαζο του μπαζου ω μπαζο! Απλως οι περισσοτεροι πεφτετε στη γνωστη λουμπα επιδη είναι διασημη
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.222
Πόντοι
11.836
παιδια αυτη πρεπει να ψαχνει για πουτσο δε εξιγητε αλλιως μαλλον δε τη γαμαει καλα ο δικος της

http://[URL unfurl="true"]www.govastileto.gr/assets/images/660x/138297.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

λετε να ισχυουν αυτα που λεει η Χειλουδακη για τον Λιαγκα? οτι ειναι κρυφοπουστας και τετοια?
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
1.295
Πόντοι
201
το αν γαμαω καλυτερες ειναι αλλη ιστορια και δεν εχει σχεση με τον αν μπορω να κρινω μια γυναικα ως προς την ομορφια. λοιπον η γνωμη μου ειναι οτι ειναι το μπαζο του μπαζου ω μπαζο! Απλως οι περισσοτεροι πεφτετε στη γνωστη λουμπα επιδη είναι διασημη
Συμφωνώ απόλυτα ...αν δεν ηταν διάσημη θα μπορουσε να είναι βίζιτα των 80€
 

anexelektos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2010
Μηνύματα
507
Κριτικές
6
Like
207
Πόντοι
286
το αν γαμαω καλυτερες ειναι αλλη ιστορια και δεν εχει σχεση με τον αν μπορω να κρινω μια γυναικα ως προς την ομορφια. λοιπον η γνωμη μου ειναι οτι ειναι το μπαζο του μπαζου ω μπαζο! Απλως οι περισσοτεροι πεφτετε στη γνωστη λουμπα επιδη είναι διασημη
δε κρινουμε εδω αν ειναι καλη στη δουλεια της η αν ειναι διασημη αμα μας γκαβλωνει κρινουμε και ναι ειναι γκαυλα οσο για οτν αλλον που λεει οτι για 80 ευρω εγω του λεω οτι καμια δε αξιζει για γαμηση που να πρεπει να δωσεις πανω απο ενα πενηνταρη και αυτο επειδη γλιτωνης χρονο για να πας εξω για ποτα και ταβερνα και τετοια μεχρι να γαμησεις
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
54
Like
7.222
Πόντοι
11.836
τι λεει η χειλουδακη τυπε?για πες

Εδω και πολυ καιρο ριχνει σποντες για πολλους παλαιοτερα εριξε χοντρη ατακα για τον Τριανταφυλλο τον τραγουδιστη. Οτι ξεκαθαρα της ειχε πει πως τον παιρνει. Για Λιαγκα λεει οτι ειναι κρυφοπουστας και πως ολα αυτα ,γαμος παιδια κλπ ειναι φερετζες. Ομως να σας πως εγω μαγκες την δικη μου εμπειρια, τον Λιαγκα τον ειχα πετυχει Μυκονο το 05 αν θυμαμαι, και τοτε ηταν μαζι με την Έλενα Γράβεζα (ο Στηβ Κακετσης ειχε πει οτι ουτε το βρακι της δεν μαζευε απτο πατωμα) αρα δεν νομιζω να τον παιρνει ο Λιαγκας..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom