Νέα

Εύρεση τρίτου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pantelisathina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με την σύζυγό κοιτάμε για τρίτο άτομο και δη άντρα επαγγελματία παίζει να γνωρίζει κανείς τπτ?

Δεν θέλουμε να μπούμε στην διαδικασία με κάποιον άγνωστο κλπ.

Εξηγούμε...μόνο για την σύζυγό...για να μην αρχίσουμε τα "θέλεις και εσύ τυπε" και τέτοια.
Δεν θέλουμε ούτε γνωριμία με άλλον από εδώ(για αρχή τουλάχιστον) ούτε τελικώς και από άλλο μαγαζί με ζευγάρια(πηγαίνει συγγενείς μας εκεί και μας το γάμησε εντελώς )

Επίσης ας αποφύγουμε τα κλασσικά "καλά θες να σου γαμησουν την γυναίκα κλπ κλπ, καθώς όλοι μας τελικά έχουμε διάφορες ορέξεις για τις γυναίκες μας , κρίνοντας από σχόλια και νήματα,

Οπότε έχει πάρει κανείς κάποιον Επαγγελματία για την γυναίκα του και αν ναι να υπάρχει και σελίδα στο ίντερνετ με αυτόν(όχι αγγελία της πουτσας όπως με τον μασέρ η κάτι περίεργους "για ατελείωτη καύλα για ορες γαμησι χοντρός πουτσος φάση"

Εν κατακλείδι μην αρχίσετε μαλακίες και όποιος έχει όρεξη ας απαντήσει σοβαρά...
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
361
Like
1.151
Πόντοι
201
Μπορείς να κάνεις κάστινγκ, θα έρθουν αρκετοί συνάδελφοι.


* Αν φτάσω σε σημείο να ψάχνω να βρω έναν mandingo για να μου γαμησει την γυναίκα, ξέρω ήδη τι πρέπει να κάνω
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Είπα μην αρχίσουμε τις μαλακίες αλλά δεν κρατιόμαστε βλέπω...λες και γράφω κάτι στα σουαχίλι...


Ελάτε για κάστινγκ όλοι στην Χαλκοκονδύλη..θα μοιράσουμε και χυμό για αναπλήρωση υγρών.
 

XeenGR

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους.

Επειδή με την σύζυγό κοιτάμε για τρίτο άτομο και δη άντρα επαγγελματία παίζει να γνωρίζει κανείς τπτ?

Δεν θέλουμε να μπούμε στην διαδικασία με κάποιον άγνωστο κλπ.

Εξηγούμε...μόνο για την σύζυγό...για να μην αρχίσουμε τα "θέλεις και εσύ τυπε" και τέτοια.
Δεν θέλουμε ούτε γνωριμία με άλλον από εδώ(για αρχή τουλάχιστον) ούτε τελικώς και από άλλο μαγαζί με ζευγάρια(πηγαίνει συγγενείς μας εκεί και μας το γάμησε εντελώς )

Επίσης ας αποφύγουμε τα κλασσικά "καλά θες να σου γαμησουν την γυναίκα κλπ κλπ, καθώς όλοι μας τελικά έχουμε διάφορες ορέξεις για τις γυναίκες μας , κρίνοντας από σχόλια και νήματα,

Οπότε έχει πάρει κανείς κάποιον Επαγγελματία για την γυναίκα του και αν ναι να υπάρχει και σελίδα στο ίντερνετ με αυτόν(όχι αγγελία της πουτσας όπως με τον μασέρ η κάτι περίεργους "για ατελείωτη καύλα για ορες γαμησι χοντρός πουτσος φάση"

Εν κατακλείδι μην αρχίσετε μαλακίες και όποιος έχει όρεξη ας απαντήσει σοβαρά...
Καλημέρα . Έχω κάνει εγγραφή στο sdc.com και έχω δεί εκεί ότι υπάρχουνε και ζευγάρια που ψάχνονται , αλλά και balader που είναι στη γύρα. Ρίξε μια ματία και εσύ. Σαν μέλος όμως χρειάζεται το αντίτιμο του 30€ αν θυμάμαι καλά για εγγραφή. Καλή έρευνα .
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Μπορείς να κάνεις κάστινγκ, θα έρθουν αρκετοί συνάδελφοι.


* Αν φτάσω σε σημείο να ψάχνω να βρω έναν mandingo για να μου γαμησει την γυναίκα, ξέρω ήδη τι πρέπει να κάνω
Τι πρέπει τι δεν πρέπει...δεν νομίζω ότι κοφτει και κανέναν...
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.168
Like
10.466
Πόντοι
2.256
Αφού δεν θέλεις από δω μέσα ούτεκαν swinging, τότε τί στέλνεις εδώ μέσα; Θα μας τρελλάνεις;
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Αφού δεν θέλεις από δω μέσα ούτεκαν swinging, τότε τί στέλνεις εδώ μέσα; Θα μας τρελλάνεις;
Διαβάζουμε τις προτάσεις όλες....όχι μόνο ότι μας αρέσει για να κράζουμε....πάμε από την αρχή και κοιτάμε δεύτερη σειρά..η λέξη κλειδί είναι "επαγγελματίας"..

Πως λέμε "έφερα μια εσκορτ για εμένα και την γυναίκα μου από το τάδε γραφείο"?Ε αυτό ρωτάω αλλά σε άντρα...τα εξηγώ καλά θεωρώ...
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.713
Like
5.066
Πόντοι
1.056
Φίλε μου για να βρεις αυτό που θες πρέπει να ρωτήσεις σε κάποια γραφεία από κοπέλες του είδους αν ξέρουν για κάποιο άντρα επαγγελματια που να ειναι διαθέσιμος..
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81
Φίλε μου για να βρεις αυτό που θες πρέπει να ρωτήσεις σε κάποια γραφεία από κοπέλες του είδους αν ξέρουν για κάποιο άντρα επαγγελματια που να ειναι διαθέσιμος..
Έχω στείλει σε δύο και απάντηση δεν πήρα...δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα ξέρει κανέναν βέβαια
 
OP
OP
P

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
246
Like
716
Πόντοι
81

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.713
Like
5.066
Πόντοι
1.056
Έχω στείλει σε δύο και απάντηση δεν πήρα...δεν ξέρω αν κάποια κοπέλα ξέρει κανέναν βέβαια
Κατάλαβα αλλά όπως το είπες το γραφείο δεν θα σου πει λόγο της ευθύνης που θα έχει,, άλλα οι κοπέλες κάποιον μπορεί να ξέρουν και να σου προτείνουν..
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.580
Κριτικές
2
Like
64.813
Πόντοι
12.056
ρε παιδια καποιος δεν υπαρχει εδω μεσα θα πληρωθει κιολας ...που εισαι γουντι ορμααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom