Νέα

Εξοδα ξενοδοχειου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.166
Like
15.920
Πόντοι
3.556
αν πχ. ζει με 200-300 ευρώ το μήνα, όπως καταλαβαίνεις το 20άρικο του ξενοδοχείου είναι έξοδο που δεν μπορεί να αντέξει, ειδικά αν έχει και οικογένεια.

Τύπε ... αν ζει με 200-300 ευρώ το μήνα και έχει και οικογένεια .... δεν πρέπει να σκέφτεται για ξενοπηδήματα.
Είναι σε κατάσταση που και στη μαλακία θα πρέπει να κάνει περικοπές εξόδων . Να μην χύνει σε χαρτοπετσέτα, αλλά στη χούφτα.
Και μετά να την πλένει με σκέτο νερό , όχι σαπούνι ή κρεμοσάπουνο.

ή να έχει μια χαρτοπετσέτα που να τη χύνει για 3 μήνες και μετά να την πετάει .

τύπε μετα απο 3 μηνες το χυσι θα εχει γινει κεχριμπαρι :confused:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.908
Like
23.338
Πόντοι
6.056
πολλυ βλεπεσαι ρε η μαλακιες?
μηπως λακισε ο τετοιος μολις σε ειδε και "ξεχασε το πορτοφολι" του?

σοβαρα στο λεω ειναι στανταρ δικαιολογια απεμπλοκης αυτη
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
αν πχ. ζει με 200-300 ευρώ το μήνα, όπως καταλαβαίνεις το 20άρικο του ξενοδοχείου είναι έξοδο που δεν μπορεί να αντέξει, ειδικά αν έχει και οικογένεια.

Τύπε ... αν ζει με 200-300 ευρώ το μήνα και έχει και οικογένεια .... δεν πρέπει να σκέφτεται για ξενοπηδήματα.
Είναι σε κατάσταση που και στη μαλακία θα πρέπει να κάνει περικοπές εξόδων . Να μην χύνει σε χαρτοπετσέτα, αλλά στη χούφτα.
Και μετά να την πλένει με σκέτο νερό , όχι σαπούνι ή κρεμοσάπουνο.

ή να έχει μια χαρτοπετσέτα που να τη χύνει για 3 μήνες και μετά να την πετάει .

τύπε μετα απο 3 μηνες το χυσι θα εχει γινει κεχριμπαρι :confused:

Κομπολόι από χύσι;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.908
Like
23.338
Πόντοι
6.056
εγω δινω ενα if στον μπατιρη παντως
μου εχει κατσει ραντεβου απο νετ που εκαψα λαστιχο μολις την ειδα και εφυγα με μπαντοσουζα
 

googlis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2009
Μηνύματα
119
Κριτικές
4
Like
154
Πόντοι
1
εγω δινω ενα if στον μπατιρη παντως
μου εχει κατσει ραντευου απο νετ που εκαψα λαστιχο μολις την ειδα και εφυγα μα μπαντοσουζα

Μπορεί να ήταν καλή στο κρεβάτι ρε συ :2funny:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.908
Like
23.338
Πόντοι
6.056
εγω δινω ενα if στον μπατιρη παντως
μου εχει κατσει ραντευου απο νετ που εκαψα λαστιχο μολις την ειδα και εφυγα μα μπαντοσουζα

Μπορεί να ήταν καλή στο κρεβάτι ρε συ :2funny:
αυτο δεν θα το μαθουμε ποτε...

ακομα εκει πρεπει να ειναι π.π.γερμανου και περιμενει να βρω χωρο να αφησω την μηχανη

ειχε την ιδια μεγαλη ιδεα για την εμφανιση της παντως με τον τυπο πολλυ-λ :undecided:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.317
Κριτικές
1
Like
29.997
Πόντοι
8.006
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μπορεί να την καλεσει στο σπιτι του και να βάλει τη συζυγο να του γλύφει τα αρχιδια ενώ γαμαει.
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ

Να ήταν ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί και πολλές. Κάποτε έβγαλα έξω γκόμενα σε ακριβό εστιατόριο και πλήρωσα τα πάντα. Δεν έδωσα φιλοδώρημα κι εκείνη άφησε 1 ευρώ και μου την είπε κιόλας :headbang:
Μετά μας άκουσε όλο το μαγαζί.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.317
Κριτικές
1
Like
29.997
Πόντοι
8.006
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ

Να ήταν ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί και πολλές. Κάποτε έβγαλα έξω γκόμενα σε ακριβό εστιατόριο και πλήρωσα τα πάντα. Δεν έδωσα φιλοδώρημα κι εκείνη άφησε 1 ευρώ και μου την είπε κιόλας :headbang:
Μετά μας άκουσε όλο το μαγαζί.
Να υποθεσω οτι δεν γαμησες τελικα??
 

palamas

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
428
Κριτικές
3
Like
441
Πόντοι
21
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ

Να ήταν ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί και πολλές. Κάποτε έβγαλα έξω γκόμενα σε ακριβό εστιατόριο και πλήρωσα τα πάντα. Δεν έδωσα φιλοδώρημα κι εκείνη άφησε 1 ευρώ και μου την είπε κιόλας :headbang:
Μετά μας άκουσε όλο το μαγαζί.
Να υποθεσω οτι δεν γαμησες τελικα??


Σωστά υποθέτεις. Ξενέρωσα κι έφυγα.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ

Να ήταν ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί και πολλές. Κάποτε έβγαλα έξω γκόμενα σε ακριβό εστιατόριο και πλήρωσα τα πάντα. Δεν έδωσα φιλοδώρημα κι εκείνη άφησε 1 ευρώ και μου την είπε κιόλας :headbang:
Μετά μας άκουσε όλο το μαγαζί.
Καλά, ακριβό εστιατόριο και μόνο ένα ευρώ; Εγώ ντρέπομαι να αφήσω ένα ευρώ για έναν καφέ που πίνω.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.671
Πόντοι
5.006
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ
Πώς βρίσκω και μπλεκω έτσι ούτε που καταλαβαίνω

αυτα παθαινεις οταν σκεφτεσαι με το πουλι σου...
νταξει γραψτον στις αρχιδαρες σου και πανε στον επομενο...
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Δεν εχει 20 ευρω ο αλλος ο παπάρας για το ξενοδοχειο, αλλά θελει να ξενοπηδηξει.

Ουστ

Να ήταν ο μόνος. Υπάρχουν πολλοί και πολλές. Κάποτε έβγαλα έξω γκόμενα σε ακριβό εστιατόριο και πλήρωσα τα πάντα. Δεν έδωσα φιλοδώρημα κι εκείνη άφησε 1 ευρώ και μου την είπε κιόλας :headbang:
Μετά μας άκουσε όλο το μαγαζί.
Να υποθεσω οτι δεν γαμησες τελικα??


Σωστά υποθέτεις. Ξενέρωσα κι έφυγα.
Απορώ πώς δεν σου την είπε κανένας τίποτα από δω. Αν έλεγα εγώ κάτι παρόμοιο να είχα φάει δυνατό κράξιμο. Μάλλον σε ζήλεψαν
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.386
Πόντοι
456
Αν σε προσκαλούσα για καφέ και μου άρεσες τότε εγώ θα πλήρωνα και το ξενοδοχείο χωρίς συζήτηση.

Αν δεν με πιστεύεις μπορώ να σου το αποδείξω !!!
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Αν σε προσκαλούσα για καφέ και μου άρεσες τότε εγώ θα πλήρωνα και το ξενοδοχείο χωρίς συζήτηση.

Αν δεν με πιστεύεις μπορώ να σου το αποδείξω !!!
Μέχρι να ανοίξουν τα μαγαζιά θα το έχουμε ξεχάσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom