Νέα

Εξοδα ξενοδοχειου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
[quote author=Polly_L link= ]Aπο ποιον πιστεύεται ότι πρέπει να καταβάλλονται τα έξοδα του ξενοδοχείου; Δεν μιλάμε για ζευγάρια που έχουν σχέση.


Με αφορμή την πρόσφατη εμπειρία που είχα στο Tinder,θα ήθελα να μάθω τις απόψεις σας.

Είπα σε μια γνωριμία από το Tinder Ότι η συνάντηση στο ξενοδοχείο θα με βόλευε καλύτερα και όταν απάντησε ότι ακόμα δεν έχει πληρωθεί ,δεν του πρότεινα νσ αναλάβω εγώ τα έξοδα του ξενοδοχείου ή να το μοιραστούμε μισά -μισά. Γιατί δεν το έκανα εφόσον και εγω ενδιαφαρόμουν;


Μπορώ να φανταστώ μια κατάσταση ( και το εχω κάνει ) να κλείνω ένα πολυτελές θεματικό δωμάτιο στο ξενοδοχείο ή ένα διαμέρισμα για έναν από τους τακτικούς εραστές μου- ξέρω σίγουρα ότι είναι υπέροχοι,ότι θα περάσω φανταστικά. Να πληρώσω μόνη μου,κάνοντας δώρο -έκπληξη στον εραστή μου είναι χαρά για μένα και ευχαρίστηση.

Αλλά να πληρώσω ξενοδοχείο για έναν random από το Tinder που υπάρχει επίσης η πιθανότητα να απογοητευτώ από το σεξ μαζί του; [/quote]
Ωραίο θέμα @Polly_L#
Στο πρώτο ραντεβού σε ξενοδοχείο δεν υπάρχει αμφιβολία οτι πρέπει να πληρώσει ο άνδρας. Επομένως καλά έκανες. Μετά τα πρώτα ραντεβού δεν πρέπει να μπαίνουν κανόνες γιατί όπως λες και εσυ η φάση με τον/την αλλον/άλλη αποκτά τη δυναμική της και μπορεί καποιος απο τους δυο να σχεδιάζει ειδικές καταστάσεις χωρίς να σκέφτεται πεζά πράγματα. Απο τη δική μου εμπειρία hook ups μου εχουν τύχει γυναίκες που δεν έκαναν πότε κίνηση (οι περισσότερες), κάποια που πρότεινε να μοιραστούμε το όλο budget μετα το πρώτη ραντεβού (φυσικά αρνήθηκα) και εδώ γελάμε κάποια που ενώ όλο έλεγε να το μοιραστούμε κι αρνιόμουν όταν μετα απο κάποιες φορές δέχθηκα μου είπε μετα απο καιρό οτι της κακοφάνηκε. Το σεξ με την τελευταία δεν ήταν και το καλύτερο :)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.540
Κριτικές
178
Like
40.445
Πόντοι
21.896
Πάντα ο άντρας πληρώνει δυστυχώς ή ευτυχώς

Όπως τα πιάτα στο σπίτι πρέπει να τα κάνει μόνο η γυναίκα έτσι κ μερικά άλλα τα κάνει. Δλδ πληρώνει μόνο ο αντρας:grin:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Πάντα ο άντρας πληρώνει δυστυχώς ή ευτυχώς

Όπως τα πιάτα στο σπίτι πρέπει να τα κάνει μόνο η γυναίκα έτσι κ μερικά άλλα τα κάνει. Δλδ πληρώνει μόνο ο αντρας:grin:

Όταν χρειάζεσαι ασανσέρ, πατάς κουμπί Ή περιμένεις να έρθει κατά τύχη στον όροφο σου; με αυτή την λογική δουλεύει και το πλυντήριο πιάτων. Πολλοί άντρες μένουν μόνοι. Δεν φαντάζομαι να έχουν στοίβα με άπλυτα.
Και εμείς πλέον ανεξάρτητες οι περισσότερες. Μπορούμε να συμβάλουμε όταν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα.
 

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.560
Πόντοι
2.456
κοπελια μηπως κατα τυχη,απλωνεις σε ταρατσα??
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.983
Like
8.826
Πόντοι
2.306
Κοπελιά μήπως έρχονται διάφορα πουλιά στο μπαλκόνι σου και πρέπει να φωνάξεις κάποιον να τα διώξει??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.620
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.343
Πόντοι
14.565
Το ίδιο το ζήτησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom