Νέα

Εξοδα ξενοδοχειου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Τα εσώρουχα μου, καλτσοδετες,ζαρτιερες,το άρωμα, κρέμα σώματος, νύχια, μακιγιάζ, μαλλιά ,laser για αποτρίχωση - τα πληρώνω εγώ για να με έχει σαν από την πορνοταινια. Να μην πληρώσει έστω ξενοδοχείο;
Να ρωτήσω κάτι; Τα λούσα που αναφέρεις, τα κάνεις για τους άλλους ή για τον εαυτό σου; Αν δηλαδή δεν ήταν να πηδηχτείς με τον τύπο, δεν θα έφτιαχνες νύχια; Δεν θα έβαζες κρέμα σώματος, δεν θα έκανες laser?
Αν πχ πηγαίνατε σπίτι του ή σπίτι σου, θα τον "χρέωνες" για τα παραπάνω;
Προσωπικά πιστεύω πως αυτά που κάνει ο καθένας, τα κάνει πρωτίστως για τον εαυτό του.
Με την ίδια λογική θα πρέπει να σου πληρώνει και το γυμναστήριο ή ακόμα και το super-market, για να του "προσφέρεις" ωραίο κορμί.
Ηey girl! Glad to see another non call girl here :)
Πολυ καλα εκανες και δε το προτεινες. Αν ειναι να παιχτει ξενοδοχειο τοτε θα το πληρωσει ο αντρας, ξεκαθαρα!
Προφανώς θεωρείς οτι αφορά μόνο τη δική του διασκέδαση. Σε αυτή την περίπτωση θα συμφωνήσω μαζί σου, όπως και με την Polly_L.
Αν όμως οι προσδοκίες σας είναι να περάσετε ΚΑΙ εσείς καλά, δεν βλέπω τον λόγο να θεωρείται κάτι τέτοιο.
Και για να είμαι ξεκάθαρος, θα θεωρούσα αυτονόητο να πληρώσω το ξενοδοχείο, χωρίς καν να χρειαστεί να το συζητήσω, ΑΝ ΟΜΩΣ έβλεπα οτι η "παρέα" μου το απαιτούσε ή το θεωρούσε δεδομένο, πάλι θα το έκανα, αλλά θα ξενέρωνα.
Μην ζητάτε να σας αντιμετωπίζουν ως ίσες, όταν με τις πράξεις σας το αναιρείτε.


εστω οτι ειμαστε μαζι και εχουμε καυλωσει ασχημα αλλα δεν εχουμε που να παμε να τη βρουμε..
και μου λες να παμε σε ξενοδοχειο..θες να σου πω εκεινη τη στιγμη οκ μωρο μ αλλα θα το πληρωσουμε μισο μισο..
αν στο πω αυτο θα νιωσεις καλυτερα? δε θα προσβληθεις? δε θα ξενερωσεις? μηπως θες να το παιξεις αρχοντας ανταπαντωντας..οχι ρε μωρακι εγω θα το πληρωσω εννοειται?!

και αν το σεναριο παιξει αλλιως και εχουμε καυλωσει ασχημα κ σ πω εγω μωροο μουυ παμε σε ξενοδοχειο??
εκει τι θα πεις εσυ? ναι οκ παμε αλλα αφου το προτεινες πληρωνεις? η απλα δε θα πεις τπτ θα με πας εκει θα με γαμησεις οσο πιο καλα μπορεις και στο τελος αυτονοητα θα πληρωσεις το χοτελι?

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πάτε σε ξενοδοχείο ημιδιαμονής με 20 ευρώ το τρίωρο είναι αν θυμάμαι.Εκεί μπορείς να κάνεις και τράκα ή να αγοράσεις εσύ τις καπότες και να πληρώσει αυτός το χοτέλ.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
16
Like
1.734
Πόντοι
3.425
Ρε παπάρες τι ακούω? Όταν κανονίζεις με γκόμενα για σεξ (έστω και αναγνωριστικό) κανονίζεις εσύ ξενοδοχείο.

Jesus!

Π
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86
Εγω τις φερνω στην φωλιτσα μου και κλειδωνω και την πορτα
 

Μονσελας

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2020
Μηνύματα
550
Like
945
Πόντοι
86

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.862
Like
46.886
Πόντοι
6.256
Εγω τις φερνω στην φωλιτσα μου και κλειδωνω και την πορτα

Μετα το περας της πραξης ανοιγεις ξανα την πορτα ή τις κρατας για καβατζα; :confused:

Τις αφηνω να ανοιξουν τα φτερα τους
ΤΕΡΑΣΤΙΕ ΜΟΝΣΕΛΑ:headbang2:
 

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Εγω τις φερνω στην φωλιτσα μου και κλειδωνω και την πορτα

Μετα το περας της πραξης ανοιγεις ξανα την πορτα ή τις κρατας για καβατζα; :confused:

Τις αφηνω να ανοιξουν τα φτερα τους

Αφου πρωτα εχουν ανοιξει τα ποδια τους :embarrased:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
έπεσε πολύ η ποιότης των κυριακάτικων ....

ας προσπαθήσω μπας και το σώσω ....

τύπισσα .... πρόσεξε αν πας σε ακριβό που λες ... μήπως δεν δέχονται χωρίς ταυτότητα ...

και μη ζητήσουν ταυτότητα από αυτόν που θα πας και τον μπουζουριάσουν και τον γυρίσουν πίσω .....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
έπεσε πολύ η ποιότης των κυριακάτικων ....

ας προσπαθήσω μπας και το σώσω ....

τύπισσα .... πρόσεξε αν πας σε ακριβό που λες ... μήπως δεν δέχονται χωρίς ταυτότητα ...

και μη ζητήσουν ταυτότητα από αυτόν που θα πας και τον μπουζουριάσουν και τον γυρίσουν πίσω στο χοτ σποτ .....

Επιτέλους μετά από 50 χρόνια ζωής είπες μια σωστή κουβέντα. :priest::priest::priest:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Τα εσώρουχα μου, καλτσοδετες,ζαρτιερες,το άρωμα, κρέμα σώματος, νύχια, μακιγιάζ, μαλλιά ,laser για αποτρίχωση - τα πληρώνω εγώ για να με έχει σαν από την πορνοταινια. Να μην πληρώσει έστω ξενοδοχείο;
Να ρωτήσω κάτι; Τα λούσα που αναφέρεις, τα κάνεις για τους άλλους ή για τον εαυτό σου; Αν δηλαδή δεν ήταν να πηδηχτείς με τον τύπο, δεν θα έφτιαχνες νύχια; Δεν θα έβαζες κρέμα σώματος, δεν θα έκανες laser?
Αν πχ πηγαίνατε σπίτι του ή σπίτι σου, θα τον "χρέωνες" για τα παραπάνω;
Προσωπικά πιστεύω πως αυτά που κάνει ο καθένας, τα κάνει πρωτίστως για τον εαυτό του.
Με την ίδια λογική θα πρέπει να σου πληρώνει και το γυμναστήριο ή ακόμα και το super-market, για να του "προσφέρεις" ωραίο κορμί.
Ηey girl! Glad to see another non call girl here :)
Πολυ καλα εκανες και δε το προτεινες. Αν ειναι να παιχτει ξενοδοχειο τοτε θα το πληρωσει ο αντρας, ξεκαθαρα!
Προφανώς θεωρείς οτι αφορά μόνο τη δική του διασκέδαση. Σε αυτή την περίπτωση θα συμφωνήσω μαζί σου, όπως και με την Polly_L.
Αν όμως οι προσδοκίες σας είναι να περάσετε ΚΑΙ εσείς καλά, δεν βλέπω τον λόγο να θεωρείται κάτι τέτοιο.
Και για να είμαι ξεκάθαρος, θα θεωρούσα αυτονόητο να πληρώσω το ξενοδοχείο, χωρίς καν να χρειαστεί να το συζητήσω, ΑΝ ΟΜΩΣ έβλεπα οτι η "παρέα" μου το απαιτούσε ή το θεωρούσε δεδομένο, πάλι θα το έκανα, αλλά θα ξενέρωνα.
Μην ζητάτε να σας αντιμετωπίζουν ως ίσες, όταν με τις πράξεις σας το αναιρείτε.
Κάθε μέρα τα έχω γιατί μου αρέσει να είμαι περιποιημένη και καλοντυμένη . Όταν ο άλλος σου λέει θελω να φοράς τούτο, εκείνο...εγώ να μην έχω απαιτήσεις ;
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Στο ποιος θα πληρωσει το ξενοδοχειο κολλησατε ;
Εκεί ξενερωσα
Όλα αυτά για 15 - 20 ευρώ? Υπάρχει και η εναλλακτική της φύσης (άλσος, παγκάκια, αυτοκίνητο...)
Πρέπει να με καυλωνει παρα πολύ γιααυτή την εναλλακτική. Δε θα το έκανα με έναν άγνωστο. Δεν είναι τα 25 ευρώ. Δεν μου άρεσε η στάση. Γιατι με Ρωτάς πού προτιμώ να γίνει εαν δεν μπορείς να αντεπεξελθεις στα έξοδα.

...δεν πηγε το μυαλλο σου οτι μπορει να ΜΗΝ σε γουσταρε και να το εριξε ευγενικα, για να μην σε πληγωσει?????
:knockinb::knockinb::knockinb:
Δε θα μου έστελνε συνέχεια μηνύματα και φώτο Εάν δεν με γούσταρε πιστεύω.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.194
Like
16.073
Πόντοι
3.556
Εγω τις φερνω στην φωλιτσα μου και κλειδωνω και την πορτα

Μετα το περας της πραξης ανοιγεις ξανα την πορτα ή τις κρατας για καβατζα; :confused:

Τις αφηνω να ανοιξουν τα φτερα τους
:tooth:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.965
Like
8.796
Πόντοι
2.306
Ε ρε δούλεμα που σας ρίχνει ο pollas κυριακάτικα:)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ε ρε δούλεμα που σας ρίχνει ο pollas κυριακάτικα:)

Τύπε ... υπονοείς ότι η πόλυ έχει ... παργαλάτσο ;;;;;;;

Κεραυνός εν αιθρία !!!!!!

Δεν είναι μουνάρα με ζαρτιέρες όπως λέει ;;;;;;;



il_570xN.1934595821_4wk2.jpg
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
έπεσε πολύ η ποιότης των κυριακάτικων ....

ας προσπαθήσω μπας και το σώσω ....

τύπισσα .... πρόσεξε αν πας σε ακριβό που λες ... μήπως δεν δέχονται χωρίς ταυτότητα ...

και μη ζητήσουν ταυτότητα από αυτόν που θα πας και τον μπουζουριάσουν και τον γυρίσουν πίσω .....
Για πρώτη φορά γέλασα πολύ με τα λόγια σου. Δεν έχεις να ανησυχείς για μένα, δεν αλλάζω φυλή. Αλλά θα κρατήσω την συμβουλή σου να στη γυρίσω πίσω. Ίσως ξεχαστείς στις επόμενες τσάρκες σου.
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.965
Like
8.796
Πόντοι
2.306
Ε ρε δούλεμα που σας ρίχνει ο pollas κυριακάτικα:)

Τύπε ... υπονοείς ότι η πόλυ έχει ... παργαλάτσο ;;;;;;;

Κεραυνός εν αιθρία !!!!!!

Δεν είναι μουνάρα με ζαρτιέρες όπως λέει ;;;;;;;



il_570xN.1934595821_4wk2.jpg

γιατί άμα έχεις παργαλατσο δηλαδή δεν μπορείς να φοράς ζαρτιερες ο Λιλας δεν φόραγε??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom