Νέα

Εξοδα ξενοδοχειου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 201246
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Aπο ποιον πιστεύεται ότι πρέπει να καταβάλλονται τα έξοδα του ξενοδοχείου; Δεν μιλάμε για ζευγάρια που έχουν σχέση.


Με αφορμή την πρόσφατη εμπειρία που είχα στο Tinder,θα ήθελα να μάθω τις απόψεις σας.

Είπα σε μια γνωριμία από το Tinder Ότι η συνάντηση στο ξενοδοχείο θα με βόλευε καλύτερα και όταν απάντησε ότι ακόμα δεν έχει πληρωθεί ,δεν του πρότεινα νσ αναλάβω εγώ τα έξοδα του ξενοδοχείου ή να το μοιραστούμε μισά -μισά. Γιατί δεν το έκανα εφόσον και εγω ενδιαφαρόμουν;


Μπορώ να φανταστώ μια κατάσταση ( και το εχω κάνει ) να κλείνω ένα πολυτελές θεματικό δωμάτιο στο ξενοδοχείο ή ένα διαμέρισμα για έναν από τους τακτικούς εραστές μου- ξέρω σίγουρα ότι είναι υπέροχοι,ότι θα περάσω φανταστικά. Να πληρώσω μόνη μου,κάνοντας δώρο -έκπληξη στον εραστή μου είναι χαρά για μένα και ευχαρίστηση.

Αλλά να πληρώσω ξενοδοχείο για έναν random από το Tinder που υπάρχει επίσης η πιθανότητα να απογοητευτώ από το σεξ μαζί του;
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
kala έκανες
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
εκανες αυτο που σου εβγαλε ο τυπος πιστευω
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
τυπε πολλυ για το πουτσο σε ειδε τιντερας
προφανως δεν ξετρελαθηκε με τα μουτρα σου και εκανε τον γυφτουλα σου λεει αν ριξω εναν πεο τζαμπα εχει καλως αν οχι τι ειχαμε τι χασαμε

φραγκο δλδ

γνωμη μου
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.285
Like
4.969
Πόντοι
456
Τύπε είθισται τα έξοδα να τα αναλαμβάνει αυτός που προσκαλεί. Όπως ο πελάτης των εσκορτ αν επιλέξει incall δεν πληρώνει αλλά αν καλέσει την κοπέλα σε outcall πληρώνει ολα τα εξτρα. Δεν καλεις καποιον σε δειπνο στη Σπονδη ή σε τριημερο στην Μυκονο περιμενοντας να πληρωσει εκεινος. Αν η αποφαση ειναι κοινη και δεν υπαρχει προσκληση τοτε τα εξοδα πανε 50-50 ή τιθεται ζητημα γαλαντομιας . Απο την στιγμη που το ξενοδοχειο ηταν δικη σου επιλογη επρεπε να αναλαβεις και το κοστος ανεξαρτητως αν ο τιντερ ειχε ή δεν ειχε διαθεση να πληρωσει.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Κοπελια, αν εισαι κοπελια...
αν η γκομενα που θα εβρισκα μεσω ιντερνετ ητανε ψιλομπαζο και δεν μου εβγαζε κατι καυλωτικο ετσι ωστε να την σκισω...
τοτε θα σου ελεγα, παμε αλλα πληρωνεις εσυ, εγω δεν εχω λεφτα αυτη την περιοδο κτλ κτλ.
Ελπιζω να σε καλυψα...
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
Τα έξοδα του ξενοδοχείου τα πληρώνει ο άντρας.

Π
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
1
Like
3.001
Πόντοι
456
Στο ποιος θα πληρωσει το ξενοδοχειο κολλησατε ;
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Ηey girl! Glad to see another non call girl here :)

Πολυ καλα εκανες και δε το προτεινες. Αν ειναι να παιχτει ξενοδοχειο τοτε θα το πληρωσει ο αντρας, ξεκαθαρα!
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
ουτε σπιτι δεν ειχε ο μπατιρης?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
τύπε πολλυ στην περιπτωση σου που πας για κονταρομαχίες προτεινω καντου το δωρο για να δειξεις γαλαντόμος :confused:
Μίστερ Ρετρο μου έλειψε η ειρωνεία σου. Πάντως ακόμα να πειστεις ότι δεν ειμαι άντρας. ..
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
τύπε πολλυ στην περιπτωση σου που πας για κονταρομαχίες προτεινω καντου το δωρο για να δειξεις γαλαντόμος :confused:
Μίστερ Ρετρο μου έλειψε η ειρωνεία σου. Πάντως ακόμα να πειστεις ότι δεν ειμαι άντρας. ..
ελα μωρε σιγα στα αρχιδια σου :2funny:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
τυπε πολλυ για το πουτσο σε ειδε τιντερας
προφανως δεν ξετρελαθηκε με τα μουτρα σου και εκανε τον γυφτουλα σου λεει αν ριξω εναν πεο τζαμπα εχει καλως αν οχι τι ειχαμε τι χασαμε

φραγκο δλδ

γνωμη μου
Όσο μετράω σαν γυναίκα δεν υπάρχει περίπτωση. Ο τύπος είναι παντρεμένος, δεν έχει ελεύθερο χώρο.
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Τύπε είθισται τα έξοδα να τα αναλαμβάνει αυτός που προσκαλεί. Όπως ο πελάτης των εσκορτ αν επιλέξει incall δεν πληρώνει αλλά αν καλέσει την κοπέλα σε outcall πληρώνει ολα τα εξτρα. Δεν καλεις καποιον σε δειπνο στη Σπονδη ή σε τριημερο στην Μυκονο περιμενοντας να πληρωσει εκεινος. Αν η αποφαση ειναι κοινη και δεν υπαρχει προσκληση τοτε τα εξοδα πανε 50-50 ή τιθεται ζητημα γαλαντομιας . Απο την στιγμη που το ξενοδοχειο ηταν δικη σου επιλογη επρεπε να αναλαβεις και το κοστος ανεξαρτητως αν ο τιντερ ειχε ή δεν ειχε διαθεση να πληρωσει.
Τα εσώρουχα μου, καλτσοδετες,ζαρτιερες,το άρωμα, κρέμα σώματος, νύχια, μακιγιάζ, μαλλιά ,laser για αποτρίχωση - τα πληρώνω εγώ για να με έχει σαν από την πορνοταινια. Να μην πληρώσει έστω ξενοδοχείο;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.900
Like
23.325
Πόντοι
6.056
τυπε πολλυ για το πουτσο σε ειδε τιντερας
προφανως δεν ξετρελαθηκε με τα μουτρα σου και εκανε τον γυφτουλα σου λεει αν ριξω εναν πεο τζαμπα εχει καλως αν οχι τι ειχαμε τι χασαμε

φραγκο δλδ

γνωμη μου
Όσο μετράω σαν γυναίκα δεν υπάρχει περίπτωση. Ο τύπος είναι παντρεμένος, δεν έχει ελεύθερο χώρο.
ε γυφτουλας τοτε γαμα τον..
εγω θα ξενερωνα σε βαθμο εμετου
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201246

Επισκέπτης
Κοπελια, αν εισαι κοπελια...
αν η γκομενα που θα εβρισκα μεσω ιντερνετ ητανε ψιλομπαζο και δεν μου εβγαζε κατι καυλωτικο ετσι ωστε να την σκισω...
τοτε θα σου ελεγα, παμε αλλα πληρωνεις εσυ, εγω δεν εχω λεφτα αυτη την περιοδο κτλ κτλ.
Ελπιζω να σε καλυψα...
Εδώ δεν υπάρχει το "αν"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom