Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

Επισκέπτης
ρε παιδιά αυτή τη λάουρα γιατί την  έχετε εκεί μέσα? βρομάει η τύπισσα ελεηνά! μιλάμε για το σίχαμα. τι ήθελα  και τη πήρα ο μαλάκας...

Δεν διάβασε την κριτική μου.
Αν την διάβαζες ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕΣ.
Βάλε κι εσύ κριτική.
Να προστατέψεις κανέναν συνάδελφο από τη φόλα.
 

janno

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
163
Like
0
Πόντοι
1
Δίκιο έχει ο lakis33
και γω την έκραξα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σημερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
καλημερα σημερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Καλημερα Κατερινακι !!!

Καλημερα και στα κοριτσια σου !!!

Πολλα  :-* :-* :-* :-* :-* !!!
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
Βάλε κριτική , να γλυτώσουν τα € € € συναγωνιστών.
 

ρε φίλε μιλάμε σιχάθηκα τη ζωή μου! και ενώ είχα μείνει ευχαριστημένος με άλλες απο το ίδρυμα αυτό, μόνο και μόνο για τη φόλα όπου έφαγα απο τη σιχαμένη λάουρα δεν θα ξαναπάω. μιλάμε έβγαλε το παντελόνι και βρωμούσε απίστευτα. αφού σιχάθηκα να βάλω το πουλί μου εκεί μέσα μιλάμε. πρέπει να τελείωσα το μισό μπουκαλάκι οινόπνευμα μετα...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
δεν καταλαβενο τι γινετε αλα σημερα ι λαουρα εκανε 3 ραντεβο κε ηπα σε ολουσ μη εχουν προφλημα κε κανισ δε ιχε προφλημα. μετα καθε πελατι η κοπελεσ κανουν ντουσ. εσι γιατι δε μου ιπεσ αφτο οταν ιρθεσ. δε καταλαβενο 
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.492
Κριτικές
31
Like
1.326
Πόντοι
6.305
εγώ απο χθες δεν σας βρίσκω στο φατσοβιβλίο  :think: :think: :think:
ήθελα να ξαναδώ τις φώτος... αλλά δεν
Τυχερός είσαι! Δε ξέρω αν έχουν και άλλες κοπέλες, αλλά αυτές στις φωτογραφίες είναι επιεικώς απαράδεκτες! Πραγματικά αναρωτιέμαι ποιός πληρώνει για να πηδήξει αυτές τις γυναίκες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.046
Πόντοι
45.465
άντε να κλείσουμε το βράδυ με κάτι εύθυμο....

 

orgasmopsolos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2012
Μηνύματα
54
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τυχερός είσαι! Δε ξέρω αν έχουν και άλλες κοπέλες, αλλά αυτές στις φωτογραφίες είναι επιεικώς απαράδεκτες! Πραγματικά αναρωτιέμαι ποιός πληρώνει για να πηδήξει αυτές τις γυναίκες...
Φίλε τaurus1, φιλικά, νομίζω ότι είσαι άδικος. Γενικεύεις ένα συμπέρασμα, στηριζόμενος σε κάτι που σε χάλασε στις φωτογραφίες και αδικείς ίσως πρόσωπα που πιθανώς να μην έχεις γνωρίσει καν. Επειδή εγώ προσωπικά έχω γνωρίσει και εκφράζω βέβαια την προσωπική μου άποψη, θεωρώ ότι σε αυτό το μαγαζί υπάρχουν και καλές μονάδες. Χωρίς να θέλω να πω κάτι για τις άλλες κοπέλες με τις οποίες δεν έχω πάει, συστήνω ανεπιφύλακτα τη Βερόνικα, με την οποία έχω συνευρεθεί αρκετές φορές και πάντοτε με έχει ικανοποιήσει με το παραπάνω. Είναι μια πολύ ευπαρουσίαστη κοπέλα για την οποία έχουν γραφτεί πολύ καλές κριτικές, που θεωρώ ότι περιγράφουν την πραγματικότητα και πίστεψέ με, πληρώνω για να την πηδήξω και μ αρέσει. Επαναλαμβάνω ότι εκφράζω την άποψή μου και τονίζω ότι απλά είμαι πελάτης αυτού του μαγαζιού και τίποτε άλλο, έχοντας βρει πάντα αυτό που ζητούσα από εξυπηρέτηση, περιβάλλον και συμπεριφορά. Και πάλι, τονίζω το φιλικά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.046
Πόντοι
45.465
εσύ δεν είσαι πελάτης του μαγαζιού(χαριτολογώντας το λέω...)της Βερόνικας είσαι.....
όσο για τις φωτό αυτή η Τζένη πολύ κωλάρα.............
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Τυχερός είσαι! Δε ξέρω αν έχουν και άλλες κοπέλες, αλλά αυτές στις φωτογραφίες είναι επιεικώς απαράδεκτες! Πραγματικά αναρωτιέμαι ποιός πληρώνει για να πηδήξει αυτές τις γυναίκες...

Επειδή είμαι ένας από αυτούς που ψάχνεις και επειδή δεν είμαι και ευγενείς όπως ο άλλος φίλος που σου απάντησε πιό πάνω, να σου πω ότι τουλάχιστον εμείς πηδάμε γιατί από ότι είδα σε καμιά εικοσαριά σελίδες από τα ποστ σου εσύ  :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Δεν διάβασε την κριτική μου.
Αν την διάβαζες ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΑΙΡΝΕΣ.
Βάλε κι εσύ κριτική.
Να προστατέψεις κανέναν συνάδελφο από τη φόλα.
οκ μια κριτικη εχει την σημασια της που αλλοι την διαβαζουν και οι περισσοτεροι  οχι ....ομως επειδη μιλας για προστασια για να υπαρχει ουσιαστικο αποτελεσμα επρεπε να το συζητησεις με την Κατερινα .....γιατι αυτη πρωτα και απο εμας θελει το μαγαζυ της να ειναι αψογο και να φευγουν ολοι ευχαριστημενοι .....παντως η Λαουρα ειναι καιρο σε αυτο το χωρο και ξερει τη δουλια της .....ως εκ τουτου εχει συνευρεθει με παρα πολλους πελατες και δεν εχει ειπωθει παρομοιο περιστατικο ....γι αυτο επιμενω να μιλουσες με την Κατερινα και αυτη αναλογα  με την πραγματικοτητα θα επαιρνε  μετρα ...
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σημερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα.  :-* :-*
 

Επισκέπτης
παντως η Λαουρα ειναι καιρο σε αυτο το χωρο και ξερει τη δουλια της .....ως εκ τουτου εχει συνευρεθει με παρα πολλους πελατες και δεν εχει ειπωθει παρομοιο περιστατικο ....γι αυτο επιμενω να μιλουσες με την Κατερινα και αυτη αναλογα  με την πραγματικοτητα θα επαιρνε  μετρα ...

Άλλη κριτική και ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΛΗ, για τη συγκεκριμένη ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ.
Ο άλλος φίλος που έγραψε εδώ γι'αυτήν και του πρότεινα να ανεβάσει κριτική,
ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ.

Εσύ την έχεις πάρει τη συγκεκριμένη και εισαι ευχαριστημένος ;;;;;;;;;

Το να την καταγγείλουμε , ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.
Ό,τι γίνεται , είναι μεταξύ ενηλίκων ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.

Οπότε όταν η συγκεκριμένη ΚΑΝΕΙ ΞΕΠΕΤΕΣ , ΕΧΕΙ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ.
Και φαντάζομαι έχει και νοημοσύνη , να καταλάβει , ότι όταν ο άλλος δίνει 60€
(περισσότερα από σύνταξη Ναυάρχου στη χώρα της)
ΔΕΝ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΜΕ SERVICE ΤΟΥ 5' ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕ ....
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
ρε παιδιά τι σημασία έχει να κάτσουμε να γράφουμε 10 λεπτά μια κριτικη... εγώ το πρόβλημα όπου αντιμετώπισα με τη λάουρα είναι πως όταν πήγα να της τον βάλω έβγαλε τέτοια βρόμα όπου σιχάθηκα τη ζωή μου. τι άλλο να πούμε δηλάδή. μπορεί να έτυχε, μπορεί χίλια δυο. το αποτέλεσμα είναι όπου μετράει.... σίγα μη κάτσουμε να το αναλύσουμε και με το μαγαζί δηλαδή. τραβάς ένα άκυρο και πας παρακάτω. τώρα για όλους αυτούς όπου πήγαν και δεν είπαν τίποτα, τι να πω΄μπορέι να ντρέπονταν και να μην θέλαν να πουν κάτι. υπάρχουν και αυτοι..
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά τι σημασία έχει να κάτσουμε να γράφουμε 10 λεπτά μια κριτικη...

Βάλε μιά κριτική ρε φίλε.
Σώζεις κοσμάκη , τα λεφτά του κοσμάκη
ΚΑΙ ΠΑΥΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ.

ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΟ ΦΤΩΧΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΑΓΟΡΑΙΟ ΕΡΩΤΑ,
ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΨΗΛΟΤΕΡΕΣ ΤΑΡΙΦΕΣ !!!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
τραβάς ένα άκυρο και πας παρακάτω. τώρα για όλους αυτούς όπου πήγαν και δεν είπαν τίποτα, τι να πω΄μπορέι να ντρέπονταν και να μην θέλαν να πουν κάτι. υπάρχουν και αυτοι..

Κατά τη γνώμη μου:

Όταν πέσει στην αντίληψή μας κάτι άσχημο, ή συμβεί κάτι που μας χαλάσει, ή αν υπάρξει κάποιο πρόβλημα με την κοπέλα κατά τη διάρκεια της συνεδρίας, ενημερώνουμε την υπεύθυνη (ευθύνη της και χρέος της να επιλαμβάνεται και να διορθώνει όλα τα κακώς κείμενα, εφ'όσον ο πελάτης διαμαρτυρήθηκε δικαιολογημένα) και το αναφέρουμε και στην κριτική μας για να λάβουν γνώση και οι υπόλοιποι συναγωνιστές.

Βάλε μιά κριτική ρε φίλε.
Σώζεις κοσμάκη , τα λεφτά του κοσμάκη

:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom