Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω και εγώ για την Βερόνικα. Η κοπέλα προσέχει τόσο τον εαυτό της όσο και τους πελάτες. Δυστυχώς η ανωνυμία του Ιντερνετ έχει αυτές τις συνέπειες.

 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σιμερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι κατερινα εβα να ειστε ολη καλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
465
Κριτικές
6
Like
139
Πόντοι
1
καλημερα σιμερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι κατερινα εβα να ειστε ολη καλα  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Η τζένη που λες είναι καινούργια στο μαγαζί ή δουλέυει καιρό? Το ρωτάω  γιατί κάπου ΄άκουσα οτι ήρθε η τζένη απο Κ38 εδώ.
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ βρώμικο το παιχνίδι που παίζεται ανάμεσα σε αυτά τα μαγαζιά!!! Βερόνικα, σε υποστηρίζω και παραμένω πελάτης σου!!! Είδαν ότι έχεις πέραση και πήγαν να σε φάνε!!! Μουνόπανα!!!

Yes pussy towels in did.... my friend !!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ήμουν ο πρώτος που πόσταρε για την εν λόγω κοπέλα. Και από τότε την έχω επισκεφθεί αρκετές φορές. Είναι ένα πολύ ευγενικό κορίτσι που φέρεται άψογα στο δωμάτιο. Και πάντα με προφυλάξεις… Ενδιαφέρεται να σε ικανοποιήσει, αλλά ποτέ ρισκάροντας. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι έκανε κάτι τέτοιο. Είμαι σίγουρος ότι ο τύπος είναι βαλτός.
θα σου πώ κάτι φιλικά και από την μικρή πείρα που διαθέτω και χωρίς να πέρνω θέση αν η εν λόγω κοπέλα το κάνει με ή χωρίς μίας και δεν την γνωρίζω παρα μόνο εμφανισιακά...
πχ εσύ μπορείς να περνάς καθημερινά μαζί της ή μέρα παρά μέρα και σου κάνει ένα στάνταρ πρόγραμμα που σου αρέσει και σχηματίζεις μια χ ψ άποψη...αυτό δεν σημαίνει ότι με
κάποιον άλλον πελάτη έχει την ίδια συμπεριφορά , μπορεί να μεταμορφώνεται ή να προσαρμόζεται ανάλογα με το μαρούλι που θα πέσει ή τι γούστα έχει ο πελάτης.
καλό είναι να έχει κάποιος την άποψη του , αλλά όταν μιλάμε για κοπέλες του χώρου αυτού που δουλειά τους είναι το επι πληρωμή γαμήσι και ζούνε με τα λεφτά αυτά να κρατάς κάποια πισινή.... 
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
καλό είναι να έχει κάποιος την άποψη του , αλλά όταν μιλάμε για κοπέλες του χώρου αυτού που δουλειά τους είναι το επι πληρωμή γαμήσι και ζούνε με τα λεφτά αυτά να κρατάς κάποια πισινή.... 

Σε ένα γενικό επίπεδο έχεις δίκιο. Όμως επί του συγκεκριμένου, συνεκτιμώντας τις μαρτυρίες άλλων πελατών για την κοπέλα και το γεγονός ότι ο καταγγέλων στην πραγματικότητα έχει γράψει 12 ποστ που τα περισσότερα αφορούν το συγκεκριμένο μαγαζί, με κάνει να πιστεύω ότι η καταγγελία του δεν ευσταθεί.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Ο Αίσωπος είπε πως η ανταμοιβή του ψεύτη είναι πως κανείς δεν τον πιστεύει ακόμα και όταν λέει την αλήθεια.
Τώρα για την Βερόνικα και την ιστορία του φίλου απλά να αναφέρω ότι στις λιγοστές συνευρέσεις μας όλα έγιναν με προφύλαξη και ποτέ δεν διέκρινα πρόθεση για κάτι διαφορετικό. Προφανώς και η "πισινή" που αναφέρει ο φίλος smirni είναι πάντα χρήσιμη, από την άλλη όμως η εμπειρία μας στο χώρο μας επιτρέπει να διακρίνουμε τις προθέσεις κάποιων καινοφανών συναγωνιστών με απρόσμενα και αποκαλυπτικά σχόλια.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Είπα να μην πάρω θέση στο θέμα για προφανείς λόγους, αλλά διαβάζοντας την άποψη του n.smirni συμφωνώ απόλυτα.
Εκείνο που παρατήρησα είναι ότι ο καταγγέλων το ακάποτο, χάθηκε δύο μέρες τώρα.
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Είπα να μην πάρω θέση στο θέμα για προφανείς λόγους, αλλά διαβάζοντας την άποψη του n.smirni συμφωνώ απόλυτα.
Εκείνο που παρατήρησα είναι ότι ο καταγγέλων το ακάποτο, χάθηκε δύο μέρες τώρα.

Δεν κατάλαβες γιατί χάθηκε αγαπητέ μου?
Ο τύπος έγραψε "" Ρε καρντάσια, για πείτε μου, γιατί θα τρελαθώ!!! Με γούσταρε στ’ αλήθεια ή αυτή είναι η τακτική της για να δημιουργήσει πελατεία? Μήπως και σε σας συνέβη το ίδιο?""
Μετά από τόσους που γράψαμε ότι η κοπέλα δεν έχει κάνει με κανένα ακάποτο, συνειδητοποίησε ότι τον γούσταρε και από τη χαρά του γυρίζει με τα πόδια στη Θεσσαλονίκη.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν κατάλαβες γιατί χάθηκε αγαπητέ μου?
Ο τύπος έγραψε "" Ρε καρντάσια, για πείτε μου, γιατί θα τρελαθώ!!! Με γούσταρε στ’ αλήθεια ή αυτή είναι η τακτική της για να δημιουργήσει πελατεία? Μήπως και σε σας συνέβη το ίδιο?""
Μετά από τόσους που γράψαμε ότι η κοπέλα δεν έχει κάνει με κανένα ακάποτο, συνειδητοποίησε ότι τον γούσταρε και από τη χαρά του γυρίζει με τα πόδια στη Θεσσαλονίκη.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
  :2funny: :2funny: :2funny: Πέρα απο τις ενημερωσεις , τις πληροφοριες και οτι άλλο μπορει να βρει κανεις σε αυτο το σαϊτ, Ενας ακόμα λογος που το διαβαζω ειναι για τα πετυχημενα και με χιουμορ σχολια .
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σιμερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα  :-* :-*
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.558
Κριτικές
31
Like
3.907
Πόντοι
5.595
Παιδια, η Βερονικα δεν ειναι μια κοκκινομαλλα με ελαφρυ προγναθισμο?
Την ειχα παρει πριν καιρο και επιβεβαιωνω πως τηρησε ολες τις προφυλαξεις.
Ο τυπος μαλλον ηθελε να την λοιδορισει, αλλα καλου-κακου ας κραταει οποιος την παιρνει, μια πισινη : ΔΕΝ αποκλειω τιποτα, ΑΝ ταζονται λεφτα για ακαποτο. Αν αυτος που εγραψε, ηταν οντως πελατης , ειμαι σιγουρος οτι της εδωσε εξτρα λεφτα για ακαποτο.
Αλλα γενικα, οπως βλεπω, ολοι επιβεβαιωνουν οτι η κοπελα πηρε προφυλαξεις, οπως και με μενα.
 

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη part 2

Επίσκεψη Ιουλιανού 53 και κάτι ψιλά. Βερόνικα, εξαιτίας των καρα-κριτικών.
Ρε καρα - καρντάσια, για πείτε μου, χαλαρά, γιατί θα τρελαθώ!!! Με γούσταρε στ’ αλήθεια ή αυτή είναι η τακτική της για να δημιουργήσει πελατεία? Μήπως και σε σας συνέβη το ίδιο? Γιατί αν είναι έτσι, τα πράγματα είναι επικίνδυνα και αυτή η κοπέλα είναι καρα-ναρκοπέδιο!!!
Μου έβαλε σκουπόξυλο με ταβανόβουρτσα στον κώλο ξεκάπωτη και μετά ήθελε να πάρει και αυτή χωρίς προφύλαξη μια σπάτουλα (δεν σας λέω που)!!!
Με ανάγκασε χωρίς να το θέλω να ρίξω ένα χέρι σπατουλάρισμα και βαψιματάκι στο δωμάτιο.  Άσε που χωρίς πάλι να το θέλω με ανάγκασε να χύσω στον κουβά και μετά να χύσω μέσα της, και να κάνω και graffiti !!!
Το εκμεταλλεύτηκα, αλλά μετά το σκυλομετάνιωσα.!!! Έπηξε το χρώμα..... Αλλά βγήκε Άψογο
Μήπως οι καλές κριτικές προκύπτουν από αυτού του είδους τη συμπεριφορά?
Φταίει το χρώμα, φταίει η βούρτσα?
Νομίζω ότι σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους.
Το λέω χρησιμοποίησα VITEX οικολογικό.
Συγγνώμη αν δημιουργώ αναστάτωση αλλά ψιλοσοκαρίστηκα (παρότι ενέδωσα).

Γιατί δεν μπορείτε να το πιστέψετε?
Αμ πώςςςςς……



 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Εκείνο που παρατήρησα είναι ότι ο καταγγέλων το ακάποτο, χάθηκε δύο μέρες τώρα.
θα τρέχει με γιατρούς και εξετάσεις  :grin: :grin: :grin: :grin:
πέρα από την πλάκα , 100% τί γίνεται σε ένα δωμάτιο μεταξύ πελάτη και εργαζόμενης δεν μπορείς να το μάθεις....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
Παιδια, η Βερονικα δεν ειναι μια κοκκινομαλλα με ελαφρυ προγναθισμο?
Την ειχα παρει πριν καιρο και επιβεβαιωνω πως τηρησε ολες τις προφυλαξεις.
Ο τυπος μαλλον ηθελε να την λοιδορισει, αλλα καλου-κακου ας κραταει οποιος την παιρνει, μια πισινη : ΔΕΝ αποκλειω τιποτα, ΑΝ ταζονται λεφτα για ακαποτο. Αν αυτος που εγραψε, ηταν οντως πελατης , ειμαι σιγουρος οτι της εδωσε εξτρα λεφτα για ακαποτο.
Αλλα γενικα, οπως βλεπω, ολοι επιβεβαιωνουν οτι η κοπελα πηρε προφυλαξεις, οπως και με μενα.
ναι αυτή είναι.....
η αλήθεια είναι ότι οι περισσότεροι έχουν γράψει καλά πράγματα γι αυτήν.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Επίσκεψη part 2


Μου έβαλε σκουπόξυλο με ταβανόβουρτσα στον κώλο ξεκάπωτη και μετά ήθελε να πάρει και αυτή χωρίς προφύλαξη μια σπάτουλα (δεν σας λέω που)!!!
Με ανάγκασε χωρίς να το θέλω να ρίξω ένα χέρι σπατουλάρισμα και βαψιματάκι στο δωμάτιο.  Άσε που χωρίς πάλι να το θέλω με ανάγκασε να χύσω στον κουβά και μετά να χύσω μέσα της, και να κάνω και graffiti !!!

κατ'αρχήν θα πρέπει να αποδείξεις ότι έκοψες ΔΑΠΥ για τις ελαιοχρωματικές υπηρεσίες που προσέφερες,αλλιώς θα έχεις πρόβλημα με την αρμόδια ΔΟΥ σου. Δεύτερον τιμολόγιο για τα υλικά εξαναγκαστικού σπατουλαρίσματος και βαψίματος πήρες?γιατί αν δεν πήρες θα πρέπει να δικαιολογήσεις τον τρόπο με τον οποίο έφτασαν τα υλικά στον "επίμαχο" χώρο...τώρα για τα οικολογικά υλικά ΒΙΤΕΞ δεν έχω άποψη,αλλά η ΒΙΒΕΧΡΩΜ γαμεί και δέρνει! Όσο για τις καπότες και τα σχετικά δεν με νοιάζει γιατί είμαι ΣΔΟΙΤΗΣ και όχι το ΚΕΕΛΠΝΟ! Αυτά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.163
Κριτικές
1.245
Like
195.465
Πόντοι
45.465
άντε για να ανέβουμε λίγο ,αφιερωμένο στον παθιάρη...με το ωραίο χιούμορ.

Υ.Γ μην με στήσεις στην καφετέρια σήμερα....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Συγνώμη για τον ίστρο αλλά μου βγήκε αυθόρμητα ....
οίστρο... εννοεις, οπως πνευματική και ψυχική διέγερση, δημιουργικότητα, έμπνευση, ενθουσιασμός, έξαρση...
με ιωτα ειναι ο Ίστρος ο Καλλιμάχιος ο Κυρηναίος... ο οποιος ήταν αρχαίος Έλληνας ιστορικός
ή κατα την ελληνική μυθολογία ο `Ιστρος ήταν ποτάμιος θεός, γιος του Ωκεανού και της Τηθύος. Αντιστοιχούσε στον κάτω ρου του ποταμού Δούναβη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom