Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ "Executive SPA", Ιουλιανού 51-53

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 216K
  • Tagged users Καμία

saikgr

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
οίστρο... εννοεις, οπως πνευματική και ψυχική διέγερση, δημιουργικότητα, έμπνευση, ενθουσιασμός, έξαρση...
με ιωτα ειναι ο Ίστρος ο Καλλιμάχιος ο Κυρηναίος... ο οποιος ήταν αρχαίος Έλληνας ιστορικός
ή κατα την ελληνική μυθολογία ο `Ιστρος ήταν ποτάμιος θεός, γιος του Ωκεανού και της Τηθύος. Αντιστοιχούσε στον κάτω ρου του ποταμού Δούναβη

Respect !!!!!!
Μου ξέφυγε λογο πληκτρολογησης σε iPad
Πάντα πρέπει να προσέχουμε τον γραπτο και προφορικό λόγο της πλούσιας και μοναδικής γλώσσας μας
Ευχαριστώ για την διόρθωση αλλά και τις πληροφορίες.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σιμερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα.  :-* :-* :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σιμερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα. :-* :-* :-*
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σημερα σαβατο θα ειμαστε μεχρι 7 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα να ειστε ολη καλα. :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.168
Κριτικές
1.245
Like
195.593
Πόντοι
45.465
Νεα σελιδα ανοιξε το μαγαζι στο φατσοβιβλιο...
Katerinaspa Katerinaspa....
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.537
Κριτικές
209
Like
4.510
Πόντοι
9.035
Έτσι, για να μην υπάρχουν απορίες για το πως είναι τα κορίτσια!
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
και τορα στο facebook στο "katerinaspakaterinaspa" με νεεσ φοτο απο τα κοριτσια
 

nikos78gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
επειδη δεν εχουμε ολοι facebook δεν ανεβαζετε καμια photo εδω????
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Πως ζεις χωρίς facebook θα σου πουν μερικές χιλιάδες από εδώ μέσα. Πάντως και εγώ δεν έχω.
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Βλέπω αναβάθμιση. Αυτές οι φωτογραφίες είναι πολύ καλλίτερες από τις προηγούμενες.
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σημερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα.
 

eli35

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2012
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
1
Απογευματινή επίσκεψη με το μυαλό μου στη Ναταλί αφού είμαι φαν της πίπας της. Στην πόρτα η γνωστή Κατερίνα  και όχι η άβυζη Εύα. Ρώτησα για Ναταλί αλλά δεν ήταν σήμερα λόγω περιόδου όπως μου είπε η Κατερίνα με φωνή που μόλις έβγαινε. Παρέλασαν πέντε νομίζω κοπέλες αλλά επέλεξα τη Τζένη που την είχα ξαναπάρει δίδυμο με τη Ναταλί. Ψηλή ξανθιά με βαριά φωνή και λίγα κιλά επι πλέον. Έχει στην πλάτη και τατουάζ με τα ονόματα της οικογένειάς της. Μασάζ τα γνωστά αλλά στο κυρίως πρόγραμμα όρεξη και καύλες να έχεις και να σπρώχνεις. Μετά από 25 λεπτά σπρωξίματος και αφού αλλάξαμε τρεις στάσεις (από πάνω αυτή στην αρχή, ιεραποστολικό και τέλος στα τέσσερα)της τα έδωσα στο στήθος. Περίπου 45 λεπτά 60 ευρώ. Όταν πλήρωσα μου είπε και ευχαριστώ. Μου είπε ότι η Κατερίνα ήταν βραχνιασμένη γιατί έγινε μάλλον καυγάς με την πορτιέρισα την Εύα. Έτσι κατάλαβα. Όρίστε σας έκανα και το κουτσομπολιό μου. 
 

nikos78gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2012
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πως ζεις χωρίς facebook θα σου πουν μερικές χιλιάδες από εδώ μέσα. Πάντως και εγώ δεν έχω.

χαχα φιλε μου!λες να ειμαστε και αλλοι?παντως κανενας δεν μπορει να ανεβασει καμια photo????μην παμε τσαμπα
 

Katerina86

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2012
Μηνύματα
497
Like
14
Πόντοι
1
καλημερα σημερα θα ειμαστε μεχρι 9 το βραδυ οι  ναταλι βερονικα λαουρα τζενι εβα κατερινα και αλεξαντρα να ειστε ολη καλα.
και μη κσεχνατε facebook "katerinaspa katerinaspa" με κενουργεσ φοτο  :-* :-* :-* :-*
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.168
Κριτικές
1.245
Like
195.593
Πόντοι
45.465
εγώ απο χθες δεν σας βρίσκω στο φατσοβιβλίο  :think: :think: :think:
ήθελα να ξαναδώ τις φώτος... αλλά δεν
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
671
Πόντοι
81
ρε παιδιά αυτή τη λάουρα γιατί την  έχετε εκεί μέσα? βρομάει η τύπισσα ελεηνά! μιλάμε για το σίχαμα. τι ήθελα  και τη πήρα ο μαλάκας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom