Νέα

Eva.trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike304
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
121
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
1

giapatis

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
50
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα,γνωριζετε πως ειναι το κοριτσι απο κοντα σε εμφανιση και τι προσοντα εχει?
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Επειδή δεν δουλεύει κανένα link από τα παραπάνω που προσπάθησα να ανοίξω, είναι για τη συγκεκριμένη το νήμα..;

 

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Να ρωτήσω και καμιά γνώμη γιατί το νήμα δεν λέει και πολλά. Η φωτογραφίες είναι αντιπροσωπευτικεε;; απο ηλικία καταλαβαίνω ότι δεν είναι μικρή. Σωστά. Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Η ευα ειναι απο τις καλυτερες κοπελες του χωρου, την γνωριζω απο πολυ παλια. Ειναι πολυ ερωτικη και ανωμαλη, δεν χαλαει χατηρια και κυριωσ δεν κοιταει ωρα και δεν ειναι φραγκοφονιας. Απλα ειναι χαμηλων τονων και δεν την αρεσει η κραυγαλεα διαφημιση. Σιγουρα δεν ειναι μικρη (πανω απο 35) αλλα ειναι πολυ δυνατη!!! Εγω εχω γνωρισει μονο την παθητικη της πλευρα η οποια οπως προανεφερα ειναι πολυ δυνατη και καυλιαρικη.
 

archeos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
23
Like
4
Πόντοι
0
Ευχαριστώ, και εμένα η παθητική πλευρά με ενδιαφέρει. Οι φωτογραφίες ανταποκρινονται στην πραγματικότητα;;
 

OUROBOROS

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
354
Κριτικές
29
Like
1.873
Πόντοι
7.316
Ευχαριστώ, και εμένα η παθητική πλευρά με ενδιαφέρει. Οι φωτογραφίες ανταποκρινονται στην πραγματικότητα;;

Εχω να την δω ενα χρονο περιπου. Πιστευω οτι οι φωτογραφιες ανταποκρινονται. Δεν ειναι ανθρωπος τησ μουφας καθολου, ειναι πολυ ντομπρα και πολυ ενταξει.
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
599
Πόντοι
311
Το κοριτσι εχει μεγαλωσει.
τρυπουλα χαλαρη.στο κρεβατι ακολουθουσε χωρις διαθεση για πρωτοβουλιες.
υπακουη, αλλα ως εκει.
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
εγω την πηρα τηλεφωνο σημερα το απογευμα αλλα δεν το σηκωσε.:angry::angry::angry::angry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom