Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36125

Επισκέπτης
οι κοπέλες κάνουν ανα 2μηνο υποχρωτικά εξέταση αίματος που αναγράφεται στο βιβλιάριο που έχουν κατατεθημένο για τους αιφνιδιαστικούς ελέγχους που γίνονται.
Οι κοπελες κανουν ανα 15 μερες εξετασεις απο οτι ξερω.
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Παιδια καλημερα.παρακολουθω το σαιτ εδω και καποια χρονια αλλα γραφω λιγο λογω ελλειψης χρονου.
Προχτες επαθα ενα ατυχημα.μου εσπασε το προφυλακτικο μεσα στον κωλο πουτανας και μαλιστα μαυρης!Οπως καταλαβαινετε εχω φρικαρει!
Θελω να κανω εξετασεις αλλα δεν ξερω αν εχω κολλησει κατι αν θα φανει τωρα.νομιζω οτι θελει καποιο χρονο για να φανει αν εχεις(θεος φυλαξει) αιντς κλπ.καμια συμβουλη?

υγ κατι ακομα:για ασθενειες του πεους παμε σε ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ?Αν οχι ποιος γιατρος ειναι αρμοδιος?
To πρώτο που θα σου πω είναι να μην σε κυριεύσει ο πανικός.Ορισμένες μαύρες ιερόδουλες κάνουνε εξετάσεις στο Λοιμοδών στην Ιερά Οδό και σε οποιοδήποτε δημόσιο νοσοκομείο για να πάρουνε τον χαρακτηρισμό.Δεν είναι ΟΛΕΣ ανεξέλεγκτες και παράνομες.Λογικά αν το έπαθες αυτό σε μπουρδέλο αυτή θα ήταν και στις 2 τρύπες της τίγκα στην bepanthene κρέμα.Η κρέμα πέρα απο το εύκολο γλύστρισμα και τους μικροτραυματισμούς μειώνει την επαφή προσπερματικών και κολπικών υγρών σε κάποια ποσοστά.
Το πρόβλημα είναι ότι στο πρωκτικό όσο και κρέμα να βάλει η κοπέλα μέσα της ερεθίζονται και σπάνε κάποια αγγεία που μπορεί να προκαλέσουν μικρές αιμορραγίες.Βάλε και τα κόπρανα που ενδέχεται να έχει μέσα οπότε το περιβόητο κωλούρι που λέμε είναι αρκετά επικίνδυνο.
Αν κάνεις τώρα εξετάσεις η σε 1 η 2 μήνες δεν θα δεις τίποτα.Δηλαδή πες ότι πας σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο η σε  ένα νοσοκομείο οι εξετάσεις δεν θα δείξουν επιθυμητό αποτέλεσμα.Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 6 μήνες.Και θα κάνεις τις εξής εξετάσεις:

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΑΝΤΙΓΟΝΟ
ΑντιHb-s
ΑντιHb-c
ΑντιHb-e
HbeAg
Αnti-HCV
AIDS-Anti-HIV I+II
VDRL
για χλαμύδια,γονόροια,βλενόροια,μύκητες και τα συναφή μπορείς να τα γλυτώσεις με χάπια και κρέμες.
Πιστεύω να βγούνε όλα ΑΡΝΗΤΙΚΑ και μην σε κυριεύουν αρνητικές ιδέες.Έχουν συμβεί και σε μας αυτά.Όχι με μαύρη βέβαια αλλά με κωλούρι Γερμανικό.Και ήταν νόστιμο το άτιμο  :rockon:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Δεν ξέρω ποιος χάρτης είναι.
Μου αρκεί που δεν είναι ο χάρτης του Γιουνανιστάν.
Ντίκυ μαζί σου αγόρι μου.... Μακρυά από ελληνίδες........
Μην λαβεις υπ’οψην…ότι ειμαι ελληνιδα….η ποια ιδιοτητα εχω….
Προσεξε το παντως…αυτό που λες…..!!!!!
party-096.gif
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Και σε γεννικες γραμμες…..να προσεχετε λιγο ρε παιδιααααα….
Τοσο δυσκολο είναι….?????
party-085.gif
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
To πρώτο που θα σου πω είναι να μην σε κυριεύσει ο πανικός.Ορισμένες μαύρες ιερόδουλες κάνουνε εξετάσεις στο Λοιμοδών στην Ιερά Οδό και σε οποιοδήποτε δημόσιο νοσοκομείο για να πάρουνε τον χαρακτηρισμό.Δεν είναι ΟΛΕΣ ανεξέλεγκτες και παράνομες.Λογικά αν το έπαθες αυτό σε μπουρδέλο αυτή θα ήταν και στις 2 τρύπες της τίγκα στην bepanthene κρέμα.Η κρέμα πέρα απο το εύκολο γλύστρισμα και τους μικροτραυματισμούς μειώνει την επαφή προσπερματικών και κολπικών υγρών σε κάποια ποσοστά.
Το πρόβλημα είναι ότι στο πρωκτικό όσο και κρέμα να βάλει η κοπέλα μέσα της ερεθίζονται και σπάνε κάποια αγγεία που μπορεί να προκαλέσουν μικρές αιμορραγίες.Βάλε και τα κόπρανα που ενδέχεται να έχει μέσα οπότε το περιβόητο κωλούρι που λέμε είναι αρκετά επικίνδυνο.
Αν κάνεις τώρα εξετάσεις η σε 1 η 2 μήνες δεν θα δεις τίποτα.Δηλαδή πες ότι πας σε ένα μικροβιολογικό εργαστήριο η σε  ένα νοσοκομείο οι εξετάσεις δεν θα δείξουν επιθυμητό αποτέλεσμα.Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 6 μήνες.Και θα κάνεις τις εξής εξετάσεις:

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΝΟ ΑΝΤΙΓΟΝΟ
ΑντιHb-s
ΑντιHb-c
ΑντιHb-e
HbeAg
Αnti-HCV
AIDS-Anti-HIV I+II
VDRL
για χλαμύδια,γονόροια,βλενόροια,μύκητες και τα συναφή μπορείς να τα γλυτώσεις με χάπια και κρέμες.
Πιστεύω να βγούνε όλα ΑΡΝΗΤΙΚΑ και μην σε κυριεύουν αρνητικές ιδέες.Έχουν συμβεί και σε μας αυτά.Όχι με μαύρη βέβαια αλλά με κωλούρι Γερμανικό.Και ήταν νόστιμο το άτιμο  :rockon:
Να επισημανω φιλε μου πανουλη…ότι η κρεμα λεγεται Bepanthol…
Και σε καμμια περιπτωση δεν εχει αυτές τις ιδιοτητες που προαναφερεις…
Απλουστατα….ότι εγινε…εγινε…!!!
Αν πηγε..με επαγγελματια….τοτε το ψυχολογικο…ελαφρυνεται….
Όλα ένα λαχειο είναι…..Όταν περασει ο καιρος…θα δειξει…!!!!!
Τον νου σας ρεμαλιαααααααααααααααααααα…..!!!!!
Ελα βρε….μην σας παιρνει από κατω….
Εγω…τοσα χρονια κανω αυτην την δουλεια…..και ζω ακομα…!!!
Ειπαμε….τον νου σας…!!!
santa-107.gif
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Την κρέμα την θυμάμαι καλά και την σπούδασα Κάθριν  ;) είναι bepanthene βάζω και φωτό.Δεν έχει αμυντικές ιδιότητες ως προς ιούς αλλά η πολύ ποσότητα ενδέχεται να μειώσει κάτι στο ελάχιστο όσο αναφορά στο θέμα των υγρών.Τώρα όχι μόνο έχουμε το νού μας αλλά όλα γίνονται με σκουπιδοσακούλα (προφυλακτικό)  ;) Είμαστε ρεμάλια για πάντα γι'αυτό και ζούμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • bepanthene_creme.gif
    bepanthene_creme.gif
    56,6 KB · Εμφανίσεις: 59

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Την κρέμα την θυμάμαι καλά και την σπούδασα Κάθριν  ;) είναι bepanthene βάζω και φωτό.Δεν έχει αμυντικές ιδιότητες ως προς ιούς αλλά η πολύ ποσότητα ενδέχεται να μειώσει κάτι στο ελάχιστο όσο αναφορά στο θέμα των υγρών.Τώρα όχι μόνο έχουμε το νού μας αλλά όλα γίνονται με σκουπιδοσακούλα (προφυλακτικό)  ;) Είμαστε ρεμάλια για πάντα γι'αυτό και ζούμε  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Πανουλη????
Θα τραβηξω τις κοτσιδες μου και θα μασησω το σκουφι μου….
Ελα ματακια μου μαζι μου μια μερα που είναι η επισημη μερα να περασω «γιατρο»
να σου πει ο διευθυντης μας ο κυριος Τσαγκατακης…πως λεγεται η κρεμα…και ποιες ιδιοτητες εχει…..!!!!

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.581
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.135
Πόντοι
14.565
Και οι δύο δίκιο έχετε γιατί απλά είναι ακριβώς η ίδια κρέμα... αλλάζει η επωνυμία από χώρα σε χώρα. :)
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Nομίζω και οι δύο έχετε δίκιο.στα μπουρδέλα επειδή τα εχω δει κιόλας βάζουν bepanthol.Στα στούντιο βάζουν bepanthene.Την bepanthene την θυμάμαι πολύ καλά γιατί την έβαζε και η Σόνια.Παλιότερα βάζαν αγνή βαζελίνη  :) Και αυτό για την μείωση της επαφής προσμερματικών υγρών ισχύει και το είχε πει νομίζω και ο Ασκητής.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Λοιποοοοοον…μια και φτασαμε ως εκεί    είναι ακριβως η ιδια κρεμα….απλά εχει αλλαξει η συσκευασια της και λεγεται bepanthol….Ο αγαπητος μου Πανουλης…ναι μεν εχει δικιο για την επωνυμια της κρεμας….αλλά η συγκεκριμενη εχει καταργηθει εδώ και καιρο….
Το μονο που εχει αλλαξει…είναι η επωνυμια της…χωρίς όμως να εχουν αλλαξει τα συστατικα της…..
Θα πω κατι πολύ απλο….
Καποτε συζουσα με καποιον για 3 χρονια….
Ένα βραδυ εκσπερματωσε μεσα μου…..ενώ εγω ειχα γυρισει από την δουλεια….και αυτό συνεπαγεται….πολύ ποσοτητα μεσα στον κολπο μου από bepanthol….συν ότι αμεσως μετα την επαφη…εκανα  πλυση με betadine το οποιο θεωρειται…σπερματοκτονο…..
Κι όμως…εμεινα εγκυος….
Ασχετα αν δεν το κρατησα….!!!!
Μηπως…σας λεει…κατι αυτό????
santa-107.gif
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Λοιποοοοοον…μια και φτασαμε ως εκεί     είναι ακριβως η ιδια κρεμα….απλά εχει αλλαξει η συσκευασια της και λεγεται bepanthol….Ο αγαπητος μου Πανουλης…ναι μεν εχει δικιο για την επωνυμια της κρεμας….αλλά η συγκεκριμενη εχει καταργηθει εδώ και καιρο….
Το μονο που εχει αλλαξει…είναι η επωνυμια της…χωρίς όμως να εχουν αλλαξει τα συστατικα της…..
Θα πω κατι πολύ απλο….
Καποτε συζουσα με καποιον για 3 χρονια….
Ένα βραδυ εκσπερματωσε μεσα μου…..ενώ εγω ειχα γυρισει από την δουλεια….και αυτό συνεπαγεται….πολύ ποσοτητα μεσα στον κολπο μου από bepanthol….συν ότι αμεσως μετα την επαφη…εκανα  πλυση με betadine το οποιο θεωρειται…σπερματοκτονο…..
Κι όμως…εμεινα εγκυος….
Ασχετα αν δεν το κρατησα….!!!!
Μηπως…σας λεει…κατι αυτό????
santa-107.gif
νομίζω ο άνθρωπος παραπάνω έγραψε για προσπερματικά υγρά όχι για εξπερμάτωση κανονική.Τα διαβάζεις λάθος και βγάζεις άλλα νοήματα μου φάινεται.Και η κρέμα δεν έχει αλλάξει συσκευασία στα φαρμακεία υπάρχουν και οι δύο εκδόσεις.Τι σκάλωμα έφαγες με τις κρέμες τώρα?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
νομίζω ο άνθρωπος παραπάνω έγραψε για προσπερματικά υγρά όχι για εξπερμάτωση κανονική.Τα διαβάζεις λάθος και βγάζεις άλλα νοήματα μου φάινεται.Και η κρέμα δεν έχει αλλάξει συσκευασία στα φαρμακεία υπάρχουν και οι δύο εκδόσεις.Τι σκάλωμα έφαγες με τις κρέμες τώρα?
Καλα…οκεικ….παω πασσο…!!!!
Αν δηλαδη είναι το ιδιο τα προεκσπερματικα υγρα να πεσουν σε μια κανονικη αρτια καποτα…παρα σε μια τζουφια…κι εσεις το θεωρειτε αυτό…σκαλωμα κρεμας….τοτε τι να πω????
Εγω ένα παραδειγμα εθιξα…..μια απλουστατη εγκυμοσυνη….!!!!
Αν τα περνατε όλα «ντουκου»…..αναφτε μετα και κανα κερακι….ισως αυτό….βοηθησει περισσοτερο…..!!!!
 

poutanoleon

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
409
Κριτικές
17
Like
2
Πόντοι
1.225
Καλα…οκεικ….παω πασσο…!!!!
Αν δηλαδη είναι το ιδιο τα προεκσπερματικα υγρα να πεσουν σε μια κανονικη αρτια καποτα…παρα σε μια τζουφια…κι εσεις το θεωρειτε αυτό…σκαλωμα κρεμας….τοτε τι να πω????
Εγω ένα παραδειγμα εθιξα…..μια απλουστατη εγκυμοσυνη….!!!!
Αν τα περνατε όλα «ντουκου»…..αναφτε μετα και κανα κερακι….ισως αυτό….βοηθησει περισσοτερο…..!!!!
το θέμα δεν είναι αν τα θεωρώ εγώ αυτά η εσύ.Απο την την στιγμή που οι γιατροί συμφωνούνε ότι ένας φορέας για παράδειγμα βλενόροιας όταν είναι τίγκα μέσα στην κρέμα το αιδοίο ενδέχεται να μην κολλήσει ο παρτενέρ.Αυτό εφόσον τραβηχτεί σε γρήγορο χρονικό όριο.Σε καμία περίπτωση η bepantol,bepanthel,η βαζελίνη η η τζέλ και δεν ξέρω εγώ τι δεν προφυλάσουν αφροδίσια νοσήματα.
Τώρα αυτό το περαστικό με σένα σίγουρα είναι σε ατομικό επίπεδο και όχι σε γενικό.Γιατί και κάποια άλλη γυναίκα για παράδειγμα μπορεί να εκσπερματώνουν 5 άντρες ταυτόχρονα μέσα της και χωρίς ίχνος ποσότητας κρέμας να μην μείνει έγγυος.μιλάμε πάντα για το ευρύ σύνολο.
αυτό τώρα με το 'ντούκου' δυστυχώς έχεις δίκιο γιατί υπάρχουν άνθρωποι που επιζητούν να κάνουν σέξ χωρίς προφυλακτικό και τα κρούσματα του εητζ αυξήθηκαν στην χώρα μας πολύ.Αν και το παιδί που άνοιξε το θρέντ απ'ότι διάβασα δεν ήταν ανεγκέφαλος που ψάχνεται να πηδήξει χωρίς προφυλακτικό αλλά έπαθε ατύχημα κατα την διάρκεια της μάχης.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
το θέμα δεν είναι αν τα θεωρώ εγώ αυτά η εσύ.Απο την την στιγμή που οι γιατροί συμφωνούνε ότι ένας φορέας για παράδειγμα βλενόροιας όταν είναι τίγκα μέσα στην κρέμα το αιδοίο ενδέχεται να μην κολλήσει ο παρτενέρ.Αυτό εφόσον τραβηχτεί σε γρήγορο χρονικό όριο.Σε καμία περίπτωση η bepantol,bepanthel,η βαζελίνη η η τζέλ και δεν ξέω εγώ τι δεν προφυλάσουν αφροδίσια νοσήματα.
Τώρα αυτό το περαστικό με σένα σίγουρα είναι σε ατομικό επίπεδο και όχι σε γενικό.Γιατί και κάποια άλλη γυναίκα για παράδειγμα μπορεί να εκσπερματώνουν 5 άντρες ταυτόχρονα μέσα της και χωρίς ίχνος ποσότητας κρέμας να μην μείνει έγγυος.μιλάμε πάντα για το ευρύ σύνολο.
αυτό τώρα με το 'ντούκου' δυστυχώς έχεις δίκιο γιατί υπάρχουν άνθρωποι που επιζητούν να κάνουν σέξ χωρίς προφυλακτικό και τα κρούσματα του εητζ αυξήθηκαν στην χώρα μας πολύ.Αν και το παιδί που άνοιξε το θρέντ απ'ότι διάβασα δεν ήταν ανεγκέφαλος που ψάχνεται να πηδήξει χωρίς προφυλακτικό αλλά έπαθε ατύχημα κατα την διάρκεια της μάχης.
Να το ρεζουμ…της υποθεσης……
Καμμια κρεμα και τιποτα δεν μας προφυλασσει από το ανεπιθυμητο κακο….
Ειτε αυτό λεγεται εγκυμοσυνη ειτε αυτό λεγεται αφροδισιο…ειτε αυτό…..μας παει στον αγυριστο…..
Εκεί θελω να καταληξω…γαμω το κονεξ μου……..
Εκεί ακριβως….
Ρεεεεε….μην εχετε εμπιστοσυνη ούτε στον κωλο σας….!!!!
Αυτά που λεμε για κρεμες και μαλακειες….είναι λεπτομερειες….
Να προσεχετε…που βαζετε το πουλι σας….και που…..!!!!
Αμα πιαααααα….!!!!
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ θα πω κάτι για τον φίλο που του συνέβη το ατύχημα με το προφυλακτικό στο μπουρδέλο.Το 2006 τέλη Απρίλη είχα πάει με 1 ωραία Ρωσίδα σε μπουρδέλο επί της Φυλής.Πρέπει να ήταν το Φ80.(Έχω να πάω 7 μήνες σε μπουρδέλο).By the way επειδή δεν έχω κα΄νει περιτομή,η γκόμενα ασυγχώρητο για επαγγελματια,δεν έβαλε σωστά το προφυλακτικό με αποτέλεσμα μετά από λίγα λεπτά να σπάσει.Το χειρότερο ήταν πως δεν το κατάλαβα και έχυσα μέσα της.Τότε είχα τρομοκρατηθεί και ακόμα πιο πολύ που είδα την κοπέλα να μην φοβάται τόσο.Διάβασα διαφορα site στο Internet και πήρα τηλ. στο Συγγρό.Εκεί μου είπαν πως μετά από 2 μήνες το test για HIV1,HIV2 είναι αρκετά αξιόπιστο.Εγώ πήγα μετά από 3 μήνες και το έκανα.Η γιατρός με είχε καθυσυχάσει λέγοντας πως οι γυναικες αυτές που είναι σε οικους ανοχής κάθε 10 μέρες κάνουν εξετάσεις για τα πάντα.Οπότε με καθυσύχασε λέγοντας πως στη μικρή πιθανότητα να έπαθα κατι πιο πιθανή θα ήταν 1 ηπατιτιδα.Και εκείνη μόλις της είπα το διάστημα που μεσολάβησε από την επαφή μου είπε ότι το test μετά από 2 μήνες είναι αξιόπιστο.Πάντως μην αγχώνεσαι τόσο.Για να εργάζεται σε οίκο ανοχής σημαίνει πως κάνει εξετάσεις και ελέγχεται τακτικά από γιατρούς.Εσύ πάντως για να σαι πιο σίγουρος πήγαινε μετά από 2 1/2 μήνες για 1 τεστ HIV στο Συγγρό πιο πολύ να σου φύγει η έννοια.
 

jonathan88

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα!
ρε παιδιά είχαμε πάει πριν καμια βδομάδα στην φίλης με φίλο μου σε ένα μπουρδέλο από αυτά που είναι κοντά σε ένα μπιλιαρδάδικο ευθεια κάτω και πήραμε μια και οι δυο μαζί(μας έκανε χάρη). αυτή ωραία 21 χρονων από λιθουανία .μαρία την λέγανε.όταν τελειωσα πήγα να βγάλω το προφυλακτικό αλλα στο χέρι μου είχα μια πληγή δεν έτρεχε αίμα αλλα ήταν σχετικά ανοιχτη.τo προφυλακτικό επάνω είχε υγρά της κοπέλας που είχε τελειώσει και γω ο μαλάκας το είχα ξεχάσει ότι είχα την πληγή και το ακούμπησα εκεί όταν πήγα(το δάκτυλο) να το βγάλω.....υπάρχει κάποιος κίνδυνος? ελέγχονται αυτές? ωστόσο ελεγξα και το προφυλακτικο αν είχε σπάσει και ήταν ok....σας παρακαλώ ενημερώστε με....ευχαριστώ......
 

jonathan88

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
κατερίνα για σου...δεν ξέρω τι ακριβώς κανεις αλλα σε παρακαλώ θα ήθελα να μου πεις αν οι ιερόδουλες που είναι στους οίκους ελεγχονται για aids κλπ και κάθε ποτε. κάτι άλλο:έχω διαβάσει κάποια αρθρα εδώ που λένε ότι κάποιοι πήγαν και τους έκαναν στοματικό χωρίς προφυλακτικό η ότι εσπασε .οι κοπέλες αυτές δεν φοβούνται? που ξέρουν τι έχει ο  άλλος? ευχαριστώ....
 

thourios

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.424
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
16
Φίλε jonathan88 γράφε αν μπορείς Ελληνικά. Στο site θα βρεις αν ψάξεις ότι πληροφορία θες σχετικά με το θέμα αυτό. Αν θέλεις "ακάποτο" είναι στην κρίση σου. Εγώ πάντως το απορίπτω!
:think:
 

jonathan88

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
οχι ρε συ και γω δεν γοθσταρω χωρις καποτα....απλα ανησθχω για την πληγη μην εγινε καμια μαλακια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom