Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 168K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κάποτε πηδούσαν οι ωραίοι τώρα πηδούν οι θαραλαίοι.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
αν θες μπορεις να ρωτησεις πουτανες φιλε μου και θα σου πουν οτι σπαει ενα προφιλακτικο καθε 6 μηνες περιπου γιατη προσεχουν πολυ βαζουν κρεμες κτλ.
επισης πανε πολυ συχνα σε γιατρο.
το προβλημα ειναι φιλε μου τα κολ γκερλ τα τραβελια και οι μαυρες

Συμφωνώ περί κολ γκερλ, τραβέλια, μαύρες κλπ, και επειδή τυγχάνει να ξέρω πουτάνες και επειδή είχα πολύ κοντινή σχέση με κοπέλα της δουλειάς γύρω στους 6 μήνες το έμαθα το κύκλωμα πολύ καλα. Αυτές που προσέχουν είναι λίγες και αυτό είναι το μόνο σίγουρο.
 

Lord_Of_The_Strings

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλημερα.παρακολουθω το σαιτ εδω και καποια χρονια αλλα γραφω λιγο λογω ελλειψης χρονου.
Προχτες επαθα ενα ατυχημα.μου εσπασε το προφυλακτικο μεσα στον κωλο πουτανας και μαλιστα μαυρης!Οπως καταλαβαινετε εχω φρικαρει!
Θελω να κανω εξετασεις αλλα δεν ξερω αν εχω κολλησει κατι αν θα φανει τωρα.νομιζω οτι θελει καποιο χρονο για να φανει αν εχεις(θεος φυλαξει) αιντς κλπ.καμια συμβουλη?

υγ κατι ακομα:για ασθενειες του πεους παμε σε ΑΝΔΡΟΛΟΓΟ?Αν οχι ποιος γιατρος ειναι αρμοδιος?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ξεκαθαρισε μας κατι πρωτα. Την ωρα της εξ σπερματοσης εσπασε? η κατα την διαρκεια του σεξ?
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
Samsung sorry, αλλα ειπες  :jerking: τωρα. Αν δεν θες να απαντησεις στο ερωτημα του φιλου, μην γραφεις καθολου κ ασε τις ειρωνιες σε παρακαλω.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Μόνο οποιος έχει πάει έστω και μια φορά για εξετάσεις aids καταλαβαίνει τι πρόκειται να περάσεις μέχρι να πάρεις στα χέρια το χαρτί.
Ευχομαι ολόψυχα να μείνει εως εκεί μόνο
Καλή Δύναμη Αδελφέ και Τύχη Αγαθή!
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
εγω που ειχα παθει μια μολυνση πηγα σε δερματολογο πρωτα. πηγαινε κ πες του την αληθεια, μην παραποιησεις τιποτα. Πες του οτι εγινε με πουτανα κ θες εξετασεις.

Παντως τα πραγματα θα ητανε πιο σοβαρα αμα τελειωνες μεσα. Κ ασε τον samsung τι λεει. Μην φοβασε.

Κ εμεις που παμε σε μπουρδελο τι νομιζεις, οτι με το προφυλακτικο δεν υπαρχει κυνδηνος να κολλησουμε καμια αρρωστια?? Αφου δεν τελειωσες μεσα μην φοβασε τοσο πολυ.

Περιμενε κ καμια αλλη απαντηση μηπως επαθε κανεις τπτ αναλογο, κ πηγαινε σε γιατρο.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
αυτο θα στο πουνε οι γιατροι.. Κανε κ δευτερη μετα απο καιρο να εισαι 100% σιγουρος...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Φίλε οι πιθανότητες να έχεις κολλήσει κάτι είναι λίγες αλλά για να σου φύγει η ανασφάλεια πήγαινε σε έναν αφροδισιολόγο,πες του τι έγινε ,για να κάνεις τις απαραίτητες εξετάσεις.Το κακό είναι ότι για το aids θα πρέπει να περάσει ένα εξάμηνο για να κάνεις την εξέταση.
 

janton

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
47
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι.

Lord δεν υπάρχει λόγος να πανικοβάλεσαι.
Εάν είναι όπως τα λες (δηλαδή βγήκες αμέσως) κατά 99% δεν τρέχει τίποτα.
Φαντάζομαι αμέσως θα πλύθηκες καλά (και ίσως μετά από λίγο έβαλες άλλο προφυλακτικό και συνέχισες 'από εκέι που είχες μείνει'!!!).
Εάν είναι έτσι δεν έχεις απολύτως τίποτα να φοβάσαι αλλά πήγαινε στο γιατρό για να σου φύγει η αμφιβολία. Εάν δεν πλύθηκες καλά αμέσως μετά και άφησες να περάσουν ώρες, η πιθανότητα να έχις αρπάξει τίποτα αυξάνεται.
Πάντως μην αγχώνεσαι. Οι πιθανότητες μόλυνσης από τέτοιου είδους 'στιγμιαίες' εκθέσεις σε κίνδυνο είναι πολύ μικρές.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
δεν νομιζω να συνεχισε.. Καταρχας εμενα μετα απο τετοια νηλα δεν θα μου σηκωνοτανε.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Φιλε Συναγωνιστη λορντ θα σου πω και την δικη μου ιστορια το 1998 τον Δεκεμβρη γαμουσα μια πουτανα βουλγαρα απο τον κολο που ομολογουμενως ηταν αρκετα σφιχτος υστερα οταν μπηκα μεσα της και απο το μουνι το προφυλακτικο ηταν ηδη ταλαιπωρημενο, λοιπον να μην τα πολυλογω εχυσα και τραβηχτηκα απο μεσα της και ξαφνικα νοιωσαμε να αδειαζει το σπερμα στο σεντονι απο το προφυλακτικο. Φανταζεσαι πανικο λοιπον πηγα σε αφροδισιολογο και εκλεισα ραντεβου και πηγα στην Λεωφορο Αλεξανδρας δeν θυμαμαι το νουμερο αλλα λιγο πιο πανω απο το γηπεδο του παναθηναικου, στο ιδιο πεζοδρομιο, και προς τους αμπελοκηπους οπου ειναι το μοναδικο και αν θελεις και πιο τελειο κεντρο για την εξεταση του Aids. Eυτυχως δεν ειχα τιποτε οπως πιστευω οτι δεν θα εχεις και συ γιατι απο οτι μου ειπαν δεν ειναικαι τοσο ευκολο να κολλησεις σε τετοια φαση μην αγχωνεσαι, καλη χρονια με υγεια σου ευχομαι.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
να ρωτησεις την τσατσα η την κοπελα καταρχην αν ειναι δηλωμενη και στη συνεχεια στο γιατρο
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
γιατι ρε γιατρε μου αμα τελειωσεις μεσα ποια η διαφορα ?? θα κολλησει η πουτανα ????
χαχαχαχα ευθυμισαμε παλι.. φιλε πηγαινε για καλο και για κακο σε γιατρο και μη φρικαρεις

εγω που ειχα παθει μια μολυνση πηγα σε δερματολογο πρωτα. πηγαινε κ πες του την αληθεια, μην παραποιησεις τιποτα. Πες του οτι εγινε με πουτανα κ θες εξετασεις.

Παντως τα πραγματα θα ητανε πιο σοβαρα αμα τελειωνες μεσα. Κ ασε τον samsung τι λεει. Μην φοβασε.

Κ εμεις που παμε σε μπουρδελο τι νομιζεις, οτι με το προφυλακτικο δεν υπαρχει κυνδηνος να κολλησουμε καμια αρρωστια?? Αφου δεν τελειωσες μεσα μην φοβασε τοσο πολυ.

Περιμενε κ καμια αλλη απαντηση μηπως επαθε κανεις τπτ αναλογο, κ πηγαινε σε γιατρο.
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
μαλλον πρεπει α ξαναδιαβασεις τι εγραψα κ μετα να πεταξεις αυτα που γραφεις...
 

Επισκέπτης
Lord μην άγχεσαι (θα μου πεις βέβαια "μεγάλη κουβέντα λες, σου έχει τύχει εσένα?"). Με το να άγχεσαι όμως δεν καταφέρνεις τίποτα.

Οι περισσότερες πιθανότητες είναι να μην έχεις πάθει το παραμικρό ακόμα κι αν υποθέσουμε (κούφια η ώρα) ότι η κοπέλα είχε όντως κάτι. Δεν μεταδίδεται τόσο εύκολα, τουλάχιστον έτσι ακούω και διαβάζω (γιατρός δεν είμαι). Κάνε καμιά εξέταση αλλά μετά από 3-4 μήνες.
 

Lord_Of_The_Strings

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω ολους παιδια.πηγα αμεσως σπιτι και πλακωθηκα στο μπεταντιν.ελπιζω να εσνσα τον πεολα.αυριο παω στο α.Συγγρου για εξετασεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom