Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 169K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jamesp

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
δεν σας δουλευω.... εχω  φοβηθει πολύ και απο οσο ξερω χρειάζεται χρονος για να γίνουν εξετασεις. το σπιτι ήταν studio, δεν ήταν φτηνο μπουρδελο αλλα και πάλι φοβάμαι πολύ.
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Του κώλου φοβίες. Πόσο χρονών είσαι? Το σπορ έχει και τις δυσκολίες του φίλε. Θα σου περάσει και θα γίνεις έμπειρος. Μην πληγώνεσαι χωρίς λόγο.
99,9% δεν τρέχει τίποτα. Πάνε όμως, όπως σου είπα σε γιατρό για να σου φύγει η ιδέα. Όποιον έχεις δικό σου, γιατί αν πας σε άγνωστο θα σε γδάρει.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
κατά πάσα πιθανότητα ίσως δεν έχεις τίποτα αλλά για καλό και για κακό να κάνεις καμία εξέταση όχι για hiv αλλά για παραπλήσια νοσήματα
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
παιδες μολις γυρισα απο μια επισκεψη σε ενα σπιτι οπου είχα την ατυχία να μου σπασει η καποτα μερικα δευτερολεπτα πριν το τελος. εχω πανικοβληθεί. δεν καταλαβα τιποτα και τελειωσα μεσα.
φοβαμαι για HIV και λοιπα.... ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να κανω εξετασεις. τι αλλοι κινδυνοι υπάρχουν.
pls οποιος ξερει ας δωσει καποιες πληροφοριες...

Κριτική να μην ξεχάσεις να γράψεις για την επίσκεψη σου... :dancing: :dancing: :dancing:

Koίτα απάντηση γιατρού για κάποιον που "εκτέθηκε" με τον ίδιο τρόπο για 5 δευτερόλεπτα:

by H. Hunter Handsfield, M.D.

Relax.Even if she had HIV your risk of infection was 0 if the business end of your penis remained covered.
Even unprotected sex, carries only 1 chance in 1000-2000 of HIV transmission.
The risk of herpes is higher...

 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
σκεψου μονο οτι η κοπελα με την οποια πριν λιγο ειχες συνουσιαστει, δεχεται επισκεψη απο περιπου 50 ατομα την ημερα...μεταξυ αυτων πακιστανοι,αλβανοι, τουρκοι, κουρδοι, γυφτοι, τσιγγανοι....

τρεχα σου λεω συνμπουρδελιαρη, τρεχα στον γιατρο...!!!!!! 
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
σκεψου μονο οτι η κοπελα με την οποια πριν λιγο ειχες συνουσιαστει, δεχεται επισκεψη απο περιπου 50 ατομα την ημερα...μεταξυ αυτων πακιστανοι,αλβανοι, τουρκοι, κουρδοι, γυφτοι, τσιγγανοι....

τρεχα σου λεω συνμπουρδελιαρη, τρεχα στον γιατρο...!!!!!! 
στα περισσότερα στούντιο φίλε δεν δέχονται αλλοδαπούς και οι κοπέλες δεν κάνουν ακάποτα γαμήσια αλλά ο φίλος δεν μας λέει σε ποιο στούντιο πήγε ?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Επισκέψου ένα συμβολαιογράφο καλού κακού  ...
αντι να το υσηχασεις το παιδι το φοβιζεις.δεν σε βλεπω να σωζεις τη ψυχη σου!!!μαλλον μαζι στην κολαση θα καιγομαστε συννονοματε!!!!!
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
παιδες μολις γυρισα απο μια επισκεψη σε ενα σπιτι οπου είχα την ατυχία να μου σπασει η καποτα μερικα δευτερολεπτα πριν το τελος. εχω πανικοβληθεί. δεν καταλαβα τιποτα και τελειωσα μεσα.
φοβαμαι για HIV και λοιπα.... ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να κανω εξετασεις. τι αλλοι κινδυνοι υπάρχουν.

pls οποιος ξερει ας δωσει καποιες πληροφοριες...
δεν έχεις παράπονο πιστεύω. σε ξε-αγχώσαμε βραδιάτικα με τις χρήσιμες συμβουλές  :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
παιδες μολις γυρισα απο μια επισκεψη σε ενα σπιτι οπου είχα την ατυχία να μου σπασει η καποτα μερικα δευτερολεπτα πριν το τελος. εχω πανικοβληθεί. δεν καταλαβα τιποτα και τελειωσα μεσα.
φοβαμαι για HIV και λοιπα.... ποσο καιρο πρεπει να περιμενω για να κανω εξετασεις. τι αλλοι κινδυνοι υπάρχουν.

pls οποιος ξερει ας δωσει καποιες πληροφοριες...
ξεχνα το!!!!δηλαδη τι θα δωσεις αιμα και αν εχεις AIDS τι πιο πολυ θα ζησεις???εγω σου ΄λεω οτι ειναι καλητερα να μην το ξερεις!!!!αν εχεις και το ξερεις πιο γρηγορα θα πεθανεις απο τον φοβο και την ιδεα!!!!σκεψου οτι καποτε ολοι θα πεθανουμε αργα η γρηγορα!!!!ζησε οσο καλητερα μπορεις και γραφτα ολα στα αρχηδια σου!!!!!!!οπως κανω και εγω και ειμαι συνεχεια ευτυχησμενος!!!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
στα περισσότερα στούντιο φίλε δεν δέχονται αλλοδαπούς και οι κοπέλες δεν κάνουν ακάποτα γαμήσια αλλά ο φίλος δεν μας λέει σε ποιο στούντιο πήγε ?
ναι γιατι μονο οι ξενοι εχουν AIDS οι Ελληνες δεν εχουνε????
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
αδερφε μονο μην ξεχασεις να μας καλεσεις στην βαφτιση .....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Sexpeare in Luv

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2008
Μηνύματα
838
Like
2
Πόντοι
6
Answer για τους Ατακτούληδες από τον Oliver Bacon, MD, HIV InSite Medical Editor για ανάλογη περίπτωση:


I think your risk of becoming infected was low. Here's why:

1. You used a condom for all but 1 to 2 seconds of the sexual encounter. Although no one has studied the risk of extremely brief unprotected sex such as what you describe, it is probably reasonable to assume that decreasing the duration of contact with potentially HIV-infected vaginal fluids decreases the risk of becoming infected. Your story is also, by the way, a useful reminder to check every so often during sex that your condom is intact.

2. In general, the risk of female-to-male transmission is low, although this varies according to where the studies have been done. Two large studies in California and Europe found a per-contact risk (meaning the risk of a man becoming infected from each instance of penile-vaginal sex) of 0.0001 (1 in 10,000) and 0.0003 (1 in 3,000).
Three studies done in Thailand and Kenya show a higher risk of female-to-male transmission, between 0.001 (1 in 1000) and 0.16 (16 per 100). The men in these studies had either recently had sex with a female sex-worker, or were regular clients of female sex workers, either of which situations may have increased their risk of becoming infected.

Here's what I think, in summary. The likelihood you were infected is low. In using a condom in the first place, stopping intercourse as soon as you thought the condom might have broken, and seeking care immediately, you did everything right. To make absolutely sure you didn't get infected, you should get tested in 3 months and again in 6 months from now.

Finally, continue to protect yourself and your partners by wearing a condom and using plenty of water-based lubricant every time you have vaginal or anal sex.
 

savealekos

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
28
Like
22
Πόντοι
0
ξεχνα το!!!!δηλαδη τι θα δωσεις αιμα και αν εχεις AIDS τι πιο πολυ θα ζησεις???εγω σου ΄λεω οτι ειναι καλητερα να μην το ξερεις!!!!αν εχεις και το ξερεις πιο γρηγορα θα πεθανεις απο τον φοβο και την ιδεα!!!!σκεψου οτι καποτε ολοι θα πεθανουμε αργα η γρηγορα!!!!ζησε οσο καλητερα μπορεις και γραφτα ολα στα αρχηδια σου!!!!!!!οπως κανω και εγω και ειμαι συνεχεια ευτυχησμενος!!!!!

ναι ρε φίλε και αν τυχόν (που εύχομαι στο παιδί να μην έχει τίποτα) εχει κολλήσει οποιαδήποτε ασθένεια πρέπει δηλαδή να θέσει σε κίνδυνο άλλους εφόσον δεν θα το γνωρίζει για να το αντιμετωπίσει;
το να σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου δεν είναι πάντα το καλύτερο..
φιλικά ;)
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Τι του λετε ρε σεις του ανθρωπου!?

Φιλε ξεχνα το, οι πιθανοτητες να κολλησες ΗΙV ακομα και αν η κοπελα ηταν φορεας ειναι απειροελαχιστες. Κατα τη γνωμη μου δεν πρεπει να πας καν για εξετασεις, θα ειναι εντελως υποχονδριο απο μερους σου.

Φυσικα συνεχισε να παιρνεις προφυλαξεις αλλα και αν σου σπαει η καποτα μια στο τοσο δεν τρεχει απολυτως τιποτα. Εδω υπαρχουν ζευγαρια που η γυναικα ειναι οροθετικη και ο αντρας οχι, κανουν σεξ χωρις προφυλαξεις και ο αντρας δεν κολλαει ποτε.

Ειναι πολυ δυσκολο να κολλησει ο ΗΙV απο τα κολπικα υγρα, ποσο μαλλον απο μια πορνη που δεν εχει καν κολπικα υγρα. Ξεχνα το τελειως και συνεχισε να γαμας, παντα βεβαια με προφυλαξεις.
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
μία απορία σε εμένα που είμαι αρχάριος .... πώς το καταλαβαίνεις αν σπάσει ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom