Νέα

Εσάνς Κωλίλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
κολλητος την εβγαλε στο μπαλκονι πριν χρονια με το boxeraki καταχειμωνο μεχρι να πεισει τον ταρανδο με τα χιλia ζορια η αλλη να παει για σουβλακια :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:


ετσι που θα κρυωσε ο χυστης καλυτερα ο κερατας να επαιρνε κοτοσουπα να ζεσταθει τυπε    :S :S :S
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
ετσι που θα κρυωσε ο χυστης καλυτερα ο κερατας να επαιρνε κοτοσουπα να ζεσταθει τυπε    :S :S :S
και εννοειται οτι αυτος που βγηκε στο μπαλκονι ,τα εφταιξε μαζι της και την επιασε μετα απο καιρο να βγαινει με αλλο γαμια :takethis: απο το σπιτι της :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.123
Κριτικές
3
Like
1.395
Πόντοι
496

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
οι σκληροι χυστες δεν αφηνουν τπτ στη τυχη τυπε :grin: :grin:



σε λιγο θα πηγαινουμε να γαμησουμε σαν τον ρομποκοπ τυπε    :S :S :S



maxresdefault.jpg


URL]]
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36

Επισκέπτης
Θεματοθέτη βασιλόφρων?
Αντικονσερβοκουτάς εδώ :grin:
Tώρα επί του θέματος δε μου έχει τύχει με CG, αλλά με φθηνότερες περιπτώσεις, αλλά τι να έκανα με την καύλα που είχα το πάλεψα :grin:
Αυτός είναι κι ο λόγος που ποντάρουμε στοιχήματα ώστε να πάμε σε ακριβότερους (και στατιστικώς) καθαρότερους κώλους  :rockon:
 

Επισκέπτης
Θεματοθέτη βασιλόφρων?
Αντικονσερβοκουτάς εδώ :grin:
Tώρα επί του θέματος δε μου έχει τύχει με CG, αλλά με φθηνότερες περιπτώσεις, αλλά τι να έκανα με την καύλα που είχα το πάλεψα :grin:

Δύση. Βασιλείς και πρόοδος :-)
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
16
Like
13.524
Πόντοι
5.577
Παλι καλα που δεν μπηκε ο εντουρο να αρχισει με τον λιλα να μπαχαλευει ενα ακομα  αξιολοξο θεμα
:heavymetalbig:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 160222

Επισκέπτης
Πριν 2 εβδομάδες περίπου πέρασα με μια "Μελίνα" στο Εξηκίου 18Γ. Ήμουν κατακαβλωμένος και ήθελα να διώξω τα χοντρά. Η τύπισσα κλασσική πονηρόφατσα αλλά ήθελα να αδειάσω. Μέτρια πίπα , αρχίζω να τη σφυροκοπάω και κάποια στιγμή τη γυρίζω στα 4. Η κωλίλα απίστευτη. Ξενερώνω , πετάω την καπότα και της λέω "έλα να γλείψεις να χύσω"  μπας και το σώσω. Αυτή το αρνείται παρόλο που η τσατσά το ανακοίνωσε στο σαλόνι. "Να στον παίξω να χύσεις" μου λέει και τον άρπαξε. Από αντίδραση στην απάτη και στην αφόρητη κωλίλα, μόλις μου ήρθανε τον γύρισα πάνω της και την  σοβάντισα κανονικά την καργιόλα.
Ούστ γαμιόλες άπλυτες που θέλετε και 20ευρα.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
Πριν 2 εβδομάδες περίπου πέρασα με μια "Μελίνα" στο Εξηκίου 18Γ. Ήμουν κατακαβλωμένος και ήθελα να διώξω τα χοντρά. Η τύπισσα κλασσική πονηρόφατσα αλλά ήθελα να αδειάσω. Μέτρια πίπα , αρχίζω να τη σφυροκοπάω και κάποια στιγμή τη γυρίζω στα 4. Η κωλίλα απίστευτη. Ξενερώνω , πετάω την καπότα και της λέω "έλα να γλείψεις να χύσω"  μπας και το σώσω. Αυτή το αρνείται παρόλο που η τσατσά το ανακοίνωσε στο σαλόνι. "Να στον παίξω να χύσεις" μου λέει και τον άρπαξε. Από αντίδραση στην απάτη και στην αφόρητη κωλίλα, μόλις μου ήρθανε τον γύρισα πάνω της και την  σοβάντισα κανονικά την καργιόλα.
Ούστ γαμιόλες άπλυτες που θέλετε και 20ευρα.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Παλι καλα που δεν μπηκε ο εντουρο να αρχισει με τον λιλα να μπαχαλευει ενα ακομα  αξιολοξο θεμα
:heavymetalbig:


τυπε εγω μπηκα και εγραψα μερικα ποιοτικα ποστ οπως συνηθως κανω    :S :S :S
αλλα μπηκε ο μπαχαλακιας ο λιλας να μπαχαλεψει το θρεντ και αφου εφαγε κανα δυο αναφορες απο τους χυστες απαξιωθηκε και εφυγε    :grin: :grin: :grin: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
16
Like
13.524
Πόντοι
5.577
τυπε εγω μπηκα και εγραψα μερικα ποιοτικα ποστ οπως συνηθως κανω    :S :S :S
αλλα μπηκε ο μπαχαλακιας ο λιλας να μπαχαλεψει το θρεντ και αφου εφαγε κανα δυο αναφορες απο τους χυστες απαξιωθηκε και εφυγε    :grin: :grin: :grin: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

:headbang: :headbang: :headbang:
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316


Τελικά διανύουμε μία πολύ ποιοτική εβδομάδα τύποι  :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
.
όταν διάβασα "εσανς Κωλιλας" σκάλωσα και νόμιζα ότι ήταν κάποιος γνωστός συγγραφεύς,δικτάτωρ κτλ...και λέω κοίτα τον μαλάκα πως τν λένε
:2funny: :2funny: :2funny:
Ελληνογάλλος ζωγράφος όπως ο Μαέβιους Παχατουρίδης
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Η Αλεξάνδρα από την ξεπετοαλυσίδα στούντιο Κων80 κτλ μου προσέφερε μια αξιόλογη δόση κωλίλας συνδιασμένη με μουνίλα στις δύο συνευρέσεις που είχα μαζί της! Κρίμα γιατί κατά τα άλλα είναι και εμφανίσιμη και ίκανη πουτάνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom