Νέα

Εσάνς Κωλίλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
δυστηχως μου εχει τυχει και εμενα παρομοιο περιστατικο...αξιαγαπιτο κοριτσι που μωλις γυρισε στα 4 και ξεκινησε το παρτυ βλαστημησα την ωρα και τη στιγμη...ενιωσα μεσα μου μια απεριοριστη καταντια....
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
Θυμάμαι τώρα σκηνικό, είχα πάει σπίτι μίας που τα είχα και μπήκα να κάνω ένα ντουζάκι, όταν σκουπιζόμουν είδα μία καφέ κηλίδα στην πετσέτα και τρόμαξα ότι κάτι δεν έπαιξε καλά με εμένα που έχεσα πριν το ντους. Τώρα που διαβάζω για καφέ κηλίδες έφαγα φλασιά μήπως κάποιος πριν από εμένα γάμησε κώλο. Ποιά είναι η αποψή σας
Αυτο γινεται γιατι δεν εχουν σκουπισει και πλυνει  επισταμενως τον πωπο τους..
Και ετσι πανω στο στεγνωμα αφηνει αυτη την χαρακτηριστικη καφε κηλιδα επανω στην πετσετα,
που παραμενει αναξητιλη.. Το εχω δει να συμβαινει σε ελλε/νιδες  :S
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Βλέπω τώρα το θέμα ενός συγκεκριμένου CG ανοικτό και θυμάμαι κατά τη διάρκεια μίας - κατά τα υπόλοιπα - πετυχημένης συνεύρεσης μαζί της, όταν γύρισε στα τέσσερα, μου ήρθε μία διακριτική μυρωδιά κωλίλας. Ξέρετε, αυτή η μυρωδιά που "παραμένει" όταν πλυθεί ο κώλος όχι ακριβώς μετά από το χέσιμο άλλα αρκετή ώρα μετά και όχι με την απαιτούμενη σχολαστικότητα, με αποτέλεσμα να εγκαθίσταται εκεί και να ξεκινάει να εκπέμπεται μόλις ιδρώσει το σώμα. Πτοήθηκα και αναρωτήθηκα για το νόημα της ζωής για λίγα λεπτά, δεν το κάναμε ξανά στα τέσσερα εκείνη την ημέρα, δεν της είπα τίποτα. Τί κάνετε ή τί θα κάνατε εσείς σε αντίστοιχη περίπτωση?
Θεικός ο τίτλος του νήματος....

Να πω κι εγώ τη πικρή μου εμπειρία, η οποία ήταν με ένα πολύ όμορφο μωρό πρίν καμια 15ετία....

με έχει καλέσει σπίτι της, για να παιχτεί φάσωμα, θα τον έχωνα κοινώς για πρωτή φορά με το συγκεκριμένο νέτο, μιας και το προηγούμενο καιρό ήμασταν δεν ήμασταν μαζι.

Εκανα τη μαλακία να μπω τουαλέτα να ρίξω ένα κάτουρο και να ψιλοκαθαρίσω το εργαλείο, την ώρα που στοχεύω τη λεκάνη ο οποία ήταν καφέ χρώματος, είδα πολλές καφέ κηλίδες κολλημένες μες τη χέστρα, προφανώς η γκόμενα λίγο πρίν είχε πάει για χέσιμο και η μαλακισμένη ή ξέχασε ή γαμησε με δεν ξερω τι, δεν καθάρισε τη λεκάνη της...

δυστυχώς ποτέ δεν μπόρεσα να τη πηδήξω και με διάφορους τρόπους μες τις ημέρες ξεκόψαμε.

Πραγματικά κρίμα γιατι ήταν τρελό μωρο... αλλα μωρή κάμπια γαμήσου, γιατι μου χάλασες ότι ώραιο είχα χτίσει με τη κουράδα πανω στη χέστρα?....

Ελπίζω  να κατάλαβε τη μαλακία της.
χαλαρωσε τυπε,εσυ ξενερώνεις από τον μπιντε?
εσυ όταν χεζεις στο μπιντε δεν σου εχει τυχει να αφησεις εστω μια κηλιδα...
 

Επισκέπτης
Αυτο γινεται γιατι δεν εχουν σκουπισει και πλυνει  επισταμενως τον πωπο τους..
Και ετσι πανω στο στεγνωμα αφηνει αυτη την χαρακτηριστικη καφε κηλιδα επανω στην πετσετα,
που παραμενει αναξητιλη.. Το εχω δει να συμβαινει σε ελλε/νιδες  :S

Αυτό εννοούσες? Καλά, αυτό είναι η απόλυτη βρωμιά, όχι δεν μιλάω για τέτοια κηλίδα τύπου "ξέβαμα"
 

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
εξαιρετικο θεμα! διαβαζωντας αυτες τις εμπειριες προς στιγμην λες θα εγκαταλειψω το αθλημα....
 

Επισκέπτης
εξαιρετικο θεμα! διαβαζωντας αυτες τις εμπειριες προς στιγμην λες θα εγκαταλειψω το αθλημα....

Εννοείται :-) Και φαντάσου κανονικά έπρεπε να το ονομάσω "Εσάνς Σκατίλας", απλά το "Κωλίλας" βάζει μία ποιητική νότα Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496

Συνημμένα

  • images.png
    images.png
    2,6 KB · Εμφανίσεις: 21

AmoKomA

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Νοε 2017
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
77
Like
4.064
Πόντοι
11.396
Εννοείται :-) Και φαντάσου κανονικά έπρεπε να το ονομάσω "Εσάνς Σκατίλας", απλά το "Κωλίλας" βάζει μία ποιητική νότα Φεντερίκο Γκαρθία Λόρκα

Και μπραβο και ευγε!!!! Ρεσπεκτ!!!!!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
συνισταται εξαιρετικα τυπε :- :S
κολλητος την εβγαλε στο μπαλκονι πριν χρονια με το boxeraki καταχειμωνο μεχρι να πεισει τον ταρανδο με τα χιλia ζορια η αλλη να παει για σουβλακια :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom