Νέα

Εσάνς Κωλίλας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.629
Κριτικές
34
Like
4.307
Πόντοι
7.195
Εγω τύπε ειμαι πολυ αυστηρος σε αυτα. Μια και μοναδικη φορα μου ετυχε. Και οχι με εκδιδομενη. Αμεσα επικαλεσθηκα πονοκεφαλο και εφυγα. Δεν απαντησα σε καμια κληση εκτοτε.

τύποι τι ποσοστό δίνετε στις ελεεινίδες να πλένουν τον κώλο τους μετά το χέσιμο ;
δίνω 50-50 μου έχουν τύχει αρκετές
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
τύποι τι ποσοστό δίνετε στις ελεεινίδες να πλένουν τον κώλο τους μετά το χέσιμο ;
δίνω 50-50 μου έχουν τύχει αρκετές
Αν και παντα ευελπιστουσα να ειχαν κανει κλισμα, μετα την αφοδευση και το μπανιο τους..
Εχει τυχει να δω καφε στρογγυλες κηλιδες πανω στη πετσετα.. Φανταζομαστε ολοι το γιατι..
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36


τυποι αν θελετε να φυγει η εσσανς κωλιλας απο το κωλι του μουνετου να ραντισετε με φαντα χωρις ανθρακικο    :grin: :grin: :grin:
σκοτωνει τα μικροβια,απομακρυνει τους ρυπους,και αφηνει μια ευχαριστη μυρωδια σαγκουϊνι η βαλεντσια  :kissass: :kissass2:
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Αν και παντα ευελπιστουσα να ειχαν κανει κλισμα, μετα την αφοδευση και το μπανιο τους..
Εχει τυχει να δω καφε στρογγυλες κηλιδες πανω στη πετσετα.. Φανταζομαστε ολοι το γιατι..

έπινε γαλλικό καφέ στο μπάνιο ενώ περίμενε να στεγνωσουν τα μαλλιά τύπε;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
τυποι αν θελετε να φυγει η εσσανς κωλιλας απο το κωλι του μουνετου να ραντισετε με φαντα χωρις ανθρακικο    :grin: :grin: :grin:
σκοτωνει τα μικροβια,απομακρυνει τους ρυπους,και αφηνει μια ευχαριστη μυρωδια σαγκουϊνι η βαλεντσια  :kissass: :kissass2:

τύπε είσαι εκτός θέματος
εσάνς κω-λιλάς είναι το θέμα μας
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
τυποι αν θελετε να φυγει η εσσανς κωλιλας απο το κωλι του μουνετου να ραντισετε με φαντα χωρις ανθρακικο    :grin: :grin: :grin:
σκοτωνει τα μικροβια,απομακρυνει τους ρυπους,και αφηνει μια ευχαριστη μυρωδια σαγκουϊνι η βαλεντσια   :kissass: :kissass2:
Καλλιτερα να φωνάξετε τον κοπρολαγνο Εντουρο να την γλυψει αφου εχει πλυνει τα δοντια του πρωτα να μην βρωμάνε σκατιλα από το φαγητο του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :gay: :gay: :boobies:
 

Επισκέπτης
Θυμάμαι τώρα σκηνικό, είχα πάει σπίτι μίας που τα είχα και μπήκα να κάνω ένα ντουζάκι, όταν σκουπιζόμουν είδα μία καφέ κηλίδα στην πετσέτα και τρόμαξα ότι κάτι δεν έπαιξε καλά με εμένα που έχεσα πριν το ντους. Τώρα που διαβάζω για καφέ κηλίδες έφαγα φλασιά μήπως κάποιος πριν από εμένα γάμησε κώλο. Ποιά είναι η αποψή σας
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Θυμάμαι τώρα σκηνικό, είχα πάει σπίτι μίας που τα είχα και μπήκα να κάνω ένα ντουζάκι, όταν σκουπιζόμουν είδα μία καφέ κηλίδα στην πετσέτα και τρόμαξα ότι κάτι δεν έπαιξε καλά με εμένα που έχεσα πριν το ντους. Τώρα που διαβάζω για καφέ κηλίδες έφαγα φλασιά μήπως κάποιος πριν από εμένα γάμησε κώλο. Ποιά είναι η αποψή σας

η αποψη μας ειναι οτι εισαι χουντογερος κοντοψωλης
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Καλλιτερα να φωνάξετε τον κοπρολαγνο Εντουρο να την γλυψει αφου εχει πλυνει τα δοντια του πρωτα να μην βρωμάνε σκατιλα από το φαγητο του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :gay: :gay: :boobies:


εσυ τυπε να σφουγγαρισεις τη σουφρα σου,να ριξεις ποντικοφαρμακο,και να ραντισεις για δακο και περονοσπορο    :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36

Συνημμένα

  • 2017-10-27 19.17.37.jpg
    2017-10-27 19.17.37.jpg
    49,8 KB · Εμφανίσεις: 40

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
η και ιπποποταμος μπορεις να πεις τυπε  :S :S :S
 

Συνημμένα

  • Λιλας μπουχεσας ιπποποταμος.jpg
    Λιλας μπουχεσας ιπποποταμος.jpg
    124,1 KB · Εμφανίσεις: 20

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Λιλας μαλακας.jpg
    Λιλας μαλακας.jpg
    57,7 KB · Εμφανίσεις: 64

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.963
Κριτικές
33
Like
6.938
Πόντοι
3.496
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ...!!!  :S :S :S :S :S :S :S :vomit:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΡΓΟ ΘΕΑΤΕΣ...!!!  :S :S :S :S :S :S :S :vomit:


τυπε μπορεις αν θελεις να αναφερεις τα μηνυματα του βρωμοπουστα του λιλα,να φαει μπαν και να τον παρει ο διαολος απο εδω μεσα    :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.219
Κριτικές
49
Like
22.106
Πόντοι
24.596
Θυμάμαι τώρα σκηνικό, είχα πάει σπίτι μίας που τα είχα και μπήκα να κάνω ένα ντουζάκι, όταν σκουπιζόμουν είδα μία καφέ κηλίδα στην πετσέτα και τρόμαξα ότι κάτι δεν έπαιξε καλά με εμένα που έχεσα πριν το ντους. Τώρα που διαβάζω για καφέ κηλίδες έφαγα φλασιά μήπως κάποιος πριν από εμένα γάμησε κώλο. Ποιά είναι η αποψή σας
τυπε πριν γαμησεις εψαξες καλα κατω απο κρεβατια,ντουλαπες και μπαλκονια :think: :S :S :S
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
στην αρχή όταν διάβασα την επιγραφή στον τίτλο το μυαλό μου πήγε στην γνωστή κωλιλα που λέμε εμείς τα καλτ τυπακια....
όταν διάβασα "εσανς Κωλιλας" σκάλωσα και νόμιζα ότι ήταν κάποιος γνωστός συγγραφεύς,δικτάτωρ κτλ...και λέω κοίτα τον μαλάκα πως τν λένε
τύπε δεν υπάρχεις έκλαψα στα γέλια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω νομιζα ότι ελεγαν για τον κωλιδα τον μετεωρολογο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom