Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 251K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ρε   ΣΥ ΤΑΚΜΑΝ   ΟΛΑ ΑΥΤΑ  που περιγραφεις  ΑΝ  ειναι αληθεια  και δεν κανεις πλακα  με προβληματιζουν  ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ

γιατι θελεις να τα μοιραστεις  μαζι μας??????????????

ΠΕΡΑ  ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ  ΑΗΔΙΑ ΤΙ πιστευεις οτι θα προκαλεσουν????????????

 

 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ρε   ΣΥ ΤΑΚΜΑΝ   ΟΛΑ ΑΥΤΑ  που περιγραφεις  ΑΝ  ειναι αληθεια  και δεν κανεις πλακα  με προβληματιζουν  ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ

γιατι θελεις να τα μοιραστεις  μαζι μας??????????????

ΠΕΡΑ  ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΡΟΦΗ ΚΑΙ  ΑΗΔΕΙΑ ΤΙ πιστευεις οτι θα προκαλεσουν????????????

 

αηδια ... με γιωτα κ χωρις εψιλον!!

αν τελικα σου βγαζει κατι τετοιο απλα μη μπαινεις εδω

κ εγω αηδιαζω απ τους γκευ αλλα δεν μπαινω στα θρεντ τους να κατακρινω
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
αηδια ... με γιωτα κ χωρις εψιλον!!

αν τελικα σου βγαζει κατι τετοιο απλα μη μπαινεις εδω

κ εγω αηδιαζω απ τους γκευ αλλα δεν μπαινω στα θρεντ τους να κατακρινω

ΛΕΣ ΝΑ ΠΛΗΓΩΘΕΙ??????????

κατσε  να τα ακουσει  απο καπου!!!!!!!!

ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ  ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΕΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ.{ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ  ΓΚΕΥ)
 

tarl talbot

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
10
Like
21
Πόντοι
11
Ο μεγαλυτερος ανωμαλος ειναι αυτος που παριστανει τον ηθικολογο. Ειμαστε ολοι πηχτρα μες την διαστροφη και τα ακατανομαστα παθη.
Μας αρεσει να κατακρινουμε τους αλλους επειδη αυτο μας ανυψωνει.Ο Τακμαν δεν βλαπτει κανεναν ,ειναι ενα αγνο παιδι που ψαχνει
λιγη στοργη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.777
Like
20.670
Πόντοι
5.006
ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να μου απαντησεις
θα βοηθουσε πολυ τονημα αν εδινες μια περιγραφη του εαυτου σου
εισαι ετσι οπως σε φανταζομαι?

30 χρονων  +-
υψος 1,75-1,80
ψιλολιγνος 65-70 κιλα
λεπτες κ απαλες παλαμες κ μακρια δακτυλα
ιδρωμενες συνηθως παλαμες
μακροστενο ωοειδες προσωπο
μαλλι πυκνο κ κοντοκουρεμενο 2 ποντους
γυαλια με μεταλλικο λεπτο σκλετο
δεν ενδιαφερεσαι κ πολυ για το ντυσιμο σου

ευχαριστω εκ των προτερων
τυπε τα βιντεακια του τακμαν στο youtube εχουν γραψει ιστορια...μεχρι και στη τηλεοραση παιχτηκαν... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
Ο μεγαλυτερος ανωμαλος ειναι αυτος που παριστανει τον ηθικολογο. Ειμαστε ολοι πηχτρα μες την διαστροφη και τα ακατανομαστα παθη.
Μας αρεσει να κατακρινουμε τους αλλους επειδη αυτο μας ανυψωνει.Ο Τακμαν δεν βλαπτει κανεναν ,ειναι ενα αγνο παιδι που ψαχνει
λιγη στοργη.

Eίναι δικαίωμα του καθενός  η σεξουαλική του ταυτότητα να εκδηλώνεται όπως αυτός θέλει (γυναικες,αντρες,και τα δυο,τρανς,κ.λ.π)

αλλα ειμαι 30  και με αρεσουν οι 70+ και καβλώνω με βραχιόλια που φοράνε

ΤΕΤΟΙΑ αρρωστημενα βίτσια δεν θα πρεπει να τα ενθαρύνουμε  γιατί ΕΤΣΙ  ΘΑ  ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ  ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ γεννηθουν και αλλες τετοιες
περίεργες συμπεριφορές


συμπερασματικα
Δέχομαι ολες τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν ειμαι ηθικολόγος

αλλα διαφορες ηλικίας 50 χρονων  με συγχρονως περίεργα βίτσια  δεν πρεπει να τα χειροκροτούμε

γιατι αυριο θα βγεί και αλλος  ΑΚΑΚΟΣ και θα σου πει ειμαι ερωτευμενος  με μία γάτα  και ένα παπαγάλο  και όταν μιλάει ο παπαγάλος

εγω καβλώνω τον παιζω και χυνω ασταμάτητα!!!!

 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.308
Like
5.108
Πόντοι
1.406
 και όταν μιλάει ο παπαγάλος

εγω καβλώνω τον παιζω και χυνω ασταμάτητα!!!!
Τυπε μπορει να εχει πολυ παθιαρικη φωνη και να λεει προστυχολογα ο παπαγαλος και να μην μπορεσεις να κρατηθεις  :tooth: :tooth:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.777
Like
20.670
Πόντοι
5.006
ωπα τις
παιζει κανα λινκ να δουμε?
γιατι εψαξα αλλα δεν βρηκα τιποτα
τυπε δεν θυμαμαι τους τιτλους...παντως ηταν ενα που ετρεχε στα λιβαδια και ενα που τραγουδουσε με τον φιλο του την αρκουδα αν δεν κανω λαθος... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τα ειχαν παιξει και ο φωτης και η μαρια λαιβ στο σταρ ενα μεσσημερι..κουλο ε, πεουγκ  :grin: :grin: :grin:
 

galileo34

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
464
Like
3
Πόντοι
1
Eίναι δικαίωμα του καθενός  η σεξουαλική του ταυτότητα να εκδηλώνεται όπως αυτός θέλει (γυναικες,αντρες,και τα δυο,τρανς,κ.λ.π)

αλλα ειμαι 30  και με αρεσουν οι 70+ και καβλώνω με βραχιόλια που φοράνε

ΤΕΤΟΙΑ αρρωστημενα βίτσια δεν θα πρεπει να τα ενθαρύνουμε  γιατί ΕΤΣΙ  ΘΑ  ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ  ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ γεννηθουν και αλλες τετοιες
περίεργες συμπεριφορές


συμπερασματικα
Δέχομαι ολες τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν ειμαι ηθικολόγος

αλλα διαφορες ηλικίας 50 χρονων  με συγχρονως περίεργα βίτσια  δεν πρεπει να τα χειροκροτούμε

γιατι αυριο θα βγεί και αλλος  ΑΚΑΚΟΣ και θα σου πει ειμαι ερωτευμενος  με μία γάτα  και ένα παπαγάλο  και όταν μιλάει ο παπαγάλος

εγω καβλώνω τον παιζω και χυνω ασταμάτητα!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tarl talbot

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
10
Like
21
Πόντοι
11
Eίναι δικαίωμα του καθενός  η σεξουαλική του ταυτότητα να εκδηλώνεται όπως αυτός θέλει (γυναικες,αντρες,και τα δυο,τρανς,κ.λ.π)

αλλα ειμαι 30  και με αρεσουν οι 70+ και καβλώνω με βραχιόλια που φοράνε

ΤΕΤΟΙΑ αρρωστημενα βίτσια δεν θα πρεπει να τα ενθαρύνουμε  γιατί ΕΤΣΙ  ΘΑ  ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ  ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ γεννηθουν και αλλες τετοιες
περίεργες συμπεριφορές


συμπερασματικα
Δέχομαι ολες τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν ειμαι ηθικολόγος

αλλα διαφορες ηλικίας 50 χρονων  με συγχρονως περίεργα βίτσια  δεν πρεπει να τα χειροκροτούμε

γιατι αυριο θα βγεί και αλλος  ΑΚΑΚΟΣ και θα σου πει ειμαι ερωτευμενος  με μία γάτα  και ένα παπαγάλο  και όταν μιλάει ο παπαγάλος

εγω καβλώνω τον παιζω και χυνω ασταμάτητα!!!!
Τι σχεση εχει ο speciesism με τις λογοτεχνικες περιπετειες του Τακμαν.Τα γραφει αυτα για να κανει χαβαλε (αν μπορεις αποδειξε μου το
αντιθετο).συμφωνω μ αυτα που λες για τα ζωα.( Προσωπικα σιχαινομαι τα ποντικοσκυλα,θελω να τα ψεκασω με aroxol.μου χουν ζαλισει τον ερωτα)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 15/06/2015 ξεκινάω δουλειά στο Titchfield.
Από 24/05/2015 έως 10/06/2015 θα έρθω Ελλάδα να το γιορτάσω.
Στην μπουρδελότσαρκα της 17ης Απριλίου, συνέβησαν τα εξής κουλά:

1) Η τσατσά που εργαζόταν στο στούντιο της οδού Σερβίων 26 έβαλε το σκύλο της να με κυνηγήσει, επειδή της είπα "Πάω να δω και τα υπόλοιπα ιδύματα της περιοχής".
2) Μια 70άχρονη Ελλεηνίδα τσατσά που φορούσε φούστα και τρικ-τρικ και εργαζόταν σε ένα μπουρδελάκι επί της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου, μου είπε "Δηλαδή θες να μπω μέσα στο δωμάτιο και να σε βλέπω να γαμάς". Αξίζει να σημειωθεί ότι ο τόνος της ήταν υπερβολικά νευρικός.
3) Μια 70άχρονη Βουλγάρα τσατσά που εργαζόταν σε ένα σπιτάκι στην οδό Ιάσωνος και φορούσε παντελόνι και τρικ-τρικ, μου είπε "Την άλλη φορά να φέρεις τη μάνα σου εδώ μέσα".

*Αξίζει να σημειωθεί ότι το 85% των πελατών του Μεταξουργείου είναι Πακιστανοί*

Έτσι λοιπόν, κατέληξα στο στούντιο της οδού Κασσάνδρας 4Α και έκανα πεπονοτρυπητή με μια πουτάνα από το Αγρίνιο.
Επειδή η ιστορία αυτή είναι "ξερά ξυνά σταφύλια", δεν γράφω αναλυτική κριτική.

Από Δευτέρα θα σας έχω φρέσκες ιστορίες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Στις 15/06/2015 ξεκινάω δουλειά στο Titchfield.
Από 24/05/2015 έως 10/06/2015 θα έρθω Ελλάδα να το γιορτάσω.
Στην μπουρδελότσαρκα της 17ης Απριλίου, συνέβησαν τα εξής κουλά:

1) Η τσατσά που εργαζόταν στο στούντιο της οδού Σερβίων 26 έβαλε το σκύλο της να με κυνηγήσει, επειδή της είπα "Πάω να δω και τα υπόλοιπα ιδύματα της περιοχής".
2) Μια 70άχρονη Ελλεηνίδα τσατσά που φορούσε φούστα και τρικ-τρικ και εργαζόταν σε ένα μπουρδελάκι επί της οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου, μου είπε "Δηλαδή θες να μπω μέσα στο δωμάτιο και να σε βλέπω να γαμάς". Αξίζει να σημειωθεί ότι ο τόνος της ήταν υπερβολικά νευρικός.
3) Μια 70άχρονη Βουλγάρα τσατσά που εργαζόταν σε ένα σπιτάκι στην οδό Ιάσωνος και φορούσε παντελόνι και τρικ-τρικ, μου είπε "Την άλλη φορά να φέρεις τη μάνα σου εδώ μέσα".

*Αξίζει να σημειωθεί ότι το 85% των πελατών του Μεταξουργείου είναι Πακιστανοί*

Έτσι λοιπόν, κατέληξα στο στούντιο της οδού Κασσάνδρας 4Α και έκανα πεπονοτρυπητή με μια πουτάνα από το Αγρίνιο.
Επειδή η ιστορία αυτή είναι "ξερά ξυνά σταφύλια", δεν γράφω αναλυτική κριτική.

Από Δευτέρα θα σας έχω φρέσκες ιστορίες.
Αν ειναι θα σε παρω τηλεφωνο να βρεθουμε τη δευτερα 25 .Εγω φευγω τριτη 26 θα χαρω πολυ να σε δω.Αν ειναι βρισκομαστε στα πηδηχτήρια οπως την αλλη φορα
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Eίναι δικαίωμα του καθενός  η σεξουαλική του ταυτότητα να εκδηλώνεται όπως αυτός θέλει (γυναικες,αντρες,και τα δυο,τρανς,κ.λ.π)

αλλα ειμαι 30  και με αρεσουν οι 70+ και καβλώνω με βραχιόλια που φοράνε

ΤΕΤΟΙΑ αρρωστημενα βίτσια δεν θα πρεπει να τα ενθαρύνουμε  γιατί ΕΤΣΙ  ΘΑ  ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΡΟΦΗ  ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ γεννηθουν και αλλες τετοιες
περίεργες συμπεριφορές


συμπερασματικα
Δέχομαι ολες τις σεξουαλικές προτιμήσεις του καθενός δεν ειμαι ηθικολόγος

αλλα διαφορες ηλικίας 50 χρονων  με συγχρονως περίεργα βίτσια  δεν πρεπει να τα χειροκροτούμε

γιατι αυριο θα βγεί και αλλος  ΑΚΑΚΟΣ και θα σου πει ειμαι ερωτευμενος  με μία γάτα  και ένα παπαγάλο  και όταν μιλάει ο παπαγάλος

εγω καβλώνω τον παιζω και χυνω ασταμάτητα!!!!
Αν δεν σου αρεσει μην το διαβαζεις,αυτο γουσταρει και αυτο κανει.Και δεν ενοχλει κανεναν.Τιμη του και καμαρι του που γουσταρει γριές.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αν ειναι θα σε παρω τηλεφωνο να βρεθουμε τη δευτερα 25 .Εγω φευγω τριτη 26 θα χαρω πολυ να σε δω.Αν ειναι βρισκομαστε στα πηδηχτήρια οπως την αλλη φορα
Εγώ λέω να το κανονίσουμε μεσημεριανή ώρα (γύρω στις 13:00-14:00). Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε και να κάνουμε χαβαλέ.

*Μετά τις 19:00 είναι σχεδόν απίθανο να βρεις τσατσά να σου κάτσει*
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εγώ λέω να το κανονίσουμε μεσημεριανή ώρα (γύρω στις 13:00-14:00). Θα χαρώ πολύ να βρεθούμε και να κάνουμε χαβαλέ.

*Μετά τις 19:00 είναι σχεδόν απίθανο να βρεις τσατσά να σου κάτσει*
:2funny:Εγω δεν θελω τσατσά  :2funny: καλα την ωρα θα τη βρουμε.Απλος τα παιδια μαζευονται μετα της 8 το βραδυ.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
:2funny:Εγω δεν θελω τσατσά  :2funny: καλα την ωρα θα τη βρουμε.Απλος τα παιδια μαζευονται μετα της 8 το βραδυ.
Αύριο 20:35 θα είμαι Αθήνα. Στείλε μήνυμα την ώρα και το σημείο που θες να βρεθούμε τη Δευτέρα (γιατί αν με πάρεις, ενδέχεται να μην μπορώ να μιλήσω).
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.744
Like
67.940
Πόντοι
12.756
Αύριο 20:35 θα είμαι Αθήνα. Στείλε μήνυμα την ώρα και το σημείο που θες να βρεθούμε τη Δευτέρα (γιατί αν με πάρεις, ενδέχεται να μην μπορώ να μιλήσω).

τοσο αυστηρα ειναι τα πραγματα τυπε ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom