Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 250K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TAKMAN1985

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
31
Like
9
Πόντοι
0
ΤΣΑΤΣΑ: Γεια σας.
ΤΑΚΜΑΝ (έτοιμος για hospital admission από ερωτική κρίση πανικού): Γεια.
ΠΟΥΤΑΝΑ: Γεια σου μωρό μου. Είσαι καλά;
ΤΑΚΜΑΝ (αδιαφορώντας για την πουτάνα): Ναι.

Στη συνέχεια (κατά τη διάρκεια του σαλοναρίσματος), ο κώλος της πουτάνας αποτέλεσε "hard evidence" της στύσης μου.

ΠΟΥΤΑΝΑ: Καλέ, αυτός έχει καυλώσει.
ΤΑΚΜΑΝ: Να προτείνω κάτι; Την προηγούμενη φορά που ήρθα εδώ, πλήρωσα παραπάνω την υπηρεσία, μπήκαμε παρέα μέσα στο δωμάτιο, της κράτησα τα χεράκια, και έχυσα στο βρακί μου. Μπορεί να ήσουν εσύ (στις 05/11/2015 είχα κάνει πεπονοτρυπητή με μια τσατσά ξανθιά, κοντόχοντρη, που φορούσε μαύρη φούστα και πολυφυλετικά χρυσά τρικ-τρικ).
ΠΟΥΤΑΝΑ: Καλέ, για σένα έχει καυλώσει.
ΤΣΑΤΣΑ: Αποκλείεται να ήμουν εγώ. Ήταν η άλλη υπηρεσία.
ΤΑΚΜΑΝ: Αυτό που θέλω, είναι να κάνουμε το ίδιο παρέα.
ΤΣΑΤΣΑ: Δε θα κάνουμε sex όμως.
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι. Αυτό που θέλω είναι μόνο να μου κρατάς τα χεράκια με αγάπη. Η παρουσία της κοπέλας δεν είναι απαραίτητη.
ΤΣΑΤΣΑ: Άντε καλά, δέχομαι.
ΤΑΚΜΑΝ: Πόσο το χρεώνεις;
ΤΣΑΤΣΑ: 30 ευρώ.
ΤΑΚΜΑΝ: Επειδή είμαι λέων, θα σου δώσω 50 ευρώ.
ΤΣΑΤΣΑ: Ωραιότατα. Περίμενε να φύγει πρώτα ο κύριος, που είναι μέσα στο δωμάτιο, και μετά μπορείς να μπεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

TAKMAN1985

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
31
Like
9
Πόντοι
0
Ανακοίνωση:

Αύριο έρχομαι Ελλάδα για τη μεγάλη άδεια της χρονιάς.

LONDON GATWICK (NORTH TERMINAL) - ATHENS
DATE: 20/05/2017
DEPARTURE: 14:35
ARRIVAL: 20:20
FLIGHT NUMBER: EZY8087
SEAT: 15A.

ATHENS - LONDON GATWICK (NORTH TERMINAL)
DATE: 14/06/2017
DEPARTURE: 12:00
ARRIVAL: 13:50
FLIGHT NUMBER: EZY8082
SEAT: 14A.

Πάω να την πέσω.
See you later.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

fifesmple

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.078
Κριτικές
1
Like
1.282
Πόντοι
216
Και στις 2 πτήσεις κάθισμα στο παράθυρο και έντεχνη αποφυγή της σειράς 13.
GG
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
158
Πόντοι
291
ΤΑΚΜΑΝ εμφανίσου, μας έλειψες, γύρνα στο λαό σου!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

TAKMAN1985

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2017
Μηνύματα
31
Like
9
Πόντοι
0
Μόλις τώρα έστειλα το σχόλιό μου στο ακόλουθο βίντεο:

Θα ρωτούσα μια από τις σέξι τσατσάδες της οδού Φυλής, αν δέχεται να συμετάσχει στη φαντασίωσή μου με τίτλο "Ανάδρομη Μυγοσκοτώστρα στις κυλιόμενες σκάλες".
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
ΤΣΑΤΣΑ: Γεια σας.
ΤΑΚΜΑΝ (έτοιμος για hospital admission από ερωτική κρίση πανικού): Γεια.
ΠΟΥΤΑΝΑ: Γεια σου μωρό μου. Είσαι καλά;
ΤΑΚΜΑΝ (αδιαφορώντας για την πουτάνα): Ναι.

Στη συνέχεια (κατά τη διάρκεια του σαλοναρίσματος), ο κώλος της πουτάνας αποτέλεσε "hard evidence" της στύσης μου.

ΠΟΥΤΑΝΑ: Καλέ, αυτός έχει καυλώσει.
ΤΑΚΜΑΝ: Να προτείνω κάτι; Την προηγούμενη φορά που ήρθα εδώ, πλήρωσα παραπάνω την υπηρεσία, μπήκαμε παρέα μέσα στο δωμάτιο, της κράτησα τα χεράκια, και έχυσα στο βρακί μου. Μπορεί να ήσουν εσύ (στις 05/11/2015 είχα κάνει πεπονοτρυπητή με μια τσατσά ξανθιά, κοντόχοντρη, που φορούσε μαύρη φούστα και πολυφυλετικά χρυσά τρικ-τρικ).
ΠΟΥΤΑΝΑ: Καλέ, για σένα έχει καυλώσει.
ΤΣΑΤΣΑ: Αποκλείεται να ήμουν εγώ. Ήταν η άλλη υπηρεσία.
ΤΑΚΜΑΝ: Αυτό που θέλω, είναι να κάνουμε το ίδιο παρέα.
ΤΣΑΤΣΑ: Δε θα κάνουμε sex όμως.
ΤΑΚΜΑΝ: Όχι. Αυτό που θέλω είναι μόνο να μου κρατάς τα χεράκια με αγάπη. Η παρουσία της κοπέλας δεν είναι απαραίτητη.
ΤΣΑΤΣΑ: Άντε καλά, δέχομαι.
ΤΑΚΜΑΝ: Πόσο το χρεώνεις;
ΤΣΑΤΣΑ: 30 ευρώ.
ΤΑΚΜΑΝ: Επειδή είμαι λέων, θα σου δώσω 50 ευρώ.
ΤΣΑΤΣΑ: Ωραιότατα. Περίμενε να φύγει πρώτα ο κύριος, που είναι μέσα στο δωμάτιο, και μετά μπορείς να μπεις.
 

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Στο συγκεκριμένο λινκ θα σας περιγράφω εμπειρίες από τσατσαδοκαμακια, ζητιανοτσαρκες, κτλ.
Χάρηκα απίστευτα που κάποια μαγαζιά θα ανοιξουν αύριο και θα μπορώ να έχω ερωτικές εμπειρίες στις διακοπές μου.
Απο 21/05/2020 έως 07/06/2020 θα έχω άδεια, αλλά θα είναι η πρώτη (και ελπίζω και η τελευταία) φορά που θα περάσω μαγειρεύοντας, χαλαρωνοντας, περπατωντας στα παρκα, και μιλώντας με φιλους από το viber στο διαμέρισμα μου στην Νότια Ουαλία.
Για να έρθω Ελλάδα, θα έπρεπε να πάρω (α) το GWR from Newport (South Wales) to London (Paddington), (β) το μέτρο to Kings Cross St Pancras, (γ) το Eurostar για Βρυξέλλες, (δ) ταξί απο το σταθμο του τρενου στο αεροδρόμιο, και (ε) πτήση της Aegean from Brussels to Athens.
Αξίζει να σημειωθεί ότι κάθε Κυριακή έχω meeting μέσω zoom με διαθλαστικες worshipers της Αγγλικανικης Εκκλησίας.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Στο συγκεκριμένο λινκ θα σας περιγράφω εμπειρίες από τσατσαδοκαμακια, ζητιανοτσαρκες, κτλ.
Χάρηκα απίστευτα που κάποια μαγαζιά θα ανοιξουν αύριο και θα μπορώ να έχω ερωτικές εμπειρίες στις διακοπές μου.
21/05/2020 με 07/06/2020 θα έχω άδεια, αλλά θα είναι η πρώτη (και ελπίζω και η τελευταία) φορά που θα περάσω μαγειρεύοντας, χαλαρωνοντας, περπατωντας στα παρκα, και μιλώντας με φιλους από το viber στο διαμέρισμα μου στην Νότια Ουαλία.
Για να έρθω Ελλάδα, θα έπρεπε να πάρω (α) το GWR from Newport (South Wales) to London (Paddington), (β) το μέτρο στο Kings Cross St Pancras, (γ) το Eurostar για Βρυξέλλες, (δ) ταξί απο το σταθμο του τρενου στο αεροδρόμιο, και (ε) πτήση της Aegean from Brussels to Athens.
Αξίζει να σημειωθεί ότι κάθε Κυριακή έχω meeting μέσω zoom με διαθλαστικες worshipers της Αγγλικανικης Εκκλησίας.
που εισαι δικε μου;
δεν το πηρα χαμπαρι οτι επεστρεψες
που ειχες χαθει τοσο καιρο;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.314
Πόντοι
1.706

TAKMAN v2

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2020
Μηνύματα
144
Like
58
Πόντοι
1
Επειδή καταλαβαινω την επικινδυνοτητα της κατάστασης με τα στούντιο που ανοίγουν σιγά-σιγά, προσφέρω το λινκ μου (προσωρινά) για ενημέρωση για τσατσαδες.

Π.χ. Σήμερα πήγα στο στούντιο που βρίσκεται κατά μήκος της διαδρομής του λεωφορείου 049. Η τσατσά:
Τηρούσε κατά γράμμα το ΧΑΜ.
Έβγαζε την αυρα της ηθοποιού που έπαιζε τη γρια στο Λακη το Γλυκούλη.
Φορούσε ένα ριγκακι από χαλαζία και μου έκανε σταμπ, καθώς περίμενα την πο8τανα να πλύνει τη μάσκα της.
Έκανα κινηση για διευθυντικό σάντουιτς μετά το πουτανογαμησι, αλλά μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι η τσατσά κατάγεται από την ορεινή Ναυπακτία (σ.σ. είναι αλιο μπολιο τω Κυρίου Χανς).
Της έκανα τριψ με τρεμάμενα χέρι κρατωντας το 50αρικο και αυτή από τον πανικό της έκανε σα να βλέπει ύαινα.
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
ΤΑΚΜΑΝ μιας και επεστρεψες θα σε παρακαλουσα πολυ να κανεις ενα κοπο να ξαναγραψεις το λεξικο ΤΑΚΜΑΝ για τους νεοτερους φιλους μας
π.χ τι σημαινει α-καπελο, τρικ τρικ, ριγκακια (διαφορα πολυφλεκτικων, πολυσκεδαστικων κλπ), σαντουιτς (διαφορα διευθυντικου, μητροπολιτικου κλπ), μορφασμοι (διαφορα γυπα, κογιοτ κλπ), σταμπ, του γυπα τα 9μερα, γελαω σαν κορνουτος, πεπονοτρυπητης κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom