Νέα

Ερχεται η Celeste!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
in athens, from 2 March to 7 March 2011. Πρωτομαγιά πότε πέφτει :think:
 

τζινι

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
0
οχι  καβλιαρα δεν ειναι ! Tgirlhunter εσυ την εχιες δοκιμασει ? γιατι  εγω την εχω παρει  εχει  ξαναρθει  με αλλες φοτογραφιες  και  μαπα το καρπουζι.
οχι  φιλια , μη το ενα μη το αλλο ! δεν  μπορει  να γαμισει γιατι  ΔΕΝ τις σικωνεται .
προσπαθησε  αλλα βρηκε δικεολογια  και σταματησε.  και βεβαια ζηταει  αλλα πολλα για να χισει δε θιμαμαι ακριβως νομιζω αλλα 100 η 150 .
και σταματησε  ενα τεταρτο  πριν τελιεωσει η ωρα.  ΑΚΡΙΒΗ  ξεπετα !!!!  μονο  πιπα  λιγο καλη  με προφιλακτικο .
αλλα  τοσα  για μια  μονο πιπα πεταμενα λεφτα !!!!
και  κριμα γιατι ειναι  ομορφη

>:(
τζινι
 
OP
OP
Tgirlhunter

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
in athens, from 2 March to 7 March 2011. Πρωτομαγιά πότε πέφτει :think:

:2funny: :2funny: :2funny:
σωστοοοςςς...

με συνεπηρε η χαρα που ερχεται...

οχι  καβλιαρα δεν ειναι ! Tgirlhunter εσυ την εχιες δοκιμασει ? γιατι  εγω την εχω παρει  εχει  ξαναρθει  με αλλες φοτογραφιες  και  μαπα το καρπουζι.
οχι  φιλια , μη το ενα μη το αλλο ! δεν  μπορει  να γαμισει γιατι  ΔΕΝ τις σικωνεται .
προσπαθησε  αλλα βρηκε δικεολογια  και σταματησε.  και βεβαια ζηταει  αλλα πολλα για να χισει δε θιμαμαι ακριβως νομιζω αλλα 100 η 150 .
και σταματησε  ενα τεταρτο  πριν τελιεωσει η ωρα.  ΑΚΡΙΒΗ  ξεπετα !!!!  μονο  πιπα  λιγο καλη  με προφιλακτικο .
αλλα  τοσα  για μια  μονο πιπα πεταμενα λεφτα !!!!
και  κριμα γιατι ειναι  ομορφη

>:(
τζινι


τζινι μαλλον ειναι θεμα συγκυριων..
οταν ειχαμε συναντηθει ηταν το απολυτο GFE.. πανεμορφη και με απιστευτο σωμα..δυστυχως(ή ευτυχως) δεν ειμαι παθητικος, οποτε δεν ξερω τι παιζει σε περιπτωση που εχει εκεινη ενεργητικο ρολο.. παντως της ειχε σηκωθει κανονικα, πολυ καλη πιπα και δεν θυμαμαι να ειπε οχι σε κατι.. γενικοτερα ηταν καυλιαρα για τα γουστα μου..





 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Η CELESTE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΞΕΠΕΤΑ ...

ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 3 ΦΟΡΕΣ

ΕΙΝΑΙ ΣΕ Μ.0 7,5 ΠΡΟΣ 8

ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΟΥΣΑ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ 100%
 
OP
OP
Tgirlhunter

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
κι εγω ηθελα να τη ξανασυναντησω..

ομως με 300euro καλυτερα να τον παιξει μονη της..

κριμα..
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Tης εδωσες+100 για να χυσει και γραφεις ... με 300 ευρο ?
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
μου μυριζει ΠΡΟΜΟΤΑ!!!!!!!!
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
200 ευρο πες της οτι τοσο της δινεις καθε φορα ... και καλα ...

εγω τοσο της δινω
 
OP
OP
Tgirlhunter

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
μπα θα μας τρελανει.. μου ειπε οτι τοσο ειναι η τιμη της. απο κει και περα αποφασιζω εγω τι θα κανω..

α ρε τι μυαλα κουβαλανε μερικες.. οταν της ειπα τι ειναι καλυτερο : να παρεις 200 ή να μη παρεις τιποτα, εκεινη μου ειπε οτι καλυτερο ειναι να παρει 300!!!

γιαυτο θα φυγει οπως ηρθε.. αναρωτιεμαι αν κανενας πατησε εκει..

κριμα γιατι ειναι κ@υλιαρικο μωρο..
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
ΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΣΥ ...

ΤΗΝ ΕΧΩ Γ Α Μ Η Σ Ε Ι 3 ΦΟΡΕΣ ΜΕ 200 ΕΥΡΟ

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ

ΤΗΝ ΤΕΛΈΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ 250 ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΟΣΩ 250 ΑΦΟΥ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ

200 ??
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΖΗΓΤΑΕΙ 300 ΤΩΡΑ ? ΕΛΕΟΣ ΔΙΛΑΔΗ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΕΙ ΕΧΩ ΜΗΛΙΣΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΥΝΕΟΙΘΩ ΓΙΑΤΙ ΑΓΓΛΙΚΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΠΕΡΝΕΙ +100 ΓΙΑ ΝΑ ΧΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ

ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΧΤΡΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΥΝΕΙ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ (ΛΟΓΙΚΟ)
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
μου μυριζει ΠΡΟΜΟΤΑ!!!!!!!!
xaxaxaxaxxaxxaxaxaaaaaaaaaaa
οχι βρε ...τι προμο λες? ο μεσος ορος εδω πλερωνει 300 για ενα χυσιμο ....
στο μισαωρο ......για μια ωρα πλερωνουν 600 ....εμ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

υ.γ αφου να φανταστεις ..πανε φυλης και τους λενε 20 και αφηνουν 200 ...τιποτα αλλο δε σου λεω
 

EasyRider2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2010
Μηνύματα
257
Κριτικές
38
Like
23
Πόντοι
381
Εμ Αννα ετσι ειναι οταν εισαι τοπ και εισαι απο το εξωτερικο περνεις πολλα λευτα

παλι καλα που υπαρχνουν και κατι ελληνιδες σαν και σενα ... και τωρα στην οικονομικη κριση

γαμαμε και με 50 ευρο .... γιατι και οι ομορφες ελληνιδες πλεον αγγιζουν το 100αρικο !!!
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
Εμ Αννα ετσι ειναι οταν εισαι τοπ και εισαι απο το εξωτερικο περνεις πολλα λευτα

παλι καλα που υπαρχνουν και κατι ελληνιδες σαν και σενα ... και τωρα στην οικονομικη κριση

γαμαμε και με 50 ευρο .... γιατι και οι ομορφες ελληνιδες πλεον αγγιζουν το 100αρικο !!!
αυτο ειναι δικαιωμα και επιλογη καθε ενος ..και πολυ καλα κανεις ....δεν σχολιασα πριν ομως κατι τεοιο..και κακως επιτιθεσαι σε μενα...σε καποιον αλλον κυριο μιλησα και οχι σε σενα... ετσι κι αλλιως εμενα ουτε με εχεις παρει ουτε και προκειται ....
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.743
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
xaxaxaxaxxaxxaxaxaaaaaaaaaaa
οχι βρε ...τι προμο λες? ο μεσος ορος εδω πλερωνει 300 για ενα χυσιμο ....
στο μισαωρο ......για μια ωρα πλερωνουν 600 ....εμ  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

υ.γ αφου να φανταστεις ..πανε φυλης και τους λενε 20 και αφηνουν 200 ...τιποτα αλλο δε σου λεω
εχεις δικιο χαιρομαι που συμφωνουμε...
εισαι και της δουλειας και ξερεις εε???
αφου μυριζει το πραγμα.... οπου ακους πανω απο 2-3 συνεχομενα μηνυματακια για καποια εχει πεσει συρμα η πολλοι κλωνοι μαζι!!!!!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Παύλο δεν το έπιασες.
 

SummerNight

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
οχι  καβλιαρα δεν ειναι ! Tgirlhunter εσυ την εχιες δοκιμασει ? γιατι  εγω την εχω παρει  εχει  ξαναρθει  με αλλες φοτογραφιες  και  μαπα το καρπουζι.
οχι  φιλια , μη το ενα μη το αλλο ! δεν  μπορει  να γαμισει γιατι  ΔΕΝ τις σικωνεται .
προσπαθησε  αλλα βρηκε δικεολογια  και σταματησε.  και βεβαια ζηταει  αλλα πολλα για να χισει δε θιμαμαι ακριβως νομιζω αλλα 100 η 150 .
και σταματησε  ενα τεταρτο   πριν τελιεωσει η ωρα.   ΑΚΡΙΒΗ  ξεπετα !!!!  μονο  πιπα  λιγο καλη  με προφιλακτικο .
αλλα  τοσα  για μια  μονο πιπα πεταμενα λεφτα !!!!
και  κριμα γιατι ειναι  ομορφη

>:(
τζινι
Είσαι σίγουρος για αυτό φίλε ?
Δεν έχω πάει μαζί τις, (αν και θα ήθελα πολύ να την δοκιμάσω) αλλά έχω τις αμφιβολίες μου διότι δεν εμπιστεύομαι τις ξένες. Εχω ακούσει διάφορα τρελλά για δαύτες, και έχω τις επιφυλάξεις μου.

Εχω πάει με 2-3 απο Ελλάδα και θα ήθελα να δοκιμάσω, και με κάποια από άλλη χώρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom