Νέα

Επίσκεψη στη Βουδαπέστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PLOUTOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 384
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συναλλαγμα θα αλλαξετε εδω:

Στην κεντρική σταση deak ferenc ter(καπως έτσι) εχει μια Vodafone. Οπως κοιτατε τη Vodafone, παιρνετε τον καθετο δρομο στα δεξια και στα 10 μέτρα στα δεξια ειναι μια τρύπα που την εχουν κατι πακηδες.
Εκει ειχε την καλυτερη ισοτιμια που ειχα βρει και το βασικοτερο: η ισοτιμία που σου λεει ισχύει για οτι ποσό και να αλλάξεις. Γιατί πολλα λαμογια κοτσαρουν μια δελεαστική ισοτιμια απεξω, χωρις ομως να αναφερουν οτι ισχυει μονο για ενα ποσο και πανω...

(Τουλάχιστον για Ευρω που ειχα αλλαξει εγω τα παραπανω...)
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Συναλλαγμα θα αλλαξετε εδω:

Στην κεντρική σταση deak ferenc ter(καπως έτσι) εχει μια Vodafone. Οπως κοιτατε τη Vodafone, παιρνετε τον καθετο δρομο στα δεξια και στα 10 μέτρα στα δεξια ειναι μια τρύπα που την εχουν κατι πακηδες.
Εκει ειχε την καλυτερη ισοτιμια που ειχα βρει και το βασικοτερο: η ισοτιμία που σου λεει ισχύει για οτι ποσό και να αλλάξεις. Γιατί πολλα λαμογια κοτσαρουν μια δελεαστική ισοτιμια απεξω, χωρις ομως να αναφερουν οτι ισχυει μονο για ενα ποσο και πανω...

(Τουλάχιστον για Ευρω που ειχα αλλαξει εγω τα παραπανω...)
Σωστο!!!! Επισης προσεχε σε ενα χαρτονομισμα μοιαζει με ενα τις ζιμπαμπουε νομιζω ηταν 2000 η500 σαν αξια. Πρεπει να μου το εσπρωξε η ενα εστιατοριο η ενας ταριφας εκεινη την ημερα!!! ΠΡΟΣΟΧΗ
 

leopold_00

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Κριτικές
3
Like
96
Πόντοι
1
Παίδες ευχαριστώ για όλα τα info. Επειδή δεν κατάφερα να πάω λόγω της κωλοιωσης που κυκλοφορούσε, πιθανόν θα πάω αρχές Φλεβάρη. Όσο για το κινητό που είπε ο φιλος πιο πάνω έχω 2 ερωτήσεις: αξίζει να πάρεις κάρτα από εκεί? Ούτως ή άλλως ακόμα και με ουγγαρέζικο κινητό αφού αγγλικά θα συνεννοηθούμε πάλι δεν θα με χρεώσει παραπάνω η κάθε καριολιτσα μπας κ μας πιασει κότσο? Πως συμφωνήσατε χαμηλή "ταρίφα"? Ευχαριστώ κ πάλι!
 

Επισκέπτης
Εγω με το που πηγα πηρα μια καρτα βονταφον με κάμποσα λεπτα ομιλιας και κανα giga ιντερνετ, η οποια απ οσο θυμαμαι κοστισε γυρω στα 15 ευρω...

Εγω ειχα παρει πολλα τηλεφωνα αν και τελικα δε γαμησα... Δε θυμαμαι να μου ελεγαν υψηλότερη τιμή...

Στο σαιτ πάντως εχει κριτικες και βαθμολογιες...και φαινονται αξιοπιστες...οποτε κοιτώντας το προφιλ της καθε κοπελας μπορεις να δεις αν αξιζει...

Επισης έχει πολλα φιλτρα που μπορεις να χρησιμοποιησεις...πχ να σου εμφανιζει μονο αυτες που μιλανε αγγλικα...ποιες ειναι διαθεσιμες εκεινη την ωρα κτλ...

Γενικα το σαιτ φαινεται πολυ καλο
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
γεια σου ρε νωντα ουγγαρεζο
 

chamy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
252
Πόντοι
280
Μπορείς να ρωτήσεις στην reception η τους σεκιουριταδες στην είσοδο του ξενοδοχείου που θα μείνεις ποια είναι τα in club αυτή την περιοδο.Εκει θα βρεις τις μουνάρες να ψωνιζονται!
 

chamy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
252
Πόντοι
280
Μπορείς να ρωτήσεις στην reception η τους σεκιουριταδες στην είσοδο του ξενοδοχείου που θα μείνεις ποια είναι τα in club αυτή την περιοδο.Εκει θα βρεις τις μουνάρες να ψωνιζονται!
 

Kotsos Ntinos

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
124
Like
35
Πόντοι
1
Θα πάω Βουδαπέστη. Γνωρίζουμε κάποιο αξιόπιστο γραφείο για outcall? 
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μπορείς να ρωτήσεις στην reception η τους σεκιουριταδες στην είσοδο του ξενοδοχείου που θα μείνεις ποια είναι τα in club αυτή την περιοδο.Εκει θα βρεις τις μουνάρες να ψωνιζονται!
τωρα μαλιστα..αυτο κι αν ειναι τιπ!!!!!
 

taraxias

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2006
Μηνύματα
218
Κριτικές
8
Like
19
Πόντοι
1

εχει πολλα προφιλ και κατα 90% αληθινα. Το λεω γιατι μια φορα μου ηρθε ενα fake.
 

fratzolas

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Αν εχεις λεφτά να σπρώξεις, θα σου πρότεινα ξενοδοχεία τύπου Boscolo για πραγματικά επαγγελματίες μουναρες. Με 1-2 καλές επαφές μπορεις να τσιμπήσεις απο μοντέλο εξωφύλλου περιοδικού μεχρι νικήτρια playmate....
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Κυριακή-Δευτέρα όποιος βρίσκεται στη Βουδαπέστη ας στείλει ένα μήνυμα.

Ή όποιος έχει να προτείνει κάτι..
 

karaleonidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
12
Like
205
Πόντοι
3.210

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα,

παίζει να έχω 2-3 ώρες ελεύθερες στη Βουδαπέστη, προλαβαίνω να κάνω κάτι σε incall;
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
καλησπέρα,

παίζει να έχω 2-3 ώρες ελεύθερες στη Βουδαπέστη, προλαβαίνω να κάνω κάτι σε incall;

τσεκαρε για cathy heaven να σε τσιμπουκωσει να χασεις την μπαλα
αλλα πρεπει να το κλεισεις απο πριν

εδω εισαι cathy.heaven@gmail.com
 

prague5

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πότε και αν θα μπορέσω να την κοπανίσω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom