Νέα

Νιγηρία - Σεξοτουρισμός (Τεράστιες βυζάρες και μεγάλες κωλάρες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Katourokavlas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 129
  • Εμφανίσεις 29K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λάγκος ή Αμπούτζα

  • Λάγκος

    Ψήφοι: 8 40,0%
  • Αμπούτζα

    Ψήφοι: 12 60,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    20
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
θα εισαι νεος τυπε, γι αυτο...εδω στο σαιτ για τετοια μερη παιρνουμε πληροφοριες αποκλειστικα απο τον απεσταλμενο μας τον σεξ βολκανο....ψαξε και θα βρεις θρεντ με τιτλους :
"αμπούτζα, ο επιγειος παραδεισος"
"γκαμπορονε, ενα κρυμμενο διαμαντι"
"κιγκαλι, το παρισι της ρουαντα"
"μονροβια, must see προορισμος, μην σας αποθαρρυνει ο εμπολα"
"λιλόνγκουε, γεματη με ψιλολιγνες αιθεριες υπαρξεις"
"ουαγκαντουγκου, το λικνο του αφρικανικου πολιτισμου"
κτλ. κτλ. κτλ.
Δεν τα βγαζει σε κανενα search αυτα που λες, ακομα και με Αγγλικα, ουτε καν στο Google δεν υπαρχουν..
Που τα εχεις εσυ με αυτους τους τιτλους?

Και επισης απαντησα βιαστικα για τον Βολκανο, θυμαμαι ειχα ασχοληθει και τον διαβαζα για τον Αγιο Δομινικο, δεν θυμαμαι να τον ειχα διαβασει για την Νιγηρια..
Εξου και το θρεντ..
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
:smitten: :smitten:
Πλατεία Αμερικής βράζει ο τόπος ρε παιδιά.
Δλδ φιλε μου αμα παω θα δω γκομενες περαδωθε (δε ζηταω 100%) αλλα εστω και στο 70% σαν αυτες που εχω φωτο στο εναρκτηριο μνμ μου?
Γιατι χρονια τωρα εχω περασει και πρωι και απογευμα απ ολες τις περιοχες που αναφερθηκαν και η καλυτερη που ειδα ηταν σαν την Μπιουτη..
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
θα εισαι νεος τυπε, γι αυτο...εδω στο σαιτ για τετοια μερη παιρνουμε πληροφοριες αποκλειστικα απο τον απεσταλμενο μας τον σεξ βολκανο....ψαξε και θα βρεις θρεντ με τιτλους :
"αμπούτζα, ο επιγειος παραδεισος"
"γκαμπορονε, ενα κρυμμενο διαμαντι"
"κιγκαλι, το παρισι της ρουαντα"
"μονροβια, must see προορισμος, μην σας αποθαρρυνει ο εμπολα"
"λιλόνγκουε, γεματη με ψιλολιγνες αιθεριες υπαρξεις"
"ουαγκαντουγκου, το λικνο του αφρικανικου πολιτισμου"
κτλ. κτλ. κτλ.
Τον βολκανο τον παρακολουθώ χρόνια, ποτέ δεν θυμάμαι να έχει γράψει για Νιγηρία (ας με διορθώσει ο ίδιος εάν κάνω λάθος) εγώ έχω πάει Νιγηρία δεν λέω τι άκουσα η τι διάβασα! επίσης το ότι γράφει ο βολκανο δεν τον κάνει τον μοναδικό που ταξιδεύει, είμαι 31 κ έχω επισκεφτεί 67 χώρες σκέψου να φτάσω στην ηλικία του!
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Τον βολκανο τον παρακολουθώ χρόνια, ποτέ δεν θυμάμαι να έχει γράψει για Νιγηρία (ας με διορθώσει ο ίδιος εάν κάνω λάθος) εγώ έχω πάει Νιγηρία δεν λέω τι άκουσα η τι διάβασα! επίσης το ότι γράφει ο βολκανο δεν τον κάνει τον μοναδικό που ταξιδεύει, είμαι 31 κ έχω επισκεφτεί 67 χώρες σκέψου να φτάσω στην ηλικία του!
Το ιδιο εγραψα ενα ποστ πιο πανω, εχεις κατι να προσφερεις στο θρεντ απο το ταξιδι σου εκει?
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
NG finest :P
Μπορει και να δουλευει για κανα delivery σε χοτελ..!:think:

Δεκτα ολα τα σχολια εκτος απο Νιγηριανους πουτσαραδες:bigdick:, κατανταει γραφικο..:jerking:


 
Τελευταία τροποποίηση:

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.092
Πόντοι
216
Όχι φιλαράκο δεν έχω πάει ούτε θα ήθελα ποτε, απλά λόγο κάποιας εργασίας π είχα έχω ταξιδέψει αρκετά και έχω συναναστραφεί με πολλά άτομα από αρκετές χώρες που κάποιοι είχαν πάει και πάνω κάτω αυτά έλεγαν όλοι
Από όσες αφρικανικές χώρες έχω γνωρίσει κόσμο είναι μακράν οι λιγότεροι φιλότιμοι και περισσότερο κακοπροαίρετοι από όλους.Μακράν…..

Αν και είναι μωσαϊκό φυλών και δεν είναι όλοι έτσι,αλλά για την συντριπτική πλειοψηφία τους μακριά και αγαπημένοι….
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.756
Πόντοι
6.186
Το ιδιο εγραψα ενα ποστ πιο πανω, εχεις κατι να προσφερεις στο θρεντ απο το ταξιδι σου εκει?
έχω γράψει σε προηγούμενα ποστ, όταν αποφασίσεις να πας εσύ πες το μας να σε βάλουμε στα κηδειοχαρτα του μπου
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
έχω γράψει σε προηγούμενα ποστ, όταν αποφασίσεις να πας εσύ πες το μας να σε βάλουμε στα κηδειοχαρτα του μπου
Εγινε φιλε, καταλαβαμε, καλο ταξιδι σου ευχομαι για τον επομενο προορισμο σου και να μας γραφεις!
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.446
Πόντοι
441
Τέτοιες μπαζοφακλανες βρίσκεις και σε στενά πέριξ της Γιαννιτσών στην Θεσσαλονίκη...γιατί να φας τζάμπα λεφτά και να τραβιεσαι εκεί στην πηγή τους;
Συμφωνώ, έχω περάσει αρκετές φορές από Γιαννιτσών, μια χαρά περιοχή είναι.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
ναι, αυτό μόλις έγραψα
Απλά έτυχες στην περίπτωση. Η πλειονότητα και μιλάμε για ποσοστά Τσαουσέσκου ειναι κλειτοριδικη. Γι'αυτό και τις ακρωτηριαζουν σε μικρή ηλικία. Για να ελέγξουν τη σεξουαλική τους ευχαρίστηση ώστε να παραμένουν πειθήνιες σε καταναγκαστικους γάμους.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
Η κλειτορειδεκτομή αφορά, εφόσον μιλάμε για χώρες της δυτικής Αφρικής διότι η κεντρική και ανατολική είναι τελείως άλλο πράγμα πολιτισμικά, μουσουλμάνες. Και πάλι όχι όλες. Έχω φίλη από Σιερρα Λεόνε που είναι μουσουλμάνα εδώ στην Κυψέλη και δεν έχει κάνει κλειτορειδεκτομή. Τώρα η Νιγηρία σαν άνθρωποι έχει από όλα. Εξαρτάται την περιφέρεια και το θρήσκευμα. Στην περιοχή της Μπιάφρας που είναι όλοι χριστιανοί είναι γενικά καλοί άνθρωποι. Πιο πάνω εξάρταται. Οι μουσουλμανοι Νιγηριανοί δεν έχουν καλή εικόνα για τους χριστιανους και είναι φανατικοί. Πιο καλοί άνθρωποι είναι στη Γκάνα που και οι μουσουλμάνοι είναι μετριοπαθείς. Όμως αν σε ερωτευτεί γυναίκα από Αφρική, τότε ετοιμάσου για σουπερ-γαμήσια.
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
Και κάτι τελευταίο. Επειδή έχω γείτονες και φίλους από Νιγηρία, η Νιγηρία είναι πολύ επικίνδυνη και βρώμικη στο Λάγκος, όπου εκεί πρέπει να πας σε πολυ συγκεκριμένες περιοχές αν είσαι λευκός. Το Λάγκος έχει πλυθυσμό περίπου σαν το Λος Άντζελες, λογικό είναι. Στην Αμπούτζα και σε πιο μικρές πόλεις τα πράγματα είναι πιο νορμάλ, αρκεί να μην πέσεις σε τζιχαντιστές και να μην προκαλείς. Δεν χρειάζεται να πας στα γκέττο και να κυκλοφορείς με παπούτσια Nike, ούτε χρειάζεται να ψάχνεις να γαμήσεις βυζαρού μέσα στην καλύβα όπου εκεί θα στην πεσουν όλες οι καλύβες μαζί. Ή θα πάρεις έσκορτ ή θα ψάξεις να βρείς μια νορμαλ γυναίκα που προφανώς θα μένει στην περιοχή που θα μένεις κι έσυ. Τώρα ο Sabbatical που ανέβασε ο κατουροκαυλος, κατα την γνώμη μου τον τρώει ο κώλος του να την παθει και νομίζω ότι όταν πήγε στο Μαρόκο παρολίγο θα έτρωγε χαστούκια και πολύ καλά θα του κάνανε. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί ένας κυριλατος να θέλει να δει πως ζουν οι φτωχοί στα φτωχά κράτη. Δεν του φτάνει που αυτός είναι καλά? Πρέπει να τους δει σαν αξιοθέατο, σαν τροπικά ζώα. Τέτοια άτομα πρέπει να τρωνε χαστούκια κατευθείαν για να βάζαν μυαλό.
 
OP
OP
Katourokavlas

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Αν εξαιρεσεις τον Sabbatical που εγω προσωπικα απο τα βιντεο του τον χαιρομαι γιατι ειναι σεμνο τυπακι,
παλι καλα που ειπες τα αυτονοητα για καποιους γιατι νομιζαν οτι εγω θα παω εκει και θα μεινω σε χοστελ ψαχνοντας βυζουδες στα χωρια με μπουκαλι κοκακολας να γεμιζω νερο απο βρυσες και ηθελαν να με προειδοποιησουν για καλο μου..
 

fatasstits

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
298
Like
505
Πόντοι
81
O Sabbatical έχει ενα βίντεο στη Τζαμάικα σε ένα χωριό που ήταν χειρότερα κι από χωριά στην ορεινή και ημιορεινή θράκη και πετάει εξυπνάδες εκεί στους ανθρώπους και αυτοί τον κερνάγανε μαύρο μες σε ένα καφενείο. Κατά την γνώμη μου, αυτή η περιέργεια του πως ζουν οι φτωχοί είναι καθαρά έπαρση και καθαρά αντίληψη υποτιμητική. Άραξε στο καλό σου ξενοδοχείο, δες τα αξιοθέατα και πέρασε καλά. Δεν χρειάζεται να δεις πως ζουν οι φτωχοί, δεν είναι ούτε αρκούδες ούτε πινγκουίνοι να τους τραβάς βίντεο για να δείξεις πως ζουν. Γιατί δεν πάει να δεί πως ζουν οι ζάμπλουτοι στη Τζαμάικα? Γιατί ξέρει ότι μολις θα πλησιάσει την βίλα, θα έρθουν δυο μινώταυροι και θα του βάλουν την κάμερα στην κωλοτρυπίδα. Αλλά τέτοιοι μαλάκες είναι και οι φτωχοί οπότε κάλα τους κάνει. Αφού θέλουν να τους βλέπουν οι άλλοι σαν αξιοθέατο, αυτό θα έχουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom