Νέα

Επίσκεψη στη Βουδαπέστη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PLOUTOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 384
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
καλησπερα ..η επισκεψη στην βουδαπεστη για το 4ημερο για να δω τον αγωνα με την φερενσβαρος ..ηταν μια απολαυση ..και απο τουριστικης αποψης ..και απο ποδοσφαιρικης ..προηγουμενη επισκεψη το 1996 παλι για τον αγωνα με την ιδια ομαδα ..αλλα ηταν μονοημερο ..οποτε δεν υπαρχουν συγκρισεις
λοιπον ενας οδηγος που μας πηγε στο ξενοδοχειο απο το αεροδρομιο μας προτεινε αυτο εδω https:// massagehouse.hu/
μας ειπε οτι ολες οι κοπελες δεν προχωρανε στο σεξ αν δεν σε ξερουν ..η αν δεν σε γουσταρουν ..απλα ολες στο ερωτικο περιεχουν πιπα ...οποτε ειπαμε να παμε και να δουμε αφου απο εδω δεν βρηκαμε κατι αλλο ....σε ερωτηση αν εχει πουθενα σπιτια που κανουν ραντεβου προσωπικα οι κοπελες ...μας ειπε οτι εχει αλλα αυτος δεν ασχολειτε..τον ρωτησαμε αν εχει κανενα γνωστο να μας παει ...μας ειπε το ιδιο εχει φιλους αλλα δεν ασχολειται ...
λοιπον πηγαμε εκει ..ειχε καπου 10 κοπελες αρκετα κοντα στα των φωτογραφιων ...μιλησαμε με την υπευθυνη για το τι ακριβως θελαμε ..μας ειπε και αυτη πως δεν κανουν ολες οι κοπελες σεξ ...και οτι το σεξ πηγαινε στο προγραμμα των 90 λεπτων υποχρεωτικα ..δηλαδη 110 ευρω ...τωρα σαν τουριστες λογικα πως θα παρουν παραπανω αλλα δεν μας χαλασε ..διαλεξαμε ο καθενας απο αυτες που προχωρανε ...και μπηκαμε ..ολα καλα σε κανει μπανιο σε πλενει καλα πρωτα μετα μασσαζ ..αυτη που διαλεξα εδειξε να εχει γνωσεις στο μασσαζ..και προχωραει στο παρασυνθημα ....επεσα σε καλλιτεχνη αψογα ολα ...ηθελε να με πλυνει μετα παλι .οπως ειναι το προγραμμα .αλλα της ειπα θα το κανω μονος μου ..με ευχαριστησε και εφυγε ....
μια αναλογη περιπτωση οπως γινετε και εδω ...στα μασατζιδικα ...οχι σε ολα βεβαια ...σιγουρα αξιζει για καποιον που θελει οταν θα βρισκετε εκει ...
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
επισης σην περιοχη κοντα στην ροδα και περιξ των γυρω πεζοδρομων και οχι μονο αλλα και γυρω απο τον σταθμο του μετρο που ειναι εκει διπλα το βραδυ τουλαχιστον εμεις πηραμε χαμπαρι μετα τις 10 το βραδυ εχει κοπελες που κανουν βιζιτα ...απο μετριες μεχρι καλες οσες ειδαμε ..μια που ξεχωρισα και ρωτησα μου ειπε 60 σε δικο της χωρο ...της ειπα εχεις δωματιο ..μου λεει ναι ..λεω παμε ..με παει σε ενα κτηριο κοντα εκει ..αλλα αρχιζει ναπερνει την σκαλα κατω ..κραταω μια αποσταση για παν ενδεχομενο και την βλεπω σταματαει στο υπογειο στην σκαλα ...της λεω χωρις να εχω κατεβει εντελως την σκαλα που ειναι το δωματιο ..μου λεει εδω στα ορθια στην σκαλα ..γελαω ..και αρχιζω να ανεβαινω προς τα πανω ...ερχετε πανω με προλαβαινει στην εισοδο ..μου λεει γιατι δεν ηρθες ..της λεω μου ειπες δωματιο ...εκει δεν μας βλεπει κανεις μου λεει ...οχι αν εχεις δωματιο για ντουζακι σεξ ..της λεω παμε αν οχι καλο βραδυ και εφυγα ..παρακαλετω να παω ..για μερικα μετρα ακομα ειδε πως δεν ..και σταματησε ...οποτε προσοχη για οποιον παει σε κατι τετοιο ....αν βεβαια γουσταρει κανενα θεμα ..
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
21
Like
339
Πόντοι
1.260
τωρα σαν πολη φοβερη θελει περπατημα για να δεις ..πηραμε μονο την ημερισια καρτα για μμμ ...γιατι θελαμε να περπατησουμε ...μαγεια βραδυνη βολτα με το καραβακι στον δουναβη πολυ ωραιο φωτισμενα ολα τα κτηρια πολυ ωραιο ..πολλα μαγαζια για τουριστες για σουβενιρ αναμνηστικα ...αλλα θεωρω βασει αυτα που ειδα οτι στην κλειστη αγορα της πολης απεναντι στην liberty brige ...ολος ο πανω οροφος εχει μεγαλη ποικιλια και καλυτερες τιμες ..αξιζει η βολτα ..ο κατω οροφος μαγαζια κυριως αλλαντικων και λαχανικων ..και μαγαζια για γρηγορο φαγητο σαντουιτς ..μπεργκερ..τοπικα εδεσματα ...
αξιζει παρα πολυ..κατατην προσωπικη μου γνωμη για καφε τουλαχιστον εμεις κατσαμε αλλα και για φαγητο απεναντι απο τα λουτρα σετσενι στο περιξ του καστρου διπλα στην λιμνη μεσα στο παρκο...μαγικο μερος
φαγαμε σε 2-3 παραδοσιακα μαγαζακια ..αλλα αυτο που μας αρεσε πολυ ειναι το trofea grill δεν ειναι παραδοσιακο καθαρα τουριστικο αλλα πανε και ουγγρους που ειδαμετην ημερα που πηγαμε ...πληρωνεις εισοδο ,,εμεις πηγαμε βραδυ μετα τα λουτρα που ειχαμε χαλαρωσει αρκετα ..εισοδος 35 ευρω ..και τρως οσο θες και πινεις οσο θες για 3 ωρες ...4-5 μαγειρευτα ...3-4 σουπες ..πολλα πρωτα σαλατες ..και γκριλ που διαλεγεις και σου ψηνει οτι του ζητησεις..εχει τα κρεατα μπροστα σου σε θαλαμο και του δειχνεις τι θες και το ψηνει ..εχει να κανει με φιλετακια ..και οχι με μπριζολες ..ολα ολοφρεσκα και πεντανοστιμα ..και ενας απιστευτος μπουφες απο γλυκα για το τελός ..προτεινετε με τα χιλια .....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
δεν ξερω αλλα αποφευγω τσεχια και ουγγαρια,εχω παει και μερικες φωρες που σκεφτομε να ξαναπαω μετανιωνω.
προτιμω βαλκανια σερβια και σαραγεβο
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
Δε

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ο συγκεντρωμένος προορισμός είναι ποίο πολύ για ζευγάρια...
πλεον!εδω και δυο χρονια στην κυπρο ολοι πραγα βουδαπεστη τα ζευγαρακια!κανεις δεν με ακουει για βελιγραδι
και τυφλιδα,μετα μου λενε ειχες δικαιο παντου μας εκλεβαν στις τιμες και ο κοσμος δεν λεει ουτε το φαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom