Νέα

Επίσκεψη πελάτη σε οίκο που δουλεύει η πρώην του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oldboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Όλη η ιστορία είναι προβληματική και από τις δύο πλευρές
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Η ιστορια ειναι 100% αληθινη. Σε επισκεψη μου αυτη την βδομαδα σε οικο της Φυλής αντιληφθηκα οτι η κοπελλα ηταν καπως ταραγμενη. Μιλαγε με την τσατσα και εκραζε καποιον. Υπεθεσα οτι καποιος πελατης ειχε κανει καποια μαλακια...Πραγματι οταν βγηκε στο σαλονι η κοπελλα ηταν καπως....παρολα αυτα περασα στο δωματιο και πριν μπω η τσατσα σε ερωτηση μου γιατι η κοπελλα ειναι ταραγμενη μου ειπε οτι πριν απο λιγο την ειχε επισκεφτει ο πρωην της !!!! ρωτησα κατευθειαν εαν γνωριζε ο πρωην της οτι εκανε τετοια δουλεια και μου απαντησε [φυσικα...εδω την γνωρισε και ειχαν κανει σχεση για τρια περιπου χρονια οταν και την παρατησε για αλλη γκομενα..]..Παρολα αυτα ο τυπος, [Ελληνας αυτος αλλοδαπη η κοπελλα] αποφασισε να κανει ενα διαλλειματακι απο την τωρινη του σχεση και ειπε να ριξει ενα στην πρωην του....η δε πρωην του τον δεχτηκε αδιαμαρτυρητα...βεβαια οταν μπηκε στο δωματιο μαζι μου και την ρωτησα γιατι ειναι αναστατωμενη μου ειπε οτι πραγματι ηρθε πριν απο λιγο ο πρωην της και τον αντιμετωπισε σαν πελατη...αλλα επειδη στραβωσε μου ειπε οτι εαν ξαναρθει θα φαει ακυρο και δεν θα τον δεχθει και οτι εκανε μαλακια που τον πηρε! Σημειωτεον οτι ο πρωην εξακολουθει να εχει σχεση και δεν ηρθε να προσπαθησει επανενωση αλλα ειπε να ριξει εναν....! Θελω τις σκεψεις σας 1. Για τον πρωην 2. για την κοπελλα 3. για το σκηνικο ...4. οτι αλλο σας ερθει στον νου....
ειναι αλλο ομως να γνωριζε τη δουλεια της και αλλο να μην τη γνωριζε.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.371
Πόντοι
11.956
σωστο...αλλα εδω την σουταρε αυτος....
Ίσως του ζητάγε μετά από κάθε γαμισει 50 ευρώ και 80 ώρα είδε ότι μπορούσε να είναι ην γαμισει με 20αρικο....είδε πόσα λεφτά εχασε
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Ο τύπος έκανε το νούμερο ένα λάθος. Πλήρωσε την πρώην του στο χώρο της.

Όσο βλάκας και να είσαι, αυτό ποτέ δεν το κάνεις. Κάποια σημεία στην ιστορία λογικά είναι μούφα, όπως το ότι την άφησε αυτός. Λογικά αυτή τον σχόλασε.

Αν η πρώην σου είναι βίζιτα, ποτέ μα ποτέ δεν πας να της δώσεις αυτού του είδους την επιβεβαίωση. Ή ξεκωλιάζεις τις φίλες της και αγνοείς παντελώς την ύπαρξη της ή πολύ απλά βρίσκεις μια εκτός του χώρου.

Έλεος.
Φιλε δεν είναι μούφα. Η γκομενα τράβηξε ζορι που την σούταρε. Κ μάλιστα την άφησε για άλλη όχι όμως της δουλειάς… για μια χωρισμένη με παιδί.
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Αρχιδια ζόρι τράβηξε. Και αρχιδια άφησε ο τύπος. Η πουτανα δεν τραβάει ζόρι όταν την χωρίζεις για τους λόγους που νομίζεις. Τώρα δε ξέρω τι παίζει στα σπιτάκια κλπ αλλά για βίζιτες μπορώ να σου πω ότι σ’ έχουν γραμμένο στο μουνι τους παρά τα σκηνικά που θα κάνουν ή παρά τα όσα πουν οοοοταν θυμηθούν εσένα και τον χωρισμό σας. Άσε... τα ζήσαμε... πολλές φορές. Εσυ όταν θα κλάψεις θα το κάνεις από αγάπη. Αυτή όταν θα κλάψει, θα το κάνει από φόβο και νεύρο γιατί χάλασε το πλάνο της και βγήκε κάρτα. Άσε σου λέω...

Μην πιστεύεις πούστη λόγια.. και πουτάνας μοιρολόγια.
Δεν έχεις άδικο φιλε. …. Καθόλου άδικο. Για την ακρίβεια νομίζω ότι πέφτεις διάνα….
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.964
Πόντοι
206
Αρχιδια ζόρι τράβηξε. Και αρχιδια άφησε ο τύπος. Η πουτανα δεν τραβάει ζόρι όταν την χωρίζεις για τους λόγους που νομίζεις. Τώρα δε ξέρω τι παίζει στα σπιτάκια κλπ αλλά για βίζιτες μπορώ να σου πω ότι σ’ έχουν γραμμένο στο μουνι τους παρά τα σκηνικά που θα κάνουν ή παρά τα όσα πουν οοοοταν θυμηθούν εσένα και τον χωρισμό σας. Άσε... τα ζήσαμε... πολλές φορές. Εσυ όταν θα κλάψεις θα το κάνεις από αγάπη. Αυτή όταν θα κλάψει, θα το κάνει από φόβο και νεύρο γιατί χάλασε το πλάνο της και βγήκε κάρτα. Άσε σου λέω...

Μην πιστεύεις πούστη λόγια.. και πουτάνας μοιρολόγια.

Τα εχεις φαει στη μαπα βλεπω τυπε,μην μπλεκεις με κοριτσια του χωρου,φιλικα στο λεω.Βεβαια ανθρωποι ειμαστε και ουτε που το καταλαβαινεις πως φτανει εκει αλλα το βλεπω σαν το πιο λαθος πραγμα στον κοσμο.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
27
Like
4.244
Πόντοι
1.446
Σχεσεις με πουτανες ουτε για πλακα την πουτανα στην ουσια την πληρωνεις για να φυγει μετα...........
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
εγώ το βλέπω αδύνατο αυτός ο τύπος να γαμούσε την πουτάνα τρία χρόνια τσάμπα.
Πιό πιθανό να πλήρωνε 100στάρια κλπ χορηγός, και στο άδειο του κεφάλι να το είχε αυτό ονομάσει "σχέση"..
Τώρα κάπου θα του τελείωσε ή θα κουράστηκε να πληρώνει και είπε να δοκιμάσει με εικοσάρικο, και βέβαια απορίφθηκε..
Το έχουμε πει πολλές φορές. Άμα συνηθίσεις την πουτάνα σε περισσότερα μετά δε γίνεται να κάνεις πίσω..
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
εγώ το βλέπω αδύνατο αυτός ο τύπος να γαμούσε την πουτάνα τρία χρόνια τσάμπα.
Πιό πιθανό να πλήρωνε 100στάρια κλπ χορηγός, και στο άδειο του κεφάλι να το είχε αυτό ονομάσει "σχέση"..
Τώρα κάπου θα του τελείωσε ή θα κουράστηκε να πληρώνει και είπε να δοκιμάσει με εικοσάρικο, και βέβαια απορίφθηκε..
Το έχουμε πει πολλές φορές. Άμα συνηθίσεις την πουτάνα σε περισσότερα μετά δε γίνεται να κάνεις πίσω..
Φιλε όχι. Δεν ήταν χορηγός. Είχε σχέση κανονικά. Το γιατί έκανε την κίνηση με το 20αρικξ αφού είχαν χωρίσει είναι ένα από τα θέματα της συζήτησης. Αν ήταν απλά χορηγός η κοπέλα δεν θα είχε φρικάρει. Θα έλεγε καλώς τον μαλακα έστω κ στα 20,
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
Τα εχεις φαει στη μαπα βλεπω τυπε,μην μπλεκεις με κοριτσια του χωρου,φιλικα στο λεω.Βεβαια ανθρωποι ειμαστε και ουτε που το καταλαβαινεις πως φτανει εκει αλλα το βλεπω σαν το πιο λαθος πραγμα στον κοσμο.
Oi περισσότερες κοπελες δουλεύουν όλη μέρα και δεν έχουν χρόνο για προσωπική ζωή
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Oi περισσότερες κοπελες δουλεύουν όλη μέρα και δεν έχουν χρόνο για προσωπική ζωή
καποιες απο αυτες βρισκουν χρονο και εχουν και προσωπικη ζωη.να εισαι σιγουρος
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
οταν δουλεουν ολη μερα πωσ εχουν χρονο?
Καταρχήν η συγκεκριμένη στον οίκο που ήταν δούλευε 7ωρο. 17-23.45 το συνηθισμένο. Καμμία φορά 0.00- 7 ή παλαιότερα πρωί 10- 17.00. Επίσης παίρνουν 4-5 μέρες ρεπό λόγω περιόδου. Όποτε βρίσκουν χρόνο. Υπάρχει κορασίδα η οποία τα τελευταία 5 έτη δουλεύει μόνιμα 9-17 χωρίς ποτε Βραδυνο η μεταμεσονύχτια κ παίρνει ρεπό 4-5 μέρες κ τριήμερα κλπ εορτές. Σαν κανονική εργαζόμενη.
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
Καταρχήν η συγκεκριμένη στον οίκο που ήταν δούλευε 7ωρο. 17-23.45 το συνηθισμένο. Καμμία φορά 0.00- 7 ή παλαιότερα πρωί 10- 17.00. Επίσης παίρνουν 4-5 μέρες ρεπό λόγω περιόδου. Όποτε βρίσκουν χρόνο. Υπάρχει κορασίδα η οποία τα τελευταία 5 έτη δουλεύει μόνιμα 9-17 χωρίς ποτε Βραδυνο η μεταμεσονύχτια κ παίρνει ρεπό 4-5 μέρες κ τριήμερα κλπ εορτές. Σαν κανονική εργαζόμενη.
ναι εχεισ δικιο αλλα οι περισσοτερεσ δουλεουν 2 βαρδιες απο το πρωι εως το βραδυ καθε μερα
 
OP
OP
oldboy

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
ναι εχεισ δικιο αλλα οι περισσοτερεσ δουλεουν 2 βαρδιες απο το πρωι εως το βραδυ καθε μερα
οχι παντα. μην υπερβαλλεις. υπαρχουν και αυτες αλλα πολλες ειναι αυτες με το 8ωρο. οποτε βρισκουν χρονο για τα παντα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.058
Πόντοι
2.356
Αν όλα αυτά ισχύουν, τότε ο μάγκας πήγε να ριξει ένα γαμήσι κι η άλλη ξίνισε που την πήρε ως πουτάνα επειδή και καλά τα είχαν. Αφού όμως εκεί την γνώρισε όπως είπε η τσατσά, ας έκανε τουμπεκί να πάρει τα φράγκα ή ας τον ακύρωνε. Τα υπόλοιπα καραγκιοζιλίκια (της), εμένα τουλάχιστον δεν με πείθουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: oldboy

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.290
Like
15.957
Πόντοι
3.656
ο τύπος είναι κλασικό ναυάγιο έλληνας .........
είναι συγκεκριμένος τύπος ανδρός .... τα φτιάχνουν με πουτάνες, καριόλες κωλόμπαρου κτλ ..........
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
ο τύπος είναι κλασικό ναυάγιο έλληνας .........
είναι συγκεκριμένος τύπος ανδρός .... τα φτιάχνουν με πουτάνες, καριόλες κωλόμπαρου κτλ ..........
πολλοι την εχουν πατησει με κοπελεσ του χωρου..
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
56
Like
18.274
Πόντοι
13.636
Όλες οι πρώην , πουτανες είναι .
Δεν καταλαβαίνω την 7 σελίδων ανάλυση ... :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom