Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Κοίτα το Κροκεών 6 εδώ και τρία τέσσερα χρόνια έχει άλλαξει ιδιοκτησία έτσι δυστυχώς δεν υπάρχει καμία κοπέλα από αυτές που δούλευαν παλαιά τι να πρώτο θυμηθώ Ιζαμπέλα original Τσέχα από Τσεχία και όχι από Τσεκια που θα έχετε ακούσει σίγουρα με την γνωστή προφορά επίσης θυμάμαι την Ζακλυν την Πολωνέζα με την φίλη της την Άνετα με τα τατουάζ την Βικαρα την Ελληνίδα την Τζέσικα την Ρουμάνα πάρα πολύ καλές κοπέλες και εμφανίσιμες τώρα με την νέα κατάσταση τίποτα απολύτως ξενερα σκέτη πολύ μετριότητες ούτε για βόλτα δεν παίζει τίποτα.
Για αυτό και δεν υπάρχει μια πληροφορία ούτε κριτική μηδέν τώρα αυτή η Ειρήνη στις φωτό δείχνει σχετικά καλή αλλά πρέπει να την δούμε.
Μεγάλη νοσταλγία θυμάμαι τις ένδοξες εποχές στο Κροκεών θυμάστε όταν δούλευε και ο όροφος περασμένα μεγαλεία......

τι μουνάρα ήταν αυτή!!!
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
ρε τους καραγκιοζέους...
Πραγματικά γελοίοι νομίζουν ότι απευθύνονται σε καφρους απορώ ποιος θα τσιμπήσει μαύρο στους μουφαδορους ψευταραδες ερασιτέχνες
 

Elninio32

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Από λατινοαλυσιδα αξίζει καμία από τις λατινες για να περάσεις στα ενδοτερα;;
 
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Από λατινοαλυσιδα αξίζει καμία από τις λατινες για να περάσεις στα ενδοτερα;;
Όχι φίλε δυστυχώς στις 10 πού έχουν έρθει μια δυο αξίζουν οριακά καλύτερα μην ρισκάρεις ξέρω ότι μπορεί να παρασυρθεί κανείς από την αρκετά καλή και ξεχωριστή εμφάνιση που διαθέτουν αλλά μιλάμε οι υπηρεσίες τους χάλια μαύρα εγώ έχω φάει φόλα από μια Έστερ πολύ χαλί συμπεριφορά και εξυπηρέτηση κατώτερη από εκείνη τού Μεταξουργείου έχω γράψει κριτική σχετικά στο Αθηνών 318.
Μακριά από Λατινοαμερικανες καλύτερα να μην  δοκιμάσει κανένας ώστε να μην τις ξαναφέρουν και πετάει τσάμπα τα φράγκα όποιος κάνει το λάθος
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Όχι φίλε δυστυχώς στις 10 πού έχουν έρθει μια δυο αξίζουν οριακά καλύτερα μην ρισκάρεις ξέρω ότι μπορεί να παρασυρθεί κανείς από την αρκετά καλή και ξεχωριστή εμφάνιση που διαθέτουν αλλά μιλάμε οι υπηρεσίες τους χάλια μαύρα εγώ έχω φάει φόλα από μια Έστερ πολύ χαλί συμπεριφορά και εξυπηρέτηση κατώτερη από εκείνη τού Μεταξουργείου έχω γράψει κριτική σχετικά στο Αθηνών 318.
Μακριά από Λατινοαμερικανες καλύτερα να μην  δοκιμάσει κανένας ώστε να μην τις ξαναφέρουν και πετάει τσάμπα τα φράγκα όποιος κάνει το λάθος

υπάρχει και ο αντίλογος... υπάρχει και κόσμος που πέρασε καλά και ξαναπήγε

 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.324
Κριτικές
9
Like
4.654
Πόντοι
1.830
Πραγματικά γελοίοι νομίζουν ότι απευθύνονται σε καφρους απορώ ποιος θα τσιμπήσει μαύρο στους μουφαδορους ψευταραδες ερασιτέχνες

το κακό είναι ότι πλέον πληθαίνουν τέτοια περιστατικά είτε είναι στούντιο, είτε γραφεία call gilrs.
 
  • Like
Αντιδράσεις: px75

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Ξέρει κανείς τι λέει η lexy , νέο αστέρι σε ντε παρί , αριστοτέλους 6 κτλ ;
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Εγώ πάντως πήγα με Κενταλ και Κρύσταλ απο τη λατινοπαρέα και με άφησαν και οι δύο άχυστο! Όποιος πέρασε καλά με κάποια από αυτές εκτός του ΝτονΤζον ας μας το πει, θα είναι είδηση.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
τα έχουμε πει δεκάδες φορές...οι μόνες που αξίζουν πια στη συγκεκριμένη αλυσίδα είναι η "παλιά φρουρά"... Ζανέτ, Ναόμι, Μιχαέλα, Κέιτυ, Ρεμπέκα, Μαράια...
 

horonia

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2011
Μηνύματα
33
Like
28
Πόντοι
0
τα έχουμε πει δεκάδες φορές...οι μόνες που αξίζουν πια στη συγκεκριμένη αλυσίδα είναι η "παλιά φρουρά"... Ζανέτ, Ναόμι, Μιχαέλα, Κέιτυ, Ρεμπέκα, Μαράια...
Λαγε μου, δεν είναι και λίγες...
Ας μην είμαστε απαισιόδοξοι, η αλυσίδα φαίρνει καλές περιπτώσεις - ας ελπίζουμε στο καλύτερο, το ποτήρι μισογεμάτο :)
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Σωστά !!!

Αστέρι η Korina-Lexy ;;;

Ολες οι καινουργιες της συγκεκριμένης αλυσίδας ειναι για τα μπάζα.

Ψηλή και άχαρη.

Το ψηλή για μένα είναι κτεο. Και το περνάει . Είναι απάτη ; Δεν κάθεται το χρόνο που πληρώνεις ;
Δώσε ίνφο , δεν χρεώνεσαι με τη λέξη όπως τα τηλεγραφήματα.
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1

Συνημμένα

  • korina_0812_1.jpg
    korina_0812_1.jpg
    42,1 KB · Εμφανίσεις: 19

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Εγώ και με λατινες έχω φάει και φόλες αλλά έχω περάσει και καλά.. Στην τελική δε ξέρω τι ακριβώς απαιτήσεις έχει ο καθένας.. Ο φίλος Ramada που γράφει για την Εστερ εγώ προσωπικά έχω περάσει καλά με την συγκεκριμένη έχω πάει 3 4 φορές και θεωρώ σε εμφάνιση τα σπάει, τώρα φυσικά αν έχει συναντήσει κάποια που πραγματικά έχει όλο το πακέτο ας μας το πει και εμάς να σπευσουμε.. Εις γνώση μου πολλές φορές τα σκάω σε μουναρες τύπου εστερ η Κρυσταλ χωρίς όμως να έχω φάει φόλα απλά προφανώς είναι πιο τυπικές αλλά από εμφάνιση τις θεωρώ ότι καλύτερο υπάρχει σε στούντιο,φαντάζομαι θα τις παίρνουν και πολλοί και ίσως έχουν καβαλήσει το καλάμι τι να πω, εμένα πάντως με καλύπτουν, δε πάω να βιώσω τον έρωτα της ζωής μου.. Εγώ από γερμανουχτεν αλυσίδα μόνο Ζανετ προτιμώ και έχω περάσει πολύ καλά αν και δεν το έχει λίγο με την πιπα και συν ότι θα ήθελα λίγο βυζι παραπάνω αλλά ασχέτως από αυτά, είναι πολύ καλή περίπτωση,οπως επίσης και η Κειτι πολύ καλή.. Κηφισού οπότε έχω πάει έχει μπάζα.. Κροκεων, βουλιαγμενης, κασανδρας και βριλησου δε πλησιάζω καν.. Χθεσινή επίσκεψη Ζενια μελαντιας 50 ωραίο κομμάτι φάνηκε αλλά δεν είχα χρόνο για την αναμονή καθώς οι περισσότεροι είχαν προτιμήσει αυτήν! Οι άλλες δύο Λολίτα έχω φάει φόλα παλιότερα και Κάτια σαν τραβελι ηταν.. Οι επιλογές οντως είναι πολύ λίγες πλέον.. Από Λατίνο αλυσίδα έχω πάρει επίσης Λιλυ, έχουμε αναφερθεί όλοι σε αυτήν, πολυ καλή περίπτωση για milf lovers, επίσης πολύ καλή η Όλγα και Αλινα Ρουμάνα νομίζω η μία ή άλλη από το Κωριο.. Οι κάποιοι από εμάς είμαστε πιο απαιτητικοί η όντως οι κοπέλες βαριούνται.. ΥΓ σχετικά καλά πέρασα και με Κρυσταλ από Dream Place, απίστευτη πιπα, βυζαρες και καλό κορμί απλά λίγο γερασμένο όσων αφορά το δέρμα αλλά δε με χάλασε η πιπα ήταν σεμινάριο πραγματικά..καυλό απόγευμα να έχουμε μύστες..
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Εγώ και με λατινες έχω φάει και φόλες αλλά έχω περάσει και καλά.. Στην τελική δε ξέρω τι ακριβώς απαιτήσεις έχει ο καθένας.. Ο φίλος Ramada που γράφει για την Εστερ εγώ προσωπικά έχω περάσει καλά με την συγκεκριμένη έχω πάει 3 4 φορές και θεωρώ σε εμφάνιση τα σπάει, τώρα φυσικά αν έχει συναντήσει κάποια που πραγματικά έχει όλο το πακέτο ας μας το πει και εμάς να σπευσουμε.. Εις γνώση μου πολλές φορές τα σκάω σε μουναρες τύπου εστερ η Κρυσταλ χωρίς όμως να έχω φάει φόλα απλά προφανώς είναι πιο τυπικές αλλά από εμφάνιση τις θεωρώ ότι καλύτερο υπάρχει σε στούντιο,φαντάζομαι θα τις παίρνουν και πολλοί και ίσως έχουν καβαλήσει το καλάμι τι να πω, εμένα πάντως με καλύπτουν, δε πάω να βιώσω τον έρωτα της ζωής μου.. Εγώ από γερμανουχτεν αλυσίδα μόνο Ζανετ προτιμώ και έχω περάσει πολύ καλά αν και δεν το έχει λίγο με την πιπα και συν ότι θα ήθελα λίγο βυζι παραπάνω αλλά ασχέτως από αυτά, είναι πολύ καλή περίπτωση,οπως επίσης και η Κειτι πολύ καλή.. Κηφισού οπότε έχω πάει έχει μπάζα.. Κροκεων, βουλιαγμενης, κασανδρας και βριλησου δε πλησιάζω καν.. Χθεσινή επίσκεψη Ζενια μελαντιας 50 ωραίο κομμάτι φάνηκε αλλά δεν είχα χρόνο για την αναμονή καθώς οι περισσότεροι είχαν προτιμήσει αυτήν! Οι άλλες δύο Λολίτα έχω φάει φόλα παλιότερα και Κάτια σαν τραβελι ηταν.. Οι επιλογές οντως είναι πολύ λίγες πλέον.. Από Λατίνο αλυσίδα έχω πάρει επίσης Λιλυ, έχουμε αναφερθεί όλοι σε αυτήν, πολυ καλή περίπτωση για milf lovers, επίσης πολύ καλή η Όλγα και Αλινα Ρουμάνα νομίζω η μία ή άλλη από το Κωριο.. Οι κάποιοι από εμάς είμαστε πιο απαιτητικοί η όντως οι κοπέλες βαριούνται.. ΥΓ σχετικά καλά πέρασα και με Κρυσταλ από Dream Place, απίστευτη πιπα, βυζαρες και καλό κορμί απλά λίγο γερασμένο όσων αφορά το δέρμα αλλά δε με χάλασε η πιπα ήταν σεμινάριο πραγματικά..καυλό απόγευμα να έχουμε μύστες..

Συμφωνώ μαζί σου.

Οι όμορφες εργαζόμενες είναι τυπικές για αυτονόητους λόγους.

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν περνάμε καλά.

Εγώ προσωπικά με γαργαλάει το να κατακτήσω μια όμορφη εργαζόμενη από μιά που κάνει τα πάντα με τον οποιονδήποτε.

Ο καθένας από εμάς είναι διαφορετικός όπως άλλωστε συμβαίνει και στις εργαζόμενες.

Είναι θέμα και εμφάνισης, συμπεριφοράς, χημείας, καθαριοτητας αλλά και φράγκων.

Να ξέρετε ότι οι όμορφες έχουν κοινό και μέσα και έξω από τους χώρους εργασίας και αυτό περιπλέκει τα πράγματα για όσους ζητούν κάτι παραπάνω.

Καλή συνέχεια !!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom