Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 224K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Η Lexy ειναι η παλαιά Korina που ειχε ξαναέρθει το καλοκαιρι του 2018.

Στη σελίδα 428 στο "De Luxe" υπάρχουν αποδείξεις.


Η Karìna ειναι άλλη Ρωσίδα και οχι Ρουμάνα.

Προφανώς της αλλάξανε όνομα για να φανεί καινούργια ...

Ξυλάγγουρο.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Συμφωνώ μαζί σου.

Οι όμορφες εργαζόμενες είναι τυπικές για αυτονόητους λόγους.

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν περνάμε καλά.

Εγώ προσωπικά με γαργαλάει το να κατακτήσω μια όμορφη εργαζόμενη από μιά που κάνει τα πάντα με τον οποιονδήποτε.

Ο καθένας από εμάς είναι διαφορετικός όπως άλλωστε συμβαίνει και στις εργαζόμενες.

Είναι θέμα και εμφάνισης, συμπεριφοράς, χημείας, καθαριοτητας αλλά και φράγκων.

Να ξέρετε ότι οι όμορφες έχουν κοινό και μέσα και έξω από τους χώρους εργασίας και αυτό περιπλέκει τα πράγματα για όσους ζητούν κάτι παραπάνω.

Καλή συνέχεια !!!

Ταυτίζομαι φίλε μου.. Επίσης θα ήθελα να παρατηρήσω πως και εμένα μου έχει τύχει να διαβάσω εδώ κριτική για κάποια και να πάω και να μην είμαι το ίδιο ικανοποιημένος, μιας και παντρεμένος γαρ δε ψάχνω να βρω αντικαταστατρια απλά κάτι το διαφορετικό και χωρίς πολλά πολλά άρα ίσως με μερικές το τυπικό τους ίσως με ικανοποιεί άλλον ίσως όχι και σεβαστό ο καθένας ψάχνει αυτό που γουστάρει πιο πολύ,απο εκεί και πέρα φυσικά δε μιλάμε για ακραίες περιπτώσεις που ίσως σε όλους έχουν τύχει κατά καιρούς είτε στο μπουρδελα που εκεί λες παει στο καλό για 20 30 ευρώ και το περιμένεις κ ολας, άλλωστε ότι πληρώνεις παίρνεις, διαβάζω πολλοί προτιμούν να πάνε με μια η οποία εμφανισιακά είναι κατώτερου επιπέδου αρκεί περάσουν καλά μέσα, εγώ πχ δεν γουστάρω έτσι.. Απλά γουστάρω λατινες προσωπικά λόγο εμφάνισης πιο πολύ, έτσι είναι το γούστο μου.. Από εκεί και πέρα έχω αναφέρει τα στανταρακια μου από όλες σχεδόν τις αλυσίδες απλά προτιμώ τη Λατίνο αλυσίδα περισσότερες φορές λόγο Λατίνων και λόγο καθαριότητας που βέβαια λίγο η πολύ έχουν και οι Γερμανοί και ίσως λίγο πιο όμορφα δωμάτια.. Τις άλλες αλυσίδες δεν τις τιμώ βάση εμπειρίας , με ελάχιστες εξαιρέσεις..καλά για μπουρδελα ούτε καν, επιλογές είναι αυτές του καθενός και με τα ανάλογα κριτήρια!
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Δεν τον κοβω για επαγγελματια προμοτορα τον μυστη. Απλα νομιζω οτι αυτο που ψαχνει και ζηταει απο μια συνεδρια, διαφερει απο αυτο που ψαχνουν οι πιο "εμπειροι" παικτες. Αν εχω καταλαβει καλα γι' αυτον μετραει 80% η εμφανιση. Απο υπηρεσιες το "ψεκαστε - σκουπιστε & γεια σας" ειναι ΟΚ. Στο τεταρτο θελει να εχει φυγει.....
Υπαρχει ΚΑΙ αυτο το κοινο και οι Λατινες στοχευουν στα πολλα 50αρικα σε καθε βαρδια και οχι σε μεγαλα "επιπονα" προγραμματα με επαναληπτικους πελατες. Δεν καθονται και πολυ αλλωστε. Σε 3-4 μηνες δε χτιζεις πελατεια.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
103
Like
13.509
Πόντοι
7.666
Συμφωνώ μαζί σου.

Οι όμορφες εργαζόμενες είναι τυπικές για αυτονόητους λόγους.

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν περνάμε καλά.

Εγώ προσωπικά με γαργαλάει το να κατακτήσω μια όμορφη εργαζόμενη από μιά που κάνει τα πάντα με τον οποιονδήποτε.

Ο καθένας από εμάς είναι διαφορετικός όπως άλλωστε συμβαίνει και στις εργαζόμενες.

Είναι θέμα και εμφάνισης, συμπεριφοράς, χημείας, καθαριοτητας αλλά και φράγκων.

Να ξέρετε ότι οι όμορφες έχουν κοινό και μέσα και έξω από τους χώρους εργασίας και αυτό περιπλέκει τα πράγματα για όσους ζητούν κάτι παραπάνω.

Καλή συνέχεια !!!
Καλημέρα να πω ένα δύο πράγματα καθώς νομίζω ότι αρχίζουμε να γενικεύουμε και να χάνουμε την ουσια.
Καταρχάς θεωρώ ότι οι περισσότεροι στο στούντιο πάμε προκειμένου να βρεθούμε με μια ανώτερη εμφανισιακά κοπέλα από τις άλλες που είναι στα μπουρδέλα και να έχουμε τις στοιχειώδης καλύτερες υπηρεσίες με κάποια μεγαλύτερη χρονική άνεση στα φυσιολογικά πλαίσια δηλαδή 20λεπτα το πολύ στο απλό πρόγραμμα των 50€ο που είναι το σωστό δυστυχώς όμως ούτε αυτό τηρούν και έχουν το θράσος να λένε για15 λεπτά.
Φυσικά δεν περιμένω ούτε εγώ ούτε κανένας να βιώσει καμία απίθανη εμπειρία ούτε κανένα έρωτα στο στούντιο απλά σωστές νορμάλ υπηρεσίες καλύτερες από αυτές του μπουρδέλου.

Ακόμα φίλε επέτρεψε μου να σου δώσω μια συμβουλή βέβαια δεν γνωρίζω ηλικιακά που είσαι απλά μίας και εγώ είμαι κάποιας ηλικίας τουλάχιστον όχι εφηβος
Γράφεις στην παράθεση σου ότι σε γραγαλαει να κατακτήσεις μια όμορφη εργαζόμενη από μια που κάνει τα πάντα με τον οποιοδήποτε.

Αυτό δεν γίνεται φίλε καθώς για τις κοπέλες που εργάζονται σε στούντιο όλοι εμείς είμαστε απλά 50-70-100€α ίσως με πόδια οπότε βρες την κοπέλα που συνδιάζει εμφάνιση και σώστες υπηρεσίες περνά καλά και τις κατακτήσεις μακάρι να τις αποκτήσεις με γήινες απλές πραγματικές κοπέλες ή γυναίκες.

Και κλείνοντας να πω ότι σίγουρα και αυτό είναι απόλυτα επιβεβαιωμένο ότι οι Λατινοαμερικανες της αλυσίδας δεν συνδυάζουν εμφάνιση με σωστές υπηρεσίες και δεν μπορεί να γίνει αποδεκτό ότι επειδή μια κοπέλα στο στούντιο επίσης είναι ωραίο μουνι πρέπει να φέρεται τόσο άθλια δηλαδή όπως η Έστερ προκαταρκτικά μηδέν διάθεση μηδέν και υπηρεσίες κατώτερες του Μεταξουργείου ας πάει να δουλέψει γλάστρα σε καφετέρια ή πωλήτρια στο στούντιο είναι απλά ακατάλληλη.

Αυτά σορυ για την πολυλογια απλά κάποια πράγματα πρέπει να γίνουν κατανοητά
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Καλημέρα να πω ένα δύο πράγματα καθώς νομίζω ότι αρχίζουμε να γενικεύουμε και να χάνουμε την ουσια.
Καταρχάς θεωρώ ότι οι περισσότεροι στο στούντιο πάμε προκειμένου να βρεθούμε με μια ανώτερη εμφανισιακά κοπέλα από τις άλλες που είναι στα μπουρδέλα και να έχουμε τις στοιχειώδης καλύτερες υπηρεσίες με κάποια μεγαλύτερη χρονική άνεση στα φυσιολογικά πλαίσια δηλαδή 20λεπτα το πολύ στο απλό πρόγραμμα των 50€ο που είναι το σωστό δυστυχώς όμως ούτε αυτό τηρούν και έχουν το θράσος να λένε για15 λεπτά.
Φυσικά δεν περιμένω ούτε εγώ ούτε κανένας να βιώσει καμία απίθανη εμπειρία ούτε κανένα έρωτα στο στούντιο απλά σωστές νορμάλ υπηρεσίες καλύτερες από αυτές του μπουρδέλου.

Ακόμα φίλε επέτρεψε μου να σου δώσω μια συμβουλή βέβαια δεν γνωρίζω ηλικιακά που είσαι απλά μίας και εγώ είμαι κάποιας ηλικίας τουλάχιστον όχι εφηβος
Γράφεις στην παράθεση σου ότι σε γραγαλαει να κατακτήσεις μια όμορφη εργαζόμενη από μια που κάνει τα πάντα με τον οποιοδήποτε.

Αυτό δεν γίνεται φίλε καθώς για τις κοπέλες που εργάζονται σε στούντιο όλοι εμείς είμαστε απλά 50-70-100€α ίσως με πόδια οπότε βρες την κοπέλα που συνδιάζει εμφάνιση και σώστες υπηρεσίες περνά καλά και τις κατακτήσεις μακάρι να τις αποκτήσεις με γήινες απλές πραγματικές κοπέλες ή γυναίκες.

Και κλείνοντας να πω ότι σίγουρα και αυτό είναι απόλυτα επιβεβαιωμένο ότι οι Λατινοαμερικανες της αλυσίδας δεν συνδυάζουν εμφάνιση με σωστές υπηρεσίες και δεν μπορεί να γίνει αποδεκτό ότι επειδή μια κοπέλα στο στούντιο επίσης είναι ωραίο μουνι πρέπει να φέρεται τόσο άθλια δηλαδή όπως η Έστερ προκαταρκτικά μηδέν διάθεση μηδέν και υπηρεσίες κατώτερες του Μεταξουργείου ας πάει να δουλέψει γλάστρα σε καφετέρια ή πωλήτρια στο στούντιο είναι απλά ακατάλληλη.

Αυτά σορυ για την πολυλογια απλά κάποια πράγματα πρέπει να γίνουν κατανοητά

Ο καθένας μας ειναι αρκετά διαφορετικός οπως άλλωστε και η κάθε εργαζόμενη.

Σχολιάζεις μία μου συγκεκριμένη πρόταση η οποια και εκφράζει αποκλειστικά προσωπική μου σθεναρή άποψη.

Να ξερεις οτι εχω κανει πολλές τρέλες στη ζωή μου οπως πχ το να κανω ταξιδι με εργαζόμενο 20χρονο εργαζόμενο πανέμορφο μοντέλο απο Λονδίνο προς Αθήνα με το 16v Golf GTI μου (το πρώτο που ήρθε στην Ελλαδα) στο μακρινο παρελθόν το ετος 1986.

Πέρασα σούπερ σε ολο μου το ταξίδι.
Την φιλοξενούσα και στη μονοκατοικία μου στην Αθήνα.

Γνωρίζω αρκετά απο πολλές εργαζόμενες και έχω ολοκληρωμένη άποψη.
Γνώριζω πολύ καλά πώς μας βλέπουν αλλά να ξερεις ότι δεν ειναι όλες ίδιες.
Ειναι και αυτες άνθρωποι με συναισθηματα, ανησυχίες κλπ ... αλλα δεν θελω να πω περισσοτερα για να μην στοχοποιηθώ.

Οπως καταλαβαίνεις η ηλικία μου ειναι λίγο προχωρημένη αλλα στο μυαλό και σωμα προσπαθώ και παραμένω έφηβος.

Προσπαθώ να μην σαπίσω οπως βλέπω να σαπίζουν οι συνομηλικοί μου ...

Δεν χρειαζεται να σχολιάζουμε το καθετί που γραφει ο καθένας μας και εκπροσωπεί αποκλειστικά προσωπική του αποψη.

Ολοι μας εχουμε δίκιο και ολοι μας άδικο σε τούτη τη ζωη.

Εξαρτάται απο ποιά οπτική γωνία το βλέπεις.

Ειλικρινά σέβομαι τα λεγόμενά σου απλά θα επαναλαβω οτι ο καθενας μας σε αυτη τη ζωή ειναι διαφορετικος και με σύνθετους και διαφορετικούς στόχους.

Φιλικά και καλή συνέχεια. :)
 

Vaggosbourdela

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2017
Μηνύματα
68
Like
40
Πόντοι
0
Ωραία η συζήτηση αλλά
για δώστε και καμιά θετική πρόταση από τις τελευταίες εξορμήσεις. ;)
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.981
Κριτικές
14
Like
3.970
Πόντοι
2.777
Εγώ προσωπικά με γαργαλάει το να κατακτήσω μια όμορφη εργαζόμενη από μιά που κάνει τα πάντα με τον οποιονδήποτε.

1. γιατί οι όμορφες εργαζόμενες δεν κάνουν τα πάντα με τον οποιονδήποτε νομίζεις;

2. ζεις για μια ψευδαίσθηση, για αυτό πληρώνεις νομίζοντας ότι αγοράζεις την ομορφιά (ουτοπία), οπότε καλά κάνεις και το ευχαριστιέσαι με τη σκέψη ότι την ''κατακτάς'' (δε συμβαίνει λυπάμαι).

3. Κι εκείνη γαργαλιέται στα σίγουρα όταν βλέπει το πορτοφόλι σου.

άλλοι αγοράζουν σεξ, άλλοι αγοράζουν έρωτα (εδώ η μπάλα πάντα στο δοκάρι).


 
  • Like
Αντιδράσεις: ramada

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι οτι όποια με συναντάει χαίρεται ...  :smitten:
 

Mastor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
51
Κριτικές
11
Like
301
Πόντοι
290
Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή ενότητα αλλά γνωρίζει κανείς αν δουλεύει κάπου η Άννα Μαρία από Τριγγέτα k DeParis?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
15
Like
11.824
Πόντοι
3.846
Ακούω για 50αρια μόνο.
Είστε όλοι τόσο large ή κάτι σας χαλάει από τα μαναρια της Λιοσίων που με 20€ έχεις ακριβώς το ίδιο σερβις όπως και άλλες αλυσίδες του 50ρικου;
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Vera Ρωσίδα, Λ. Αθηνών 318
 

Συνημμένα

  • 5d7e0ea3a51cf_3758_vera5.jpg
    5d7e0ea3a51cf_3758_vera5.jpg
    22,2 KB · Εμφανίσεις: 58

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή ενότητα αλλά γνωρίζει κανείς αν δουλεύει κάπου η Άννα Μαρία από Τριγγέτα k DeParis?
Σταμάτησε αυτή φίλε πριν μερικούς μήνες
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
27
Like
4.272
Πόντοι
1.446
Ακούω για 50αρια μόνο.
Είστε όλοι τόσο large ή κάτι σας χαλάει από τα μαναρια της Λιοσίων που με 20€ έχεις ακριβώς το ίδιο σερβις όπως και άλλες αλυσίδες του 50ρικου;

Φίλε Σπυρου Πάτση μόνο με ένα 20αρι είσαι σενιέ πενιέ. Αμα γουστάρεις πιο πολύ ώρα κανα call girl δυστηχώς τα studio δεν τιμανε το 50αρι πια
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
158
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή ενότητα αλλά γνωρίζει κανείς αν δουλεύει κάπου η Άννα Μαρία από Τριγγέτα k DeParis?
Η Άννα Μαρία στάματησε εδώ και αρκετό καιρό.
Αν διαβάσεις και την κριτική του Researcher στη σελίδα του
De paris λέει και τους λόγους για τους οποίους σταμάτησε.
 

LionDuke

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
108
Like
86
Πόντοι
1
Εργαλειοθήκη για το εργαλείο μας ...  :happy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom