Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 408 10
Sex Studio 560974
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πηγα σημερα στο Βουλιαγμενης, εχοντας στο νου μου την Κορινα μετα απο μερικες φωτο της που ειδα απο τα "live" νηματα στο φορουμ. Σημερα στο προγραμμα εμφανιστηκε αργα, σαν να μην ηταν στο κανονικο. Οταν πηγα ηταν ελευθερη. Σημερα ηθελα να παρω 2 εκτονωσεις, οποτε εδωσα 150ευρω για να παρω ενα κανονικο και ενα φουλ. Επρεπε να ειχα βρει καμια κριτικη πρωτα. Η κοπελα μιλαει μονο ρουμανικα, ελαχιστα αγγλικα και καθολου ελληνικα. Η συννενοηση στο δωματιο με αγγλικα και λιγο νοηματα.

Εμφανισειακα ειναι αρκετα ψηλη (1.80 λεει το site) και πολυ λεπτη, με 3-4 μικρα και ομορφα ταττου. Ενω ειναι σχεδον κοκκαλιαρα εχει απιστευτες υπεροχες φυσικες βυζαρες. Κατευθειαν με καυλωσε πολυ η εμφανιση της. Δυστυχως ηταν απο τα λιγα. Με το που μπηκε στο δωματιο, εβαλε το προφυλακτικο στο στωμα και το εφαρμωσε στο μωριο - ευτυχως ημουν ηδη σηκωμενος μονο που την εβλεπα. Δεν μου τριφτηκε, δεν εκανε κανενα προκαταρκτικο. Αρχισε αρκετα καλη πιπα, με ωραια αισθηση. Οταν ενιωσα κοντα, την σταματησα και της ειπα να με καβαλησει, οπου και χαρηκα τα βυζια της. Ενιωσα οτι η κοπελα κανει καπως αγκαρεια απο την εκφραση της. Το μουνι της εχει καπως χαλαρη αισθηση, που το διαπιστωσα και οταν την γυρισα στα 4. Την γαμαγα αρκετη ωρα και βρηκα καλες γωνιες μεχρι να τελιωσω. Μετα απο πλυσιματακι, μου εκανε ενα αρκετα μετριο μασαζ - τριψιμο, και μετα την ξαπλωσα και εγλυψα καλα τις βυζαρες της και το υπεροχο σωμα της. Οταν πλησιασα το μουνακι της, ειπε οχι. Αυτο με μπερδεψε αφου και καλα ειχα παρει φουλ, αλλα μιας και συννενοηση δεν επαιζε το αφησα και της ειπα πιπα. Παλι επιασε το προφυλακτικο με το στωμα και αρχισε. Μετα απο αρκετη ωρα καλη πιπα, της ειπα να ερθει παλι απο πανω μου. Δευτερη φορα, και χαλαρη αισθηση τρυπας, σημαινει οτι καπου 20-25 λεπτα την γαμαγα σε διαφορες στασεις. Η κοπελα να μην συμμετεχει ιδιαιτερα, καπως ξενερωτα. Σε καποια φαση στα 4 την ειχα πιασει με καλη γωνια με σωστη πιεση και εβγαλε μερικους ηχους οτι γουσταρει αλλα ηταν σχεδον σαν να ξεχαστηκε/της ξεφυγε. Επειδη την κοιταγα, και την επιανα, και καυλωνα που γαμαγα τετοιο σωμα, παρεμεινα στητος, αν και συνηθως θα ειχα ξεκαυλωσει τετοια συμπεριφορα, ειδικα σε συνδιασμο με την αδυναμια ομιλιας.

Σε γενικες γραμμες δεν κλαιω ακριβως τα λεφτα μου αλλα μετανιωνω που δεν πηγα καμια πιο σιγουρη επιλογη. Η Κορινα δεν ειναι για παραπανω απο 50ευρω, να πας να ξεκαυλωσεις πανω της, μην περιμενεις εκεινη να στον σηκωσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Pryce
Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
196
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyr733, George Mitsibonas, ThE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιανουαρίου, 2019
Θα συμφωνήσω φίλε μου απόλυτα μαζί σου!Εξαιρετικά ομορφη κοπέλα αλλά στην πράξη το χάνει πολύ!Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1