Νέα

Ενδεχόμενος δεσμός με ΕΚΛΕΠΤΥΣΜΕΝΗ Τσιγγάνα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
gravatakias

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Τύποι η κοπέλα δεν είναι σκουρόχρωμη, είναι σπουδαγμένη, από δουλειά είναι εξασφαλισμένη, έχει normal συναναστροφές και η γενικά η εμφάνιση της δεν παραπέμπει σε τσιγκάνα. Ο αυθόρμητος τρόπος ομιλίας της (αρκετά απότομη) - μιλάει χωρίς ιδιαίτερο "τακτ", μάλλον προδίδει ότι κάτι παίζει. Το θέμα είναι τυχόν προβλήματα πέρα από αυτό.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
τύπε το κύριο χαρακτηριστικό των αθίγγανων είναι η ευκολία στο να ζητάνε λεφτά (πολλές φορές πέρα από αυτό που συμφωνούνε στις όποιες συναλλαγές κάνουνε) και γενικά μια τάση να εκμεταλλεύονται οικονομικά ότι κινείται. Αν γουστάρεις την τσιγγάνα (και σου κάτσει φυσικά) δώσε βάση στο οικονομικό κομμάτι πρώτα απ'όλα. Για τα δεδομένα των τσιγγάνων στα 30 θεωρείται ήδη μια δεκαετία γεροντοκόρη οπότε ίσως ψάχνει να κουλουριάσει κάποιον άμεσα.
Η προσωπική μου άποψη είναι μακρυά απο τσιγγάνους, είναι άνθρωποι χωρίς μπέσα 
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.546
Πόντοι
17.336
γτ ρε φιλε, ειναι πολλοι αξιολογοι ακομη κ αυτοι στα τσαντιρια. Η θεια μου εχει βαφτισει τσιγγανακι και εχω περασει απιστευτες βραδιες στο καταυλυσμο καθως κανουν πολυ ωραια γλεντια κ εχουν κ πολλα λεφτα για ξοδεμα.
αν ζητούμενο σου είναι τα λεφτά και τίποτε άλλο όπως ασέβεια στον σύντροφο το ότι μαζί θα έχεις όλο το σόι αδέρφια ξαδέρφια κτλ και πάνω από όλα ενα στόμα μεγαλύτερο από τον κωλο της γεμάτο από κατάρες και  και άλλα πολλά που θέλω μια βδομάδα να γράφω με το παραμικρό τότε οκ έκανες την τύχη σου... Λεφτά έχουν το θέμα είναι από που τα βγάζουν... Δεν μπορείς να συγκρίνεις την σχέση του νονού με το να έχεις σχέση με τσιγγάνα (συγκατοίκηση ίσως και γάμο)... Εγώ προσωπικά (είναι επιλογή όχι κανόνας) μαζί τους δεν θέλω ούτε καλημέρα... Όσο άσπροι και αν έχουν γίνει όσο και αν προσπαθούν να ενταχθούν στο κοινωνικό σύνολο στο αίμα τους έχουν την γύφτικα την παρανομία την πουστια (όχι ότι εμείς δεν την έχουμε απλά αυτοί ζουν με αυτήν την έχουν στο dna τους) και τέλος μην ξεχνάς... Γύφτος γεννιέσαι δεν γίνεσαι... Δεν είναι τυχαίο που αν ένα γυφτο τον πεις γυφτο τραβάει πιστόλι!!!και δεν είναι όπως το νεγρος η το αράπης... Βλέπε Gipsy king's (το γκρουπ) απλά δεν δέχονται ούτε αυτοί την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ καταγωγή τους... Τα συμπεράσματα δικά σου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
38
Πόντοι
16
Αν είναι απλά τσιγγάνα στην καταγωγή, αλλά ξεκομμένη από τσιγγάνικες συνοικίες και ήθη έθιμα, τότε λογικά θα είναι κομπλέ η φάση. Διαφορετικά δεν ξέρω μήπως σου δημιουργήσει προβλήματα το σόι της..
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
εισαι και εσυ ιδιος ή απλα απελπισμενος για να το κανεις ;
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
κυριακατικο θεμα και το εβαλε παρασκευη!! μερικοι δεν εχουν τον θεο τους!!
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
τυπε,εχεις σκεφτει οτι μπορει να σε θελει το γυφτοσογο γισ συτοφορακια;να νομιζεις οτι κουβαλας καρπουζα και πατατε και να βρεθεις στη γαδα;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Η τυπισα λες ότι μιλάει απότομα. Για αυτό και μόνο δως της ποδι. Τι θες δεσμούς για να σου σπάει τα αρχιδια. Μετά θα λες ο ίδιος τη γλωσσού τη γύφτισα.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.238
Κριτικές
110
Like
17.674
Πόντοι
20.686
Και αφού μιλάει απότομα δεν είναι εκλεπτυσμένη.
 
OP
OP
gravatakias

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
αν ζητούμενο σου είναι τα λεφτά και τίποτε άλλο όπως ασέβεια στον σύντροφο το ότι μαζί θα έχεις όλο το σόι αδέρφια ξαδέρφια κτλ και πάνω από όλα ενα στόμα μεγαλύτερο από τον κωλο της γεμάτο από κατάρες και  και άλλα πολλά που θέλω μια βδομάδα να γράφω με το παραμικρό τότε οκ έκανες την τύχη σου... Λεφτά έχουν το θέμα είναι από που τα βγάζουν... Δεν μπορείς να συγκρίνεις την σχέση του νονού με το να έχεις σχέση με τσιγγάνα (συγκατοίκηση ίσως και γάμο)... Εγώ προσωπικά (είναι επιλογή όχι κανόνας) μαζί τους δεν θέλω ούτε καλημέρα... Όσο άσπροι και αν έχουν γίνει όσο και αν προσπαθούν να ενταχθούν στο κοινωνικό σύνολο στο αίμα τους έχουν την γύφτικα την παρανομία την πουστια (όχι ότι εμείς δεν την έχουμε απλά αυτοί ζουν με αυτήν την έχουν στο dna τους) και τέλος μην ξεχνάς... Γύφτος γεννιέσαι δεν γίνεσαι... Δεν είναι τυχαίο που αν ένα γυφτο τον πεις γυφτο τραβάει πιστόλι!!!και δεν είναι όπως το νεγρος η το αράπης... Βλέπε Gipsy king's (το γκρουπ) απλά δεν δέχονται ούτε αυτοί την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΉ καταγωγή τους... Τα συμπεράσματα δικά σου
Η τυπισα λες ότι μιλάει απότομα. Για αυτό και μόνο δως της ποδι. Τι θες δεσμούς για να σου σπάει τα αρχιδια. Μετά θα λες ο ίδιος τη γλωσσού τη γύφτισα.
Τύποι η αλήθεια είναι ότι μιλάει αρκετά και κώλο έχει μικρό! Αν ο κώλος μεγαλώσει τότε τι θα γίνει?
Παχαίνουν αυτές?


εισαι και εσυ ιδιος ή απλα απελπισμενος για να το κανεις ;
Άλλη περίπτωση δεν υπάρχει?


κυριακατικο θεμα και το εβαλε παρασκευη!! μερικοι δεν εχουν τον θεο τους!!
Κυριακή κοντή γιορτή! Μπορεί μέχρι τότε να ανοίξω θέμα πόσο να χρεώνω τα καρπούζια :P


τυπε,εχεις σκεφτει οτι μπορει να σε θελει το γυφτοσογο γισ συτοφορακια;να νομιζεις οτι κουβαλας καρπουζα και πατατε και να βρεθεις στη γαδα;
Τύπε δεν με έχει γνωρίσει ακόμη το σόι..μπορεί να θέλει να με κρύψει γιατί δεν είμαι δικός τους.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.518
Κριτικές
12
Like
6.286
Πόντοι
2.646
Τυπε,το να δεσεις μια πέτρα στο λαιμό και να πηδήξεις στη θάλασσα νομίζω ότι είναι καλύτερη επιλογή από το να προχωρήσεις με τη γύφτισσα.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.066
Πόντοι
3.556
Εκλεπισμένη δλδ παρτουζώνεται μόνο με καθώς πρέπει κυρίους
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
Άιντε μπρε και εγώ κουμπάρο!!
 

Συνημμένα

  • cb9a4cc446923caa2fb4225f7e3ceb36.jpg
    cb9a4cc446923caa2fb4225f7e3ceb36.jpg
    95,9 KB · Εμφανίσεις: 32
  • IMG_3591.jpg
    IMG_3591.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 54

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Το σόι της γυναίκας είναι βασικο στοιχείο της δική της ικανότητας να φροντίζει τον μέλλοντα άντρα της.

Π

 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Φίλε μένετε Αθήνα ή επαρχία; Παίζει ρόλο σημαντικό.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Οταν λες εκλεπτυσμένη τσιγγανα
εννοείς τσιγγανα τσιγγάνα η αρχοντογυφτισα(Ρόμα)?
Γιατί εδώ στην Ελλάδα τα έχουμε ισωπεδοσει όλα μιας κ τα έχουμε  κάνει όλα ίδια
Γιατί άλλο τσιγγάνος κ άλλο γύφτος (Ρομά)
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
372
Πόντοι
2.272
Αν δε μπορείς να κρίνεις μόνος σου και περιμένεις συμβουλές από εδώ μέσα, όχι τσιγγάνα, καμία να μην παρεις, δεν είσαι κατάλληλος για σχέση. Τράβα μετάξι για κάνα ξεχαρμανιασμα που και που και είσαι κομπλέ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οταν λες εκλεπτυσμένη τσιγγανα
εννοείς τσιγγανα τσιγγάνα η αρχοντογυφτισα(Ρόμα)?
Γιατί εδώ στην Ελλάδα τα έχουμε ισωπεδοσει όλα μιας κ τα έχουμε  κάνει όλα ίδια
Γιατί άλλο τσιγγάνος κ άλλο γύφτος (Ρομά)
για εξηγησε μας την διαφορα για εμας που τα μαθαμε αλλιως στο πανεπιστημιο?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι ίδιοι οι γύφτοι αυτοαποκαλούνται τσιγγάνοι.
μπορει να το θεωρουν τιμητικο το "ανεγγικτοι" που σημαινει τσιγγανος, πχ οτι φοβασαι να τους αγγιξεις αρα ειναι φοβεροι και τρομεροι, ποιος ξερει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom