Νέα

Ενδεχόμενος δεσμός με ΕΚΛΕΠΤΥΣΜΕΝΗ Τσιγγάνα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gravatakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 70
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
gravatakias

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Η καταγωγή της είναι από Τσιγγάνους.
Το θέμα είναι ποιοι σοβαροί κίνδυνοι υπάρχουν αν πχ την παρατήσεις, αν την γκαστρώσεις, αν την πάρεις από τον κώλο και ερωτήματα για το αν θα λέει τη μοίρα, αν θα ρίχνει κατάρες, αν θα σέβεται και υποτάσσεται στα θέλω μου, στα γούστα μου, στα βίτσια μου, αν θα είναι κότα, αν θα μαγειρεύει, αν θα πλένει, αν θα καθαρίζει, αν θα μου σπάει τα @@, αν θα θέλει πάνω από 1-2 παιδιά, αν βρωμάει, αν θα το ξυρίζει, αν θα κάνει κλύσμα, αν θα θέλει να γαμιέται περισσότερο από όσο θα θέλω να τη πηδάω εγώ, αν θα μιλάει πολύ, αν θα μου κουβαλάει το σόι, αν θα φέρνει φίλες στο σπίτι, αν θα βγαίνει συνέχεια έξω, αν θα είναι άγρια και έχει κανένα βαρύ χέρι (μη φάμε και ξύλο), αν θα έχει καμιά προίκα, αν θα είναι δούλα και όλα αυτά τα καθημερινά πραγματάκια.
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.546
Πόντοι
17.336
Λοιπόν Τύπε μου δώσε προσοχή.... 1.οσον αφορά την καθαριότητα εφόσον μένει σε σπίτι τότε είναι μάλλον μανιακή με την καθαριότητα.ετσι είναι οι περισσότερες τσιγκανες που έφυγαν από τα τσαντιρια... 2.στο sex έχουν μερικά ταμπού... Τρίχα γλυφομουνια δεν μερικές ακόμα και πιπα με τίποτα... Αλλά σαν ένταση σαν καβλα είναι δύναμη... 3.σαν σύντροφοι γουστάρουν να φροντίζουν τον άντρα τους και γενικότερα να είναι υπό... 4.σαν μάνες αν κάνουν αγόρι γαμισε τα!!! Κολλάνε επάνω του και από εκεί και πέρα πλέον υπάρχει και ζει μόνο για τον γιο!!! 5.οσο και να θες σόι δεν το γλυτώνει κανένας!!! Το παντρεύτηκες μαζί με αυτήν και εσύ είσαι μετά από αυτό!!! Από φράγκα όσα ρομα ξέρω είναι καλοστεκουμενα και προίκα πάντα δίνουν... Εγώ πάντως σχέση γάμο κτλ με γυφτοπουλα    Δ Ε Ν!!!!!!!! Με ΤΊΠΟΤΑ!!!
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
Λοιπόν Τύπε μου δώσε προσοχή.... 1.οσον αφορά την καθαριότητα εφόσον μένει σε σπίτι τότε είναι μάλλον μανιακή με την καθαριότητα.ετσι είναι οι περισσότερες τσιγκανες που έφυγαν από τα τσαντιρια... 2.στο sex έχουν μερικά ταμπού... Τρίχα γλυφομουνια δεν μερικές ακόμα και πιπα με τίποτα... Αλλά σαν ένταση σαν καβλα είναι δύναμη... 3.σαν σύντροφοι γουστάρουν να φροντίζουν τον άντρα τους και γενικότερα να είναι υπό... 4.σαν μάνες αν κάνουν αγόρι γαμισε τα!!! Κολλάνε επάνω του και από εκεί και πέρα πλέον υπάρχει και ζει μόνο για τον γιο!!! 5.οσο και να θες σόι δεν το γλυτώνει κανένας!!! Το παντρεύτηκες μαζί με αυτήν και εσύ είσαι μετά από αυτό!!! Από φράγκα όσα ρομα ξέρω είναι καλοστεκουμενα και προίκα πάντα δίνουν... Εγώ πάντως σχέση γάμο κτλ με γυφτοπουλα    Δ Ε Ν!!!!!!!! Με ΤΊΠΟΤΑ!!!


γτ ρε φιλε, ειναι πολλοι αξιολογοι ακομη κ αυτοι στα τσαντιρια. Η θεια μου εχει βαφτισει τσιγγανακι και εχω περασει απιστευτες βραδιες στο καταυλυσμο καθως κανουν πολυ ωραια γλεντια κ εχουν κ πολλα λεφτα για ξοδεμα.
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Ποιοι ειναι αξιολογοι βρε πενταγιο; Που οπου πανε ολο κλεψιες ναρκωτικα και παρανομιες ειναι..
Μηπως σ φτιαχνει το μελαμψο δερμα με τις χρυσες αλυσιδες;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.009
Like
1.421
Πόντοι
216
Ποιοι ειναι αξιολογοι βρε πενταγιο; Που οπου πανε ολο κλεψιες ναρκωτικα και παρανομιες ειναι..
Μηπως σ φτιαχνει το μελαμψο δερμα με τις χρυσες αλυσιδες;

Ρε τυπε η τυπισσα είναι βλαμμένη...τσαμπα χρόνο χαλας. Don't feed the troll.
Εδώ δήλωνε ότι αν ηθελε θα γινόταν πόρνη, νομίζοντας στο φτωχό της μυαλουδακι ότι είναι εύκολο επάγγελμα και θα έχει πέραση με τις πατσές της. Σε κανέναν γύφτο βέβαια μπορεί να κάθεται τσάμπα
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Ρε τυπε η τυπισσα είναι βλαμμένη...τσαμπα χρόνο χαλας. Don't feed the troll.
Εδώ δήλωνε ότι αν ηθελε θα γινόταν πόρνη, νομίζοντας στο φτωχό της μυαλουδακι ότι είναι εύκολο επάγγελμα και θα έχει πέραση με τις πατσές της. Σε κανέναν γύφτο βέβαια μπορεί να κάθεται τσάμπα
Τυπε ολες οι γυναικες εχουν το κοινο τους ... αλλες εχουν μεγαλο κ αλλες μικρο
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
καλα γαμησια και καλα ξεμπερδεματα χαχαχαχα!
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
αν πας για κατι χαλαρο την βγαλεις φινα και καραμπουζουκικλικα!!!

αν πας για κατι ποιο σοβαρο ... την γαμησες ! χαχαχαχαχααχ
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Μακρυα και αγαπημένοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Η εκλεπτυσμενη τσιγγανα έχει δικό της Ι.Χ.

Δεν είχε φτάσει μέχρι το γάμο/παιδιά.

30+ και παρθένα δεν είναι ούτε οι αμαζόνες.

Η Τσιγγάνα που δεν είναι γύφτισα?
τσιγγανα=γυφτισα

το τσιγγανος πλεον θεωρειται λιγοτερο ρατσιστικος χαρακτηρισμος ενω θα επρεπε να ισχυει το αντιθετο καθως τσιγγανος σημαινει ο ανεγγιχτος-αυτος που δεν πρπει ουτε να ακουμπας, ενω γυφτος αυτος που μοιαζει απλα με αιγυπτιο, απο ινδια εχουν ριζες και οπως και να τους πεις ειναι επικυνδινη φαρα, δεν ξερω αλλο πληθυσμο σε ποσοστο 90+ % να ειναι κλεφτες
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.895
Κριτικές
38
Like
4.917
Πόντοι
2.696
Φτιάξτα με γύφτισσα και αν έχεις καλή δουλειά,να είσαι σίγουρος ότι θα ταΐζεις όλο το σκυλολόι της..Ρε μαλάκες χάθηκαν οι άλλες γυναίκες και ψάχνετε για γύφτισσες;Και μη μου πείτε "είναι μουνάρα" κλπ...Κι έξω υπάρχουν μουνάρες,και δεν είναι όλες καβαλημένες σε καλάμι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.895
Κριτικές
38
Like
4.917
Πόντοι
2.696
τσιγγανα=γυφτισα

το τσιγγανος πλεον θεωρειται λιγοτερο ρατσιστικος χαρακτηρισμος ενω θα επρεπε να ισχυει το αντιθετο καθως τσιγγανος σημαινει ο ανεγγιχτος-αυτος που δεν πρπει ουτε να ακουμπας, ενω γυφτος αυτος που μοιαζει απλα με αιγυπτιο, απο ινδια εχουν ριζες και οπως και να τους πεις ειναι επικυνδινη φαρα, δεν ξερω αλλο πληθυσμο σε ποσοστο 90+ % να ειναι κλεφτες

Οι ίδιοι οι γύφτοι αυτοαποκαλούνται τσιγγάνοι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Έχω γνωρίσει κοινωνικώς 5-6 τέτοιες περιπτώσεις. Οι δύο απίστευτης ομορφιάς. Αν δε σου το έλεγαν ούτε θα καταλάβαινες ότι είναι Τσιγγάνες. Και με σπουδές ΑΕΙ και οικονομικά ανεξάρτητες μέσω της δουλειάς τους. Το θέμα είναι τι ποσοστό της κουλτούρας τους κουβαλάνε μαζί τους. Με την επαφή έβλεπες ότι έκαναν προσπάθεια να ξεφύγουν αλλά όχι πετυχημένα όλες τους. Δεν έχω καμία αμφιβολία ότι θα μπορούσαν να κάνουν έναν αντρα πραγματικά ευτυχισμένο. Αλλά θα έπρεπε να κάνει κι αυτός κάποιες υποχωρήσεις. Άμα δεν έχεις πρόβλημα με αυτό κάνε το βήμα.
Γενικώς η φυλή είναι ένα παρασιτικό συνοθύλευμα, βουτηγμένο στην παραβατικότητα, που της έχει γίνει δεύτερη φύση. Το μικρό ποσοστό που προσπαθεί να αλλάξει τη μοίρα του και να ενταχθεί κοινωνικώς δεν αλλάζει την ουσία. Κατσαπλιάδες με όλη τη σημασία της λέξης, σε κάθε ευκαιρία και με κάθε αφορμή.
 
OP
OP
gravatakias

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
809
Πόντοι
96
Τύποι με έχετε προβληματίσει πολύ..Ποιο είναι το σημείο μηδέν όπου από εκεί και έπειτα ΔΕΝ θα μπορώ να κάνω πίσω?
 

kaleidoscope

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2011
Μηνύματα
663
Like
369
Πόντοι
26
Τύποι με έχετε προβληματίσει πολύ..Ποιο είναι το σημείο μηδέν όπου από εκεί και έπειτα ΔΕΝ θα μπορώ να κάνω πίσω?

και τι περιμενεις ? οτι ειχαμε να σου πουμε το ειπαμε ! απο εκει και περα ειναι δικο σου ζητημα τι θα κανεις !

 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
Εκλεπτυσμένη τσιγγάνα είναι δηλαδή σα να λέμε βάλαμε ζαντολάστιχα στο Lada
 

ALEK762

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2018
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0
αν μιλάμε για αθίγκανη πουτάνα είναι ο ποιο δύσκολος συνδιασμός , αν απλα τη γουσταρεις τραβα βρες μιαν αλλη αν εχεις κανει μαλακία τραβα να την ολοκληρώσεις αλλα έχε στο νου σου οτι διάβασες εδωπέρα γιατι δεν είναι καθόλου δύσκολο να τα συναντισεις όλα σε μια , οι ποιο περίεργες περιπτώσεις τουλάχιστο στη δική μου εμπειρία είναι αυτες που εχουν θέμα με τη καταγωγή τους , η καθαριότητα συνήθως είναι το πρώτο σημάδι

λες οτι είσαι 40+ , τι ακριβώς θες ?
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Τύπε, πηδα τη να τελειώνουμε και όσο πάει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom