Νέα

Elegance

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akarnan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
410
Πόντοι
21
Εκτός από γάτος είσαι και πωληταράς, τότε.
'Ελα φίλε, παλιοσειρά κι εσύ σε ξέρω. Και με ξέρεις γι΄αυτό μη γράφεις μλκ όπως κάποιοι άλλοι.
Εχω ένα ελάττωμα . Όταν κάποιος-κάποια με ικανοποιήσει, σε οποιονδήποτε τομέα της ζωής , θέλω να ανταποδώσω με όλες μου τις δυνάμεις. Τώρα αν κάποιος με ρωτάει ¨είσαι υπάλληλος του μαγαζιού; " Τί να κάνω σιωπώ καλλίτερα.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
410
Πόντοι
21
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο θεραπευτήριο . Προσωπικά , μόνο καλά πράγματα έχω να πω . Πήρα τηλέφωνο από πριν να κλείσω ραντεβού , και η Βαλέρια έκανε το καλύτερο για να κλειστεί το ραντεβού την ώρα που ήθελα .

Η συνεδρία έγινε με τη Νικολ, η οποία είναι (πάντα προσωπικα ) γαμώ τα παιδιά . Ευγενική , σωστή , και άψογη στην προσέγγιση της. Κάναμε τον απίστευτο χαβαλέ , ταίριαξαν τα χνώτα μας κατευθείαν και αν δεν ξεκινούσε το ψητό η ίδια , εγώ θα πετούσα ακόμα χαρταετό από την πλάκα που κάναμε.

Και ναι Νικολ, το ξανά τσέκαρα το tattoo και όντως σημαίνει καλός άνθρωπος , χαχαχαχαχαχα.

Δε ξέρω για τα γούστα του καθενός , εγώ ευχαριστήθηκα μια πολύ ωραία συνεδρία, έφυγα χαλαρωμένος απιστευτα και στην πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω .

Παρεπιπτοντως τα προγράμματα ειναι 50 κι 70 , και καλό είναι να τα έχουμε ακριβως για να μην τρέχει η Βαλέρια να κάνει ψιλά και να σταματαει η κυκλοφορία στην Ολγας, χαχαχαχαχαχα
Μεγάλε, μήπως δουλεύεις εκεί;
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.254
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο θεραπευτήριο . Προσωπικά , μόνο καλά πράγματα έχω να πω . Πήρα τηλέφωνο από πριν να κλείσω ραντεβού , και η Βαλέρια έκανε το καλύτερο για να κλειστεί το ραντεβού την ώρα που ήθελα .

Η συνεδρία έγινε με τη Νικολ, η οποία είναι (πάντα προσωπικα ) γαμώ τα παιδιά . Ευγενική , σωστή , και άψογη στην προσέγγιση της. Κάναμε τον απίστευτο χαβαλέ , ταίριαξαν τα χνώτα μας κατευθείαν και αν δεν ξεκινούσε το ψητό η ίδια , εγώ θα πετούσα ακόμα χαρταετό από την πλάκα που κάναμε.

Και ναι Νικολ, το ξανά τσέκαρα το tattoo και όντως σημαίνει καλός άνθρωπος , χαχαχαχαχαχα.

Δε ξέρω για τα γούστα του καθενός , εγώ ευχαριστήθηκα μια πολύ ωραία συνεδρία, έφυγα χαλαρωμένος απιστευτα και στην πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω .

Παρεπιπτοντως τα προγράμματα ειναι 50 κι 70 , και καλό είναι να τα έχουμε ακριβως για να μην τρέχει η Βαλέρια να κάνει ψιλά και να σταματαει η κυκλοφορία στην Ολγας, χαχαχαχαχαχα
Χαχαχαχα σ ευχαριστω πολυ .. κ εγω περασα παααρα πολυ καλα! ❤️
 

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
690
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
6
Παρέχει full υπηρεσίες το μαγαζί?
 

panwkatw

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
επίσκεψη στις 22 στο μαγαζί, έφυγα πολύ ευχαριστημένος, Νικόλ είσαι υπέροχη. χώρος καθαρός ωραιος και αρκετά άνετος. θα ξαναπήγαινα
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Πήγα και σήμερα για σκέτο μασαζάκι μιας και τα οικονομικά δεν είναι και τόσο καλά. Πέρασα πολύ όμορφα με δυνατό μασάζ και η Νικόλ που ήταν στην υποδοχή πάντα όμορφη και ευγενική.... Θα πάω σύντομα
 

jadenrev

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2023
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Για πρώτη φορά τέτοιου είδους εμπειρίας ποια κοπέλα προτείνετε ;
 

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Επίσκεψη προ ημερών, για πρώτη φορά στη σχολική χρονιά. Ανοίγω ομηρική παρέκβαση: Μετά την αποχώρηση Εύας (επικές στιγμές, σπαρταρισμα στο μασαζοκρέβατο) Νικόλ και Σοφίας, είχε προηγηθεί μια επίσκεψη μέσα στο καλοκαίρι. Τότε συνεννόηση με την πανταχού παρούσα Βαλέρια (και τις υγιεινές διατροφικές συνήθειες της) και το ρόστερ είχε δύο νεαρές (πιθανόν Ρωσίδες) που δεν μιλούσαν ελληνικά και ελάχιστα αγγλικά. Πέρασα με τη μία (δε θυμάμαι όνομα), ηρεμο μασαζ και χαλαρωτικό τελείωμα κλαρίνο. Κλείνει η ομηρική παρέκβαση.
Στα προχτεσινα, κλείσιμο ραντεβού εύκολα, σύσκεψη με το συνηθισμένο πρόγραμμα Σοφία/Νικόλ. Η Σοφία όπως πάντα ισοπεδωτικη και απόλυτα χαλαρωτική και αποτελεσματική, και πάντα πρόσχαρη. Για τη Νικόλ με καλύπτουν οι συναγωνιστές, άριστη εμπειρία. Κόστος παραμένει 70, και η δική μου εμπειρία από τις υποδομές (μπάνια, κρεβάτια, καθαριότητα, πετσετοπαντόφλες) είναι πολύ καλη. προσωπικα το ίδρυμα μπαίνει στη λίστα των σταθερών επισκέψεων, εφόσον βέβαια δεν έχουμε πάλι ανακαταταξεις
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Επίσκεψη προ ημερών, για πρώτη φορά στη σχολική χρονιά. Ανοίγω ομηρική παρέκβαση: Μετά την αποχώρηση Εύας (επικές στιγμές, σπαρταρισμα στο μασαζοκρέβατο) Νικόλ και Σοφίας, είχε προηγηθεί μια επίσκεψη μέσα στο καλοκαίρι. Τότε συνεννόηση με την πανταχού παρούσα Βαλέρια (και τις υγιεινές διατροφικές συνήθειες της) και το ρόστερ είχε δύο νεαρές (πιθανόν Ρωσίδες) που δεν μιλούσαν ελληνικά και ελάχιστα αγγλικά. Πέρασα με τη μία (δε θυμάμαι όνομα), ηρεμο μασαζ και χαλαρωτικό τελείωμα κλαρίνο. Κλείνει η ομηρική παρέκβαση.
Στα προχτεσινα, κλείσιμο ραντεβού εύκολα, σύσκεψη με το συνηθισμένο πρόγραμμα Σοφία/Νικόλ. Η Σοφία όπως πάντα ισοπεδωτικη και απόλυτα χαλαρωτική και αποτελεσματική, και πάντα πρόσχαρη. Για τη Νικόλ με καλύπτουν οι συναγωνιστές, άριστη εμπειρία. Κόστος παραμένει 70, και η δική μου εμπειρία από τις υποδομές (μπάνια, κρεβάτια, καθαριότητα, πετσετοπαντόφλες) είναι πολύ καλη. προσωπικα το ίδρυμα μπαίνει στη λίστα των σταθερών επισκέψεων, εφόσον βέβαια δεν έχουμε πάλι ανακαταταξεις
Τυπε με μόνο 4 μηνύματα μας έπεισες
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
205
Like
242
Πόντοι
21
ειχε ανοιξει χωρο δικο της δυτικα
 

giannis

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2015
Μηνύματα
205
Like
242
Πόντοι
21
κοντα στο one salonica. δε γνωριζω αν υπαρχει ακομα. πλεον δεν υπαρχει ουτε αγγελια της. εκτος αν δουλευει πριβε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom