Νέα

Elegance

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akarnan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

monimos

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Nicole γεία σου, επιδη δεν με αφηνει να στειλω προσωπικο μνμ, θα μπορουσες να στειλεις εσυ καποιες πληροφοριες, μενω εξωτερικο και θα περασω απο σαλουγκα αυτες τις μερες.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.254
Nicole γεία σου, επιδη δεν με αφηνει να στειλω προσωπικο μνμ, θα μπορουσες να στειλεις εσυ καποιες πληροφοριες, μενω εξωτερικο και θα περασω απο σαλουγκα αυτες τις μερες.
Καλησπερα. Ουτε εγω μπορω ν σ στειλω ινμποξ. Κανε ενα κοπο απο Δευτερα και στειλε ενα μηνυμα η παρε τηλ για να σ ενημερωσουμε στα τηλ:
κλήσεις ‪+30 694 065 5533‬
Μόνο viber 6949631244.
Σ ευχαριστουμε ❤️
 

MarasGod

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
10
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος ο οποίος θα ήθελε να μοιραστεί στο forum μια εμπειρία του και να επικεντρωθεί στα χαρακτηριστικά της οποίας κοπέλας , και ο λόγος που το λέω αυτό είναι ο έξεις χωρίς να θέλω να παρεξηγηθεί κάτι απλά πιστεύω θα ήταν ένα παραπάνω κίνητρο για μια ενδεχόμενη επίσκεψη .
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
410
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Να ρωτησω αν υπάρχει κάποιος ο οποίος θα ήθελε να μοιραστεί στο forum μια εμπειρία του και να επικεντρωθεί στα χαρακτηριστικά της οποίας κοπέλας , και ο λόγος που το λέω αυτό είναι ο έξεις χωρίς να θέλω να παρεξηγηθεί κάτι απλά πιστεύω θα ήταν ένα παραπάνω κίνητρο για μια ενδεχόμενη επίσκεψη .
Και φυσικά πρέπει να πας. Τα κίνητρα- οι λόγοι είναι τρεις:
1ος ) NICOL : Κορίτσι όμορφο, απλό , καταδεκτικό. Μαζί της περνάς όπως και με τη γκόμενά σου. Έχει επίπεδο που σπάνια συναντάς στο χώρο.
2ος) NICOL : Δεν παρακαλάς για τίποτα. Αφού πετάξει αμέσως τα περιττά ρούχα , αρχίζει το πρόγραμμά της. Πολύ αισθησιακά και καθόλου διεκπαιρεωτικά. Υπομονή και επιμονή μέχρι να τελειώσεις και να φύγεις ξαλαφρωμένος.
3ος) NICOL : Σώμα; SUPER καυλωτικό. Στήθος 3,5 φυσικό παρακαλώ, που είναι όλο δικό σου. Όσα κιλά χρειάζονται , ώστε να μη χαΪδεύεις κόκκαλα αλλά ούτε και περιττά κιλά και λίπος. Το καλλίτερο για μένα; Μπουτάρες με tatoo (μέχρι επάνω στο γλουτό). Πιστέψτε με είναι κάτι πολύ καυλωτικό.
Χωρίς πολλά λόγια ELEGANCE = NICOL.
NICOL σε ευχαριστώ θερμά.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Και φυσικά πρέπει να πας. Τα κίνητρα- οι λόγοι είναι τρεις:
1ος ) NICOL : Κορίτσι όμορφο, απλό , καταδεκτικό. Μαζί της περνάς όπως και με τη γκόμενά σου. Έχει επίπεδο που σπάνια συναντάς στο χώρο.
2ος) NICOL : Δεν παρακαλάς για τίποτα. Αφού πετάξει αμέσως τα περιττά ρούχα , αρχίζει το πρόγραμμά της. Πολύ αισθησιακά και καθόλου διεκπαιρεωτικά. Υπομονή και επιμονή μέχρι να τελειώσεις και να φύγεις ξαλαφρωμένος.
3ος) NICOL : Σώμα; SUPER καυλωτικό. Στήθος 3,5 φυσικό παρακαλώ, που είναι όλο δικό σου. Όσα κιλά χρειάζονται , ώστε να μη χαΪδεύεις κόκκαλα αλλά ούτε και περιττά κιλά και λίπος. Το καλλίτερο για μένα; Μπουτάρες με tatoo (μέχρι επάνω στο γλουτό). Πιστέψτε με είναι κάτι πολύ καυλωτικό.
Χωρίς πολλά λόγια ELEGANCE = NICOL.
NICOL σε ευχαριστώ θερμά.
Αυτή είναι μια πολύ απλή εμπεριστατωμένη κριτική … right to the point !
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Καλημερα. Μεσα στα προγραμματα μας ειναι κ ο «φραπες με καλαμακι». Οσο αναφορα τις ηλικιες θ μπορουσα ν πω ναι υπαρχει κ ν τελειωσει εδω αλλα δε θα σταθω σε αυτο, ειμαστε ολες νεες κ ομορφες,η ηλικια ειναι λιγο κατα την αποψη μου σχετικη.. δεν μ αρεσει ν στεκομαι στο νουμερο γτι υπαρχουν κ κατι κοπελες κατω των 30 π δειχνουν σαν 40. Καλυτερα ν ερθεις ν μας γνωρισεις απο κοντα. Δλδ αν η κοπελα ειναι κουκλα κ ειναι 31 δεν θα ηθελες ν κανεις προγραμμα μαζι της; Παρολαυτα η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι ναι . Για περισσοτερες πληροφοριες θα σε παρακαλεσω στο ινμποξ ..
Εμπεριστατωμένη απάντηση που περικλείει όλα όσα κάποιος θα ήθελε από μια συνάντηση στον χώρο σας
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Καλημερα. Μεσα στα προγραμματα μας ειναι κ ο «φραπες με καλαμακι». Οσο αναφορα τις ηλικιες θ μπορουσα ν πω ναι υπαρχει κ ν τελειωσει εδω αλλα δε θα σταθω σε αυτο, ειμαστε ολες νεες κ ομορφες,η ηλικια ειναι λιγο κατα την αποψη μου σχετικη.. δεν μ αρεσει ν στεκομαι στο νουμερο γτι υπαρχουν κ κατι κοπελες κατω των 30 π δειχνουν σαν 40. Καλυτερα ν ερθεις ν μας γνωρισεις απο κοντα. Δλδ αν η κοπελα ειναι κουκλα κ ειναι 31 δεν θα ηθελες ν κανεις προγραμμα μαζι της; Παρολαυτα η απαντηση στην ερωτηση σου ειναι ναι . Για περισσοτερες πληροφοριες θα σε παρακαλεσω στο ινμποξ ..
Εχω περάσει από το μαγαζί ή Νικόλ είναι οκ για τύπους 50+. Μπράβο που έχει το κοινό της αλλά δεν θα ξαναπήγαινα εγώ προσωπικά. Αν έχει κάποιο πιο φρέσκο κορίτσι τότε ναι. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες...
Οι απόψεις είναι υποκοιμενικες και για τα δικά μου στάνταρ θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Εχω περάσει από το μαγαζί ή Νικόλ είναι οκ για τύπους 50+. Μπράβο που έχει το κοινό της αλλά δεν θα ξαναπήγαινα εγώ προσωπικά. Αν έχει κάποιο πιο φρέσκο κορίτσι τότε ναι. Δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες...
Οι απόψεις είναι υποκοιμενικες και για τα δικά μου στάνταρ θα ήθελα κάτι πιο φρέσκο.
Το γεγονός είναι ότι η εμπειρία του καθε ενός από μας είναι κάπως προσωπική και υποκειμενική .Άλλος περνάει καλά με μια θεραπεύτρια , άλλος όχι …;εξαρτάται από τα γούστα και τις αναζητήσεις μας .
Υπάρχουν και οι κατευθυνόμενες εμπειριες και κριτικές που αυτές φαίνονται από την γραφή
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
314
Κριτικές
4
Like
795
Πόντοι
361
Το γεγονός είναι ότι η εμπειρία του καθε ενός από μας είναι κάπως προσωπική και υποκειμενική .Άλλος περνάει καλά με μια θεραπεύτρια , άλλος όχι …;εξαρτάται από τα γούστα και τις αναζητήσεις μας .
Υπάρχουν και οι κατευθυνόμενες εμπειριες και κριτικές που αυτές φαίνονται από την γραφή
Τυπε ή καλύτερα τυπισα με ρέγουλα το προμοταρισμα έχει και χαφτες εδώ μέσα αλλα δεν είμαστε όλοι.
Μαγαζί χωρίς καν ΣΑΛΌΝΙ,
ΕΝΑ μπάνιο του 70 να εξυπηρετεί τους πάντες! Υπεριλικες θεραπευτικές και άβολα μασαζοκρεβατα αυτοί είστε.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.254
Τυπε ή καλύτερα τυπισα με ρέγουλα το προμοταρισμα έχει και χαφτες εδώ μέσα αλλα δεν είμαστε όλοι.
Μαγαζί χωρίς καν ΣΑΛΌΝΙ,
ΕΝΑ μπάνιο του 70 να εξυπηρετεί τους πάντες! Υπεριλικες θεραπευτικές και άβολα μασαζοκρεβατα αυτοί είστε.
Καλησπερα. Καθε κριτικη ειναι ευπρόσδεκτη, ειτε θετικη ειτε αρνητικη γτι μονο τοτε βελτιωνομαστε. Σαλονι φυσικα κ εχουμε, μπανιο μονο ενα οπως το ειπες τωρα δεν ξερω αν ειναι του 70 αλλα ειναι ανακαινισμενο και πεντακαθαρο. Υπερηλικες θεραπευτριες.. εδω νμζ λιγακι γίνεσαι υπερβολικος.. θα ελεγα πως εκανες μ την Ευα π ηταν 44 σε ηλικια, διοτι εγω και τα υπολοιπα κοριτσια κ σαν ηλικια και σαν εμφανιση μονο υπερηλικες δν μας λες. Τα μασαζοκρεβατα στην αρχη ηταν αλλα μετα πηραμε καινουργια .. λυπομαστε π σας εκατσαν αβολα.
Αυτα απο εμενα. Καλη σας συνεχεια.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.650
Πόντοι
481
Η Εύα ήταν όμως απο τα καλύτερα τσιμπουκια!Ηταν λίγο μεγάλη όντως και γεμάτη αλλά το έπαιρνε όλον μέσα όπως έπρεπε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.830
Πόντοι
736
Τυπε ή καλύτερα τυπισα με ρέγουλα το προμοταρισμα έχει και χαφτες εδώ μέσα αλλα δεν είμαστε όλοι.
Μαγαζί χωρίς καν ΣΑΛΌΝΙ,
ΕΝΑ μπάνιο του 70 να εξυπηρετεί τους πάντες! Υπεριλικες θεραπευτικές και άβολα μασαζοκρεβατα αυτοί είστε.
Ο κάθε ένας τα βλέπει όπως θέλει και μπορεί από την σκοπιά του
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
175
Like
195
Πόντοι
1
Καλησπερα. Καθε κριτικη ειναι ευπρόσδεκτη, ειτε θετικη ειτε αρνητικη γτι μονο τοτε βελτιωνομαστε. Σαλονι φυσικα κ εχουμε, μπανιο μονο ενα οπως το ειπες τωρα δεν ξερω αν ειναι του 70 αλλα ειναι ανακαινισμενο και πεντακαθαρο. Υπερηλικες θεραπευτριες.. εδω νμζ λιγακι γίνεσαι υπερβολικος.. θα ελεγα πως εκανες μ την Ευα π ηταν 44 σε ηλικια, διοτι εγω και τα υπολοιπα κοριτσια κ σαν ηλικια και σαν εμφανιση μονο υπερηλικες δν μας λες. Τα μασαζοκρεβατα στην αρχη ηταν αλλα μετα πηραμε καινουργια .. λυπομαστε π σας εκατσαν αβολα.
Αυτα απο εμενα. Καλη σας συνεχεια.
Νικόλ, η Ευά σταμάτησε;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
436
Like
410
Πόντοι
21
Τυπε ή καλύτερα τυπισα με ρέγουλα το προμοταρισμα έχει και χαφτες εδώ μέσα αλλα δεν είμαστε όλοι.
Μαγαζί χωρίς καν ΣΑΛΌΝΙ,
ΕΝΑ μπάνιο του 70 να εξυπηρετεί τους πάντες! Υπεριλικες θεραπευτικές και άβολα μασαζοκρεβατα αυτοί είστε.
Έλα φίλε μου. Καλημέρα και δεν είμαι "τύπος" . Και φυσικά δεν αντιδικούμε. Και φυσικά όσα εκθέτει ο καθένας εδώ περί της ευχαρίστησής του ή όχι, περί ομορφιάς κ.λπ. είναι προσωπικές του απόψεις που δεν είναι αποδεκτές από όλους.
Αλλά , δεν ξέρω αν έτυχε να διαβάσεις "Περί ρητορικής" Αριστοτέλης, εγώ παραθέτω εδώ 'ενα απόσπασμα .
"Με τον όρο Ρητορική, στο σύγχρονο εννοιολογικό του πλαίσιο εννοείται εκείνος ο τομέας μελέτης και τεχνικής που ασχολείται με τη σύνθεση του προφορικού και του γραπτού λόγου στις σύγχρονες μορφές εκφοράς του, προκειμένου να καταστεί μέσον πειστικότητας και αποτελεσματικότητας επί κάποιου αιτίου....."
Δηλαδή : Σου παρουσιάζουν ένα αυτοκίνητο, και λέει ο υπάλληλος : Είναι καινούργιο μοντέλο, έχει μεταλικό χρώμα, έχει κάμερα οπισθοπορείας , βγάζει 125 ps , φοβερό αμάξι." Είπε πολλά ο κύριος θα έλεγε κανείς όλα όσα θέλει να ακούσει ο πελάτης. Το αγοράζει αλλά με θλίψη διαπιστώνει ότι δεν μπορεί να κυκλοφορήσει στην Αθήνα γιατί εκπέμπει πολλούς ρύπους. Τον κορόϊψαν; ΟΧΙ απλά εντέχνως δεν αναφέρθηκε σε αυτόν τον τομέα ο πωλητής. Η τέχνη της ρητορικής.
Σας έγραψα για μια κοπέλα πως είναι και πως πέρασα. Αναφέρθηκα εγώ σε σαλόνι; αναφέρθηκα στο μπάνιο; ή στο μασαζοκρέββατο; Αυτά GRxx: .
 
OP
OP
Akarnan

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.272
Like
723
Πόντοι
96
Εκτός από γάτος είσαι και πωληταράς, τότε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nicole
OP
OP
Akarnan

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.272
Like
723
Πόντοι
96

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
129
Like
2.254

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.400
Πόντοι
1.436
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες στο θεραπευτήριο . Προσωπικά , μόνο καλά πράγματα έχω να πω . Πήρα τηλέφωνο από πριν να κλείσω ραντεβού , και η Βαλέρια έκανε το καλύτερο για να κλειστεί το ραντεβού την ώρα που ήθελα .

Η συνεδρία έγινε με τη Νικολ, η οποία είναι (πάντα προσωπικα ) γαμώ τα παιδιά . Ευγενική , σωστή , και άψογη στην προσέγγιση της. Κάναμε τον απίστευτο χαβαλέ , ταίριαξαν τα χνώτα μας κατευθείαν και αν δεν ξεκινούσε το ψητό η ίδια , εγώ θα πετούσα ακόμα χαρταετό από την πλάκα που κάναμε.

Και ναι Νικολ, το ξανά τσέκαρα το tattoo και όντως σημαίνει καλός άνθρωπος , χαχαχαχαχαχα.

Δε ξέρω για τα γούστα του καθενός , εγώ ευχαριστήθηκα μια πολύ ωραία συνεδρία, έφυγα χαλαρωμένος απιστευτα και στην πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω .

Παρεπιπτοντως τα προγράμματα ειναι 50 κι 70 , και καλό είναι να τα έχουμε ακριβως για να μην τρέχει η Βαλέρια να κάνει ψιλά και να σταματαει η κυκλοφορία στην Ολγας, χαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom