Νέα

Είμαι κότα ρε παιδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 560
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Και παπούτσι με κοντη κάλτσα η καθόλου εννοείτε έτσι;!
(Γκιλοτα!!κλαίω...χαχαχα)


Κάλτσα αφού εννοείται , υπάρχει dress code, θα φοράω αθλητικό σοσόνι , που χάνεται μέσα στο παπούτσι αφού.
monte-carlo-stripes-mens-formal-short-ankle-socks.jpg

Με το παπούτσι την ψάχνω ... δεν έχω καταλήξει ποιο είναι πιο μοδάτο .
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
1
Like
5.332
Πόντοι
1.056
Κάλτσα αφού εννοείται , υπάρχει dress code, θα φοράω αθλητικό σοσόνι , που χάνεται μέσα στο παπούτσι αφού.
monte-carlo-stripes-mens-formal-short-ankle-socks.jpg

Με το παπούτσι την ψάχνω ... δεν έχω καταλήξει ποιο είναι πιο μοδάτο .
Χιπικο πασουμι!
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
Τυποι συναγωνιστες και συν-κοτες και επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου, επαναφέρω αυτό το νήμα για να σας πω κάποιες εξελίξεις που είχα ένα μήνα μετά

Γράφοντας εδώ, και καταλαβαίνοντας πόσο αξιολύπιτος μπορεί να γίνω, αποφάσησα να πιέσω τον εαυτό μου να βγει απτο comfort zone και να μιλήσω με κοπέλες. Και πραγματικά τα αποτελέσματα δεν ήταν άσχημα, μίλησα με αρκετές, και μέσα σε ένα μήνα υπήρχε μια καλή πρόοδος. Το πρόβλημα μου είναι ότι ενώ μπορώ να κρατήσω το small talk και να πω 2-3 μαλακιες, δεν ξερω πως να το παω στο ερωτιτκο, και να κάνω κίνηση, και ακόμα χειρότερα, φοβάμαι. Χρόνια κοινωνικής απομόνωσης και αυνανισμού μπροστά απο ένα pc με τσόντες, με έκανε να φοβάμαι το αληθινό πράγμα. Καμια φορά φοβάμαι να παω ακόμα και με πουτάνες, μου έχει τύχει (δόξα το θεο λίγες φορές) απτο αγχος να μην μου σηκωθεί, και η πούτσα μου να έχει μαζέψει σα του γέρου, αντί να είμαι φουλ καυλωμένος και κάγκελο, όπως όταν βλέπω τσόνες (Ευτυχώς εαν παω μια φορα με καποια, μετα μου φευγει το αγχος με την συγκεκριμένη μετά, αλλά το πρόβλημα παραμένει)

Δεν θελω να ειμαι αλλο κοτα, προσπαθω να κοψω την μαλακια, και κυριως τις τσοντες
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
435
Πόντοι
26
Μαλακές ξέρω ένα τύπο εγώ είναι ψηλός σκατοφατσας έχει βλέμμα δολοφόνου και κάθε μέρα αυτός ο τύπος πηγαίνει για καμάκι. Αν περάσει μέρα π να μην πάει θα αρρωστήσει. μιλάμε γαϊδούρι μεγάλο γτ δεν θα κοιτάξει αν συνοδεύεται η κοπέλα ,ακομη μπορεί να καμακώσει και αυτήν π συνοδεύεται από το φίλο του. εννοείται ότι θα κάνει χαλάστρα σε φίλους του αν παιχτεί φάση μέσα σε μαγαζί.
Επί καιρού Κορωνοιιου όταν στέλναμε μηνύματα αυτός έβαζε τελοσπαντων ένα αριθμό και πήγαινε στα εμπορικά καταστήματα να πειράξει τις πωλητριες.
Ήθελα να ήξερα π βρίσκει τόση αυτοπεποίθηση;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Like
1.048
Πόντοι
201
Μαλακές ξέρω ένα τύπο εγώ είναι ψηλός σκατοφατσας έχει βλέμμα δολοφόνου και κάθε μέρα αυτός ο τύπος πηγαίνει για καμάκι. Αν περάσει μέρα π να μην πάει θα αρρωστήσει. μιλάμε γαϊδούρι μεγάλο γτ δεν θα κοιτάξει αν συνοδεύεται η κοπέλα ,ακομη μπορεί να καμακώσει και αυτήν π συνοδεύεται από το φίλο του. εννοείται ότι θα κάνει χαλάστρα σε φίλους του αν παιχτεί φάση μέσα σε μαγαζί.
Επί καιρού Κορωνοιιου όταν στέλναμε μηνύματα αυτός έβαζε τελοσπαντων ένα αριθμό και πήγαινε στα εμπορικά καταστήματα να πειράξει τις πωλητριες.
Ήθελα να ήξερα π βρίσκει τόση αυτοπεποίθηση;
Αυτός μπορεί να καμακώνει όποια βρει.....αυτές όμως του κάθονται....? Εκεί είναι το θέμα......
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.352
Πόντοι
2.036
EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)

Δεν στεκει καθολου αυτο που γραφεις......δεν γινεται καποιος οταν στο κρεβατι ειναι Κοναν ο Βαρβαρος, ταυτοχρονα μετα να ειναι κοτα και να ντρεπεται γενικα με τις γυναικες...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.597
Like
16.344
Πόντοι
3.656
Μαλακές ξέρω ένα τύπο εγώ είναι ψηλός σκατοφατσας έχει βλέμμα δολοφόνου και κάθε μέρα αυτός ο τύπος πηγαίνει για καμάκι. Αν περάσει μέρα π να μην πάει θα αρρωστήσει. μιλάμε γαϊδούρι μεγάλο γτ δεν θα κοιτάξει αν συνοδεύεται η κοπέλα ,ακομη μπορεί να καμακώσει και αυτήν π συνοδεύεται από το φίλο του. εννοείται ότι θα κάνει χαλάστρα σε φίλους του αν παιχτεί φάση μέσα σε μαγαζί.
Επί καιρού Κορωνοιιου όταν στέλναμε μηνύματα αυτός έβαζε τελοσπαντων ένα αριθμό και πήγαινε στα εμπορικά καταστήματα να πειράξει τις πωλητριες.
Ήθελα να ήξερα π βρίσκει τόση αυτοπεποίθηση;

Του κάθεται καμία;
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.466
Like
5.002
Πόντοι
456
Μαλακές ξέρω ένα τύπο εγώ είναι ψηλός σκατοφατσας έχει βλέμμα δολοφόνου και κάθε μέρα αυτός ο τύπος πηγαίνει για καμάκι. Αν περάσει μέρα π να μην πάει θα αρρωστήσει. μιλάμε γαϊδούρι μεγάλο γτ δεν θα κοιτάξει αν συνοδεύεται η κοπέλα ,ακομη μπορεί να καμακώσει και αυτήν π συνοδεύεται από το φίλο του. εννοείται ότι θα κάνει χαλάστρα σε φίλους του αν παιχτεί φάση μέσα σε μαγαζί.
Επί καιρού Κορωνοιιου όταν στέλναμε μηνύματα αυτός έβαζε τελοσπαντων ένα αριθμό και πήγαινε στα εμπορικά καταστήματα να πειράξει τις πωλητριες.
Ήθελα να ήξερα π βρίσκει τόση αυτοπεποίθηση;

Καλα δεν νομίζω οταν ο άλλος ειναι τόσο γλοιώδεις και άκυρος να του κάθονται ...
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
435
Πόντοι
26
Καλα δεν νομίζω οταν ο άλλος ειναι τόσο γλοιώδεις και άκυρος να του κάθονται ...
Γλοιώδεις μεγάλος είναι.
Και όμως του έχουν κάτσει! Επιμένει ένας γνωστός μου ότι αυτός ο τύπος έχει πάει με πάρα πολλές.
αν καμακώσει 50 την ημέρα λογικό είναι να πάρει και 2-3 τηλέφωνα η ινστα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.539
Κριτικές
8
Like
11.519
Πόντοι
3.786
Γλοιώδεις μεγάλος είναι.
Και όμως του έχουν κάτσει! Επιμένει ένας γνωστός μου ότι αυτός ο τύπος έχει πάει με πάρα πολλές.
αν καμακώσει 50 την ημέρα λογικό είναι να πάρει και 2-3 τηλέφωνα η ινστα.
επι καραντίνας μίλαγε στις πωλήτριες ε; Ποιες πωλήτριες ακριβώς; Αν θυμάσαι τα περισσότερα καταστήματα είχαν κλείσει, άσε που ο κόσμος φοβόταν ,έδιωχναν τους πελάτες μην τους δει η αστυνομία στο μαγαζί.

Πολύ απλά παίκτη σε τρολάρει η παρέα σου, μπορεί να έχει πάρει κανένα τηλέφωνο από μπάζα και να σας λέει ότι κάνει παρτούζα με τις πορνοστάρ του Σειρηνάκη. Εσύ τον έχεις δει με γυναίκα;
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
594
Like
435
Πόντοι
26
επι καραντίνας μίλαγε στις πωλήτριες ε; Ποιες πωλήτριες ακριβώς; Αν θυμάσαι τα περισσότερα καταστήματα είχαν κλείσει, άσε που ο κόσμος φοβόταν ,έδιωχναν τους πελάτες μην τους δει η αστυνομία στο μαγαζί.

Πολύ απλά παίκτη σε τρολάρει η παρέα σου, μπορεί να έχει πάρει κανένα τηλέφωνο από μπάζα και να σας λέει ότι κάνει παρτούζα με τις πορνοστάρ του Σειρηνάκη. Εσύ τον έχεις δει με γυναίκα;
ρε εσύ τον ξέρω και εγώ.
Δεν σου λέω μαλακίες. Πήγαινε στις πωλητριες στα Debenhams στην λευκωσια στην αρχή όταν ξεκίνησαν να βάζουν αυτό με τους αριθμούς.
Έχει πάει με πολλές. δεν έχει σκ π να μην πάει σε κλαπ η τόπο π μαζεύει κόσμο.σκεφτου ότι καμακώνει κάθε μέρα και αυτο το κάνει 15χρονια.ειναι ένα σιχαμα και μισογύνης.
 

Κίμων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2021
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
280
εμπειρίες δίκες σου δεν έχεις? μόνο ότι σου λένε οι άλλοι? λίγο ευπαρουσίαστος να είσαι κ να έχεις ένα προσεγμένο ινστα κ να δεις πως στέλνουν. Αλλά μάλλον είσαι το αντίθετο η είσαι αρκετά προχωρημένης ηλικίας που τώρα τα ανακαλύπτεις
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Τυποι συναγωνιστες και συν-κοτες και επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου, επαναφέρω αυτό το νήμα για να σας πω κάποιες εξελίξεις που είχα ένα μήνα μετά

Γράφοντας εδώ, και καταλαβαίνοντας πόσο αξιολύπιτος μπορεί να γίνω, αποφάσησα να πιέσω τον εαυτό μου να βγει απτο comfort zone και να μιλήσω με κοπέλες. Και πραγματικά τα αποτελέσματα δεν ήταν άσχημα, μίλησα με αρκετές, και μέσα σε ένα μήνα υπήρχε μια καλή πρόοδος. Το πρόβλημα μου είναι ότι ενώ μπορώ να κρατήσω το small talk και να πω 2-3 μαλακιες, δεν ξερω πως να το παω στο ερωτιτκο, και να κάνω κίνηση, και ακόμα χειρότερα, φοβάμαι. Χρόνια κοινωνικής απομόνωσης και αυνανισμού μπροστά απο ένα pc με τσόντες, με έκανε να φοβάμαι το αληθινό πράγμα. Καμια φορά φοβάμαι να παω ακόμα και με πουτάνες, μου έχει τύχει (δόξα το θεο λίγες φορές) απτο αγχος να μην μου σηκωθεί, και η πούτσα μου να έχει μαζέψει σα του γέρου, αντί να είμαι φουλ καυλωμένος και κάγκελο, όπως όταν βλέπω τσόνες (Ευτυχώς εαν παω μια φορα με καποια, μετα μου φευγει το αγχος με την συγκεκριμένη μετά, αλλά το πρόβλημα παραμένει)

Δεν θελω να ειμαι αλλο κοτα, προσπαθω να κοψω την μαλακια, και κυριως τις τσοντες
εχεις πολυ δρομο ακομα,αστο,αλλο ειναι να πεις 2 3 κουβεντες με μια ελλεινιδα,αλλο να τη γαμησεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ρε εσύ τον ξέρω και εγώ.
Δεν σου λέω μαλακίες. Πήγαινε στις πωλητριες στα Debenhams στην λευκωσια στην αρχή όταν ξεκίνησαν να βάζουν αυτό με τους αριθμούς.
Έχει πάει με πολλές. δεν έχει σκ π να μην πάει σε κλαπ η τόπο π μαζεύει κόσμο.σκεφτου ότι καμακώνει κάθε μέρα και αυτο το κάνει 15χρονια.ειναι ένα σιχαμα και μισογύνης.
εσυ μιλας για αλλη χωρα,αυτο αμα το κανεις στην ελλαδα,σε βλεπω να γινεσαι τακτιμο πελατακη στο αστυνομικο τμημα της γειτονιας
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
10
Like
5.523
Πόντοι
2.816
Μεγαλη αλήθεια...τα στορυ απο εξωτερικο ειδικά "πουλάνε αρκετά"

Μια ερώτηση σε σένα, και σε όλους τους συναγωνιστές...κάνετε follow τυχαίες γκόμενες στο ινστα? (δεν μιλαω για ινφλουενσερς κ καριολες με 50κ φολλουερς, μιλαω για κανονικες κοπελες)...και αν τις κανετε, και δεν σας κανουν follow back, τις σβήνετε?
Τύπε και γω είμαι κότα σαν και σένα.. σε αυτά που γράφεις βλέπω τον εαυτό μου
Εγώ μάλλον είμαι ακόμα χειρότερος... Εδώ και μια 15ετια έχω πάει με 4-5 και άλλες 3-4 που έχω φτάσει από φάση έως πίπα.. την κρίσιμη στιγμή κολλάω...

Όντως κάνω αυτό που λες παραπάνω.. κάνω αντ ή στέλνω μηνύματα κ μετά από λίγο αν παίξει άκυρο τα σβήνω ή παίρνω πίσω το follow.
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
Αν πραγματικά είσαι ωραίος, τότε πιανε κουβέντα, πάνε για καφέ, βγες κανά δυο φορές βράδυ και η φάση εξελίσσεται μόνη της
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
δεν εχω λογο να πω ψεμματα....και γιατι να ντραπω? Αφου εδω παραδεχομαι σε ολους οτι ειμαι κοτα. Οι γκομενες που εχω γαμησει ηταν ολες μετριες προς ασχημες, και σε συγκριση με μενα αρκετα κατωτερες. Επισης πολλες ειναι 10-20 χρονια μεγαυτερες μου
Μη μπλέκεις με μεγαλύτερες. Εκτός αν εθναι πολύ εμφανίσιμες και έχουν κάποιο επίπεδο
Το καλύτερο ταργκετ γκρουπ για σένα είναι 20 με 25
 
Εγγρ.
29 Απρ 2023
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Τυποι συναγωνιστες και συν-κοτες και επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου, επαναφέρω αυτό το νήμα για να σας πω κάποιες εξελίξεις που είχα ένα μήνα μετά

Γράφοντας εδώ, και καταλαβαίνοντας πόσο αξιολύπιτος μπορεί να γίνω, αποφάσησα να πιέσω τον εαυτό μου να βγει απτο comfort zone και να μιλήσω με κοπέλες. Και πραγματικά τα αποτελέσματα δεν ήταν άσχημα, μίλησα με αρκετές, και μέσα σε ένα μήνα υπήρχε μια καλή πρόοδος. Το πρόβλημα μου είναι ότι ενώ μπορώ να κρατήσω το small talk και να πω 2-3 μαλακιες, δεν ξερω πως να το παω στο ερωτιτκο, και να κάνω κίνηση, και ακόμα χειρότερα, φοβάμαι. Χρόνια κοινωνικής απομόνωσης και αυνανισμού μπροστά απο ένα pc με τσόντες, με έκανε να φοβάμαι το αληθινό πράγμα. Καμια φορά φοβάμαι να παω ακόμα και με πουτάνες, μου έχει τύχει (δόξα το θεο λίγες φορές) απτο αγχος να μην μου σηκωθεί, και η πούτσα μου να έχει μαζέψει σα του γέρου, αντί να είμαι φουλ καυλωμένος και κάγκελο, όπως όταν βλέπω τσόνες (Ευτυχώς εαν παω μια φορα με καποια, μετα μου φευγει το αγχος με την συγκεκριμένη μετά, αλλά το πρόβλημα παραμένει)

Δεν θελω να ειμαι αλλο κοτα, προσπαθω να κοψω την μαλακια, και κυριως τις τσοντες
Θα κάνεις διαρκώς small talk. Δε θα το πας στο ερωτικό. Θα βγεις για καφέ πρώτα και μετά για ποτά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτός μπορεί να καμακώνει όποια βρει.....αυτές όμως του κάθονται....? Εκεί είναι το θέμα......
Στις 10 η μία θα κάτσει
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Θα κάνεις διαρκώς small talk. Δε θα το πας στο ερωτικό. Θα βγεις για καφέ πρώτα και μετά για ποτά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Στις 10 η μία θα κάτσει
εδω δε μπορουμε να βρουμε 1,εσεις θες δεκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom