Νέα

Είμαι κότα ρε παιδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 560
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.548
Κριτικές
21
Like
10.113
Πόντοι
3.346
ξεπερνώντας την τρολιά της όλης υπόθεσης/νήματος και για να γίνεται συζήτηση και χαβαλές, ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΤΕ ΡΕ ΤΥΠΟΙ, ΠΟΙΑ ΣΤΡΙΠΤΙΖΑΔΙΚΑ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΦΥΓΟΥΝ ΟΙ ΝΤΡΟΠΕΣ???? :grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
α. θα ξεφραγκιαστεί να κερνάει (χωρίς αποτέλεσμα)
β. ότι "μάθει' (προσέξτε τα εισαγωγικά) είναι εκ προοιμίου λάθος.
γ. με τα περισσότερα κορίτσια οι "συζητήσεις" (προσέξτε τα εισαγωγικά) θα είναι επιπέδου "me tarzan, you jane"
Όταν λες κορίτσια σε ποια αναφέρεσαι?
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Τύπε .... εδώ είσαι ...
HeavenlyImaginativeAardvark-max-1mb.gif



tumblr_nvrf0ibXVS1tglg2co1_500.gifv
Αφού είσαι ξυλοπόδαρος τότε, αντί να σκούζεις, DON'T SKIP LEG DAY!!!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Αφού είσαι ξυλοπόδαρος τότε, αντί να σκούζεις, DON'T SKIP LEG DAY!!!!


Αρχηγέ .... αν δεν πας να αποκτήσεις σπόνσορες με συμπληρώματα ...... και να πάρεις μέρος δεν διαγωνισμό μπόντυ μπίλντινγκ
(έχω πάει σε πολλές κηδείες, νεώτερων από μένα, που είχαν τέτοιες ενασχολήσεις)
δεν χρειάζεσαι τέρμα μπράτσα και μυς παντού. Αν έχεις ... ολίγα ... μπράτσα, πλάτες , στήθος και είσαι ολίγον άσβερκος .... μετράς στα μουνέτα.
Μέχρι εκεί για μένα.

Τώρα άλλοι .... γουστάρουν άρσεις θανάτου με 550 κιλά .
Το μαύρο σακάκι το έχω πρόχειρο , ξέρω καλές ρεμίζες σε όλα τα νεκροταφεία της αττικής .....

Αν υπάρχει υποχρέωση , όταν με καλέσουν οι τεθλιμμένοι συγγενείς ... τους τιμώ τσακ μπαμ .
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.468
Like
11.029
Πόντοι
3.556
Έχεις δίκιο, μόνο αυτά χρειάζεσαι ως χτιστοχύστης...:confused:
Κοίτα μόνο μην καταλήξεις έτσι:
d.jpeg
legday.jpg
και φτάσουν να γελούν μέχρι και οι αποτελούμενες αποκλειστικά από σκατά και λίπος:wink:
H δεξια φωτο θεικη!
Θα μπορουσε να εχει τιτλο ο μπαλαρινος νταλικιερης :tooth:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Αρχηγέ .... αν δεν πας να αποκτήσεις σπόνσορες με συμπληρώματα ...... και να πάρεις μέρος δεν διαγωνισμό μπόντυ μπίλντινγκ
(έχω πάει σε πολλές κηδείες, νεώτερων από μένα, που είχαν τέτοιες ενασχολήσεις)
δεν χρειάζεσαι τέρμα μπράτσα και μυς παντού. Αν έχεις ... ολίγα ... μπράτσα, πλάτες , στήθος και είσαι ολίγον άσβερκος .... μετράς στα μουνέτα.
Μέχρι εκεί για μένα.

Τώρα άλλοι .... γουστάρουν άρσεις θανάτου με 550 κιλά .
Το μαύρο σακάκι το έχω πρόχειρο , ξέρω καλές ρεμίζες σε όλα τα νεκροταφεία της αττικής .....

Αν υπάρχει υποχρέωση , όταν με καλέσουν οι τεθλιμμένοι συγγενείς ... τους τιμώ τσακ μπαμ .
Ποιος μίλησε για αναβόλια και ακραία μούσκλια (εκτός από σένα);
Ποιος σου είπε ότι το σμιθ είναι μόνο για πόδια ή ότι εγώ εκείνη την ώρα το χρησιμοποιούσα γι’ αυτά.
Τι δουλειά έχει στο θέμα αυτό η γνώμη των νέτων και πως συμπέρανες ότι νταβραντήδες μετρούν στα μάτια τους; όλες τα ίδια γούστα έχουν;
(άσε που αν κανείς ασχοληθεί με το gym με γνώμονα τα μουνιά είναι εκ προοιμίου ναυάγιο και σίγουρα θα τα παρατήσει από απογοήτευση όταν δεν βγάνει ψαράκια ή όταν βρει - ΝΟΜΟΣ)
Με 2 κουβέντες, τι αρχιδιές ειναι τούτες ρε μαν;;;

Μάστορα no offense, αλλά ακούγεσαι σαν με σπασμένα φρένα σε ξέφρενο κατήφορο.:wink:
 

Maniacforcer10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.577
Πόντοι
486
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
Απλά να είσαι ο εαυτός σου μην σκέφτεσαι το τι τα θα πει η γκόμενα κάνε ότι γουστάρεις και να έχεις και λίγο χιούμορ....οι γυναίκες το γουστάρουν πολύ επίσης γουστάρουν ωραίο χαμόγελο απεχθάνονται την μιζέρια και γουστάρουν τρελά τις μεγάλες ψωλες :tooth:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Με 2 κουβέντες, τι αρχιδιές ειναι τούτες ρε μαν;;;

Μάστορα no offense, αλλά ακούγεσαι σαν με σπασμένα φρένα σε ξέφρενο κατήφορο.:wink:
Δεν είμαι των γυμναστηρίων μόρτη . Είχα πάει σε καμιά 15αριά μέχρι τα 30 . Μεγαλύτερο ποσοστό μαλάκες, δεν είδα πουθενά.
Από φρένα ... δεν μου φαίνεσαι να το έχεις ...

Το μαν μόνο, που θέλει να μοιάσει με αφροαμερικάνο του κουίνς .... μου τους φέρνει στο νου. Σόρυ !
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.162
Πόντοι
746
Δεν είμαι των γυμναστηρίων μόρτη . Είχα πάει σε καμιά 15αριά μέχρι τα 30 . Μεγαλύτερο ποσοστό μαλάκες, δεν είδα πουθενά.
Από φρένα ... δεν μου φαίνεσαι να το έχεις ...

Το μαν μόνο, που θέλει να μοιάσει με αφροαμερικάνο του κουίνς .... μου τους φέρνει στο νου. Σόρυ !
Μου το κόλλησαν οι μεταιχμιακοί και μη μιλλένιαλς που έχουν κατακλύσει τα γυμναστήρια στις μέρες μας. Λυπούμαι για την απαρέσκεια που σας προκαλεί:confused:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.350
Κριτικές
1
Like
5.014
Πόντοι
1.756
Τιτάνας.
Το άσχημος όμως .... δεν μετράει ιδιαίτερα .... και ο Ωνάσης ήταν άσχημος ...

Τώρα .... ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ .... έχεις ακούσει πολλές γκόμενες να λένε ;
Εγώ ποτέ. Όχι σε εμένα. Ούτε σε άλλους. Ίσως να το λένε σε τελευταίες πινέζες, από την εκδίκηση των Νερντς.
Όχι ότι δεν το λένε από ... μεγαλοψυχία ή καλοσύνη ... Αυτά δεν υπάρχουν στις γυναίκες. Δεν το λένε πάντως.
Ούτε ελλεηνίδες.

Μεταξύ του να σε φτύνουν και να θέλουν να γαμηθούν .... υπάρχει και το ενδεχόμενο να σε θέλουν και νασε θεωρούν ευχάριστο ως γνωριμία.
Αυτό .... αν καίγεσαι για το γαμήσι το επιούσιο .... θες δηλαδή άμεσα ξεφλοκιάστρα/ξεχαρμανιάστρα
(σαν τον sub , που είναι αγάμητος από την πρώτη κυβέρνηση του ΠΑΣΟΚ) είναι μαρτύριο .
Αν όμως θες μακροχρόνιες επενδύσεις .... αποδίδει ..,.. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ .........
Με το να έχεις κύκλο από μουνιά .... γνωρίζεις όλο και περισσότερα ..........


Αν σε αποδεχθούν ως πολιτισμένο ... που δεν μυρίζει σταβλίλα/ποδαρίλα/κωλαρίλα ..... που δεν είναι ψυχάκιας/βιαστής/ανώμαλος/σαλιάρης/πέφτουλας , γνωρίζεις όλο περισσότερα μουνιά. Νομοτελειακά, αν δεν είσαι ο άσχημος αδελφός του κουασιμόδου, παίζουν κάποιες
που θέλουν να γαμηθούν με το καλησπέρα .... ή και χωρίς καλησπέρα .........
o ωνασησ την ειχε μεγαλη ομως... και την τσεπη και τα καλαμπαλικια του...
για αυτο καμια φορα λενε δεν εισαι ασχημος φτωχος εισαι.

ε τωρα το αντεγαμησου μπορει να ειναι απλα και κλασιμο. με τον τροπο τους αυτο λενε.

οσο το για να γαμηθει καποια με το καλησπερα οπως λες συνηθως εισαι ο ωνασης! οχι απαραιτητα σε τσεπη η σε καβλι. απλα καπως σε ξερει και σε εχει εικονα η γκομενα πριν την καλησπερα σου! εχει πολυ μεγαλη και ουσιαστικη διαφορα να εχεις σχολιαστει-συζητηθει θετικα στην γυναικοπαρεα...
αντιστοιχα βεβαια μπορει να εχεις συζητηθει και αρνητικα οπως κοιτα ενα σουροβλακα, αυτον εχει στειλει σε ολες τις ιδιες ατακες (προσφατο παραδειγμα στο τικ τοκ) κλπ κλπ κλπ
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
28
Like
18.159
Πόντοι
7.415
Γαμας 2-3 γκομενες το χρονο και ζητάς συμβουλή απο άτομα που γαμανε 2-3 τον αιωνα
εβαλες πολλες 2-3 τον αιωνα. αλλαξε το σε καμια ποτε. ξερεις πολλους να εχουν γκομενα και να μπαινουν στο μπουρδελα μερα-νυχτα?
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
28
Like
18.159
Πόντοι
7.415
ηρθε και ο Ωνασης,βαθυπλουτος εφοπλιστης με 140 πλοια,σε ενα θεμα στο μπουρδελα,που ζηταει ενας τυχαιος βοηθεια να βρει θαρρος με τις γυναικες.

oh my god omg GIF by Team Coco
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
56
Like
19.499
Πόντοι
13.636
Τύποι κότες .
Κανονίστε ντουέτο οι δύο σας ένα βράδυ για κωλομπαροτσαρκα . Ξεκινήστε από ψηλά Μιχαλακοπούλου και και έως τα ξημερώματα θα έχετε φτάσει έως Αλεξάνδρας .
Εκεί ρε θα πείτε τον πόνο σας , τα κορίτσα εκεί μπορούν να σας δώσουν συμβουλές (μόνο μην πέσετε σε ρουφήχτρες που πίνουν διπλά γυναικεία ποτά :2funny:)
Ανάμεσα σε παππούδες που κοιμούνται όρθιοι πάνω στην μπάρα , παλαιάς κοπής νταβαδες και ξεχασμένες milfαρες ωροσκόπους όλο και θα βρεθεί η κατάλληλη η οποία με το ανάλογο μπάτζετ μπορεί και να σας παίξει μια μαλακια κάτω από το τραπεζάκι για να φύγουν τα συσσωρευμένα φλόκια στο πάτωμα του μαγαζού .
Τώρα για καβατζες και τέτοια θα σου πουν έλα αύριο αγόρι μου να ανέβουμε :thumbsup:
Βουρ στον πατσά
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.603
Κριτικές
12
Like
6.529
Πόντοι
2.646
και εγω ημουν κοτα στις γυναικες και για αυτο πηγα σε μια ψυχολογο κ της ζητησα βοηθεια. τελικα ειχα συναισθηματικη ανασφαλεια λογω κακης παιδικςη ηλικιας. εκανα ψυχοθεραπεια για 11 μηνες κ ετσι βρηκα θαρρος κ ξεκινησα να προσεγγιζω αγνωστες. η μεθοδος λεγεται θεωρια σχηματων. το βασικο βιβλιο της μεθιοδου λεγεται ανακαλυπτοντας ξανα τη ζωη σας κ περιγραφει τις παγιδες που ακολουθουμε ως ενηλικοι εξαιτιας της παιδικης μας ηλικιας. διασημο κειμενο. αξιζει να διαβαστει. ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΣ ΞΑΝΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ
Την πήρες τυπε την ψυχολόγο τουλάχιστον ή τζάμπα πλήρωνες ένα χρόνο?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
ε τωρα το αντεγαμησου μπορει να ειναι απλα και κλασιμο. με τον τροπο τους αυτο λενε.
Τύπε, δεν ξέρω αν θυμάσαι .... το έχω γράψει άπειρες φορές.

Το ψάρεμα/εύρεση γκόμενας, το θεωρώ ότι μοιάζει με ψάρεμα με δυναμίτη, όχι με καλάμι !
Εξηγώ.

Έχει ο καθένας κάτι στο οποίο είναι καλός. Αρέσει στις γυναίκες. Αν θέλει πιο πολλές και πιο συχνές επιτυχίες, κοιτάει να τα αυξήσει αυτά.
Στη συνέχεια κοιτάει να συναναστρέφεται όσο γίνεται περισσότερες.

Από την πρώτη στιγμή που θα τον κοζάρουν , δείχνουν ποιές γουστάρουν . ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ, ΑΝ ΠΑΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ.
Εξ'ου και η παρομοίωση με το ψάρεμα με δυναμίτη. Πετάς την παραμύθα, μόστρα, ιστορία, λεζάντα ..... τινάζει κάποια ψάρια και τρως όποιο από αυτά γουστάρεις.


Το να κυνηγάς κάποια ... που σε έχει χεσμένο ... που ενοχλείται απότην ύπαρξή σου ... που δεν θέλει να πέφτει το μάτι της πάνω σου ....
ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ .... ΧΑΜΕΝΟΣ ΚΟΠΟΣ .... τραγωδία ........

Ανδρικό ναυάγιο .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Μου το κόλλησαν οι μεταιχμιακοί και μη μιλλένιαλς που έχουν κατακλύσει τα γυμναστήρια στις μέρες μας. Λυπούμαι για την απαρέσκεια που σας προκαλεί:confused:


Δεν πειράζει μόρτη . Μπουρδέλα, στριπ , προποτζίδικα , γυμναστήρια , καφενεία φιλάθλων , συμπληρώματα διατροφής , εργολάβοι , κοράκια .... επιχειρηματίες ζουν και από αυτά .
Να κινείται το χρήμα ! Σας χρειάζονται .

Όπως και αυτοί που φτιάχνουν και πουλάνε ψηλοκάβαλες κάπρι φόρμες , αθλητικά παπούτσια και αμάνικες φανέλες και βερμούδες 5XL που αγοράζονται από πελάτες 1.63.
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
1
Like
5.332
Πόντοι
1.056
Δεν πειράζει μόρτη . Μπουρδέλα, στριπ , προποτζίδικα , γυμναστήρια , καφενεία φιλάθλων , συμπληρώματα διατροφής , εργολάβοι , κοράκια .... επιχειρηματίες ζουν και από αυτά .
Να κινείται το χρήμα ! Σας χρειάζονται .

Όπως και αυτοί που φτιάχνουν και πουλάνε ψηλοκάβαλες κάπρι φόρμες , αθλητικά παπούτσια και αμάνικες φανέλες και βερμούδες 5XL που αγοράζονται από πελάτες 1.63.
Έχεις ένα θέμα με τις κάπρι φόρμες παντως,σου έχει κάτσει πολύ στραβά..όχι ότι σε αδικω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.993
Like
16.730
Πόντοι
3.656
Έχεις ένα θέμα με τις κάπρι φόρμες παντως,σου έχει κάτσει πολύ στραβά..όχι ότι σε αδικω


Όχι ρε μεγάλε. Γιατί το λες αυτό ; Γαμάτο ρούχο είναι .
Ανυπομονώ να βάλω κι εγώ κάποιες που πήρα. Είναι σαν παντελόνι πυροβολικού πάνω, βράκα ή γκιλότα που λέγαν οι παλιοί
αλλά στενεύει πολύ χαμηλά και αφήνει έξω αστράγαλο . Απλά περιμένω να ξεπεράσει το μούσι μου τους 35 πόντους,
γιατί ψηλακάβαλη χωρίς μούσι δεν λέει .
 

panos

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.699
Κριτικές
1
Like
5.332
Πόντοι
1.056
Όχι ρε μεγάλε. Γιατί το λες αυτό ; Γαμάτο ρούχο είναι .
Ανυπομονώ να βάλω κι εγώ κάποιες που πήρα. Είναι σαν παντελόνι πυροβολικού πάνω, βράκα ή γκιλότα που λέγαν οι παλιοί
αλλά στενεύει πολύ χαμηλά και αφήνει έξω αστράγαλο . Απλά περιμένω να ξεπεράσει το μούσι μου τους 35 πόντους,
γιατί ψηλακάβαλη χωρίς μούσι δεν λέει .
Και παπούτσι με κοντη κάλτσα η καθόλου εννοείτε έτσι;!
(Γκιλοτα!!κλαίω...χαχαχα)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom