Νέα

Είμαι κότα ρε παιδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 560
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;


EDIT : ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΘΕΙ ΣΤΑ ΠΡΑΚΤΙΚΑ : μπορώ να ξεκινήσω που και που small talk περί ανέμων και υδάτων με κοπέλες, αλλά πραγματικά ούτε ξέρω αλλά χεζομαι κιόλας να το πάω στο σεξουαλικο κομμάτι…καμία φορά νιώθω λες κ είμαι παρθένος, ειδικά όσο περισσότερο περνάει ο καιρός χωρίς να έχω κάνει κάτι με κοπέλα…καμία φορά φοβάμαι να πάω και με εκδιδόμενη

EDIT 2 : Να σημειωθεί επίσης πως οταν γαμησω μια γκομενα μια φορά, από κότα γίνομαι Κόναν ο βάρβαρος σε μίξη με γκουσγουνη (αλλά μόνο μαζί της, με τις άλλες είμαι κότα ακόμα)
 
Τελευταία τροποποίηση:

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
862
Κριτικές
40
Like
4.456
Πόντοι
6.555
ηλικια;
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
489
Like
2.102
Πόντοι
441
Μάλλον έχεις γενικοτερη χαμηλή αυτοπεποίθηση. Κάνε ανταγωνιστικα σπορ και γενικότερα δραστηριότητες που σου ταιριάζουν και θα σου μπουσταρουν το εγώ σου.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.219
Like
16.140
Πόντοι
3.556
. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν
Mtv Awards Snake GIF by MTV Movie & TV Awards


:wanker::wanker::wanker:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.404
Like
69.113
Πόντοι
12.756
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;
Τυπε δυστυχως η επιστημονικη ομαδα δεν μπορει να σε βοηθησει γιατι δεν την πεφτει .. της την πεφτουν οι γκόμενες
Μπορουμε αν θες να σε βοηθησουμε πως να της αποφύγεις ή να διαχειριστεις πανω απο 3 ταυτοχρονα
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
Τυπε δυστυχως η επιστημονικη ομαδα δεν μπορει να σε βοηθησει γιατι δεν την πεφτει .. της την πεφτουν οι γκόμενες
Μπορουμε αν θες να σε βοηθησουμε πως να της αποφύγεις ή να διαχειριστεις πανω απο 3 ταυτοχρονα

Μήπως μπορεί η επιστιμονικη ομάδα να μου δώσει καμία συμβουλή για το πως να περάσει ο πόνος στη μέση;; Φαντάζομαι θα ξέρει τρόπους, με τόσα γαμησια κάθε μέρα, θα τους έχει πιάσει και αυτούς η μέση
 

nothorny

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.318
Κριτικές
13
Like
10.969
Πόντοι
4.554
Τυπε δυστυχως η επιστημονικη ομαδα δεν μπορει να σε βοηθησει γιατι δεν την πεφτει .. της την πεφτουν οι γκόμενες
Μπορουμε αν θες να σε βοηθησουμε πως να της αποφύγεις ή να διαχειριστεις πανω απο 3 ταυτοχρονα
Και με 25 πόντους καυλί, να προσθεσω!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.358
Κριτικές
1
Like
839
Πόντοι
96
........... παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες

............. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, .......

τι συμβουλες να σου δωσει το bou; Πως να μην πηδας καμία τον χρόνο ;
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
11.142
Κριτικές
2
Like
70.518
Πόντοι
12.056
Μήπως μπορεί η επιστιμονικη ομάδα να μου δώσει καμία συμβουλή για το πως να περάσει ο πόνος στη μέση;; Φαντάζομαι θα ξέρει τρόπους, με τόσα γαμησια κάθε μέρα, θα τους έχει πιάσει και αυτούς η μέση
τελικα ποσες γριες εχεις πηδηξει μεχρι τωρα ?
 

Drunk Sinatra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2023
Μηνύματα
594
Κριτικές
2
Like
2.887
Πόντοι
726
Τύπε, ο μακαρίτης Αλκέτας Παναγούλιας (κ επειδή είσαι και μικρός να σου πω ότι ήταν προπονητής ποδοσφαίρου), είχε πει μια μεγάλη κουβέντα κάποτε: «Δυο πράγματα δεν μπορούν να αλλάξουν σε αυτή τη ζωή. Ο αργός να γίνει γρήγορος και ο χέστης παλληκάρι».
Άρα, όσες συμβουλές και να πάρεις εδώ μέσα, χαΐρι δεν θα δεις. Σορρυ τυπε.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.404
Like
69.113
Πόντοι
12.756
Μήπως μπορεί η επιστιμονικη ομάδα να μου δώσει καμία συμβουλή για το πως να περάσει ο πόνος στη μέση;; Φαντάζομαι θα ξέρει τρόπους, με τόσα γαμησια κάθε μέρα, θα τους έχει πιάσει και αυτούς η μέση
μια απο τις 3 που έχουμε παντα καβατζα για γαμησι ειναι γιογκα ινστρακτορ τυπε , οποτε δεν εχουμε τετοια προβληματα , εχουμε προνοήσει..
Δυστυχως εσυ θα μεινεις με τον πονο στην μέση .. προσεχε μόνο μην σου παει πιο κάτω ο πόνος .. με τους γκει που στην πεφτουν :coffee:
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Όπως λέει και μια θεϊκή ατάκα απτις φυλακές ανηλίκων «είμαι κότα ρε παιδιά, και τι έγινε;»…στην δίκη μου περίπτωση όμως έγινε…έγινε το ότι ένα μεγάλο ποσοστό της αγαμιας μου προέρχεται στο ότι είμαι κότα και άτολμος

Δεν ντρέπομαι να το παραδεχθώ εδώ, στην έμπειρη επιστημονική-ψυχολογική ομάδα του μπου. Είμαι κότα με τις κοπέλες, δεν ξέρω πως να φλερτάρω σωστά, και πως να τους μιλήσω όπως πρέπει. Είμαι αρκετά εμφανισιμος, πιο πάνω απτό μέσο όρο, όπου πηγαίνω έχω γκόμενες να με καρφώνουν και να περιμένουν να κάνω την πρώτη κίνηση, αλλά εγώ όντως κότα και ανίδεος, δεν το προχωράω. Χθες στο γυμναστήριο ήμουν μόνος με 3 κοπέλες, οι οποίες με κοίταγαν φουλ, και εγώ δεν έκανα τίποτα. ΟΧΙ δεν είμαι φαντασιόπληκτος. Επίσης έχω παρά πολλούς γκει που μου την πέφτουν γιατί αυτοί κάνουν την πρώτη κίνηση, και παρόλο που είμαι κότα, πηδάω 2-3 γυναίκες το χρόνο, και ας μην έχω κύκλο, γιατί αυτές είτε κάνουν την πρώτη κίνηση, είτε σχεδόν μου το δίνουν στο πιάτο, και σχεδόν καμία δεν έχω γνωρίσει μέσω κύκλου (γτ δεν έχω), ήταν όλες άγνωστες. Αλλά ξέρω ότι σπαταλάω στο επαρκο τις δυνατότητες μου λόγο του φόβου.

Το μπου είναι γεμάτο με άτομα που έχουν φαει την ζωή με το κουτάλι, και εδώ μπορείς να βρεις συμβουλές που δεν θα σου δώσουν οι καλύτεροι ψυχολόγοι του κόσμου. Σας ζητάω λοιπόν να μου δώσετε συμβουλές, πως θα σταματήσω να είμαι κότα με τις κοπέλες;
επειδη ξερουμε ολοι πολυ καλα πως οι ελληνιδες δε κανουν ΠΟΤΕ το πρωτο βημα και εσυ λες επισης οτι δε το κανεις ποτε και δε εχεις ουτε κυκλο αποκλιεται να πηδας 2-3 γυναικες το χρονο,συγουρα δε θα εχεις κανει τιποτα με γυναικα εκτος οικων ανοχης απλα λες 2-3 το χρονο μη φανεις και τελειως απειρος,ντρεπεσαι να πεις τη αληθεια στο 100 τοις εκατο.Οι γυναικες ποτε δε θα κανουν πρωτο βημα στο λεω ξεκαθαρα(το φλερτ γινεται με 2 τροπους ειτε απο κυκλο ειτε να κανεις το πρωτο βημα,αν δε εχεις τιποτα απο τα 2,γυναικα δε γινεται να γαμησεις αρα ουτε 2-3 το χρονο,καμια βασικα εκτος οικων.Εισαι η κλασσικη περιπτωση ντροπαλου και αυτο σε εχει παει πισω και δε εχεις γαμησει εκτος μπουρδελου.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
951
Like
3.053
Πόντοι
446
επειδη ξερουμε ολοι πολυ καλα πως οι ελληνιδες δε κανουν ΠΟΤΕ το πρωτο βημα και εσυ λες επισης οτι δε το κανεις ποτε και δε εχεις ουτε κυκλο αποκλιεται να πηδας 2-3 γυναικες το χρονο,συγουρα δε θα εχεις κανει τιποτα με γυναικα εκτος οικων ανοχης απλα λες 2-3 το χρονο μη φανεις και τελειως απειρος,ντρεπεσαι να πεις τη αληθεια στο 100 τοις εκατο.Οι γυναικες ποτε δε θα κανουν πρωτο βημα στο λεω ξεκαθαρα(το φλερτ γινεται με 2 τροπους ειτε απο κυκλο ειτε να κανεις το πρωτο βημα,αν δε εχεις τιποτα απο τα 2,γυναικα δε γινεται να γαμησεις αρα ουτε 2-3 το χρονο,καμια βασικα εκτος οικων.Εισαι η κλασσικη περιπτωση ντροπαλου και αυτο σε εχει παει πισω και δε εχεις γαμησει εκτος μπουρδελου.

δεν εχω λογο να πω ψεμματα....και γιατι να ντραπω? Αφου εδω παραδεχομαι σε ολους οτι ειμαι κοτα. Οι γκομενες που εχω γαμησει ηταν ολες μετριες προς ασχημες, και σε συγκριση με μενα αρκετα κατωτερες. Επισης πολλες ειναι 10-20 χρονια μεγαυτερες μου
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.935
Πόντοι
6.186
επειδη ξερουμε ολοι πολυ καλα πως οι ελληνιδες δε κανουν ΠΟΤΕ το πρωτο βημα και εσυ λες επισης οτι δε το κανεις ποτε και δε εχεις ουτε κυκλο αποκλιεται να πηδας 2-3 γυναικες το χρονο,συγουρα δε θα εχεις κανει τιποτα με γυναικα εκτος οικων ανοχης απλα λες 2-3 το χρονο μη φανεις και τελειως απειρος,ντρεπεσαι να πεις τη αληθεια στο 100 τοις εκατο.Οι γυναικες ποτε δε θα κανουν πρωτο βημα στο λεω ξεκαθαρα(το φλερτ γινεται με 2 τροπους ειτε απο κυκλο ειτε να κανεις το πρωτο βημα,αν δε εχεις τιποτα απο τα 2,γυναικα δε γινεται να γαμησεις αρα ουτε 2-3 το χρονο,καμια βασικα εκτος οικων.Εισαι η κλασσικη περιπτωση ντροπαλου και αυτο σε εχει παει πισω και δε εχεις γαμησει εκτος μπουρδελου.
Αυτό που λες δεν ισχύει , εννοείτε πως κάνουν πρώτες κίνηση κ ειδικά μέσα από τα social
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
δεν εχω λογο να πω ψεμματα....και γιατι να ντραπω? Αφου εδω παραδεχομαι σε ολους οτι ειμαι κοτα. Οι γκομενες που εχω γαμησει ηταν ολες μετριες προς ασχημες, και σε συγκριση με μενα αρκετα κατωτερες. Επισης πολλες ειναι 10-20 χρονια μεγαυτερες μου
επειδη ειμαι στη περιπτωση σου δλδ ειμαι 23 ντροπαλος δε κανω βημα ενω με κοιτανε και δε εχω κυκλο,ειμαι καλουτσικος εμφανησιακα οπως εσυ και δε εχω γαμησει εκτος οικων εχω κανει μεχρι φασωμα με μια μεγαλυτερη μου που βγηκα ραντεβου αλλα δε τη γαμησα,το πολυ πολυ να εχεις μεινει και εσυ στο φασωμα εκτος μπουρδελων ή ουτε αυτο.Επισης εχω 2 γνωστους 25 και 27 που δε εχουν κανει ουτε φασωμα εκτος μπουρδελων ενω ειναι ωραιοι γιατι δε κανουν το πρωτο βημα και γιατι δε εχουν κυκλο αρα δε θα μας τρελανεις εσυ,εφοσον δε μιλας ουτε εχεις κυκλο ΑΠΟΚΛΙΕΤΑΙ να εχεις κανει κατι περα απο φασωμα(δλδ γαμησι),οσοι εχουν κανει κατι ηταν γιατι ή θα ειχαν κυκλο ή θα καναν πρωτη κινηση,αυτοι που δε ειχαν τιποτα απο τα 2 ειχαν μηδενικα αποτελεσματα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.548
Κριτικές
21
Like
10.113
Πόντοι
3.346
Τύπε, ο μακαρίτης Αλκέτας Παναγούλιας (κ επειδή είσαι και μικρός να σου πω ότι ήταν προπονητής ποδοσφαίρου), είχε πει μια μεγάλη κουβέντα κάποτε: «Δυο πράγματα δεν μπορούν να αλλάξουν σε αυτή τη ζωή. Ο αργός να γίνει γρήγορος και ο χέστης παλληκάρι».
Άρα, όσες συμβουλές και να πάρεις εδώ μέσα, χαΐρι δεν θα δεις. Σορρυ τυπε.
Δε χρειάζεται να του ρίχνεις τα φτερά, εξάλλου το παν δεν είναι πως να την πέφτει σε μουνιά, αλλά η γενικότερη αυτοπεποίθηση στην προσωπικότητά του.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
Αυτό που λες δεν ισχύει , εννοείτε πως κάνουν πρώτες κίνηση κ ειδικά μέσα από τα social
τι λες μωρε που μιλανε απο μονες τους στα σοσιαλ?ουτε καν ισχιει αυτο με τοσους εχω μιλησει πρωτη κινηση στα σοσιαλ δε τους εγινε απο γκομενες και γενικα δε τους εχει κατσει τιποτα απο σοσιαλ με τους πολλους που εχω συζητησει,οι περισσοτεροι απο αυτους που εχω μιλησει ή θα καναν το πρωτο βημα ή θα ειχαν κυκλο,αμα δε ειχαν τιποτα απο τα 2 απλα ειχαν μηδενικα αποτελεσματα ουτε μια φορα γαμησι εκτος οικων,στα σοσιαλ ειναι αδυνατον και παρα πολυ δυσκολο να κατσει ξεκαθαρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom