Νέα

Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
μπακουρι τυπε στα 58? :S :S :S

Εδώ και 14 χρόνια είμαι ελεύθερος κι έχω προσχωρήσει πλήρως στο ρεύμα των MGTOW. Οι σχέσεις μου με τις γυναίκες (εκτός από τις συγγενείς μου) είναι καθαρά επαγγελματικές. Και βρήκα την υγειά μου. Να είναι καλά οι σεξεργάτριες
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
εξαιρετικό το στόρυ σου θεοντο καμία πουτάνα δε θα κοιμηθεί με κάποιον αν δεν το θέλει πραγματικά

εμφανές επίσης ότι έχεις ναυαγήσει

και ξέρεις πού θα μπορούσες να καταφύγεις για να βρεις παρηγοριά :grin: :priest:

Όχι, δεν είμαι σίγουρος τι ακριβώς εννοείς. Μπορείς να γίνεις συγκεκριμένος ώστε να μην κάνω μαντεψιές; 
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656

εννοείς να πιστέψω σε κάποια θρησκεία; κι αν ναι σε ποια από τις χιλιάδες θρησκείες, κι αν σε κάποια συγκεκριμένη σε ποια από τις αιρέσεις της; μπορείς να με διαφωτίσεις;
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
αυτό θα το ανακαλύψεις μόνος σου
πόσων χρόνων είναι η κινέζα

Η Συμβουλή σου λοιπόν είναι αόριστη,κι όμως ζητάς να σου πω κάτι συγκεκριμένο για την εν λόγω. Τι σημασία έχει; Δέχομαι μόνο σαφείς συμβουλές / υποδείξεις τεκμηριωμένες με στοιχεία. Όλα τα άλλα είναι να 'χαμε να λέγαμε κι αμπελοφιλοσοφίες 
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
γιάννη μπόκολε μη δίνεις σημασία στον benny30
πρόκειται για ξεχασμένο νικ που κάθε τόσο νεκρανασταίνεται για να εκτελέσει κάποιο θλιβερό χρέος προς τον εαυτό του: την επίγνωση ότι πρόκειται για ένα μικροματαιόδοξο τυφλοπόντικα
ως θλιμμένο και ευερέθιστο σκουλήκι πλέει αμέριμνος στην πένθιμη λίμνη του μυαλού του







 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.004
Κριτικές
33
Like
7.047
Πόντοι
3.496
                 
Αν και είχα κλειστά τα μάτια μου, το πρόσωπο του πατέρα μου εμφανίστηκε φάτσα κάρτα μπροστά μου, ποιος ξέρει ποιες συνάψεις του εγκεφάλου μου το ανέσυραν από τη λήθη.  Ρε πατέρα, ευτυχώς για σένα έφυγες νωρίς, έστησα μαζί του νοερή συζήτηση. Το παράδειγμά σου ήταν σαφέστατο, ήσουν έντιμος και έζησες τη ζωή σου σύμφωνα με τις πεποιθήσεις σου, αλλά η φάση βάζω τα δυνατά μου και προσπαθώ για το καλύτερο, παλεύω μαζί με τη γυναίκα μου, μεγαλώνουμε τα παιδιά μας και πορευόμαστε μαζί μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος που έζησες εσύ, μόνο σε μυθιστορήματα υπάρχει σήμερα. Για φαντάσου κατάσταση.
Οι περισσότερες από τις και καλά τίμιες, μορφωμένες, δυνατές και ανεξάρτητες γυναίκες σήμερα απαιτούν να τους πληρώσω τον καφέ και το ποτό τους, για να καταδεχτούν να είμαι μαζί τους.

Και υπάρχουν πουτάνες που πηδιούνται μαζί μου κι όχι μόνο δεν θέλουν να πάρουν λεφτά, αλλά χάνουν και το υπόλοιπο νυχτοκάματο μόνο και μόνο για να μείνουν λίγες ώρες δίπλα μου. Αν το έβλεπα σε κάποια ταινία ή σε κάποιο από τα μαλακοσήριαλ της τηλεόρασης, θα μούτζωνα τον Σεναριογράφο, κι όμως ζω το σενάριο αυτό, τι να κάνω; Ευτυχώς δεν μου απάντησε, αλλιώς θα έκλεινα ραντεβού με Ψυχίατρο.
Ωραια αφηγηση τυπε, ευγε  :hi:
Αντρες θελουν να γινουν ολες τους..  Κύριος ομως καμμια τους..  :S
       
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Ωραια αφηγηση τυπε, ευγε  :hi:
Αντρες θελουν να γινουν ολες τους..  Κύριος ομως καμμια τους..  :S
       

Ο Φεμινισμός είχε ένα καλό. Φανέρωσε την πραγματική γυναικεία φύση. Το ποιος είναι πραγματικά κάποιος, φαίνεται όταν πάρει απότομα εξουσία ή χρήμα. Και φάνηκε ότι θέλουν να έχουν τάχα ίσα δικαιώματα (στην πραγματικότητα έχουν περισσότερα) αλλά όχι ίσες υποχρεώσεις. Να τις αντιμετωπίζεις σαν ίσες, αλλά να είσαι και Ιππότης. Να αμείβονται ίσα με σένα, αλλά να τις κερνάς. Να είναι ίσες, αλλά όταν μπλοκάρει το φωτοτυπικό να ζητούν από τους άντρες να το ξεμπλοκάρουν, λες κι είναι Πυρηνικός Αντιδραστήρας, είναι ανίκανες να τραβήξουν ένα χαρτί, κι ας έχουν λεπτότερα δάχτυλα. Κι άλλα πολλά 
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
χωρίς πλάκα εμένα διαβάζοντας την ιστορία σου εκτός από την ηλικία της κινέζας μου δημιουργήθηκαν και οι εξής απορίες:
1) ποιοί λόγοι σε οδήγησαν στο ναυάγιο
2) τι ειπώθηκε ανάμεσα σε σένα και την κινέζα το επόμενο πρωί
3) γιατί την φίσταρες
4) αν θα έκανες φρι σχέση μαζί της ή την θεωρείς κατώτερη λόγω επαγγέλματος και καταγωγής και προτιμάς να μένεις μόνος

1ον. Αν μου πεις συγκεκριμένα τι εννοείς ναυάγιο, θα σου απαντήσω
2ον. Όταν ξυπνήσαμε μου είπε σε ευχαλιστώ πάλα πολύ, κι εγώ απάντησα κι εγώ και το εννοούσα
3ον. Γιατί μου αρέσει να κάνω Fisting στις σεξεργάτριες και να προσπαθώ να δω αν ερεθίζεται το σημείο G τους
4ον. Όχι, δεν θα κάνω σχέση μαζί της αλλά ούτε και με καμία γυναίκα, είμαι απόλυτα συνεπής MGTOW. Αν ερωτευθώ, έχω ζητήσει από τους κολλητούς μου να με πυροβολήσουν  
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.004
Κριτικές
33
Like
7.047
Πόντοι
3.496
Ο Φεμινισμός είχε ένα καλό. Φανέρωσε την πραγματική γυναικεία φύση. Το ποιος είναι πραγματικά κάποιος, φαίνεται όταν πάρει απότομα εξουσία ή χρήμα. Και φάνηκε ότι θέλουν να έχουν τάχα ίσα δικαιώματα (στην πραγματικότητα έχουν περισσότερα) αλλά όχι ίσες υποχρεώσεις. Να τις αντιμετωπίζεις σαν ίσες, αλλά να είσαι και Ιππότης. Να αμείβονται ίσα με σένα, αλλά να τις κερνάς. Να είναι ίσες, αλλά όταν μπλοκάρει το φωτοτυπικό να ζητούν από τους άντρες να το ξεμπλοκάρουν, λες κι είναι Πυρηνικός Αντιδραστήρας, είναι ανίκανες να τραβήξουν ένα χαρτί, κι ας έχουν λεπτότερα δάχτυλα. Κι άλλα πολλά  
Και η αρχη τους.. <<τα δικα μου, δικα μου, και τα δικα σου δικα μου..>>
Αδηφαγο το αιδοιο στις μερες μας, μονα ζυγα δικα του.
Σιγα-σιγα θα επρεπε και εκεινες να ντυνονται υποχρεωτικα στο χακι. Ισοτητα σε ολους τους τομεις.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Και η αρχη τους.. <<τα δικα μου, δικα μου, και τα δικα σου δικα μου..>>
Αδηφαγο το αιδοιο στις μερες μας, μονα ζυγα δικα του.
Σιγα-σιγα θα επρεπε και εκεινες να ντυνονται υποχρεωτικα στο χακι. Ισοτητα σε ολους τους τομεις.

Είναι εργαλείο για την ελίτ που κυβερνάει πραγματικά ενάντια στον Λευκό Άντρα. Δεν έχει καμία σημασία τι επιθυμούν αυτές. Αυτό που έχει σημασία είναι οι άνθρωποι που ψήφισαν αυτούς τους νόμους εναντίον μας και συνεχίζουν.  Αν κάποιος στα φοιτητικά μου χρόνια μου έλεγε ότι στο μέλλον αν ζητήσεις το τηλέφωνο κάποιας κοπέλας, ή αν της σφυρίξεις θα φας πρόστιμο ή θα μπεις στη φυλακή θα του έλεγα να κόψει τα ναρκωτικά. Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
γιάννη είναι ένας ανώμαλος τύπος, μάλλον πούστης, που εδώ και 8 χρόνια νομίζει ότι γράφοντας μια κουφή μαλακία και βάζοντας δίπλα αυτό  ;) ή αυτό  :birdman: λέει κάτι έξυπνο
τον γαμήσαμε κάποτε και τώρα γυρεύει παρηγοριά στο κωλομέρι του

Ίσως έχεις δίκιο, αλλά εγώ του απαντάω ειλικρινά
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
1ον. Αν μου πεις συγκεκριμένα τι εννοείς ναυάγιο, θα σου απαντήσω
2ον. Όταν ξυπνήσαμε μου είπε σε ευχαλιστώ πάλα πολύ, κι εγώ απάντησα κι εγώ και το εννοούσα
3ον. Γιατί μου αρέσει να κάνω Fisting στις σεξεργάτριες και να προσπαθώ να δω αν ερεθίζεται το σημείο G τους
4ον. Όχι, δεν θα κάνω σχέση μαζί της αλλά ούτε και με καμία γυναίκα, είμαι απόλυτα συνεπής MGTOW. Αν ερωτευθώ, έχω ζητήσει από τους κολλητούς μου να με πυροβολήσουν   

γιάννη είναι ένας ανώμαλος τύπος, μάλλον πούστης, που εδώ και 8 χρόνια νομίζει ότι γράφοντας μια κουφή μαλακία και βάζοντας δίπλα αυτό  ;) ή αυτό  :birdman: λέει κάτι έξυπνο
τον γαμήσαμε κάποτε και τώρα γυρεύει παρηγοριά στο κωλομέρι του
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.004
Κριτικές
33
Like
7.047
Πόντοι
3.496
Είναι εργαλείο για την ελίτ που κυβερνάει πραγματικά ενάντια στον Λευκό Άντρα. Δεν έχει καμία σημασία τι επιθυμούν αυτές. Αυτό που έχει σημασία είναι οι άνθρωποι που ψήφισαν αυτούς τους νόμους εναντίον μας και συνεχίζουν.  Αν κάποιος στα φοιτητικά μου χρόνια μου έλεγε ότι στο μέλλον αν ζητήσεις το τηλέφωνο κάποιας κοπέλας, ή αν της σφυρίξεις θα φας πρόστιμο ή θα μπεις στη φυλακή θα του έλεγα να κόψει τα ναρκωτικά. Κι όμως αυτή είναι η αλήθεια.  
Αυτο εχει να κανει με την ανεξελεγκτη λαθρομεταναστευση στην ευρωπη, και με τις
συνεχομενες παρενοχλησεις απο μερους τους, προς τις γυναικες της ευρωπης. Ετσι ειχε ως
αποτελεσμα να εμφανιστουν και οι νομοι αυτοι για την παρενοχληση.
Δηλαδη μας γυρισε μπουμερανκγ χωρις να φταιμε εμεις στην  πραγματικοτητα..
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
ναυάγιο ζωής, φαίνεται ότι αισθάνεσαι απογοητευμένος με τα όσα δεν έχεις καταφέρει

Καλά τα κατάφερα, αναλόγως των δυνάμεών μου και δεν νοιώθω ναυάγιο. Είμαι αρκετά ικανοποιημένος για τις επιτυχίες μου. Μάλλον ο ρόλος του Μέντιουμ δεν σου ταιριάζει
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Αυτο εχει να κανει με την ανεξελεγκτη λαθρομεταναστευση στην ευρωπη, και με τις
συνεχομενες παρενοχλησεις απο μερους τους, προς τις γυναικες της ευρωπης. Ετσι ειχε ως
αποτελεσμα να εμφανιστουν και οι νομοι αυτοι για την παρενοχληση.
Δηλαδη μας γυρισε μπουμερανκγ χωρις να φταιμε εμεις στην  πραγματικοτητα..
Δεν νομιζω να φταίει μονο η λαθρομετανάστευση της Ευρώπης γιατί οι ίδιοι νόμοι έχουν εμφανιστεί και στον Καναδά , που εκεί δεν νομιζω να έχουν πολλούς μετανάστες.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.517
Like
13.484
Πόντοι
3.656
Αυτο εχει να κανει με την ανεξελεγκτη λαθρομεταναστευση στην ευρωπη, και με τις
συνεχομενες παρενοχλησεις απο μερους τους, προς τις γυναικες της ευρωπης. Ετσι ειχε ως
αποτελεσμα να εμφανιστουν και οι νομοι αυτοι για την παρενοχληση.
Δηλαδη μας γυρισε μπουμερανκγ χωρις να φταιμε εμεις στην  πραγματικοτητα..

όχι, λάθος κάνεις. Αυτοί οι νόμοι έχουν στόχο εμάς, κι όχι τους μετανάστες. Εμείς πρέπει να εξαφανιστούμε, γιατί τους φαινόμαστε ακριβοί. Έχουμε το θράσος να ζητάμε περίθαλψη και αξιοπρεπείς συντάξεις, αφού χτίσαμε αυτό τον Τεχνολογικό Πολιτισμό. Γι αυτό μας δηλητηριάζουν με τα χημικά και κάνουν θυληκοποίηση του περιβάλλοντος. Υποθέτουν ότι αυτούς θα τους χρησιμοποιήσουν σαν δούλους και θα τους ελέγξουν. Οι εκατοντάδες επιθέσεις που έγιναν στη Γερμανία από τους Μετανάστες την Πρωτοχρονιά έμειναν κατά μεγάλο ποσοστό ατιμώρητες. Χιλιάδες βιασμοί από Πακιστανούς καλύφθηκαν (Rotherham child sexual exploitation scandal), μήπως και τους χαρακτηρίσουν Ρατσιστές. Και η Αγγλική Κοινωνία που κάλυψε για χρόνια το γεγονός αυτό, θέλει να κάνει το σφύριγμα έγκλημα μίσους, όταν σφυρίξει ένας Λευκός Άντρας. πηγή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom