Νέα

Είδα πραγματική έκφραση συναισθημάτων ή άξιζε το Όσκαρ ηθοποιίας;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
θυμαμαι και εγω καποιες λιγες 1 στις 50 να ηταν περισσοτερο κοινωνικες από ότι περιμενα ή επιδιωκα. χωρις να είναι ετσι με αλλους γενικα στο πρόγραμμα τους.
μια ελληνιδα στο βαρδαρι γεματουλα που δηλωνε πατρινια οπως το κανουμε ιεραποστολικα τεντωνει το κεφαλι της και με φιλαει στο στομα αισθησιακα, μετα μου εδωσε και το τηλεφωνο της να βρεθουμε εκτος δουλειας για καφε. δεν βγηκαμε δεν το κυνηγησα.
μια σανταλ πολωνεζα πχ νταρντανα μου επιανε κουβεντα που θα πας τωρα, που θα πας διακοπες, σε ποια παραλια , ενώ εγω ντυνομουν να φυγω αυτή παρακαλαγε να κατσουμε να συζητήσουμε.
μια άλλη με κοντο μαλλι που δηλωνε γερμανιδα παλι ενώ σηκωθηκα αμεσως από το κρεβατι με τραβηξε παλι πισω να με χαηδεψει να μιλησουμε.

άλλες βεβαια το εκαναν σαν πρόγραμμα πχ η ροναλντινια που φιλουσε γλωσσατα ή η θεια ναντια οποτε λες εκει είναι τέτοιος ο χαρακτήρας ετσι κανει σε πολλους.

οι υπολοιπες όμως που δεν κανουν τετοια εξτραδακια?
δεν είναι τρομερα απιθανο από τις 500 πουτανες να μας γουσταρουν οντως οι 5, επειδή άλλες 100 προσποιούνται για επαγγελματικούς λογους.
ξερω πουτανες που τα εφτιαξαν με πελατη και καποιες σταματησαν και την δουλεια για να είναι μαζι.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.138
Πόντοι
366
Καλα ασιατισσα εύκολα μπορεί και να σε καψουρευτηκε... Αν ηταν ουκρανη ή  Ρωσίδα ομως δύσκολα...
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Aμα διαβάσει το θέμα ο cool11 θα τον πιάσουν τα κλάματα!!!! LoL!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κατι μας ειχαν πει για ερευνες ποιες φερομονες τραβανε ποιες φιλες.
πχ οι μαυροι καραγουσταρουν ασπρες.
οι κιτρινες καραγουσταρουν ασπρους κλπ.
και ψυχολογικα η μαυρη και η κιτρινη σε βλεπει καλυτερα από ότι η ασπρη. ξερει ότι ο λευκος κατακτησε τον κοσμο και κυβερνα.
απλα στην ρωσσια αν εχει να διαλεξει μεταξυ ρωσσου και ελληνα με τα ιδια ατου, διαλεγει ρωσο είναι πατριωτισσα.
εδώ αν είναι να διαλεξει μεταξυ ελληνα ή ξενου διαλεγει ξενο, εχουν σνομπισμο προς τους ελληνες οι ελληνιδες ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΟ καθως ειμαστε πιο ευγενικοι και ιπποτες από τους μέθυσους αγγλους, τους ψυχρους γερμανους και τους βιαιους σλαβους. κανονικα στα ωπα ωπα επρεπε να μας εχουν αλλα συμβαινει το αντιθετο μας ψηνουν το ψαρι στα χειλη , κατι που δεν μας κανουν γαλλιδες, σλαβες και ακομη περισσοτερο μαυρες και κιτρινες. φιλος μου ψηλος, εμφανίσιμος, επιστήμονας, καλλιτεχνης, ευγενικος μεχρι τα 27 ηταν παρθενος στην ελλαδα, πηγε αγγλια και εκανε σχεσεις μονο με ασιατισες. οι ελληνιδες θελανε τον καγκουρα το κακο παιδι, όχι το καλο όπως λενε στα λογια.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
ιωαννη νηματοθετη.
χρονια σε παρακολουθώ και σε αλλα ποστ σε αλλα σαητ που γραφεις με το ιδιο ψευδωνυμο.
εισαι σωστος.
αφου σου δινει κωλο και δεν είναι ελληνιδα να γκρινιαζει με τον γνωστο απιτητικο τονο των ελληνιδων, είναι πολύ καλη κι ας μην εχει βυζια καμπύλες.

ενταξει μην την παντρευτεις κιολας αλλα αφου ξοδευει κι αυτη λεφτα για σενα με δωρα κλπ.

βγαλ την σε ενα κλαμπ να χορεψετε, σε μια ταβερνα να φατε.

ανθρωποι ειναι και αυτοι ερωτευονται.


και απατη να ειναι δεν ειναι κακο να βγεις μαζι της σαν ζευγαρι.


αλλοι κρα κανουν για λιγο σοσιαλ ταημ εκτος σεξ. δεξου αυτο που σου δινει και ας ειναι προσποιηση που μαλλον δεν ειναι, αλλιως δεν θα αρνουταν τα λεφτα ουτε θα εκανε δωρα νομιζω.

Σωστος
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Υπάρχουν γυναίκες που δουλεύουν σαν πουτάνες και γυναίκες που γαμιώνται σαν πουτάνες ("...πάρε με σαν πουτάνα!!..." δε λένε ορισμένες?).

Ξέρω...δεν έχει κάποια ιδιαίτερη σχέση με το θέμα αλλά ήθελα να το πω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.579
Κριτικές
36
Like
34.945
Πόντοι
18.565
Τυπε, αν ειναι Κινεζα την εβαψες. Πηγαινε στα Κινεζικα μαγαζια της Πειραιως, να δεις παντοφλα που τρωνε οι Κινεζοι :s&m_1: :grin:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Τυπε, αν ειναι Κινεζα την εβαψες. Πηγαινε στα Κινεζικα μαγαζια της Πειραιως, να δεις παντοφλα που τρωνε οι Κινεζοι :s&m_1: :grin:

100%%%


οι κινεζοι τραβανε μεγαλο δραμα απο τις κινεζες .

Στριγγλες μονο τα λεφτα και ξινες .
Μακρυα
 

PetranGTi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2017
Μηνύματα
160
Κριτικές
10
Like
595
Πόντοι
291
Σε περίληψη , μία κινέζα (η απο εκεί τριγύρω) ιερόδουλη της πιάτσας που φαίνεται να έχει ερωτευτεί τον πελάτη , η αν παίζει θέατρο το κάνει καλά ... δεν ξέρω αν το εξηγώ καλά αλλά πάνω κάτω αυτό είναι.


Έχω την άποψη οτι οι ασιατισες δεν ξέρουν καν τι είναι ο έρωτας, και μένουν με κάποιον μονο και μονο απο ανάγκη υποτακτικά ή γιατι έτσι πρέπει.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Σε περίληψη , μία κινέζα (η απο εκεί τριγύρω) ιερόδουλη της πιάτσας που φαίνεται να έχει ερωτευτεί τον πελάτη , η αν παίζει θέατρο το κάνει καλά ... δεν ξέρω αν το εξηγώ καλά αλλά πάνω κάτω αυτό είναι.

Υπέθεσα ότι είναι φανερό από την εισαγωγή ότι είναι Κινέζα. Και ναι, αυτό αναρωτιέμαι
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
ιωαννη νηματοθετη.
χρονια σε παρακολουθώ και σε αλλα ποστ σε αλλα σαητ που γραφεις με το ιδιο ψευδωνυμο.
εισαι σωστος.
αφου σου δινει κωλο και δεν είναι ελληνιδα να γκρινιαζει με τον γνωστο απιτητικο τονο των ελληνιδων, είναι πολύ καλη κι ας μην εχει βυζια καμπύλες.
ενταξει μην την παντρευτεις κιολας αλλα αφου ξοδευει κι αυτη λεφτα για σενα με δωρα κλπ.
βγαλ την σε ενα κλαμπ να χορεψετε, σε μια ταβερνα να φατε.
ανθρωποι ειναι και αυτοι ερωτευονται.

και απατη να ειναι δεν ειναι κακο να βγεις μαζι της σαν ζευγαρι.

αλλοι κρα κανουν για λιγο σοσιαλ ταημ εκτος σεξ. δεξου αυτο που σου δινει και ας ειναι προσποιηση που μαλλον δεν ειναι, αλλιως δεν θα αρνουταν τα λεφτα ουτε θα εκανε δωρα νομιζω.

Θέλω να πιστεύω ότι μάλλον την επηρρέασα, εκτός κι αν είναι τόσο καλή ηθοποιός. Όσο για να βγούμε, είναι 10 χρόνια στην Ελλάδα και ξέρει 10 λέξεις. Καταλαβαίνει πολλές περισότερες, αλλά η επικοινωνία είναι ελάχιστη.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Τυπε, αν ειναι Κινεζα την εβαψες. Πηγαινε στα Κινεζικα μαγαζια της Πειραιως, να δεις παντοφλα που τρωνε οι Κινεζοι :s&m_1: :grin:

Υπέθεσα ότι είναι φανερό από την εισαγωγή ότι είναι Κινέζα. Και ΦΥΣΙΚΑ ποτέ δεν θα μου πέρναγε από το μυαλό να κάνω σχέση μαζί της και να την φορτωθώ. Δεν θέλω καινούριους μπελάδες στο κεφάλι μου.
 
OP
OP
ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656

Με συγκίνησες παλιόπαιδο. Μου θύμισες την εποχή που τα κορίτσια έρχονταν μαζί μου κι ας ήμουν απλά φοιτητής, κι ήμουν σίγουρος ότι έρχονταν μαζί μου μόνο και μόνο για μένα. Δεν είχα χοντρό πορτοφόλι, δεν είχα πατέρα επιχειρηματία, δεν είχα σπίτι ή εξοχικό. Αλλά αυτή η εποχή πέρασε ανεπιστρεπτί. Η ημερομηνία λήξης της παρήλθε   
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
παντως αν εχεις ξεθολωσει απο τα αισθηματα και δεν θες να το τραβηξεις πιο σοβαρα το θεμα να το βοηθησουμε και μεις το κοριτσι να παρει κανα κιλο αφου ειναι σανιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom